Pol-Necks Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Pol-Necks Sp. z o.o.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Pol-Necks Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Agnieszka

Dawno nie było nowych opinii na temat pracy w tym miejscu. Zachęcam pracowników do podzielenia się swoim zdaniem o tym jakim pracodawcą jest Pol-Necks Sp. z o.o. Wasze opinie są bardzo ważne dla potencjalnych pracowników firmy.

Upadłe Anioły
@Agnieszka 15.03.2018 09:45

Nowe nabytki gotowe do przyjęcia niepowtarzalnej mądrości o godz. 8.00.

Kalefi

No cóż, bengta nie ma, a endrju... niezatapialny. Szacun

Oczarowanie
@Kalefi 27.02.2018 18:39

Bo to nadludź

Maja

Jak się w firmie pracuje? Czy macie poza pensją jakieś benefity? Warto startować?

anonymous
@Maja 14.12.2017 19:26

Poza pensją mamy benefit w postaci usłyszenia o sobie jacy jesteśmy niekumaci.

Agnieszka

@Bengt dlaczego tak uważasz, że to ściema? Masz jakieś argumenty? Każda opinia i przekazana informacja będzie ważna dla osób, które będą chciały się w przyszłości zatrudnić w firmie Pol-Necks Sp. z o.o.

Agnieszka

Można zauważyć wiele negatywnych opinii. A co pozytywnego możecie napisać o pracy w Pol-Necks Sp. z o.o. a co uważacie, ,że powinno ulec zmianie? Czekamy na Wasze opinie.

Bengt
@anonimowy pracownik 27.06.2017 15:38

To nie jest Kierownik Produkcji tylko Technolog od mierzenia czasu wykonania operacji. Niestety z pomiarów nic nie wynika. To jest sciema, oni nie ogarniają produkcji

Bolek, Bolec, Stolec

A jeśli tak sadzicie to możecie zastąpić dyrektora jeśli go w końcu wypie.......ą :) A na razie kilka punktów które tak bardzo pasują do naszego papy 1. Szef ma zawsze rację. 2. Jeśli masz wątpliwości – patrz pkt. 1. 3. Szef nigdy się nie spóźnia – on jest zatrzymywany w ważnych sprawach. 4. Szef nie je – on regeneruje siły. 5. Szef nie pije – on degustuje. 6. Szef nie śpi – on czuwa. 7. Szef nie flirtuje – on szkoli personel. 8. Kto przychodzi z własnymi poglądami – wychodzi z poglądami szefa. (zgadza się) 9. Szef zamawia zawsze właściwy towar – to klient się nie zna. (dobre) 10. Kto ma przekonanie szefa, robi karierę 11. Szef nie wrzeszczy, szef dobitnie wyraża swe poglądy 12. Szef się nie myli, szef podejmuje ryzyko 13. Szef się nie krzywi, szef uśmiecha się bez entuzjazmu 14. Szef nie jest tchórzem, szef postępuje roztropnie 15. Szef nie jest nieukiem, szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorie 16. Szef nie bierze łapówek, szef przyjmuje dowody wdzięczności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17. Szef nie lubi plotek, szef uważnie wysłuchuje opinii swoich pracowników 18. Szef nie ględzi, szef dzieli się swoimi refleksjami 19. Szef nie kłamie, szef jest dyplomatą 20. Szef nie jest uparty, szef jest konsekwentny 21. Szef brzydzi się wazeliniarzami, szef premiuje pracowników lojalnych 22. Szef nie toleruje sitw, szef szanuje zgrane zespoły 23. szef opowiada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] suchary (sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze śmiechu) 23. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju, nie wyprzedzaj szefa w rozwoju 24. Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego! chyba gorszego już się nie da, szczególnie ze nie zrobił nic dobrego

Bolek, Bolec, Stolec

Wchodząc tu zastanawiałem co mądrego napisać bo cokolwiek bym tu nie napisał to i tak nic nie zmieni. Dajcie sobie spokój z wypisywaniem wiecznych narzekań, a dyrektor oszust i złodziej ,a kierownik do dupy, a atmosfera h...owa to nic nie da , a dlaczego bo osoby które to będą czytać są w tej samej sytuacji co wy tz. w czarnej dupie. Chyba nie sądzicie że przeczyta to prezes

Lolek
@Bolek, Bolec, Stolec 14.12.2016 22:10

Jest jeden powód. Potencjalny pracownik będzie omijał z daleka ten syf.

miguel

amak o jakich konkretnie mówisz benefitach socjalnych?

Hinol

Idz na śrutownik albo malarnie a zobaczysz jakie te zarobki są ok :)

byly pracownik

Firma jak wszędzie a atmosfera na produkcji fatalna obgaduja cie nabijaja sie roznego rodzaju złośliwości . Pracujac tam 1,5 roku poznałem moze 4 normalnych ludzi z ktorymi idzie pogadać bez jakiś glupich tekstów i docinek a najlepsze jest to ze dorośli faceci reprezentują ze sobą dziecinadę 95% załogi mowi do siebie tak MAreczku Jurś Franus Miruś Wojtulku Misiek Krzysiu Rysiu banda PEDAŁOW i alkoholików

byly pracownik

bogdan

Opowieść o Necks cz.7 z 10 Prywata Z przecieków wynika że nową nazwą firmy będzie ŁOBANECKS

Kowal12

Witam Może wiesz, gdzie się przenoszą, a może kończą działalność ??? .

Kowal13
@Kowal12 31.01.2016 10:08

Do Andrzeja na podwórko.

Jogurt1

Już niedługo Necks będzie zwijał manatki z Na zapleczu

Kowal12

Witam Jakie są widełki płacowe dla frezera CNC - programisty z doświadczeniem. Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Opowieść o Necks cz.6 z 10 Opinia podwykonawców Gamonie

bogdan

Opowieść o Necks Przerwa świąteczna Zapraszam serdecznie do lektury nowych odcinków po nowym roku. Życzę wszystkim spokoju, nie ulegajcie emocjom, nie dajcie się skłócić, pamiętajcie, wystarczy, że jest jeden krzykacz w firmie.

bogdan

Opowieść o Necks cz.5 z 10 Niestety usunięto wiadomość o premii rocznej. A Prezes mówił, że to był dobry rok....

bogdan

Opowieść o Necks cz.4 Zakupy Układ konotacyjno-rodzinno-towarzyski nie pozwala na kupno stali gdzie indziej, jak u największego w Europie koncernu stalowego z Rzęczkowa pod Toruniem.

Opowieść o Necks cz.3 z 10 Redbul Spoko gość

bogdan

Opowieść o Necks cz.2 z 10 Ratlerek No cóż, braki w umiejętności zarządzania ludźmi nadrabia chamstwem. Nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją. Wszystko wiedzący, mający zawsze rację kilkakrotnie wyraził niepochlebne opinię na jego temat, niestety nic sobie z tego nie robi.

bogdan

Opowieść o Necks cz.1 z 10 Cynkownia 1. Jeżeli chcesz pracować na cynkowni musisz być kolegą lub kolegą kolegi Koszyka 2.Mistrzowie na cynkowni mają wyje..bane na robotę. Najlepiej jak będziesz robił u starego, na pewno się nie narobisz. 3. Stawka 11,5 brutto 4. Dorobisz na nadgodzinach

nick

Patryk, przejdź się przez halę i zobacz na jakich maszynach pracujemy. Jest to bez mała rzemiosło artystyczne. Kierownik chodzi ze stoperem licząc czas operacji (wydajność) zapominając że produkcja ma właśnie charakter rzemieślniczy (przykład to LB, którego do dzisiaj nie umiemy zrobić).

nick

NECKS w pigułce 1. Technologia produkcji z lat 60 2. Brak rozwoju i wizji przedsiębiorstwa 3. Wszystko wiedzący, zawsze mający rację dyrektor 4. Codzienne awantury na porannych spotkaniach pseudo kadry, czytaj rozwiązywanie problemów z pomocą krzyków ze strony wszystko wiedzącego, mającego zawsze rację. 5. Podwyżki raz w roku, tzw. inflacyjne ok 20 gr 6. Zarobki 10 do 12 zł brutto na produkcji, dla dobrego spawacza 15, z tym że Ci już odeszli

bogdan

Z pewnością fenomen w Necks stanowi fakt, iż od lat nie wywalili sternika. Spółka idzie na dno.

Pracownik necks 2

Redok haha to nie wiem jako kto pracowałeś. Praca w necks to strata czasu i nerwów. Ciągła kontrola to tylko jeden z problemów. Kasa jest słabiutka. Spawacz z tego co wiem ma 15 zł na godzine , jednak dla nowego spawacza stawka to 12 zł. Na podwyszki nie ma co liczyć 20 gr to wszystko na co ich stać po paru latach. Teraz to ta firma już cieniutko przędzie. Ludzi pozwalniali zamówień brak także jedyną nadzieją na utrzymanie firmy to zatrudnienie nowo przybyłych do polski uchodzców , może oni będą chcieli pracować za 10 zł brutto. pozdrawiam

on

jezu! ty chyba pracujesz w innej firmie gdzieś we wiedniu ,może?!

Pracownik neck

Jestem pracownikem Neck's to nie to samo co fraeunthal czy jakos tak ale sa to 2 firy an jednym terenie. W necks natomiast rozpacz nedza i bieda, fakt relacje miedzy pracownikami sa bardzo ok zadnego gnojstwa nie ma ani podkladania swin. Relacja produkcja- mistrz jest zadowalajaca ale... jest male ale(KIEROWNIK) ten czlowiek jest chory na umysle. Stoi nad toba z zegarkiem i oblicza ile ile zrobiles jedna rzecz i ile masz zrobic na caly dzien nie biorac pod uwage czas przygotowania sie do danej pracy, zerowe pojecie na temat tego co my robimy ale do wymadrzania to pierwszy stoi i on wie jak najlepiej to robic. Place sa nedzne spawacz(dobry) nie zarobi 2 tysiecy.

iluś

Ile zarabia spawacz w Pol - Necks? Chętnie wysłałabym tam męża ale nie chcę go wpakowac na przysłowiową minę. Jest naprawdę dobry w swoim fachu. Czy jeśli pracownik jest doświadczony i się sprawdza to ma sznsę wynegocjować sobie lepszą stawkę miesięczna, czy to raczej nei ma odbicia na zarabianych pieniądzach?

Zostaw opinię o Pol-Necks Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Necks Sp. z o.o.