PACCOR Polska Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Koszmatno

@Agnieszka odnośnie twojego pytania to firma Paccor nie prowadzi obecnie rekrutacji do siebie. Ciekawi mnie jak długo jeszcze trzeba będzie czekać, aż się jakieś stanowisko u nich zwolni. Słyszałem, że dają ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną, więc dbają o prcowników.

Agnieszka

Witam Czy mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć czy są przyjęcia

(tedy i CZACHA), jak Macie dwie lewe ręce do pracy to fakt możecie tak pisać. Pełny socjal normalna umowa o pracę, a nie śmieciówka po 3 miesiącach dostajesz umowę na 2 lata lub rok, wszystkie dodatki ustawowe, możliwość pracy w nadgodzinach +100% do wypłaty, czego chcecie więcej? Chciałoby się siedzieć i nic nie robić? no to nie na produkcji kochani. Tym co chcą pracować i coś umieją przydłużają umowy. Lebrom, po prostu dziękują i tyle. Co do zawodówki to właśnie tacy ludzie najwięcej wiedzą o wykonywanym zawodzie. Widać, że nigdy nie pracowaliście.

tedy

wyzysk i praca do upadlego, kierownicy po zawodowkach

CZACHA

dają pracę i umowę na tydzień,po czym wręczają zwolnienie. Totalnie zła organizacja pracy,chamstwo i zbyt duże wymagania od pracownika co do umiejętności obsługi maszyn już w pierwszym dniu pracy.Żenada Omijajcie szerokim łukiem.

Ekstruzja

Ekstruzja rządzi i pozdrawia Bossa :-)

misia

trochę gorąco na hali, ale bezpiecznie i w dobrej atmosferze :-)

Zostaw opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PACCOR Polska Sp. z o.o.