opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

FAERCH Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 272 ocen
Opinie(395)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(1)

Opinie(395)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Czym się zajmujemy
  • .
  • Dlaczego warto z nami współpracować
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O nas

Czym się zajmujemy

Dlaczego warto z nami współpracować

Kariera

Kontakt

TłoTło
Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Siemianowice Śląskie
  • Czeladź
  • Wojkowice
  • Chorzów
  • Gródków
  • Gródków Górny
  • Bobrowniki
  • Rogoźnik
  • Bytom
  • Będzin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Siemianowice Śląskie
  4. /
  5. Opinie o FAERCH Polska

Opinie

Opinie o FAERCH Polska Siemianowice Śląskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o FAERCH Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Smiech

    06.11.2024 20:49

    Pracownik

    Firma nadal zwalnia i mam nadzieje ze zdaje sobie sprawe ze bez magazynu ona nie bedzie funkcjonowac, a ludzie z drukarni wam na pewno nie pomoga z automatyzacja. Pewnie zaraz znów usuna komentarze to już jest żenadą i stoczeniem się firmy.
    ReviewUserIcon
    Zwolniony z Siemianowic

    03.11.2024 14:06

    Były pracownik

    Witam. @Pracodawca poniżej wprowadza w błąd. Zwolnienia ruszyły na potęgę, na koniec października zostało zwolnionych około 50 osób, do końca roku planowane są kolejne zwolnienia. Duńczycy szaleją, ponieważ kupili firmę, która nie spełnia ich oczekiwań. Dyrektorzy i reszta bandy boją się o swoje stołki i zwalniają nie winnych ludzi nie radząc sobie z problemem kiepskiej sprzedaży, która spowodowana jest tym, że konkurencja miażdży ich cenowo. Dlaczego muszą cierpieć za to niewinni ludzie?? których brakuje do obsługi maszyn, na magazyn itd ??
    ReviewUserIcon
    Goblin

    05.11.2024 18:08

    Pracownik

    Rzetelnych pracowników nie zwalniają. Tylko niemoty i naciągacze na L4
    ReviewUserIcon
    Kuba

    18.10.2024 15:37

    Kandydat

    Dzień dobry, czy wiadomo czemu są zwolnienia w zakładzie? Co się tam dzieje. Czy jest szansa utrzymać się tam dłużej niż okres próbny?
    Company logo
    FAERCH Polska

    29.10.2024 10:01

    Pracodawca

    Tak, jak najbardziej jest szansa utrzymać się po okresie próbnym. W firmie PACCOR nie ma specjalnych zwolnień. Po okresie wzmożonych rekrutacji związanych z koniecznością zastępstw na sezon letni i urlopowy, aktualnie wyrównywany jest poziom zatrudnienia do poziomu posezonowego.
    ReviewUserIcon
    Godne zarobki

    28.10.2024 21:16

    Pracownik

    Pierwsza lepsza oferta na magazynie bez (usunięte przez administratora) automatyzacji, więc lepiej myślicie o podwyżkach. Oferta: Stawka miesieczna 6800 zt brutto*! Bogaty system premiowy Premia 4 brygadowa frekwencyjna 900 zt brutto Premia produkcyjna 7% (ok. 300 zt brutto) Premia regulaminowa 8% (ok. 342 zt brutto Bony na karcie przedptaconej 630 zt netto
Umowa o prace na caty etat
4 brygadowy system pracy po 8h (wolne swieta, co 4 niedziela]
    ReviewUserIcon
    @anonim

    01.10.2024 09:35

    Inne

    Witam czy w firmie płaca trzynastki
    ReviewUserIcon
    GDDKiA

    13.10.2024 16:19

    Pracownik

    O odciski na piętach od tych najtańszych butów roboczych
    ReviewUserIcon
    0076

    20.08.2024 15:15

    Pracownik

    Kiedy są wypłacane wczasy pod gruszą
    ReviewUserIcon
    Skrzat

    21.08.2024 09:54

    Pracownik

    Czemu nie podejdziesz do kadr i nie zapytasz?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.02.2024 01:15

    Inne

    Ile ma operator maszyn z tymi premiami razem o których w ogłoszenie podaje pracodawca? Chciałbym wiedzieć jak tam się wychodzi z zarobkami. Mam w sumie trzy oferty do wyboru z regionu tu najbliższego i chciałbym jakoś je sobie porównać
    ReviewUserIcon
    Zenon Kubiak

    20.07.2024 10:48

    Były pracownik

    Tak ,ale chyba EUR
    ReviewUserIcon
    Oper

    15.08.2024 13:16

    Pracownik

    4300 na rękę spoko jak wszystko działa, ale w tej firmie przeważnie nie działa
    ReviewUserIcon
    Auto

    13.08.2024 15:16

    Pracownik

    Firma nie radzi sobie z naprawami a oczekuje żeby wszystko ciągle działało
    ReviewUserIcon
    Anomin12

    27.07.2024 15:16

    Inne

    Za co można stracić ten firmę premie za 4 brygadowke?? Za 50% płatną też mogą zabrać ??
    ReviewUserIcon
    Nick.

    18.07.2024 19:59

    Inne

    Nie polecam, naprawdę, można zdecydowanie znaleźć zatrudnienie gdzieś gdzie szanują ludzi, jedyne co można dostać od tej firmy na 100% to załamanie nerwowe.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    16.07.2024 06:50

    Kandydat

    Brak szacunku do kandydata podczas rekrutacji. Obiecują „indywidualny feedback”, a po ponad miesiącu jest cisza i brak reakcji. Człowiek poświęca swój czas na rozmowę, a nawet automatycznego maila nie raczą wysłać z odmową. Nie polecam, już na starcie widać, że ta firma i ludzie w niej nie szanują innych.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2024 03:33

    Inne

    To zapytanie o możliwość złożenia skargi na ZZ mnie zaciekawiło. Czy podobnie jest w trakcie samej pracy? zdarza się, że z przełożonym także się nie dogadasz? Do kogo wtedy można udać się po poradę / jakąś pomoc? Zależne to będzie od działu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2024 21:04

    Inne

    tam reka reke myje banda alkohilikow obgadywanie kapowanie jak masz swoje zdanie to za kare na drugi dzien idziesz na najgorsze maszyny
    ReviewUserIcon
    Gruszka

    11.06.2024 13:23

    Pracownik

    W 2023 roku maksymalne świadczenie dla pracownika zatrudnionego na pełny etat wynosiło 1 662,97 zł, natomiast dla pracownika w szczególnie uciążliwych warunkach pracy – nawet do 2 217,29 zł A my ile 500
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - FAERCH Polska

    Elektromechanik

    FAERCH Polska

    LocationIcon

    Siemianowice Śląskie

    WalletIcon

    6000 - 6500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Marytoryczny

    29.05.2024 10:16

    Inne

    Praca w systemie 4-brygadowym co 4 niedziela ma być wolna by ludzie w tym systemie mogli spędzić namiastkę weekendu z rodziną. Dlaczego trujecie głowy SMSmi/telefonami ze musi być obstawa na 4W nawet już dochodzi do paradoksu że po 12h. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pablo

    25.05.2024 06:37

    Inne

    Czy w zakładzie jest komórka BHP?
    ReviewUserIcon
    Tatiana

    26.04.2024 05:01

    Inne

    Sugerujecie, że wszystkie dostępne teraz stanowiska są wolne ze względu na zarobki jakie docelowo są na nich proponowane? Wole się upewnić, ponieważ mnie interesuje praca jako Group IT Administrator. W tym przypadku też z samej treści nie mam pojęcia ile wychodzi w przybliżeniu na rękę. Może tu by ktoś napisał?
    ReviewUserIcon
    Monika

    26.04.2024 11:35

    Pracownik

    Jeżeli ma Pani jakieś pytania odnośnie tej rekrutacji, proszę o telefon 695-021-625
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.02.2024 13:39

    Inne

    Widzę, że oferte na elektromechanika wznowili dzisiaj. Ludzie jeszcze w styczniu odradzali i tak kminie czy w ogóle był ktoś na tamtej rozmowie? aplikowaliście? Może coś polepsza w warunkach jeśli chętny się nie znalazł?
    ReviewUserIcon
    $$

    17.04.2024 08:51

    Pracownik

    Człowieku zadzwoń i się dowiedz ile proponują $$ to będziesz wiedzieć czemu dalej szukają
    ReviewUserIcon
    Józia

    11.04.2024 04:38

    Inne

    witam. Accountant jest teraz potrzebny. do końca jeszcze nie wiem jak duże doświadczenie z pracy jest wymagane w opisie. Mimo to widzę ze bez angielskiego oraz znajomości SAPa się nie obejdzie. Czy można spodziewać się jakiegoś zadania z jego zakresu?
    ReviewUserIcon
    Monika

    11.04.2024 11:13

    Pracownik

    Dzień dobry, rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana w całości po angielsku. Można się również spodziewać pytań dotyczących obsługi Office i SAP. Wymagane minimum roczne doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    28.02.2024 09:45

    Inne

    Jak wygląda kwestia awansu w PACCOR Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Operator Maszyn?
    ReviewUserIcon
    Chef

    10.04.2024 17:39

    Pracownik

    Tak wygląda że awansujesz ma być dobrze a jest (usunięte przez administratora). Wymysł jakiś kwartalnych premi zamiast miesięcznych podwyżka na niektórych stanowiskach praktycznie zerowa, obowiązków więcej, stres i jeszcze trują ci (usunięte przez administratora) po pracy ale że za to się płaci to zapomnieli. Chcesz gadać o kasie to ci powiedzą że nie robisz dużo więcej więc za co ta kasa.
    ReviewUserIcon
    Mała mi

    10.11.2023 13:26

    Kandydat

    Witam,gdzie moge złożyć cv na produkcje
    ReviewUserIcon
    Monika

    13.11.2023 15:55

    Pracownik

    Informacja zwrotna odnośnie zatrudnienia jest zaraz po rozmowie. Jeżeli złożymy Panu ofertę zatrudnienia od razu otrzymuje Pan skierowanie na badania i komplet dokumentów do zatrudnienia wraz z informatorem pracowniczym. Umowę możemy podpisać jak tylko wykona Pan badania wstępne i otrzyma orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Jeżeli nie ma Pan sanepidu- dajemy skierowanie na badania. Badania można wykonać w placówkach Medicover lub w placówkach współpracujących.
    ReviewUserIcon
    Ola - niedoszły pracownik

    01.02.2024 08:46

    Inne

    Można jeszcze dostać i zrobić komplet badań po czym nie dostać informacji, że cie firma jednak nie zatrudnia tak jak było w moim przypadku.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w FAERCH Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.01.2024 23:57

    Pracownik

    A ja mam pytanie do Dyrekcji Czy Państwo myślicie ze my pracownicy jesteśmy pracownikami którzy pracują charytatywnie ?Nas wszystkich podwyżki wszystkiego nie dotyczą? Podwyżka 430 zł w tych czasach jest godna ? Nawet najniższa krajowa poszła o wiele więcej niż my mamy podwyżkę. Szukacie oszczędności a utrzymujecie osoby na stanowiskach które nie wnoszą nic do tej firmy .Panowie sobie przychodzą wypiją kawkę a nawet kilka kaw pograją na telefonie ,kogoś (usunięte przez administratora)i dniówka zleci za nie małe pieniądze! Wymagania i pomysły macie coraz to gorsze.Moze warto porozmawiać że zwykłymi pracownikami i ich wysłuchać a nie tylko nakazywać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2024 11:59

    Inne

    A tu w firmie na jaka karierę można sobie pozwolić? Nie wiem czemu ktoś tu o jakimś tiktoku zaczął pisać, ale chyba podczas pracy jako elektromechanik nie będzie to konieczne? Jest tu w ogóle na kogo awansować? chyba, że tylko podwyżki wynikające ze stażu pracy występują? pytam, bo nie wiem czy aplikować. jest tu może ktoś kto pracuje jako elektromechanik teraz i oceni?
    ReviewUserIcon
    Jozef

    27.01.2024 01:49

    Inne

    Daj sobie spokój z tym miejscem. W okolicy chyba nie da się gorszej trafić...
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2023 23:32

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Związki

    22.11.2023 14:31

    Pracownik

    Byłem zapisany od 7 lat w Solidarności i tak jak w poprzedniej firmie widziałem ich działania tak w tej praktycznie nic. I płaciłem im ten % od przychodu bo były tego efekty. Tu za co płacisz za to żeby sobie były i coś tam raz na jakiś czas pismo wystosowali?
    ReviewUserIcon
    Skarga

    30.12.2023 11:20

    Pracownik

    Może gdzieś można złożyć skargę na związki zawodowe w naszej firmie?
    ReviewUserIcon
    Wesołych Świąt

    25.12.2023 14:11

    Pracownik

    Wesołych i pogodnych świąt całej świcie Kierowniczej i Dyrektorskiej oby przyszły rok był dla was również udany co ten, bo będziecie sami (usunięte przez administratora) z usuwaniem awari skoro nie potraficie doceniać pracowników a ciepłe słowa i pochwały nie zachęcą nas na pewno do pozostania w tej firmie. A bez nas ta firma upadnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.11.2023 03:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michał

    11.12.2023 08:04

    Inne

    Jakoś wiele lat pracujemy i wcale nie jest tak źle.
    ReviewUserIcon
    Bnm

    13.12.2023 15:29

    Były pracownik

    Nie sam się zwolniłem jak wszyscy z którymi się przyjmowałem tylko ja najpóźniej nawet chcieli żebym wypełnił ankietę dlaczego się zwolniłem i co ty na to hihihi.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    12.11.2023 18:45

    Inne

    PACCOR Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Siemianowice Śląskie. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?
    ReviewUserIcon
    Trzesław Kendra

    12.11.2023 19:36

    Pracownik

    Ciężko powiedzieć czy aktualnie warto się przyjmować do firmy. Od pewnego czasu można odnieść wrażenie że ktoś "ważny" robi wszystko aby doprowadzić firmę do zamknięcia. Były lepsze i gorsze lata ale to co się dzieje obecnie sprawia że pracownicy, nawet ci z wieloletnim stażem , zaczynają obawiać się o przyszłość.

    Kontakt - FAERCH Polska

    Budowlana 6 41-100 Siemianowice Śląskie

    NIP:5490022619

    REGON:70442918

    KRS:0000016602

    https://www.faerch.com/en
    Branże: Opakowania i pakowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Pakor

    20.11.2022 22:47

    Pracownik

    Będą jakieś podwyżki? Czy od nowego roku będziemy zarabiać poniżej minimalnej krajowej?
    ReviewUserIcon
    Roman

    05.11.2023 16:23

    Pracownik

    Duża część tych podwyżek to podwyżka procentowa , powiedzmy 3,5%. Zakładając że ktoś ma stawkę 3500 a ktoś inny 7000 wiadomo że ten drugi dostanie więcej. Reszta podwyżki jest zależna od innych czynników np oceny pracownika przez przełożonych.
    ReviewUserIcon
    Michał

    08.11.2023 20:35

    Pracownik

    Kto miał dostać więcej to dostał a kto mniej to widocznie na więcej nie zapracował
    ReviewUserIcon
    Celina

    20.10.2023 02:09

    Inne

    O, widzę że na automatyka nie ma możliwości, żeby się zrekrutować zdalnie, tylko stacjonarnie. Tak przynajmniej napisali w ogłoszeniu a czy dużo tych spotkań jest? Może ktoś był ostatnio na rozmowie u nich i coś powie, pytam dla męża.
    Company logo
    FAERCH Polska

    20.10.2023 13:31

    Pracodawca

    Witam, jeżeli Pani mąż jest zainteresowany informacją w temacie rekrutacji na to stanowisko, proszę o jego bezpośredni kontakt z działem HR: +48 695 021 625. Odpowiemy na wszystkie pytania.
    ReviewUserIcon
    Luk

    18.08.2023 15:43

    Pracownik

    Kiedy wypłacają wczasy pod grusza?
    Company logo
    FAERCH Polska

    23.08.2023 11:02

    Pracodawca

    Witam, Najbliższe wypłaty z Funduszu Socjalnego zaplanowane są na przyszły tydzień.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.10.2023 12:23

    Pracownik

    Dlaczego oddział w Skierniewicach nie ma wczasów pod grusza ? To jest chyba trochę nie tak w stosunku co do naszego miasta ...
    ReviewUserIcon
    Loli

    26.09.2023 19:14

    Pracownik

    Na jakich zasadach przyznawane są zapomogi? Czy pracownik okresowy też może wystąpić o zapomogę? Jakie dokumenty trzeba złożyć?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.09.2023 12:15

    Kandydat

    Witam. Może ktoś napisał by o systemie i warunkach pracy na stanowisku ślusarz . Zakład posiada suwnice sterowane z poziomu 0 ? . Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2023 07:59

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    FAERCH Polska

    13.09.2023 14:07

    Pracodawca

    Józef, nagyon jól érzem magam :)
    ReviewUserIcon
    Nemo

    03.09.2023 17:22

    Pracownik

    @Pracodawca %w tym roku wynosiła podwyżka inflacyjna?
    ReviewUserIcon
    Loki

    03.09.2023 12:15

    Pracownik

    @Pracodawca Czy przy zmianie umowy pracownicy otrzymują podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Sauna Paccor

    22.08.2023 13:06

    Pracownik

    Czemu nie mamy żadnego dodatku za pracę w uciążliwych warunkach albo chociaż porządnej premii? A nie 100 złotych brutto. Przecież na tej hali jest gorąco jak w saunie, a do tego głośno tak, że po 3 godzinach głowa boli. W tej firmie zwykły pracownik z hali w ogóle nie jest szanowany, traktują nas jak zbędny koszt.
    ReviewUserIcon
    Luka

    30.08.2023 11:21

    Pracownik

    5 przerw, można isc do kantyny gdzie jest klima albo do palarni na fajke
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    30.08.2023 23:05

    Kandydat

    Dlaczego jest jeszcze gorzej? Chciałabym się dowiedzieć gdyż złożyłam CV na pracownika produkcji.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.08.2023 16:23

    Pracownik

    Dzisiaj po hali chodził kierownik stwierdził, że jest za gorąco i nie można w takich warunkach stawiać maszyn ponad ludzi, wszyscy dostali dodatkowa 4 przerwę, jestem bardzo zadowolony
    ReviewUserIcon
    Riki

    30.08.2023 22:30

    Pracownik

    To dziwne ,bo my mamy 2 przerwy jak jest zastepstwo na maszynę,
    ReviewUserIcon
    Albik

    07.08.2023 19:29

    Inne

    Szuka się osób na 3 stanowiska, w tym dla ślusarza narzędziowego na UoP. Na jaki czas jest ona zawierana, i w jakim zakresie stawki można się poruszać, ustalając podczas spotkania rekrutacyjnego, jej wysokość? Pisano, że jest ustalana indywidualnie, ale być może każdemu stanowisku przypisane są stosowne widełki płacowe, których firma nie byłaby w stanie przekroczyć?
    Company logo
    FAERCH Polska

    23.08.2023 11:04

    Pracodawca

    Gowork.pl nie jest miejscem do negocjacji płacowych. Gorąco zachęcamy do złożenia CV i kontaktu z działem HR. Udzielimy wszelkich informacji.
    ReviewUserIcon
    Maria

    24.04.2023 15:50

    Inne

    Szukają właśnie w sieci Operatora maszyn, a że wujek szuka pracy to ja chciałabym znaleźć kilka info o tej pracy. I ma ktoś wiedze, jaka jest pensja zasadnicza tutaj? Napisali w ogłoszeniu tylko, że premia miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych. Ale nic o tej pensji stałej. Ile ona wynosi na start dla kogoś bez doświadczenia??
    ReviewUserIcon
    Richard

    09.05.2023 07:53

    Pracownik

    Masz rację. Dlatego należy szukać pracy siedzącej, w klimatyzowanym pomieszczenia ,z widokiem z okna na las lub jezioro. Oczywiście z możliwością częstego przechodzenia na tryb zdalny aby móc się dłużej wyspać. Wszystko to za minimum 7 tyś netto plus profity oczywiście.
    Company logo
    FAERCH Polska

    09.05.2023 13:21

    Pracodawca

    Szanowna Pani Mario, kwestia wynagrodzenia omawiana jest w trakcie wstępnego, telefonicznego wywiadu, który przeprowadza Rekruter. Aby do tego doszło, kandydat powinien złożyć CV poprzez formularz aplikacyjny dołączony do każdego naszego publikowanego ogłoszenia o pracę. Istnieje również możliwość złożenia CV za pośrednictwem innego pracownika PACCOR - w firmie istnieje płatny program poleceń. Co do warunków pracy, są one na poziomie nie odbiegającym od ogólnych, bezpiecznych norm ( temperatura i poziom hałasu przy maszynie w ruchu). BHP prowadzi stały monitoring warunków pracy, w tym poziomu hałasu. Pracownicy pracują w ochronnikach słuchu, pracodawca zapewnia ubrania robocze, zwiększoną ilość przerw, wodę, kawę, herbatę. Dodatkowo pakiet socjalny tj. dofinansowanie do urlopu, kolonii dzieci, paczki mikołajkowe dla dzieci, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, karty sportowe, opiekę Medicover.
    ReviewUserIcon
    Gorniok.

    07.04.2023 15:23

    Były pracownik

    A ja dostałem premie. A przepracowałem 2 miesiące.
    ReviewUserIcon
    Henio

    06.04.2023 18:31

    Kandydat

    Jak płacone są nadgodziny za sobotę,a jak za niedzielę?
    Company logo
    FAERCH Polska

    07.04.2023 12:44

    Pracodawca

    Nie ma znaczenie czy praca w godzinach nadliczbowych ma miejsce w sobotę czy w niedzielę - wynagrodzenie za taką pracę wypłacamy z dodatkiem 100%

    Zostaw merytoryczną opinię o FAERCH Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.