Opinie o Biuro Malinowska Daria Malinowska w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Malinowska Daria Malinowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Malinowska Daria Malinowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Malinowska Daria Malinowska w Toruń

Witam serdecznie. Na internetowej stronie biura widziałam zakres świadczonych usług oraz wzmiankę o 23 latach doświadczenia. Chcę zatem wobec tego dowiedzieć się czegoś w temacie praktyk. Czy są one obecnie możliwe do zrealizowania? W ostatnim czasie opinie pozostawiali klienci. O ile praktyka jest opcjonalna to czy są jakieś specjalne warunki które należy przy tym spełniać?

Właściciel Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu bezpośrednio. Pozdrawiam

MatSon Nowy wpis

Profesjonalna i fachowa obsługa:) Polecam Serdecznie

Sebastian Nowy wpis

Polecam biuro. Wszystko wytłumaczone i zrealizowane.

Lewy

100% zadowolenia pełen profesjonalizm polecam ????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Malinowska Daria Malinowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gabriela Klecka

Nigdy nie rozpisuje się specjalnie w takich opiniach, zazwyczaj piszę tylko "polecam". Jednak tutaj obsługa klienta i profesjonalizm zasługuje na kilka słów więcej. Pierwszy raz przyszłam do biura w sprawie rozliczenia dochodu z Niemiec, pan księgowy zauważył, że mój polski PIT został źle wystawiony przez pracodawcę - chodziło o to, że mój dochód był zwolniony z podatku (był niższy niż 8 tys zł, a w deklaracji był wpisany jako opodatkowany). Z rozliczenia wynikało, że musiałabym dopłacić 600zł, ale na szczęscie pan księgowy wskazał błąd, zalecił zwrócenie się z tym do pracodawcy i tym sposobem całe rozliczenie przebiegło już prawidłowo, a ja nie musiałam nic dopłacać, wręcz przeciwnie. I za to będę polecać firmę dalej, nigdy wcześniej, ani później nie widziałam tak profesjonalnej obsługi klienta. Miałam okazję rozmawiać z panią księgową i panem księgowym, uważam, że są godni zaufania, a przede wszystkim mają ogromną wiedzę i znają się na podatkach. Rok później wróciłam z kolejnym PITem i... koleżanką. Jest tak samo zadowolona jak ja. Cieszę się, że są jeszcze miejsca, gdzie "mistrz" na spokojnie wytłumaczy i wprowadzi w temat "żółtodzioba", a nie czeka tylko na płatność i "nie ma czasu na rozmowy". Bo po pierwsze moje sprawy podatkowe zostały wzorowo załatwione (a nawet można powiedzieć, że uratowane), ale po drugie dowiedziałam się też cennych rzeczy o rozliczeniach w Polsce, w Niemczech, urzędach skarbowych itp. DZIĘKUJĘ!!!

Remi

Szybka i żetelna obsługa jestem zadowolony. Polecam.

Klient

Szybkie i sprawne załatwienie formalności dot rozliczenia podatku w Niemczech , jak i kindergeld. Bardzo sympatyczna obsługa. To było nasze pierwsze rozliczenie i napewno skorzystamy w przyszłym roku .Polecam i pozdrawiam

Eryk

Najlepsze biuro , polecam .

Dutch

Wszystko szybko i sprawnie wytłumaczyli i przeprowadzili cały proces. Widać doświadczenie zarówno w procesie rozliczenia jak i współpracy na rodzimym gruncie z rodakami.

Olga
@Dutch

Brzmi całkiem w porządku, oby tak było. ;) A na jakiej zasadzie wygląda tutaj rozliczenie już za całokształt?

Monika J.

Przestrzegam przed skorzystaniem z biura. Ja jestem wręcz wstrząśnięta zachowaniem i działaniami Pani Darii Malinowskiej. Zwyczajnie (usunięte przez administratora) i wyłudza pieniądze. Arogancko i chamsko podchodzi do klienta. Nie wywiązuje się z umowy i nie zna podstaw prawa. Jeśli ktoś ma odrobinę szacunku sam do siebie i swojej firmy to nigdy tam nie pójdzie. Konkurencja jest tak duża, że zachęcam do skorzystania z innych biur. Będzie dużo taniej i przyjemniej.

@Monika J.

bedziesz tak miła i napiszesz cos wiecej odnosnie tego wyludzania pieniedzy które wspominasz, o co dokladnie chodzi ?

Daria Malinowska
@Monika J.

Ten komentarz zawiera tylko jedną prawdę - nazwisko jego autora się zgadza i jest nam znane. Z samą treścią oczywiście się absolutnie nie zgadzamy. Nazwisko w nazwie Firmy, którą prowadzimy od przeszło 20 lat, zobowiązuje nas do trzymania standardów, o których niektórzy początkujący przedsiębiorcy wiedzą niewiele lub po prostu nic. I choć ta wieloletnia współpraca z Klientami pozwala nam sądzić, że widzieliśmy już chyba wszystko, to komentarze jak ten przedmiotowy pokazują, że jednak granice absurdu, oszczerstw i nieprawdy są dużo dalej niż zakładaliśmy. I o ile zrozumiałym jest fakt, że ktoś nie zna przepisów dot. prowadzonych przez siebie działalności i skutki ich nie stosowania są dla niego autentycznym zaskoczeniem, o tyle zadziwia fakt ,że przedsiębiorcą staje się ktoś, kto ma podstawowy problem ze zrozumieniem zapisów umowy, do przestrzegania której pisemnie się zobligował. Na szczęście cała rzesza naszych wieloletnich , zadowolonych ze współpracy Klientów pozwala nam mieć nadzieję, że po prostu w tym przypadku nie byliśmy wystarczająco czujni.

Miła obsługa, pełen profesjonalizm, sprawa załatwiona szybko. Biuro godne polecenia.

Maja
@Adam

A dużo osób tam w biurze pracuje, czy tylko jedna osoba załatwiała Twoją sprawę?

Magda

Bardzo miła obsługa i szybkie załatwianie spraw Polecam w stu procentach

Olga
@Magda

A jak długo współpracujesz już z biurem? Wiesz może jak dobrze radzą sobie z tym nowymi zasadami odnośnie tego całego nowego ładu?

Mariusz Ochocki

Witam Serdecznie ☺️ chciałem się pochwalić jak świetnie współpracuje się z Biuro Malinowska więc z Całego Serca polecam tę biuro rachunkowe bardzo miła atmosfera Pan Maciej i nie tylko załatwiają wszystkie formalności bez zarzutu perfekcyjnie . Nic tylko jechać i na miejscu zostaniecie miło i perfekcyjnie pokierowani ☺️Z Całego Serca Polecam i Pozdrawiam ????☺️

joanna-bronikowska@wp.pl

Korzystam już od jak się nie mylę od czterech lat,z biura Malinowska, obsługa personalna.Bede korzystać z obsługi biura rachunkowe, bardzo doceniam miłą obsługę biura pana Macieja,Malinowska. Pozdrawiam cały zespół biura

Magda

Bardzo profesjonalna obsługa Miło i szybko Serdecznie polecam i napewno jeszcze nie jeden raz skorzystam Pozdrawiam

A jak z pracą w weekendy

b maciejewska

Serdeczne podziękowania dla Biura Rachunkowego Malinowska za fachową i prosesjonalaną obsługę. Obsługa miła i godna polecenia pod każdym względem. Będę każdemu polecala bo naprawdę warto.........

Jacula

Czy biuro organizuje jakieś szkolenia zewnętrzne?

Maciej O.

Bardzo Polecam usługi Biuro Malinowska, Pan Maciej to profesjonalista jeżeli chodzi o rozliczenie podatku z Niemiec. Korzystam już z jego usług od dwóch lat i będę korzystał dopóki pracuje w De.

Paulina

Polecam biuro rachunkowe :)

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Malinowska Daria Malinowska - Toruń

• Jak się pracuje w Biuro Malinowska Daria Malinowska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Malinowska Daria Malinowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Malinowska Daria Malinowska?

Biuro Malinowska Daria Malinowska
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Władysława Broniewskiego 5c lok. 17
    87-100 Toruń