Pol-Necks Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Pol-Necks Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Bengt dlaczego tak uważasz, że to ściema? Masz jakieś argumenty? Każda opinia i przekazana informacja będzie ważna dla osób, które będą chciały się w przyszłości zatrudnić w firmie Pol-Necks Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Można zauważyć wiele negatywnych opinii. A co pozytywnego możecie napisać o pracy w Pol-Necks Sp. z o.o. a co uważacie, ,że powinno ulec zmianie? Czekamy na Wasze opinie.

anonimowy pracownik
@Agnieszka 19.05.2017, 11:28

Pozytywne to wczasy pod grusza i jak sie uda to premia swiateczna. Negatywne ? Wszystko pozostale, a co powinno uledz zmianie ? Przedewszystkim Dyrektor ktory robi obowiazkowe darmowe zebrania po godzinach naszej pracy na temat ze ciagle malo robimy i cala jego banda, rodzinka razem z kierownikiem od produkcji ktory tylko cie obserwuje, oblicza z zegarkiem i kalkulatorem czasy kto ile ma zrobic i pali co chwile fajki . Za ta pensje taka praca ? To stanowisko to pomylka zakladu.

Bengt
@anonimowy pracownik 27.06.2017, 15:38

To nie jest Kierownik Produkcji tylko Technolog od mierzenia czasu wykonania operacji. Niestety z pomiarów nic nie wynika. To jest sciema, oni nie ogarniają produkcji

Bolek, Bolec, Stolec

A jeśli tak sadzicie to możecie zastąpić dyrektora jeśli go w końcu wypie.......ą :) A na razie kilka punktów które tak bardzo pasują do naszego papy 1. Szef ma zawsze rację. 2. Jeśli masz wątpliwości – patrz pkt. 1. 3. Szef nigdy się nie spóźnia – on jest zatrzymywany w ważnych sprawach. 4. Szef nie je – on regeneruje siły. 5. Szef nie pije – on degustuje. 6. Szef nie śpi – on czuwa. 7. Szef nie flirtuje – on szkoli personel. 8. Kto przychodzi z własnymi poglądami – wychodzi z poglądami szefa. (zgadza się) 9. Szef zamawia zawsze właściwy towar – to klient się nie zna. (dobre) 10. Kto ma przekonanie szefa, robi karierę 11. Szef nie wrzeszczy, szef dobitnie wyraża swe poglądy 12. Szef się nie myli, szef podejmuje ryzyko 13. Szef się nie krzywi, szef uśmiecha się bez entuzjazmu 14. Szef nie jest tchórzem, szef postępuje roztropnie 15. Szef nie jest nieukiem, szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorie 16. Szef nie bierze łapówek, szef przyjmuje dowody wdzięczności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17. Szef nie lubi plotek, szef uważnie wysłuchuje opinii swoich pracowników 18. Szef nie ględzi, szef dzieli się swoimi refleksjami 19. Szef nie kłamie, szef jest dyplomatą 20. Szef nie jest uparty, szef jest konsekwentny 21. Szef brzydzi się wazeliniarzami, szef premiuje pracowników lojalnych 22. Szef nie toleruje sitw, szef szanuje zgrane zespoły 23. szef opowiada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] suchary (sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze śmiechu) 23. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju, nie wyprzedzaj szefa w rozwoju 24. Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego! chyba gorszego już się nie da, szczególnie ze nie zrobił nic dobrego

Bolek, Bolec, Stolec

Wchodząc tu zastanawiałem co mądrego napisać bo cokolwiek bym tu nie napisał to i tak nic nie zmieni. Dajcie sobie spokój z wypisywaniem wiecznych narzekań, a dyrektor oszust i złodziej ,a kierownik do dupy, a atmosfera h...owa to nic nie da , a dlaczego bo osoby które to będą czytać są w tej samej sytuacji co wy tz. w czarnej dupie. Chyba nie sądzicie że przeczyta to prezes

Lolek
@Bolek, Bolec, Stolec 14.12.2016, 22:10

Jest jeden powód. Potencjalny pracownik będzie omijał z daleka ten syf.

miguel
użytkownik zarejestrowany

amak o jakich konkretnie mówisz benefitach socjalnych?

Hinol

Idz na śrutownik albo malarnie a zobaczysz jakie te zarobki są ok :)

byly pracownik

Firma jak wszędzie a atmosfera na produkcji fatalna obgaduja cie nabijaja sie roznego rodzaju złośliwości . Pracujac tam 1,5 roku poznałem moze 4 normalnych ludzi z ktorymi idzie pogadać bez jakiś glupich tekstów i docinek a najlepsze jest to ze dorośli faceci reprezentują ze sobą dziecinadę 95% załogi mowi do siebie tak MAreczku Jurś Franus Miruś Wojtulku Misiek Krzysiu Rysiu banda PEDAŁOW i alkoholików

bogdan

Opowieść o Necks cz.7 z 10 Prywata Z przecieków wynika że nową nazwą firmy będzie ŁOBANECKS

Kowal12

Witam Może wiesz, gdzie się przenoszą, a może kończą działalność ??? .

Kowal13
@Kowal12 31.01.2016, 10:08
Witam Może wiesz, gdzie się przenoszą, a może kończą działalność ??? .

Do Andrzeja na podwórko.

Jogurt1

Już niedługo Necks będzie zwijał manatki z Na zapleczu

Kowal12

Witam Jakie są widełki płacowe dla frezera CNC - programisty z doświadczeniem. Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Opowieść o Necks cz.6 z 10 Opinia podwykonawców Gamonie

bogdan

Opowieść o Necks Przerwa świąteczna Zapraszam serdecznie do lektury nowych odcinków po nowym roku. Życzę wszystkim spokoju, nie ulegajcie emocjom, nie dajcie się skłócić, pamiętajcie, wystarczy, że jest jeden krzykacz w firmie.

bogdan

Opowieść o Necks cz.5 z 10 Niestety usunięto wiadomość o premii rocznej. A Prezes mówił, że to był dobry rok....

bogdan

Opowieść o Necks cz.4 Zakupy Układ konotacyjno-rodzinno-towarzyski nie pozwala na kupno stali gdzie indziej, jak u największego w Europie koncernu stalowego z Rzęczkowa pod Toruniem.

Opowieść o Necks cz.3 z 10 Redbul Spoko gość

bogdan

Opowieść o Necks cz.2 z 10 Ratlerek No cóż, braki w umiejętności zarządzania ludźmi nadrabia chamstwem. Nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją. Wszystko wiedzący, mający zawsze rację kilkakrotnie wyraził niepochlebne opinię na jego temat, niestety nic sobie z tego nie robi.

bogdan

Opowieść o Necks cz.1 z 10 Cynkownia 1. Jeżeli chcesz pracować na cynkowni musisz być kolegą lub kolegą kolegi Koszyka 2.Mistrzowie na cynkowni mają wyje..bane na robotę. Najlepiej jak będziesz robił u starego, na pewno się nie narobisz. 3. Stawka 11,5 brutto 4. Dorobisz na nadgodzinach

nick

Patryk, przejdź się przez halę i zobacz na jakich maszynach pracujemy. Jest to bez mała rzemiosło artystyczne. Kierownik chodzi ze stoperem licząc czas operacji (wydajność) zapominając że produkcja ma właśnie charakter rzemieślniczy (przykład to LB, którego do dzisiaj nie umiemy zrobić).

nick

NECKS w pigułce 1. Technologia produkcji z lat 60 2. Brak rozwoju i wizji przedsiębiorstwa 3. Wszystko wiedzący, zawsze mający rację dyrektor 4. Codzienne awantury na porannych spotkaniach pseudo kadry, czytaj rozwiązywanie problemów z pomocą krzyków ze strony wszystko wiedzącego, mającego zawsze rację. 5. Podwyżki raz w roku, tzw. inflacyjne ok 20 gr 6. Zarobki 10 do 12 zł brutto na produkcji, dla dobrego spawacza 15, z tym że Ci już odeszli

bogdan

Z pewnością fenomen w Necks stanowi fakt, iż od lat nie wywalili sternika. Spółka idzie na dno.

Pracownik necks 2

Redok haha to nie wiem jako kto pracowałeś. Praca w necks to strata czasu i nerwów. Ciągła kontrola to tylko jeden z problemów. Kasa jest słabiutka. Spawacz z tego co wiem ma 15 zł na godzine , jednak dla nowego spawacza stawka to 12 zł. Na podwyszki nie ma co liczyć 20 gr to wszystko na co ich stać po paru latach. Teraz to ta firma już cieniutko przędzie. Ludzi pozwalniali zamówień brak także jedyną nadzieją na utrzymanie firmy to zatrudnienie nowo przybyłych do polski uchodzców , może oni będą chcieli pracować za 10 zł brutto. pozdrawiam

fryzjer

to wypowiedź chyba jakiegoś hu.jowego spawacza.pracowałemmi w jednej i w drugiej firmie po kilka lat i znam ją od podszewki. dobry spawacz w Necks IMP ma ponad 2500netto w 8godzin,znam kilku.frauental-obecnie nie wiem,mineło tyle lat. kiedyś było ok-za Andrzeja Ł i Patenta,zarabialismy nieźle jak na Toruń. teraz podobno smutna pi,zda i w jednej i drugiej firmie. Pozdro dla ekipy spawaczy z Necksa i reszty pijaków.

on

jezu! ty chyba pracujesz w innej firmie gdzieś we wiedniu ,może?!

Pracownik neck

Jestem pracownikem Neck's to nie to samo co fraeunthal czy jakos tak ale sa to 2 firy an jednym terenie. W necks natomiast rozpacz nedza i bieda, fakt relacje miedzy pracownikami sa bardzo ok zadnego gnojstwa nie ma ani podkladania swin. Relacja produkcja- mistrz jest zadowalajaca ale... jest male ale(KIEROWNIK) ten czlowiek jest chory na umysle. Stoi nad toba z zegarkiem i oblicza ile ile zrobiles jedna rzecz i ile masz zrobic na caly dzien nie biorac pod uwage czas przygotowania sie do danej pracy, zerowe pojecie na temat tego co my robimy ale do wymadrzania to pierwszy stoi i on wie jak najlepiej to robic. Place sa nedzne spawacz(dobry) nie zarobi 2 tysiecy.

iluś
użytkownik zarejestrowany

Ile zarabia spawacz w Pol - Necks? Chętnie wysłałabym tam męża ale nie chcę go wpakowac na przysłowiową minę. Jest naprawdę dobry w swoim fachu. Czy jeśli pracownik jest doświadczony i się sprawdza to ma sznsę wynegocjować sobie lepszą stawkę miesięczna, czy to raczej nei ma odbicia na zarabianych pieniądzach?

fryzjer

pol necks tobanda kolesi od klechy po koszyka i ten rudy mat*oł,pojecia o produkcji zero. chcesz sie dostać do roboty? musisz byc waflem któregoś z tych panów. robota w miare się kleiła za łobacza i patenta. teraz ogólnie syf. banda konfidentów. może lepiej zaabiaja,ale w necksie przynajmniej nie ma tylu konfidentów.

Pol czy NECKS

Za czasów dobrobytu gdy jeszcze nie należała do do koncernu Frauenthall, człowiek, który nie bał sie pracy mógł nieźle zarobic, naprawde nieźle. Teraz gdy fima nastawiona jest na robienie zesku nader wszystko, spada jakośc, a jesli jest ona nie zauwazalna odbija sie kosztem pracowników fizycznych. Posiłkowanie sie firma zewnetrza przy naborze wpłyneło również na typ ludzi podejmujacych prace, a co za tym idzie rotacja tych osób jet tak duża że i sami przełożeni mają problem. Co do kieronika produkcji. Typ oderwany od rzeczywistości nie zwiazany całkowicie z produkcja lecz z biurokracją. Na produkcji mozna go spotkac ukrywajacego sie za rokiem i czyhającego na powiniecia pracowników i ni z tąd ni z owąd dowiadujesz sie od majstra że masz 5% mnie premii nawet nie wiesz za co ...:] Nie jest to forma złosliwa ponieważ mnie osobiscie to nie dotknęło ale napewno tendencja taka jest. Co do kadr złośliwe "baby" które uważają pracowników produkcyjnych za ... A ich miejsce pracy BIURO za siedzibę plot, do którego tak łatwo nie można sie dostać. PARANOJA Moje PANIE biuro to miejsce pracy, a mnie nauczono że tam nie trzeba pukać. Suma sumarum polecałbym ich sasiadów NECKS pod kierownictwem Pana Łobacza.

Pol-Necks Toruń...Obecnie Frauenthall Automotive Toruń. Powiem krótko...Gdyby nie T(usunięte przez administratora)to ta firma już dawno poszłaby spać.

byly pracownik

DROGA ANIU -DOLACZAM SIE DO WYPOWIEDZI KOLEGI. Z POZIOMU PRACOWNIKA BIUROWEGO MASZ PRAWO MIEC DOBRE ZDANIE NA TEMAT TEJ FIRMY- DOBRA PENSYJKA 3000 I W GORE DZIESIĄTKI ZEBRAN MIESIECZNIE, Z WIEKSZOSCI KTORYCH NIC NIE WYNIKA ORAZ WZAJEMNE POKLEPYWANIE SIE PO TYLKU:) (BUMELKA-ZA DOBRA KASE). WY BIUROWI ZAPOMNIELISCIE JEDNAK ZE TO PRODUKCJA NA WAS ZARABIA A Z TEGO CO SLYSZE WYNIKA ZE CALKIEM NIEŹLE SIE BAWICIE JEJ KOSZTEM (BZDETNE GAZETKI-JAK TO JEST FAJNIE W FIRMIE)-DZIWI MNIE ZE WLASCICIEL TEGO NIE WIDZI. (usunięte przez administratora) NA SZCZESCIE JAKIS CZAS TEMU MOJE DROGI ROZESZLY SIE Z TA FIRMA LECZ SPOTYKAM SIE Z LUDZMI TAM PRACUJACYMI I SLYSZE ZE JEST CORAZ GORZEJ. ATMOSFERA JEST FATALNA POMIEDZY ZALAGA A POCZYNANIA KIEROWNIKA PRODUKCJI NIE MAJA KONCA W BUDOWANIU NAPIECIA POMIEDZY LUDZMI. ZAROBKI 1500 I MALEJA, A WYDAJNOŚCI NA DWU KROTNIE WYZSZYM POZIOMIE NIZ ZA CZASOW GDY TAM PRACOWALEM (JUZ WTEDY SZLO SIE NIEZLE NATYRAC). SLYSZALEM NIEDAWNO OD KUMPLA, ZE ROBI SIE ZEBRANIA NA TEMAT CZY ZROBIC ZEBRANIE I TRZECIE CO WYNIKLO Z ZEBRANIA-NO JAK WSPOMNIALEM POWYŻEJ, POZAZDROSCIC KADRZE:) (usunięte przez administratora)

fizyczny - 2011-11-03 10:27:59 Miła (usunięte przez administratora). Sądząc po Twojej wypowiedzi dochodzę do wniosku,że pracujesz w biurze.Wejdz kiedyś na halę produkcyjną i porozmawiaj z ludzmi.Zobaczysz jak tu jest \ Odezwij sie na maila firmowego albo zadzwoń - spotkamy się na hali, na śniadaniu, przed drugą albo po pierwszej zmianie. Przyjdę to pogadamy. (usunięte przez administratora) Ps. Kontakt do mnie w każdej gazetce na ostatniej stronie.

fizyczny

Miła Aniu. Sądząc po Twojej wypowiedzi dochodzę do wniosku,że pracujesz w biurze.Wejdz kiedyś na halę produkcyjną i porozmawiaj z ludzmi.Zobaczysz jak tu jest "pieknie".Nie miałaś chyba jeszcze bliższej styczności z naszym kierownikiem.

Ania

Hej! pracuję tu ponad rok i mam bardzo dobrą opinię na temat firmy. Nie wszystko jest idealnie (ale gdzie jest?!), ale przynajmniej bardzo wiele osób stara się, aby to miejsce było dobrym miejscem pracy dla wszystkich. Chyba najfajniejsze są relacje między ludźmi. Pozdrawiam Wszystkich w Pol-Necksie :-).

Zostaw opinię o Pol-Necks Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Necks Sp. z o.o.