zachem ,,metalko.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 41 ocen.

Opinie o zachem ,,metalko.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zachem ,,metalko.

Fula

@SIS skoro firma była dobrze zarządzana, to skąd te zmiany.. Dlaczego są w stanie upadłości likwidacyjnej. Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem, bo jednak jak firma funkcjonuje, to powinna działać aż do samego końca. Zresztą, nie ma co się nad tym rozczulać, skoro i tak się zamykają. Nic chyba tego nie zmieni.

Donkichot
@Fula 19.08.2015 11:59
@SIS skoro firma była dobrze zarządzana, to skąd te zmiany.. Dlaczego są w stanie upadłości likwidacyjnej. Szczerze mówiąc nie...

Neo Chyba pomyliles firmy. Metalko nie było i jie jest w upadlosci. :/

SIS

Zachem jest w stanie upadłości likwidacyjnej. Teraz nazywa się Infrastruktura Kapuściska. Metalko prawdopodobnie zwalnia konserwatorów dźwigowych ponieważ oni w głównej mierze obsługiwali Zachem. Do wew. obsługi w Metalko wystarczą pewnie 2-3 os. Ogólnie firma dobra. Twardo zarządzana, czaami bezwzględnie ale profesjonalnie. Zarobki mieli raczej OK za czasów Zachemu. Teraz - nie wiem. Płaca podstawowa niska ale spokojnie nadgodzinami można było dorobić dobrze - jeśli oczywiście są... pozdr.

michal

Ogolnie firma oki:-) :-) :-) :-) :-) :-)

anonim - nie potrzebny pracownik

NIE MAM NIC DO METALKO FIRMA OKI.... ALE STRONA INTERNETOWA METALKO PO MODERNIZACJI TROSZKE OKLAMUJE .. SKORO FIRMA ZWALNIA WSZYSTKICH KONSERWATOROW DZWIGOWYCH I LIKWIDUJE STANOWISKO PRACY DLA KONSERWATOROW URZ. DZWIGOWYCH TO JAK MOZNA NAPISAC ZE PELNIA USLUGI KONSERWACJE I REMONTY URZADZEN DZWIGOWYCH ....... WLADZE METALKO COS TU JEST NIE TAK......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . NO CHYBA ZE TO WSZYSTKO OGARNIE KIEROWNIK TEJ BYLEJ BRYGADY ............ HE HE HE... OGOLNIE POZDRO DLA WSZYSKICH PRACOWNIKOW METALKO ....

anonim

solidna i profesjonalna firma,

Neo
@anonim 14.01.2009 15:18
solidna i profesjonalna firma,

Stabilna firma, dobre zarobki, wysokie premie uznaniowe.

Zostaw opinię o zachem ,,metalko. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zachem ,,metalko.