Opinie o Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

kierowca

Tylko działalność gospodarcza. Zapis w umowie, że kierowca ponosi pełno ryzyko gospodarcze związane z prowadzoną działalnością, ale nie dają już weksli do podpisania. Kary umowne do kilkudziesięciu tysięcy. W umowie zapis, że kierowca płaci mandat za siebie, za firmę oraz za osobę pełniącą obowiązki zarządzającego transportem. Nie ma umów o pracę, więc nie ma stawek z pakietu mobilności. Księgowość na własny koszt, za ZUS i podatek zwracają. Dniówki od 325 do 360 złotych. Wypłata na czas. Dniówka za pauzę w kabinie 120 złotych. Dniówki dzielone na 3, za wyjazd wieczorem albo powrót rano 120. Powyżej 22 dni pracujących w miesiącu premia. Każą robić pauzę łączoną z promem. Wyjazdy w niedzielę.

Jan

Pracowałem tam jako sprzedażowiec. Nikomu nie polecam. Zacząłem pracę również z Dyrektorem który nie wiedział co się wokół niego dzieje. Musiałem mówić mu c ma robić i podsuwać pomysły. Sytuacja jest bardzo zła w tej firmie. Cała Spedycja by nie egzystwoałą gdyby nie ponad gabarytowa sekcja. Ogólnie nikomu nie polecam. Brak koordynacji między prezesem, synem Pani prezes a dyrektorami. Ktoś kto ma silny charakter i da się obrażać proszę bardzo. Ale większość ludzi jednak z czasem rezygnuje. Sam zostałem zwolniony z dnia na dzień, a miesiąc wcześniej przedłużam umowę. Komputer został zablokowany w momencie jak zostawało mi wręczane wypowiedzenie. Żenada. Zreszta widzę że co jakiś czas szukają Sprzedażowca / Dyrektora SPrzedaży jakoś tak co 3 miesiące. Nie polecam. Chyba żeby zobaczyc jak może być źle prowadzona firma. Trzymają ja na rynku kierowcy, SPedycja i Ponadgabaryty.

Kierowca 30
@Jan

Widocznie się nie sprawdziles. Jeżeli firma daje możliwość pracy pracownikowi to już to co bedzie dalej to zależy tylko od niego. Jeżeli pracownik zostaje zwolniony to może mieć pretensje tylko do siebie. Żadna firma nie trzyma pracownika na siłę także słabo się czyta takie marne komentarze ze strony byłego pracownika.

Kierowca 30

Nie ma firmy w Polsce gdzie ludzie by nie narzekali także szkoda marnowac czasu na te zbędne komentarze więc drodzy ludzie nie warto czytać opini negatywnych osób które nie znają się nic a nic na transporcie i tylko potrafią narzekać bo im ciągle coś w życiu nie wychodzi. Także brakuje slow na takie osoby jak WY kierowcy którzy tylko mówią co im nie pasuje itp. Współczuję wam takiego podejścia i obyście w końcu się ogarnęli

Witam. Czy warto zatrudnić się w tej firmie? Widziałem ogłoszenie że szukają do pracy na spedycji ale nie ukrywam że wcześniejsze opinie nie zachęcają do czegokolwiek. Czy coś się zmieniło?

Robert
@Marek

Też mnie to interesuje, mam nadzieję że ktoś z pracowników niedługo powie coś więcej na ten temat. Jeśli wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to nie zapomnij napisać tu jaki był jej przebieg. :)

Były
@Robert

Te opinie Cie jeszcze nie odstraszyły? ;o

Kierowca niezwykłego samochodu

Marek: Warto się zatrudniać

NieRowowylizywacz
@Marek

Na znak solidarności z wszystkimi , którzy tam pracowali i musieli zrezygnować bo zostali wyrzuceni lub sumienie im nie pozwoliło pracować dalej w takim zakłamaniu uczciwie ostrzegam i przestrzegam . Ilość niesprawiedliwosci wyrządzonej przez jedna osobę musi być w jakiś sposób ograniczona przez siły wyższe , jeśli tak nie jest , to świat już należy do szatana

Pamiętaj
@NieRowowylizywacz

Nie życz komuś co tobie niemiłe. Dokonujesz oceny i oczekujesz zadośćuczynienia. Jeśli chcesz naprawy swego oprawcy i powolujesz się na Boga w Trójcy Jedynego to każdego dnia módl się za swojego oprawcę. Jeśli zyczysz mu źle nie jesteś nic lepszy od niego. Nie jesteś sędzią żeby go oceniać. Dla człowieka wiary nigdy nie zachodzi konieczność wchodzenia w dialog z szatanem. Żadna okoliczność, nawet doznane krzywdy, nie mogą usprawiedliwić złorzeczenia. Apostołowie pisali: „Błogosławcie tych, którzy was prześladują. Błogosławcie, a nie złorzeczcie” (Rz 12, 14); „Nie oddawajcie złym za złe ani złorzeczeniem za złorzeczenie! Przeciwnie zaś, błogosławcie! Do tego bowiem jesteście powołani, abyście odziedziczyli błogosławieństwo” (1P 3, 9). Niech Bóg w Trójcy Jedyny blogoslawi temu czlowiekowi, który Cię w tej firmie przesladowal. To niech powtarzają wszyscy tam skrzywdzeni i będzie dobrze.

Spedytor

Rekrutacja standardowa. Na rozmowie wszystko ładnie i pięknie. Zdecydowali sie mnie zatrudnić. Czekali na mnie miesiąc. Ale to co zastało mnie pierwszego dnia pracy przeszło moje oczekiwania. Zrezygnowałam z podjęcia tam pracy- nie podpisałam umowy. Umowa liczyła str 15 , była pisana przez prawników - przeciętny człowiek może mieć obawy przed tym co ona zawiera (ja takie właśnie miałam). Nie dostałam umowy wcześniej do wglądu. Po prośbie czy mogę zabrać umowę do domu- na spokojnie ja przeczytać / skonsultować i podjąć decyzje dnia następnego wylądowałam u Pana dyrektora. Gbur jakich mało ! Totalnie nie szanuje ludzi. Nie podjął wogole rozsądnej próby uspokojenia mnie i wytłumaczenia tych zapisów. Było krótko : umowa sie nie zmieni albo pani podpisuje albo do widzenia. NO wiec podziękowałam. Szczerze odradzam. Szkoda Waszego czasu. Umowa zawiera wszelkie zakazy o ochronie konkurencji, brak możliwości podjęcia pracy w podobnej branży jeszcze po roku od zwolnienia sie z tej firmy, kary w wysokości 25 tys złoty, nie określone miejsce pracy ( zapis o decydowaniu przez pracodawcę o miejscu pracy na terenie całej Uni Europejskiej) - jeśli ktoś ma dzieci to nie może sobie pozwolić na przerzuty do innych miast/ krajów). Pan dyrektor twierdził ze to tylko za zgoda pracownika ale zapis w umówię mówił co innego czyli jak by chcieli cię zwolnić to zrobili by to tak aby oni na tym najlepiej wyszli. (Np wskazują ci inny kraj jako miejsce pracy a ty sie nie godzisz na to - to oczywiste ze cię zwolnią ).

Zmuszają wszystkich pracowników do dłuższej przerwy czyli 30 min. Nawet jeśli pracownik nie chce korzystać z wydłużonej przerwy nie ma możliwości z niej zrezygnowac i wyjsć normalnie o 16. Panują sztywne zasady. Nie ma woli budowania relacji zarządu / dyrekcji z pracownikami.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.?

ciasny Wiesiek

Zależy od Ciebie , zaopatrzony w wazelinę masz szanse na szybszy awans , niestety tylko poziomy , piony wypełnione przez rodzinę królika, właściwie ; króliczki

Michal

Nic nie warta firma jak naj dalej

@Michal

zgadza sie

Jaka atmosfera jest między działami w Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.?

Jan

Nie ma współpracy. Każdy sobie rzepkę skrobie. Firma jedzie na ponad gabarytach. Bez nich zniknie. Nie polecam.

Czy Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Czytelnik

Na pewno cenią ludzi, odpowiedzialnych i otwartych. Tutaj jak widzisz jest wiele ocen subiektywnych. Najlepiej zrób się na bóstwo, weź swoje CV i jedź do nich zadać to samo pytanie.

Pedro

Może komuś nie po drodze z pracą? Firma dobra, fajna atmosfera więc potrzeba jedynie chęci do pracy

Jaja

CHCESZ BYC PONIZANY I WYKOZYŻYSTWANY TO RUSZAJ Z NAMI My wiemy jak to zrobić jeleniu zgłoś się i pracuj za 190 zł dziennie i płazy na promie i jazda bez karty

Q_Q
@Jaja

Dostałem ofertę pracy w tejże firmie na Matarni jako "magazynier z obsługą wózka widłowego" ale wciąż żadnych szczegółów. Możesz powiedzieć coś więcej ? Wyzysk straszny ? Praca zmianowa ? Wiadomo, praca jak to praca, ale jak człowiek musi "zap*erdalać" ciągle, to szkoda marnować czas i przychodzić na rozmowę.

@Q_Q

Szkoda Twojego czasu

@Ktos

Jestem ciekawa, dlaczego właściwie odradzasz nam pracodawcę, jakim jest Scandinavian Express Poland. Twój komentarz jest bardzo lakoniczny i dlatego też nic z niego nie wywnioskujemy. Proponuję, żebyś podzielił się z nami jakimiś konkretnymi informacjami na jego temat. Oferuje on Wam może jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe?

@Dorota

Byłem tam zatrudniony na okres próbny. Do samego końca umowy twierdzili że przedłuża. A w dzień kiedy owa umowa sie skończyła podziękowali za prace. Próbowali wmówić że źle sie pracowało a innym pracownikom powiedzieli że powodem była redukcja etatów. Żadnych dodatków pozaplacowych

@Ktos

Tak robią w każdej firmie. Do końca nie mówią prawdy żebyś rzetelnie pracował i nie wygenerował dodatkowych problemów sobie i pracodawcy na sam koniec - to STANDARD. Jednego tylko nie mogę zrozumieć czytając te posty byłych kierowców. Piszecie jaka to jest zła Pani Prezes, jakie to straszne umowy podpisujecie, a wszystkie wasze komentarze są tak naprawdę wyrazem żalu, że nie przedłużyli Wam umowy lub doprowadzili Was do zwolnienia. Tak jest, że nie każdy pracownik odpowiada pracodawcy i nie każdy pracodawca odpowiada pracownikowi. Za takie sytuacje nie wolno opluwać bdb pracodawcy. Trzeba szukać takiej firmy, która Cię doceni i tam będziesz pracował. Lepiej doceniać niż w gniewie i żalu nierzetelnie oceniać. Powodzenia na szlaku!!!

Małgorzata
@Kierowca miedzynarodowy

@Kierowca międzynarodowy Niezbyt pochlebne opinie ma tutaj Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.. Ale Twoja natomiast jest bardzo obiektywna. Mam nadzieję, że napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. Czy atmosfera panującą między pracownikami a szefostwem jest sprzyjająca? Dziękuję.

@Małgorzata

największym idiotą pracującym w firmie na stanowisku kierowniczym jest sebastian Kostrzewa

@Ktos

Dlaczego masz tak negatywną opinie o tym kierowniku? To czlowiek o kierunkowym wyksztalceniu wyższym oraz duzym doswiadczeniu zawodowym. Na pewno ma wiedzę i doświadczenie zawodowe. Czlowiek z pasją do transportu. Ma pojęcie o TSL potwierdzone tytulem magistra na uczelni oraz doświadczeniem zawodowym w branży TSL . Dlaczego nazywasz go idiota? Moze według ciebie wszyscy z branży TSL to idioci? Proszę Uzasadnij swoją negatywną opinię.

Monachomachioman
@Kierowca miedzynarodowy

Ewka , Ty znowu (usunięte przez administratora)? Który kierowca ( nawet międzynarodowy :) ) zna tyle faktów o " tym kierowniku " . Weź lepiej zadbaj o uczciwe i dobre relacje z pracownikami i kierownikami to forum Ci się odwdzięczy dobrymi opiniami - takie proste i trudne jednocześnie .

@Monachomachioman

Człowieku zostawcie tę kobietę w spokoju. Dane o tym kierowniku są dostępne w Internecie. Wystarczy poszukać.Stoję na pauzie i czytam te wasze zawistne komentarze, które z góry zakladam za niesłuszne, ale zanim odpisze to sprawdzam człowieka i co? Kolejny raz opluwacie bdb firmę. Zmienili Prezesa - info. z sieci internetowej. Aktualny Prezes Scandinavian Express to bardzo porządny gość, ale mam szczerą nadzieję, że dla zasady wszystkim nierzetelnym mistrzom dokreci dobrze śrubki żeby cykali jak szwajcarskie zegarki, ponieważ poprzednia Pani Prezes byla najwyraźniej za dobra! Pozdrawiam serdecznie z parkingu we Francji - dziś 11 stopni ciepła, słońce - żyć nie umierać

Monachomachioman
@Kierowca miedzynarodowy

Kiero na parkingu we Francji , jesteś coś za bardzo zorientowany ,z ciekawości sprawdziłem w KRS i (usunięte przez administratora)dalej jest prezesem , pod zmodyfikowanym nazwiskiem ale jednak , także jesteś prorokiem albo członikiem zarzadu pod pseudonimem , który wie o przyszłych zmianach.(usunięte przez administratora)

@Monachomachioman

Masz rację spojrzałem na archiwalny KRS firmy. Sz. Pan (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). został odwołany 2 września 2010 roku. (usunięte przez administratora) No, ale według waszych amatorskich diagnoz oraz wpisów powinienem być synem Pani Prezes lub nawet samą Panią Prezes :-) A w/w osoby takich błędów nie popełniają, prawda? Poza tym ta kobieta to współwłaściciel firmy i za teksty typu (usunięte przez administratora)znowu moderujesz komentarze itp. powinna wywołać z pracy. A te cwaniaczki co tak piszą niech sami założą firmy transportowe lub poszukaja sobie innej pracy. Jest zapotrzebowanie na kierowców z kat. C+E (usunięte przez administratora)) i praca jest niech idą do innych lepszych.

@Monachomachioman

Są na rynku dwie super firmy transportowe podobno, ich kierowca się ostatnio chwalił, że bez 8000 zl rękę to nie rusza z domu. Jedna to Nasierowski Transport, a druga to Tkaczykowski Transport. Nowe zestawy, wypasione z alufelgami ciągniki. Myślę, że to są dobrzy pracodawcy dla tych, którym Scandinavian Express nie odpowiada lub bądźcie tak jak oni; bierzcie swoje zestawy w leasing i rozwijajcie lepsze firmy transportowe!

WSAB

KIEDY OTRZYMAM ZAPŁATE ZA WYKONANĄ USŁUGE W PAŹDZIERNIKU 2019ROKU !!! MAMY JUŻ POCZĄTEK STYCZNIA TEN WASZ ŚMIESZNY TERMIN 55 DNI DAWNO ZLECIAŁ ... I CO DZIŚ MAMY JAKIŚ 80 DZIEŃ A PRZEZ TELEFON SŁYSZE ŻE NIE WIECIE CZY MACIE PIENIĄDZE . CO Z WAS ZA DZIADY NIE SPEDYCJA ??? TERMINOWOŚĆ ??? TO CHYBA PŁATNOŚCI SIĘ NIE DOTYCZY \\

@WSAB

Super przewoźniku jeśli ta firma nie placi w terminie to znaczy, że współpraca z super przewoźnikiem jest lub była dla nich bardzo nieopłacalna. Jeśli jeszcze nie dostrzegleś zielonego światła z napisem ŻEGNAMY!!! to ruszaj na zielonym, ponieważ blokujesz ruch na skrzyżowaniu!!! Nie wszyscy są sobie przeznaczeni!!! Ta firma na pewno zapłaci za rzetelną pracę w terminie. Powodzenia z lepszą spedycja. Przyda się na pewno.

Przewoznik
@WSAB

Kolego , jak nie płacą to od razu do sądu z nimi . Takich jak Ty może być więcej więc pierwszy w sądzie ma największe szanse na wydarcie kasy od tej super spedycji

@Przewoznik

J(usunięte przez administratora) Sprawdź tę firmę zanim dasz komuś taką radę. Poza tym uważaj żeby ta firma nie zaczęła egzekwować pieniędzy za nieudolne lub nierzetelne wykonywanie zleceń przez super przewoźników, na których poniosła straty. Zapewniam cię, że ta Grupa ma w tej dziedzinie bardzo duże sukcesy, poparte wieloletnim doświadczeniem i pozytywnymi wynikami w ściąganiu pieniędzy. Nie zapominaj, że oferują faktoring bez pośredników dla swoich przewoźników i nietylko. Ich jedyny błąd to fakt, że takich ancymonów do współpracy przyjęli i jak widać po tym portalu ponoszą tego konsekwencje.

Nie kierowca

Firma nie wie czego chce - szuka ludzi (usunięte przez administratora) innych po cichu - to ma krótkie nogi

@Nie kierowca

Zapewniam cię, że firma wie czego chce. Po prostu szuka bdb kadry. Co to znaczy bdb kadra? To taka kadra, która im odpowiada i pasuje do Grupy. Bdb ludzie to dziś deficytowy towar dlatego tak to wygląda.

Gol

Niestety firma ma w nosie kierowców, poza tymi co uprzejmie donoszą, szukają oszczędności w kierowcach a tutaj spedycja daje ciała. Wysyłają puste naczepy, nie sprawdzają czy firmy są otwarte, nie potrafią ustalić adresu odbiorcy. Kpina... Zamiast za kierowców niech się wezmą za spedycje. Ryba się psuje od głowy a nie od ogona.

@Gol

Gol jak zerkam w KRS tej firmy to wśród udziałowców spółki jest jedna wybitna postać, która stworzyła firmę w Polsce będącą liderem w innej branży na skalę europejską. Co to znaczy? To znaczy, że Scandinavian Express ma bardzo dobre fundamenty, to znaczy, że nie wspierasz przestępców i złodziei pracując dla Scandinavian Express, a w branży transportowej przestępców i złodziei jest cała masa i nazywają się pracodawcami. To skandal, ale tak jest . Jeśli jesteś kombinatorem, zlodziejem, oszustem, którego nigdy nie nauczysz rzetelnej pracy to nie aplikuj w ogóle do Scandinavian Express, nie bądź również ich podwykonawcą, oni takich ludzi nie potrzebują. Możliwe, że mają roszady personalne i chwilowe wahania w spedycji - ludzie się uczą kosztem pracodawcy, zapewniając dyskomfort kierowcy. Brak przypisanego auta do kierowcy to rzeczywiście błąd, ale pewnie takie założenia teraz mają - wiedzą, że będzie rotacja kierowców w wyniku w/w roszad i nauki nowych ludzi w spedycji. Podsumowujac: info. dla wszystkich rzetelnych kierowców, spedytorów, etc. Dlaczego warto mimo wszystko pracować dla Scandinavian Express? Ponieważ lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać. W tej branży naprawdę można szybko, dużo stracic. Kończąc nie pracowalem nigdy dla tej firmy, od zawsze jeżdżę na własnej działalności i to motywuje mnie żeby w ogóle ruszyć w trasę, lubie to co robię i staram się zawsze doprowadzic zlecenie do końca. Niekiedy również szukam firmy w google, a następnie odczytuje współrzędne i bywa, że firmy nie ma, wówczas męczę spedytora o współrzędne, które również prowadzą do nikąd. Wtedy pozostaje pytać w okolicznych firmach lub okolicznych mieszkańców. Powodzenia dla rzetelnych kierowców! Na pewno w końcu w Scandinavian Express będzie OK w 100%!

Nie tak wielki biznesmen
@Kierowca miedzynarodowy

Do kiero miedzynarodowy : 1.Jaki masz biznes żeby słodzić Scan Exp , jeśli z nimi nie jeździsz ? Opinia na zlecenie prezes ? 2. To że biznes wspołfinasuje duży biznesmen nie znaczy , że Scandinavian również tak świetnie sobie radzi , 3.Jest wielu mądrych , nie pokusiłbym się nazwać tak prezes Scan Exp , z nią łatwo można stracić . 4.Jak nie wiesz ilu porządnych i uczciwych , pozytywnie zmotywowanych ludzi pracowało w Scan Exp i potem zostało poniżonych , zniechęconych i na końcu oszukanych , łącznie z przystawnieniem do skroni pistoletu szantażu w oparciu o bardzo niekorzystane zapisy umów o zakazie konkurencji , TO PO CO ?? wogóle piszesz cokolwiek ? 5.Moim zdaniem musi się skończyć takie bezkarne " hasanie " po rynku pracy , szczególnie w obecnej sytuacji , potencjalni pracownicy spedycji i kierowcy powinni być świadomi do kogo aplikują ( jak można się godzić na działalność gosp.w dzisjejszych czasach gdy można miec umowe o pracę , możliwosć urlopów, zwolnień chorobowych , ochrony prawnej w oparciu i kodeks pracy a nie beznadziejne procesy z powództwa cywilnego ? )

@Nie tak wielki biznesmen

Zacznijmy od tego, że jestem ostatnią osobą, która mogłaby cokolwiek napisać na czyjeś zlecenie. Ten człowiek - biznesmen na pewno tego nie finansuje, ponieważ o ile mi wiadomo nie prowadzi jeszcze fundacji wspierania firm. Jest udziałowcem to znaczy, że zaufał tym ludziom i zainwestował w tę spółkę swój kapitał. Nie znam tej kobiety - tej Pani Prezes. Nie mogę uwierzyć, że człowiek dla, którego kiedyś pracowałem stworzył by spółkę z takimi "katami" - jak opisujesz tę Panią Prezes. Dlaczego? Dlatego, że on sam doskonale zna temat zarządzania zasobami ludzkimi i nie musi uciekać się do takiego postępowania. Ja pracuję jako kierowca na wlasnej działalność i wiem, że nie wszyscy się do tego nadają. Jeśli jest taka zła ta Pani Prezes to nie pracuj dla niej, ale nie opluwaj jej, ponieważ te opinie są subiektywne, a nie obiektywne. Nie wszyscy ludzie do siebie pasują. Mnie ta kobieta nie musiałaby zmuszać szantażem do odejścia, wystarczyłoby żeby mnie nieuczciwie potraktowała i sam bym odszedł w trybie natychmiastowym. Zapewniam Cię , że ta firma będzie się rozwijać i będzie mieć kierowców oraz spedytorów, którzy odpowiadają tej Pani Prezes. Będą różnie zmotywowani - dobrze i źle, ale na pewno będą odpowiadali tej Pani Prezes. Także idź do firmy, która Ci odpowiada i nie opluwaj tej kobiety, ponieważ ludzie tam jednak pracują. Firma jak pamiętam istnieje od 2003 roku i była jedną z pierwszych jeżdżących na Skandynawię.

Nick z Backstreet Boys
@Kierowca miedzynarodowy

Czy Kierowca miedzynarodowy to syn "tej Pani Prezes"?

Małgorzata
@Nick z Backstreet Boys

Myślę, że nie ma to znaczenia. Pisanie o konkretnych osobach na forum nie do końca jest okej. Jak oceniasz atmosferę w pracy w Scandinavian Express?

@Nick z Backstreet Boys

Zapewniam Cię, że nie jestem tej Pani synem, wspólnikiem, znajomym. Jestem za stary żeby być tej Pani synem, za biedny żeby być tej Pani znajomym czy wspólnikiem . Piszę ten komentarz z kabiny stojąc na parkingu we Francji. Nie zmienia to faktu, że gdybym był udzialowcem tej firmy to tej Pani Prezes, która tak opluwacie powierzylbym zarzadzanie firmą. Ta kobieta na pewno krzywdy nikomu nie zrobi. Jej dzialanie to tylko obrona przed podloscia i głupotą ludzką. Pani Prezes to swietny straznik kapitalu udzialowcow. Gdyby ta spółka zarzadzali ludzie piszacy tutaj komentarze to Scandinavian Express bylby juz wspomieniem. Rozkradliby to wszystko i wyniesli, a syndyk zabralby reszte. Tutaj piszą ludzie bardzo roszczeniowi, ktorzy nie trafili jeszcze na dziada, oszusta, przestępcę. Jak trafią to wówczas szybko zrozumieją oraz docenią dzialanie Pani Prezes.

Dorota

Scandinavian Express Poland to firma, która świadczy kompleksowe usługi logistyczne, a które swoją jakością wiodą prym na rynku polskich firm transportowych. I tak się składa, że w chwili obecnej poszukują nowych pracowników, co zobaczycie na ich oficjalnej stronie: https://www.scandinavian.com.pl/kariera/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji i wie, jak przebiega cały ten proces w tym przedsiębiorstwie? Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie.

Jozin z Bazin
@Dorota

Dorota nie ściemniaj , tym bardziej że rzeczywiście masz na imię Ewa i jesteś prezesem tego bałąganu . Negatywne opinie nie znikną lub nawet nie zostaną zneutralizowane takimi pościkami . W rzeczywistości jest wiele niesprawiedliwości w sposobie , jaki prowadzisz tą firmę . Brak tu miejsca na jakiekolwiek partnerstwo , jest dystans i za plecami pogarda dla pracowników , lojalność ' WYBRANCÓW" kupowana jest zabawkami . Rotacja pracowników w spedycji skutkuje amatorszczyzną w organizacji transportów . Dziwię się tylko, że jeszcze znajdujesz na rynku pracy kierowców , którzy zgadzają się otworzyć własną działalność i ryzykować całym swoim majątkiem i żebraczą emeryturą za takie marne grosze , jakie im proponujesz .Co dajesz światu wraca do Ciebie w dwójnasób i tego się spodziewaj .

Leszek

Firma dobra , pracodawca również wystarczy dołożyć swoją pracę i zadowolenie pewne!!

Kierowca

Nie polecam.... Brak własnego samochodu, kierowca obciażany za każdą drobną usterkę. Spedycja nieporadna. Trasy z drobni ą po Norwegii I to te których nikt nie chce.... Do rolnika na podwórko czy przeladunek na parkingu to standardy Scandinavian Express... Własna działalność to mus.... Każdy wymysł zarządu bez konsultacji z kierowcami. Nie polecam! Za te pieniądze ok 7 tyś zł można pracować w wielu innych firmach bez noża na gardle. Dodatkowo wstawianie na promy i wjazd i zjazd bez karty..... Z tego się w Szwecji nikt nie wytłumaczy, bo bilety nie są footpassem tylko normalnie auto plus kierowca.

CzesiuŻuczek

Jestem pracownikiem firmy Scandinavian Express od 3 lat. Kierowcy zatrudnieni w tej firmie, prowadząc swoją działalność zarabiają w systemie 3/1 około 8 tys zł na rękę. Firma pokrywa ZUS, więc jeśli jesteś na małym to nadwyżka zostaje dla ciebie. Sprzęt jest nowy, tzn samochody, naczepy starsze. Wszystko działa, raz lepiej raz gorzej. Vikingi są w pakiecie, więc wsparcie zawsze jest ;) jak wszędzie, jeśli pozwolisz sobie wejść na kark to będziesz firmowym wielbłądem, jeśli nie to przestrzegają czasu pracy i jazdy. Za jego łamanie karany jest kierowca a nie jak to bywa "dodatkowo premiowany". Kasa na czas, czasem trzeba,dzwonić bo ktoś coś Przeoczy, ale jeśli racja stoi po twojej stronie to zawsze wyrownają i to od ręki. Spedycja młoda, niedoświadczona, nielogiczna więc kierowca musi myśleć, to nie jest przedszkole. Pracę polecam aczkolwiek nie jest to raj na ziemi. Jeśli chodzi o ludzi, to zasada jest prosta, tutaj nie ma się kolegów tylko współpracowników. Jest wielu świetnych chłopaków ale też wielu "Bolków" Scandinavia, to wymagający kierunek, nie dla wszystkich. Pozdrawiam

Ktos

Zatrudniają tylko na okres próbny później próbują wmówić że to Twoja wina bo źle gdzie na koniec dyrektor wygaduje się że sorry ale nie mają roboty.. Dwa tygodnie przed końcem umowy mówią tak podpiszemy a potem zostawiają na lodzie.. Nikomu nie polecam. Nie szanują drugiego człowieka, liczy się tylko ich zysk.. Nie wiesz na jaką godzine danego dnia do pracy masz przyjść. Dowiadujesz sie z dnia na dzień.

JFK

Proszę o informację nt. atmosfery w biurze w Gdańsku. Da się pracować ?

@JFK

Atmosfera to bodajże jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na jakość wykonywanej przez Nas pracy. Nic zatem dziwnego, że chcesz dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje w firmie Scandinavian Express Poland. O jaką konkretnie posadę się tam ubiegasz?

JFK
@Dorota

Praca biurowa, nie mogę więcej napisać :(

@JFK

Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Zastanawiam się tylko, dlaczego właściwie nie możesz tu nic więcej napisać. Musisz mieć świadomość tego, że Twoje komentarze mogą w znacznym stopniu pomóc osobom, które - podobnie jak Ty - ubiegają się o pracę w Scandinavian Express Poland. Dlatego warto dyskutować. A dostałeś już od nich odpowiedź?

Jarek

Zostaw merytoryczną opinię o Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Budowlanych 19
    80-298 Gdańsk

Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.