PACCOR Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

A4 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy szanowne kierownictwo i ludzie na wyższych szczeblach mogliby przyjrzeć się bliżej pracy na ekstruderach na SAMU? Przecież tam już nie ma za bardzo na czym pracować. Większość podzespołów albo nie działa albo jest już na granicy wytrzymałości. Nawijarki od Khuna 125 nie działają od kilku miesięcy i słyszy się ciągle że nie ma pieniędzy na naprawę. Nie mówiąc już o ekstruderze Raifenhauser gdzie walce kalandrujące skaczą podczas pracy jak zające na haju, grubość folii jest sprawdzana na przysłowiowe oko. Ja wiem że to kosztowane maszyny ale może lepiej zamiast 3 złomów kupić 2 nowsze maszyny które będą w miarę sprawne bo same wymienienie zasypów na jednym ekstruderze to za mało. Jedne z najważniejszych maszyn w firmie nie działa w ogóle albo na 1\8 gwizdka.

Pracodawca

Zawsze warto się starać - firma PACCOR docenia zaangażowanych pracowników i może zaproponować zmianę kategorii co oznacza podwyżkę.

Ktos
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Fajnie ze czytacie nasze wpisy. Dziekuje. Co do zmiany kategorii to niestety 100 zł brutto które proponujecie niestety nie jest motywujące. Pomijając teraz bardzo dużo osób przy podwyżkach narażacie się niestety na fale zwolnien. Ten rok coś czuję będzie "gruby" pod względem przemiału osób a co za tym idzie wzrostem reklamacji. Szkoda ze nie inwestujecie i nie doceniacie ludzi którzy dla was pracują.

@Ktos

Podwyżka przy zmianie kategorii to ostatnio 250 -350 zł. Natomiast pominięcie przy podwyżkach w kwietniu 2022 dotyczy osób , które miały zmianę wynagrodzenia w roku 2021 bez zmiany zakresu obowiązków ( zmiany kategorii) - to jest naprawdę mała grupa osób. Zapewne pan w ubiegłym roku przy zmianie umowy miał również zmianę kategorii - zatem nie jest pan wyłączony z podwyżek w kwietniu 2022.

Ok
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Ciekawa dyskusja hehe a ja mam pytanie jeżeli zostałem przyjęty do pracy już z kategoria a2 co wiadomo później nie skutkowalo zmiana kategorii to należy mi się podwyżka czy nie?

@Ktos

Witam, Zmiana kategorii zaszeregowania pociąga za sobą zazwyczaj wzrost wynagrodzenia o ok 10%. Jeżeli ktoś otrzymał mniejszą kwotę, był to wynik słabszej oceny pracy podczas okresu próbnego przez przełożonego. Podwyżka związana ze zmianą umowy i kategorii zaszeregowania, nie wyklucza takiej osoby z ogólnych przeszeregowań płac wprowadzanych corocznie w firmie.

@Ok

jeśli Pana wynagrodzenie nie zmieniło się w roku 2021 to oczywiście tak - podwyżka wynagrodzeń w kwietniu 2022 Pana obejmie

Pracownik Nowy wpis
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry. Przeczytałem, że przy zmianie kategorii pracownik otrzymuje minimum 250 zł. Uważam,że jest to nieprawda. Przepracowałem cały rok i otrzymałem 6% podwyżki tak jak wszyscy pracownicy. Dodatkowo zmieniono mi kategorie i za tą zmianę kategorii nie otrzymałem min 250zl o których państwo tutaj piszecie. Jeżeli twierdzicie, że te pieniądze wynikają ze zmiany kategorii to gdzie jest 6% które otrzymał każdy pracownik firmy paccor? Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Pozdrawiam

Niki Nowy wpis
Kandydat

Słyszałem że na hali produkcyjnej jest gorąco.W takim przypadku czy są przerwy 2 po 15 min?czy jedna 30 min?

Honorata Nowy wpis
@Niki

Moim zdaniem to pracownik sam sobie dobiera przerwę, ale mogę się mylić, więc dobrze by było jakby ktoś potwierdził.

Niki
Kandydat

Na jakch zasadach pracuje się w Państwa firmie w systemie 4b? Ile miesiecznie wychodzi godzin pracujących w miesiącu?

@Niki

harmonogram obejmuje 4 kolejne miesiące, a ilość godzin roboczych mieści się w zakresie 152-184, przeważnie jest to 168-176 godzin

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kontroler Jakości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Andriej
Kandydat

Mam pytanie czy mozna dojechac z Katowic komunikacją miejska -autobusem i jaki numer bezposrednio do Paccor?

@Andriej

Z kierunku Katowic najbliższy przy PACCOR jest przystanek linii 177 przy ul. Wiertniczej ( nazwa przystanku Dąbrówka Mała Wiertnicza). Inne linie jak 108,109 czy 657 zatrzymują się na przystanku przy ul. Le Ronda ( nazwa przystanku Dąbrówka Mała Le Ronda ) - w obu przypadkach pozostaje około 5-10 min spaceru, aby dojść do PACCOR. Bezpośrednio przy zakładzie znajduje się przystanek linii 222 z kierunku Siemianowic Śląskich.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Arczi
@Pytanie

Zależy tak naprawdę od Ciebie. Jak w każdej pracy z jednymi będziesz się dogadywać lepiej z innymi gorzej. Zresztą i tak nie będziesz miał aż tyle czasu żeby sobie porozmawiać i poznawać wszystkich od podszewki.

Grażyna
@Arczi

Tak właściwie to czemu? Ale pracownicy później spotykają się po pracy czy nie bardzo?

Zoia
Kandydat

Praca wygląda na fajną, ale na takim wygwizdowie, że bez samochodu ani rusz, a szkoda.

@Zoia

Dojazd z Siemianowic bezpośrednim autobusem do firmy PACCOR - linia 220. Z innych miast wszystkimi autobusami na kierunek Dąbrówka Mała. Firma zlokalizowana jest w odległości 1,5 km od IKEI w Katowicach ( 15 minut pieszo).

Michał
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Nie ma takiego autobusu 220 Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

@Michał

Tak, przepraszamy. Jest to linia 222.

Nick
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Nieprawda. Nie ma takiego autobusu.

Maria
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A czy jest jakieś dofinansowanie np. do paliwa tym, co dojeżdżają autem lub do biletu tym, którzy jada tym autobusem?

nowy
Kandydat

Witam.Czy jest mozliwość odbioru wyplaty w kasie zakladowej,i czu te zmiany 6-14,14-22 22-6 sązmianami tydzień na tydzień.Dziekuje za odpowiedz.

@nowy

Proszę o kontakt z działem kadr. tel. 32 3588547, odpowiemy na wszystkie pytania.

zainteresowany
Kandydat

czy są aktualnie przyjęcia na wózki widłowe? i czy jest gorąco w firmie bo chodzą takie opinie że nieraz dychać jest ciężko. podobno dużo ludzi zasłabnie przez temperature.? a chciałbym się tam przyjąc.

Irena

A Ty ile masz lat? Bo chyba 15 skoro przychodzisz na publiczne forum obrażać drugiego człowieka.

Irena

Wszystko zależy od charakteru i tego co dana osoba lubi, ja bym wolała taką monotonie od robienia stu innych rzeczy na raz. Może się zatrudnię :)

Krystiano89
Kandydat

Witam,w jaki dzień miesiąca jest przesyłana wypłata w firmie?

Rosiol
@Krystiano89

Do 5 każdego miesiąca. Nigdy się nie spóźniła

Nick
@Rosiol

Nieprawda. Co najmniej jeden raz wypłata spóźniła się bo sa późno nadali przelewy.

Anna

To zarobki zależą od zmiany? To chyba nie za bardzo sprawiedliwe. Może nocna, o ile u Was jest, zasługuje na więcej.

PACCOR Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier - Pracownik Magazynowy. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Czy w PACCOR Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. Zamówień?

Michał
@Pytanie

W tej firmie każdy chce być od razu specjalistą. A o tym co się dzieje na produkcji nie ma zielonego pojęcia. Już kilku takich było.

Bartek
Kandydat

Jak wygląda sytuacja z podwyżkami ? Czy są jakieś ? Raz na rok ? Proszę o odpowiedź

@Bartek

Tak, firma co roku, w kwietniu dokonuje indeksacji wszystkich wynagrodzeń.

Bartek
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Jak się to przedstawia procentowo ?

@Bartek

Średni poziom inflacji plus dodatkowa podwyżka dla najbardziej wyróżniających się pracowników.

Kandydat

Czy jest inna możliwość pobrania wypłaty czy tylko na konto

@Justyna

Wynagrodzenie przesyłane jest na konto pracownika.

Wiecie, czy PACCOR Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Chłop z dombrowki
@Pytanie

Do roboty się weź leniwy (usunięte przez administratora) a nie praca zdalna.

Pracodawca

Przepraszamy za niektóre komentarze, niewnoszące żadnej merytorycznej treści. Odpowiadając na Pana pytanie: tak, na tych stanowiskach, gdzie zmuszeni jesteśmy organizować pracę zdalną, udostępniamy laptop. Co do telefonu, w większości są to przekierowania telefonów stacjonarnych.

Jakim autobusem dojadę z Siemianowic do Państwa. I czy są wolne wakaty

Pituś
@Justyna

Ciężko samej sprawdzić?

@Pituś

A tak ciężko odpowiedzieć na pytanie

Wiltor

Praca cięzka ale można zarobić kasę

Żabka

Praca nie jest cieżka ,jest ok zarobki zależy kto chce ile zarobić na początek dają 2900brutto. Ludzie No cóż jak ,ludzie są gnidy i tacy co są ok .Ale nie dla ludzi tu się przychodzi tylko po to żeby zarobic mieć umowę o pracę i święty spokój. Czy to paccor czy huhtamaki to bez różnicy .Jak będziesz pracować i nie zajmować się bojkami(usunięte przez administratora) To odnajdziesz, się tam .

PDF
@Żabka

2900 brutto jest podstawy, czy już z dodatkami?

@PDF

Okres próbny to stawka podstawowa 3000 zł brutto dodatkowo 16% dodatek 4Brygadowy+150 zł brutto premia za brak absencji chorobowej + średnio ok 120 zł dodatek za pracę w porze nocnej. Po okresie próbnym, możliwa zmiana płacy zasadniczej na wyższą (możliwa zmiana kategorii zaszeregowania na wyższą).

Lola
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Czy po okresie próbnym ma się na rękę te ponad 3000 netto? Dziękuję za odpowiedź

@Lola

Na stanowisku Pakowacza myślę, że około 2800 netto + ewentualna premia za realizację planu, ale pod warunkiem przepracowania pełnego miesiąca. Dodatkowo firma oferuje bezpłatny dostęp do Medicovera i lekarzy Specjalistów, dofinansowanie do kart Multisport lub OkSystem, pakiet socjalny ( dofinansowanie do urlopu dla pracownika i kolonii dla dzieci, dofinasowanie do Świąt, paczki dla dzieci na Mikołaja) itd

Paweł
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Witam zainteresowała Mnie Wasza oferta pracy . Czy istnieje możliwość pracy w systemie 3 zmianowym? Obecnie sytuacja w pracy u Mnie na zakładzie pracy jest ciężka i są zwolnienia grupowe w branży samochodowej dlatego szukam czegoś w razie czego gdybym stracił pracę lub z tamtad odszedł jak będzie u Was korzystniejsza umowa o pracę niż z obecnym zakładem pracy. Mam uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe Udt oraz książka sanepidu. Na wózkach widłowych boczniakach jeżdżę już ok.dwa lata i nadał jeżdżę, na czołówce jeździłem pół roku ale dawno. Pracowałem na produkcji, na magazynie i praca w terenie.Czekam na odpowiedzi przed wysłaniem CV .

@Paweł

Tylko na jednym wydziale jest system 3 zmianowy od poniedziałku do piątku (Wydział Nadruków). Zachęcam jednak do zastanowienia się nad pracą w systemie 4 brygad, gdyż tutaj ma Pan dodatek w wysokości 16% płacy zasadniczej. Jest to spora kwota np od 3000 brutto to kwota 480 zł. Pana doświadczenie zawodowe jest dla nas interesujące, proszę wysłać CV, na spotkaniu w firmie postaramy się więcej opowiedzieć o oferowanej pracy.

Myszor

A Byku czasem nie wyszukuje czerwonej płachty?

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy PACCOR Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.