Miko Pac
3 71 189 5 1
Hodowca świń Nowy wpis

Ja tam wolę świnie chodowac niż w miku robić.

Anty miko Nowy wpis

No pewnie firma dobra jest super

Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego uważasz że firma to porażka??? Ja i sądzę, że większość ludzi uważamy że jest ok. Wypłata na czas, imprezy itp. A że pracować trzeba to chyba logiczne. Nikt za darmo kasy dawać nie będzie. A że ciągle wisi zapotrzebowanie na magazyn to chyba logiczne jak firma się rozrasta a z ludźmi ciężko - wiadomo jakie czasami asy przychodzą na produkcję ???????????????? Ja z pracy jestem zadowolona i polecam.

Piłat Nowy wpis

Dokładnie masz rację ta pani Nowakowska nic nie wie takim kierownikiem każdy może być.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ej
Nazwa działu: Produkcja

Witam mam pytanie dlaczego tam rządzi zamiast kierownika Pan behapowczyk? Od czego jest kierownik np. Pani Nowakowska? Dziwna sytuacja zwykły behapowczyk rządzi a ta pani nie ma o niczym pojęcia i jest kierownikiem? Chyba kierownik powinien wszystko wiedzieć!?? Przecież taki behapowczyk powinien być nikim. On jest tylko od kontroli i szkolenia przepisów bhp i tyle!? Dziwne co to za firma kierownik nic nie wie kabaret!?

Kasia

Szukają ciągle nowych od 5lat a czemu? Bo mało płacą. Tylko kierownicy dbają o siebie

Danka

Firma bardzo przeciętna i Ukraińcy rządzą. Zapomnij o wekendach chodzisz non stop a zarobki marne.

S

Jeżeli chodzi o Boże narodzenie to zakład stoi

Tomek

Mają ogłoszenie na magazyn na wózki jakimi tam jezdzicie wózkami i jak tam jest ogólnie.

Arek

Jakie tam wózki są boczne tylko

Kamehane

No zakład pracuje 24/7 jak już nie możesz wytrzymać to idziesz do domu :-)

Nowy

Witam potrzebują podobno na wózki widłowe mam pytanie jakie zmiany i weekendy czy wolne i ile idzie na rękę zarobić na miesiąc?

Magazyn
@Nowy

Tak potrzebują, 3 zmiany i weekendy pracujące. W miko produkcja 24/7, niedawno powstał nowy magazyn wiec będzie co robić :)

@Magazyn

Tam już czeka Sokół na posadę wiec miejsc chyba brak będzie hahaha

Będę brał Cię....
Nazwa działu: Produkcja

Siemanko ludziska. Zapraszam wszystkich do MP robota jest świetna ???? kasa jak to z kasą nigdy kokosów nie dostaniesz na start,ale jak będziesz się starał/ła to na pewno możesz liczyć na więcej. Z każdym można się dogadać no może po za 1 os i nie piszę tu teraz o Panie F ... (usunięte przez administratora)Pracuje tam 5 lat jest spoko zarobki 3/4 tys ????

@Będę brał Cię....

Chyba brutto albo mówisz z robota na boku hahahhaa

TakNie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Miko Pac?

@Pytanie

Tak oczywiście coroczna impreza integracyjna i 2 razy albo więcej wyjaśnia brygadier

Olek

Witam.Prosze o info jaka atmosfera panuje w zakupach ?

Zakupy
@Olek

Rodzinna :-) hahaha

XD
@Olek

Życie jak w madrycie

@XD

Trochę mało konkretne są te odpowiedzi, a szkoda. Sama jestem bardzo zainteresowana firmą Miko Pac, a więc przydałyby się tu jakieś rzetelne informacje. Wiecie może, czy firma daje możliwość pracy jedynie na część etatu?

;P
@Karolina

Odpowiem konkretnie. Pracuje w miko już pare lat i nigdy nie widziałem nikogo pracującego na pół etatu, ani w biurze ani na produkcji. U nas są potrzebni pracownicy na stałe a nie dodatkowi bo ciagle coś się dzieje :) planowanie/zakupy etc są w open space w jednym Miejscu. Atmosfera jak atmosfera, nie jest najgorzej ale bardzo często coś się dzieje i są sytuacje podbramkowe. Dla ludzi o slabych nerwach odradzam :D

@;P

I to się nazywa konkretna odpowiedź - bardzo Ci dziękuję. To teraz jestem ciekawa, czy nawet taki nowy pracownik w Miko Pac może mieć zaoferowaną umowę o pracę. Jak to dokładnie wygląda?

Hh
@Karolina

Karolina, u nas pracujesz tylko na umowę o prace. Umowę zlecenie maja ludzie z agencji na produkcji (pakowaczki/logistycy). Nadgodziny/urlopy/dwd/grafiki są wydawane zgodnie z prawem.

Nazwa działu: Produkcja

Haha pracowałem w tym zakładzie 12 lat temu, żeby dorobić sobie na studiach (była to jeszcze firma MPC MCO). (usunięte przez administratora). A wśród brygadzistów oszołomy a la Kapo i kierownictwo niczym oficerowie SS. Po komentarzach widzę, że nie wiele się zmieniło. Mimo, iż kibicuje praktycznie każdemu przedsiębiorstwu w Polsce, tak zawsze cieszy mnie jak takie firmy trafia szlag i bankrutują.

@Saturas

12 lat to wystarczająco długi czas, żeby wprowadzić zmiany. Może opowiesz jak wówczas wyglądały warunki zatrudnienia, żeby móc je porównać z aktualną sytuacją? Czy kiedy pracowałeś pracownicy mieli możliwość otrzymania premii, podwyżki?

@Saturas

O premii nie było mowy, nie mówiąc o podwyżce. Rozumiem, że praca przy wyciąganiu plastikowych form z wtryskarki i pakowaniu ich do kartonu nie należy do trudnych ani wymagających, ale większość z nas ówczesnych studentów pracowała bardzo wydajnie i wyrabialiśmy dużo więcej, niż przewidywała norma. Pamiętam, że zamiast wdzięczności dawali nam podwyżkę... obowiązków. Zamiast pracować na jednej maszynie, trzeba było biegać do trzech... a wiadomo, że taśma się przesuwała i nie było chwili na przerwę... Co do kadry, zapadła mi w pamięć jedna z brygadzistek: która stosowała terror wobec zatrudnianych przez agencję pracy. Głupie wyjście do łazienki na 2 min było piętnowane a pójście na przerwę było celowo odwlekane, żeby nie iść z osobami które się znało, mimo iż stołówka pomieściłaby wszystkich.

Xd
@Saturas

12 lat temu to była epoka kamienia łupanego. Teraz pakowaczka z Ukrainy nie dotknie miotły bo ona nie po to się zatrudniała i nie ma konsekwencji. Rynek pracy się zmienił całkowicie :)

@Xd

Patrząc po komentarzach ludzi tam pracujących obecnie lub niedawno, śmiem wątpić...

Dariusz

Basia?

Xd
@Saturas

Komentarze ludzi tutaj to komentarze dalnow. Pracuje już pare lat w tej firmie i jestem zgoła innego zdania.

MisiekPysiek
@Saturas

Ty weź zluzuj porty . Jaki terror !!??!!?? W tym zakładzie żeby się nie wyrabiać trzeba być kaleka życiowa albo być upośledzony umysłowo . Taka jest niestety prawda . To jest praca a nie przedszkole . Samodyscyplina i organizacja pracy jest najważniejsze . Jak jesteś gamoń to była na tobie wywierana po prostu presja żebyś zagęszczał ruchy .

Tomasz

Ja myślę, że trzeba powiedzieć stop cwaniactwu. Firma dobra, inwestuje w pracowników, polecam!

Tak1Nie2

Byłem na rozmowie w agencji pracy, rekrutujacej pracowników do tej firmy. Poinformowano mnie, że chcąc pracować w MP, trzeba podpisać lojalnosciowke, że prez 3 lata niewolno sie zwolnić pod groźbą kary za szkolenie w wysokości 10.000 zł. To jest skandal !!! Takie praktyki powinny być prawnie ścigane, bo to forma zniewolenia człowieka. Oni mogą wszystko, pracownik nie może nic, bo istnieje groźba zwolnienia i wysokiej opłaty.

Tak8Nie1

X X
@anonim

Hahahahahah xD no bo ktoś ściga za te lojalki

Polak
@anonim

Na zachodzie firmy też stosują takie praktyki żeby się zabezpieczyć przed naciągaczami. Co myślałeś że będą w ciebie inwestować a ry po roku dasz nogę?

Tak4Nie3
hmmm,,,
@Polak

Inwestować? Hmmm....

Filip
@anonim

Jakas bzdura niestety ktos wprowadzil cie prawdopodobnie w blad . Nie slyszalem o takich praktychach a pracuje kilka lat .

Rozczarowana

W skrócie wielkie rozczarowanie... Słyszałam o firmie wiele dobrego, dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do działu kontroli jakości. Na rozmowie Pani przeprowadziła mi test psychologiczny, przeanalizowała moje mocne i słabe strony, po czym wstępnie umówiłyśmy się na pracę od następnego miesiąca. Nawet zapytano mnie się, gdzie chciałabym mieć stanowisko. Pani miała do mnie oddzwonić w ciągu tygodnia po rozmowie z dyrektorem. Minął tydzień i zero informacji. Zadzwoniłam, ale dowiedziałam się, że dyrektora jeszcze nie było. Zrozumiałam to. Minął drugi tydzień i dalej cisza. Dzwoniłam, ale Pani nie odbierała, wysłała mi jedynie smsa, że dyrektor już się zjawił i z nim porozmawia. Od tego czasu minęło kilka dni i w dalszym ciągu nie miałam żadnych informacji. Pod koniec trzeciego tygodnia znowu zadzwoniłam, Pani odebrała i powiedziała, że na tą chwilę nie jest w stanie mi nic powiedzieć, że jeszcze się nie zdecydowała i ona nie podejmuje żadnych decyzji jeżeli nie jest do końca przekonana... Zatkało mnie. Trzy tygodnie i nie dostałam odpowiedzi na TAK ani na NIE. Ile miałam jeszcze czekać? Idąc na rozmowę liczyłam się z tym, że mogę pracy nie dostać, ale liczyłam na jasną odpowiedź. Na rozmowie usłyszałam jedno, a po trzech tygodniach zupełnie co innego. Przez ten czas odrzuciłam kilka ofert pracy, bo byłam przekonana, że tutaj sprawa jest jasna. Uważam, że firma ma nieprofesjonalne podejście do potencjalnego pracownika. Nie życzę nikomu takiej sytuacji.

Tak4Nie
ukrainiec

Всем чмоки в этом чате. Если бы я раньше видела эти отзывы о работе в Miko Pac, я бы сюда не приехала даже под угрозой смерти! Так как украинцев тут регулярно припоминают, напишу от имени украинцев. И для украинцев. Друзья! Не ходите сюда работать! Обещают оплачиваемый отпуск, бонусы за ночные смены и много чего другого. В реальности ваша зарплата будет от 1400 злотых. Если работать по 12 часов без выходных, то максимум получите 2500 Реальные условия работы: 1. Вам надо быть на месте уже за полчаса до начала рабочего дня. Переодеться, помыть руки, обработать одежду роликом, запихать волосы в чепчик, обработать руки спиртом. 2. Перерыв на обед - 15 минут. По идее есть второй перерыв аж на 5 минут, но обычно на него не отпускают. 3. 8 часов на ногах. В тяжелых ботинках со стальным носком. Твои станки обычно раскиданы по всему залу и за смену ты пробегаешь километров 10. 4. Бригадир на тебя орет. По поводу и без. Ты обязана снять контейнеры или крышки с ленты конвеера, просмотреть их на брак, пересчитать, упаковать по сложному алгоритму, оформить палету. Так же ты должна собирать брак под станками. Если станок начал выдавать много брака - станок надо остановить. Прибегает оператор и начинает орать на тебя за то, что ты остановила станок. Виноват в любом случае будешь ты. 5. Нагрузка в бригаде распределяется неравномерно. Украинцев ставят на 5 станков сразу. поляков - на один -два. Часто бывает так, что поляки стоят, неспешно перебирают забракованную продукцию, в то время как украинцы пытаются успеть на 5 станках одновременно. 6. Операторы недружелюбны. Они хотят от тебя избавиться и ты им всегда мешаешь. Даже если лезешь собирать брак под станок, на тебя может наорать оператор. Руководство регулярно собирает совещания, где декларирует, что брак под станком должен собирать оператор. Но тем не менее под станком жопкой кверху лазят только украинцы. 7. Твое тело все в синяках, руки в порезах от картона, глаза слезятся от паров пластика и попадающих картонных опилок, на ногтях грибок от недыщащей обуви, ноги расцвечены варикозом, болит спина и слазит кожа от постоянной обработки спиртом. И ты кашляешь больше чем туберкулезник. А еще сейчас в Miko Pac трагедия, helper Агнешка страдает без своего оператора Томека, которого перевели в другой зал. Виноваты в этом конечно украинцы! Поэтому пани Агнешка орет на всех, ничего полезного не делает и срывает свою злость на украинцах. Куда смотрит руководство? Почему не запрещены любовные отношения на предприятии? Почему все закрывают глаза на эту ситуацию? Украинцев на Miko Pac все меньше. Никто не хочет ехать в рабство. Теперь на Miko Pac набирают негров и индусов. Но подозреваю, что они уйдут, получив первую зарплату. В общем удачи Miko Pac!

Tak3Nie2

Co to ma być?
@ukrainiec

Ukrainiec Nie podoba się praca w Polsce to proszę wracać do siebie, do swojego kraju. Jakieś żale,wymagania....? Nikt tutaj Was nie zapraszał, rządzić się proszę u siebie !!!!!!! Wystarczająco psujecie rynek pracy w Polsce.

Tak14Nie2
Co to ma być?

Oczywiście, że Polacy wyjeżdżają do pracy na zachód i ciężko pracują gdziekolwiek,aby zarobić większe pieniądze niż w Polsce. Tutaj jesteśmy w Polsce i nikt z innego kraju nie będzie dyktował warunków pracy ,tym bardziej krytykował pracy innych pracowników. Powtarzam : nie podoba się praca,to proszę wracać do swojego kraju!

Tak6Nie2

Hahahah

Przestań beczeć, zapach plastiku na wtryskowni przeszkadza albo buty z metalowym noskiem które są dla Twojego bezpieczeństwa. Chyba twoja pierwsza praca

Tak5Nie

Haha

Tak dla twojego, żeby Ci nic nie połamało palców jak Ci spadnie na nogę albo uderzysz w jakaś metalowa cześć maszyny. Każda maszyna ma zabezpieczenia itp zrobione tak żeby (usunięte przez administratora)się nie zabił. Równie dobrze może Ci spaść żyrandol na głowę w domu. Zmien lepiej branże jak tak Ci „ciężko”. Najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i zarabiac 10 000 za nic. Lepiej powiedz jak ba tej twojej Ukrainie gdzie prawo pracy nie istnieje i jest (usunięte przez administratora) wyglada praca na produkcji ? Tam o czymś takim jak BHP nikt nie słyszał nawet.

Tak5Nie
Gregory
@Co to ma być?

Po pierwsze drodzy państwo to pisał ktoś w języku rosyjskim ,a nie UKRAIŃSKIM(język niby ten sam ,ale występują drobne różnice). Także proszę nie ubliżać społeczności ukraińskiej.Drodzy Polacy skoro nie podoba się praca to możecie się zwolnić i poszukać innej lepiej płatnej pracy adekwatnej do wykształcenia .Nikt nikogo nie trzyma na siłę.

TakNie3

Anonim
@Co to ma być?

Nikt tutaj Was nie zapraszał, rządzić się proszę u siebie !!!!!!! Wystarczająco psujecie rynek pracy w Polsce. Ja nikt nie zapraszał, wszędzie tylko słychać ekonomika polski pada, niema komu pracować bo same magistry i wyjeżdżają za granicę pracować, mogłeś i podziękować za to że podnosimy ekonomika twojego kraju, ludzi przyjechali i się starają, a jak ich źle traktują to potem i wynikają takie opinie u mnie w pracy ładna atmosfera i nie ważne czy ty Ukrainiec czy Polak

TakNie3

chłopiec z batonikiem
Nazwa działu: Produkcja

Kupiłem se dziś atlasa, Bede pakował i bede byk.

Tak3Nie

Pracownica

Mogliby dawać wyższą stawkę godzinową na początku, poza tym wszystko okej

Tak3Nie

Jacek
@Pracownica

kokosów na starcie nigdzie nie dostaniesz

Tak1Nie1

Alfons

Super firma najlepsza w mieście Lubię atmosferę w Miko Pac za: Spokoj opanowanie brak stresu

Tak4Nie1

Taka sobie osoba
@Alfons

????????????

Halina
@Alfons

Miko Pac stawia sobie za cel jakość wykonywanych opakowań w taki sposób, by w jak najlepszy sposób sprawdzały się przy ochronie produktów. Wspomniałeś, że lubisz tutaj pracować za spokój, opanowanie i brak stresu. Myślisz, że te czynniki mają wpływ na jakość usług tej firmy i produktów, jakie oferują? Komu polecasz angaż do tej firmy? Osobom o jakim doświadczeniu, czy też aspiracjach zawodowych?

Bursztynek

Co Wy chcecie od tej firmy??!! Wiadomo,ze każdy gdzieś komuś w du... wchodzi. Tak jest każdej większej firmie. Trzeba zrobić swoje i do domu. Co do kasy chyba źle nie jest tak mi sie wydaje. A jeśli komus tak naprawdę to wsZystko przeszkadza Pan M.F, M.J i kto tam jeszcze to weźcie sie za inna prace. Teraz dobrze w biedronce płacą i lidlu na kasie ???????????????? Moje sugestie dla Miko Pac: Jest ok???? Lubię atmosferę w Miko Pac za: Kadra zarządzająca

danis

pracując 3 miesiące stwierdzam iż to jest przykra a zarazem śmieszna firemka bo firmą tego nie mozna nazwać z przykrym filarem na czele z jego przydupaskiem jakubowskim xaxa

Miettka Pałka
@danis

bokser a wrócisz ze zwolnienia lekarskiego ? Czy nadal będziesz wymiotować i mówić wszystkim , że ty jesteś zestresowany bo ci maszyny stoją ?

Niki bill

pytanko dużo w firmie ukrainców? połowa? mniejsza połowa ? wiekszość?

Wiem
@Niki bill

Większość

Ajanie :)
@Niki bill

Nie przesadzaj, Ukraińcy pracują tylko jako pakowaczki/logistycy. Jest ich duzo, ale tak to masz samych Polaków praktycznie.

Ciekawa

Pytanie do Was Kobietki, jak sie pracuje w Miko na stanowisku pakowaczki? Jestem zainteresowana pracą tam. Z góry dziękuję na odpowiedź :)

Wiem
@Ciekawa

Pracuję parę lat i nie narzekam.

Tak1Nie1

haha

Na szczęście na thermo hali nie ma ukraincow :)

Tak6Nie

Nieznajoma
@haha

Teraz już są

Kamyyyyk

Witam czy w firmie można się zatrudnić bezpośrednio czy tylko poprzez agencję pracy ? Jeżeli przez agencję to proszę o nazwę ???? pozdrawiam !

Tak7Nie

Julita

@abraham fillar'um, nie rozumiem czemu ma służyć Twój komentarz. Forum publiczne to nie miejsce na wymianę takich informacji. Ponadto niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób. Strona Gowork ma być zbiorem informacji o pracy - Twoja wypowiedź odbiega od tematu tego wątku.

Zostaw opinię o Miko Pac - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie