Versor Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Versor Engineering Sp. z o.o.

były i nie będzie !!

prezes oszukuje i olewa pracowników, nie płaci na czas - to jest norma, nie oddaje dni wolnych należących się ustawowo, w firmie śmierdzi, latem jest +40 a zimą +5 albo koło 0 !!!! w powietrzu zawiesina oleju że aż powietrze żółknie i oddychać się nie daje !!!!! szef produkcji oprócz żelowania głowy i głupiego gadania nie wie i nie umie NIC !!!! a produkty.... tak jak działania kadry !!!! Moje sugestie dla Versor Engineering Sp. z o.o.: czas na zmiany !!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić zachowanie i stosunek do pracowników i gości

Nowy 21
@były i nie będzie !! 10.11.2018 11:04

Mógłbyś napisać coś więcej bo właśnie miałem zaczynać tam prace jako operator cnc

Czy firma Versor Engineering Sp. z o.o. w miejscowości Bydgoszcz działa bez zastrzeżeń? Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy?

Zostaw opinię o Versor Engineering Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Versor Engineering Sp. z o.o.