PACCOR Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

DK Nowy wpis

Na tego ślusarza bym chyba podszedł, który tu widzi już od polowy stycznia, jak tak czytam te ostatnie wątki nie wiem tylko czy mnie wezmą, jeśli nawet po badaniach może wyjść żeby roboty jednak nie dostaniesz… co bywa najczęstszym powodem? Mam doświadczenie z (usunięte przez administratora) w dziale narzędziowym co zostało uznane, za mile widziane. to bardzo plusuje?

TE Nowy wpis

Widzę, że oferte na elektromechanika wznowili dzisiaj. Ludzie jeszcze w styczniu odradzali i tak kminie czy w ogóle był ktoś na tamtej rozmowie? aplikowaliście? Może coś polepsza w warunkach jeśli chętny się nie znalazł?

Jak wygląda kwestia awansu w PACCOR Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Operator Maszyn?

Michał Nowy wpis

Od Robiła do Dyrektora

KT

Ile ma operator maszyn z tymi premiami razem o których w ogłoszenie podaje pracodawca? Chciałbym wiedzieć jak tam się wychodzi z zarobkami. Mam w sumie trzy oferty do wyboru z regionu tu najbliższego i chciałbym jakoś je sobie porównać

Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
KE

Co do tego wspomnianego jakiś czas temu kompletu badań jakie się wykonuje na po prostu na obsługę klienta a jakie na przykład na operatora? są teraz dostępne te dwie oferty i zastanawiam się czy są jakiekolwiek różnice. do tego czy Pracodawca nie obliguje się do zwrotu kosztów przypadkiem? Nawet jeśli kogoś nie weźmie?

Mała mi

Witam,gdzie moge złożyć cv na produkcje

@Mała mi

Witam Proszę o kontakt telefoniczny +48 32/3588547. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

CL
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Witam, jak długo sam proces rekrutacyjny teraz będzie u Państwa trwał? Jak jeszcze dośle cv do tygodnia to kiedy będę mógł podpisać umowę? Ile to wszystko trwa? Rozmowa? Feedback? Podpisanie umowy? Proszę o szczegóły, nie wiem jak wtedy rozwiązać współpracę z innym miejscem

@CL

Informacja zwrotna odnośnie zatrudnienia jest zaraz po rozmowie. Jeżeli złożymy Panu ofertę zatrudnienia od razu otrzymuje Pan skierowanie na badania i komplet dokumentów do zatrudnienia wraz z informatorem pracowniczym. Umowę możemy podpisać jak tylko wykona Pan badania wstępne i otrzyma orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Jeżeli nie ma Pan sanepidu- dajemy skierowanie na badania. Badania można wykonać w placówkach Medicover lub w placówkach współpracujących.

Ola - niedoszły pracownik
@Monika

Można jeszcze dostać i zrobić komplet badań po czym nie dostać informacji, że cie firma jednak nie zatrudnia tak jak było w moim przypadku.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

A ja mam pytanie do Dyrekcji Czy Państwo myślicie ze my pracownicy jesteśmy pracownikami którzy pracują charytatywnie ?Nas wszystkich podwyżki wszystkiego nie dotyczą? Podwyżka 430 zł w tych czasach jest godna ? Nawet najniższa krajowa poszła o wiele więcej niż my mamy podwyżkę. Szukacie oszczędności a utrzymujecie osoby na stanowiskach które nie wnoszą nic do tej firmy .Panowie sobie przychodzą wypiją kawkę a nawet kilka kaw pograją na telefonie ,kogoś (usunięte przez administratora)i dniówka zleci za nie małe pieniądze! Wymagania i pomysły macie coraz to gorsze.Moze warto porozmawiać że zwykłymi pracownikami i ich wysłuchać a nie tylko nakazywać.

MT

A tu w firmie na jaka karierę można sobie pozwolić? Nie wiem czemu ktoś tu o jakimś tiktoku zaczął pisać, ale chyba podczas pracy jako elektromechanik nie będzie to konieczne? Jest tu w ogóle na kogo awansować? chyba, że tylko podwyżki wynikające ze stażu pracy występują? pytam, bo nie wiem czy aplikować. jest tu może ktoś kto pracuje jako elektromechanik teraz i oceni?

Jozef
@MT

Daj sobie spokój z tym miejscem. W okolicy chyba nie da się gorszej trafić...

Kabareciarz

Ciekawe czy utrzymają dodatek za cztery brygady po podniesieniu minimalnej od stycznia xD Albo z 16% zrobi się 10. Wszystko dla dobra firmy.

Tomasz
@Kabareciarz

Mnie ciekawi kiedy uruchomią ogrzewanie na całym obiekcie zimno a oni siedzą w ciepłych biurach.

@Tomasz

Witam, zapraszamy do komunikacji poprzez obowiązującą w firmie procedurę zgłaszania nieprawidłowości, jeżeli je Pan dostrzega. Tylko ta procedura gwarantuje odpowiedź, również z zachowaniem anonimowości, którą jak widać Pan preferuje.

Tajednajedyna
@Tomasz

Na hali jest bardzo gorąco, nawet zimą. Raczej powinni pomyśleć o tym co zrobić, aby ludziom pracowało się lepiej, a nie w takim cieple. Wiatraków nie ma przy każdej maszynie

BO

To zapytanie o możliwość złożenia skargi na ZZ mnie zaciekawiło. Czy podobnie jest w trakcie samej pracy? zdarza się, że z przełożonym także się nie dogadasz? Do kogo wtedy można udać się po poradę / jakąś pomoc? Zależne to będzie od działu?

Związki

Może trzeba założyć związki zawodowe inne niz ta Solidarność która nawet nie wiadomo po co jest bo nic nie robią, w innych firmach walczyli o dobro pracowników a w Paccor są ale tylko z nazwy.

Związki

Byłem zapisany od 7 lat w Solidarności i tak jak w poprzedniej firmie widziałem ich działania tak w tej praktycznie nic. I płaciłem im ten % od przychodu bo były tego efekty. Tu za co płacisz za to żeby sobie były i coś tam raz na jakiś czas pismo wystosowali?

Skarga
@Związki

Może gdzieś można złożyć skargę na związki zawodowe w naszej firmie?

Pakor

Będą jakieś podwyżki? Czy od nowego roku będziemy zarabiać poniżej minimalnej krajowej?

@Pakor

Tak, oczywiście będą podwyżki. Szczegóły wkrótce.

Wania
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

To bardzo proszę o szczegóły podwyżki płacy,gdyż obecnie nic nie wiem ,prucz pantoflowych plotek

YP

Mniejsza o ortografię, czy ta oczekiwana od stycznia podwyżka już faktycznie miała miejsce? Jeśli tak to ile tak w sumie wyniosła? jest teraz oferta na elektromechanika do Was na takim portalu stąd zainteresowanie. jakie są stawki teraz a ile wynosiły w ubiegłym roku? ciekaw jestem porównania

No ja nie wiem czy 700 zł podwyżki brutto to było aż takie (usunięte przez administratora). Ile chciałeś dostać może 2 tyś?

Hahaha
@Karolina

Niby kto dostał 700 złotych podwyżki? Liderzy? Kierownicy?

Ahaha
@Hahaha

To że ty nie dostałeś to nie znaczy że inni takiejże podwyżki nie dostali. A było takich wielu i nie byli to liderzy/kierownicy

Richard
@Ahaha

Zgadza się. W zeszłym roku były największe podwyżki licząc od chyba 10 lat. Po za tym 700 zł brutto to wcale znów nie są takie kosmiczne pieniądze

@Karolina

No właśnie ja dostałem aż 500

KQ
@500

No a z czego macie takie rozbieżności? piszesz „aż”… za jaki staż pracy wpadło 500 lub za jakie zasługi? Czy jakieś wyniki się w to normalnie wliczają? O czy będzie jeszcze coś więcej?

Roman
@KQ

Duża część tych podwyżek to podwyżka procentowa , powiedzmy 3,5%. Zakładając że ktoś ma stawkę 3500 a ktoś inny 7000 wiadomo że ten drugi dostanie więcej. Reszta podwyżki jest zależna od innych czynników np oceny pracownika przez przełożonych.

Kto miał dostać więcej to dostał a kto mniej to widocznie na więcej nie zapracował

XZ
@Roman

Kto sporządza tutaj oceny pracownika? kiedy można mieć już do nich bardziej otwarty wgląd? I czy podlegają one jakiejkolwiek dyskusji?

Wesołych Świąt

Wesołych i pogodnych świąt całej świcie Kierowniczej i Dyrektorskiej oby przyszły rok był dla was również udany co ten, bo będziecie sami (usunięte przez administratora) z usuwaniem awari skoro nie potraficie doceniać pracowników a ciepłe słowa i pochwały nie zachęcą nas na pewno do pozostania w tej firmie. A bez nas ta firma upadnie.

WS

po wejściu we wpisy zauważyłem, że sugerowano założenie Związków. A mieliście w ogóle do tego jakieś podejście? Są faktycznie uzasadnione? bo jeśli tak to czemu do dziś niczego nie ogarnięto w tym kierunku?

FW

Chciałem trochę dopytać o tych stawkach na operatora maszyn, konkretnie o premiach. Bo tam jest napisane w ofercie, że dają jak się wyrobi wszystkie wskaźniki, ogólnie jak to wygląda właśnie w firmie? Osiągalne są czy jak to widzicie? Bo pracowałem już w takiej innej firmie, że to wszystko było tylko na papierze, nie chciałbym do tego wracać.

Bnm

Praca w bardzo szkodliwych warunkach (toksyczne opary, wielki hałas a latem temperatura jak w piecu) a dla nowych pracowników minimalna krajowa.

@Bnm

Jakoś wiele lat pracujemy i wcale nie jest tak źle.

Bnm

Nie sam się zwolniłem jak wszyscy z którymi się przyjmowałem tylko ja najpóźniej nawet chcieli żebym wypełnił ankietę dlaczego się zwolniłem i co ty na to hihihi.

SK

Mam parę firm do wyboru, dlatego chciałbym się zorientować, jak tu u was na produkcji jest mniej więcej. Coś spoko? Oferta pracy jest, napisali że do pakowania czegoś, tylko stawki nie napisali. Ktoś powie, ile netto najlepiej się zarabia? Dziękuję.

PACCOR Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Elektromechanik. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

PACCOR Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Siemianowice Śląskie. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Trzesław Kendra

Ciężko powiedzieć czy aktualnie warto się przyjmować do firmy. Od pewnego czasu można odnieść wrażenie że ktoś "ważny" robi wszystko aby doprowadzić firmę do zamknięcia. Były lepsze i gorsze lata ale to co się dzieje obecnie sprawia że pracownicy, nawet ci z wieloletnim stażem , zaczynają obawiać się o przyszłość.

Celina

O, widzę że na automatyka nie ma możliwości, żeby się zrekrutować zdalnie, tylko stacjonarnie. Tak przynajmniej napisali w ogłoszeniu a czy dużo tych spotkań jest? Może ktoś był ostatnio na rozmowie u nich i coś powie, pytam dla męża.

@Celina

Witam, jeżeli Pani mąż jest zainteresowany informacją w temacie rekrutacji na to stanowisko, proszę o jego bezpośredni kontakt z działem HR: +48 695 021 625. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Luk

Kiedy wypłacają wczasy pod grusza?

@Luk

Witam, Najbliższe wypłaty z Funduszu Socjalnego zaplanowane są na przyszły tydzień.

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Dlaczego oddział w Skierniewicach nie ma wczasów pod grusza ? To jest chyba trochę nie tak w stosunku co do naszego miasta ...

AV
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

A ja to jestem ciekawa co jeszcze oferuje fundusz socjalny poza wczasami pod gruszą? W ogóle dużo było tego dodatku?

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.