PACCOR Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Czy w PACCOR Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. Zamówień?

Michał
@Pytanie

W tej firmie każdy chce być od razu specjalistą. A o tym co się dzieje na produkcji nie ma zielonego pojęcia. Już kilku takich było.

Bartek
Kandydat

Jak wygląda sytuacja z podwyżkami ? Czy są jakieś ? Raz na rok ? Proszę o odpowiedź

@Bartek

Tak, firma co roku, w kwietniu dokonuje indeksacji wszystkich wynagrodzeń.

Bartek
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Jak się to przedstawia procentowo ?

@Bartek

Średni poziom inflacji plus dodatkowa podwyżka dla najbardziej wyróżniających się pracowników.

Kandydat

Czy jest inna możliwość pobrania wypłaty czy tylko na konto

@Justyna

Wynagrodzenie przesyłane jest na konto pracownika.

Wiecie, czy PACCOR Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Chłop z dombrowki
@Pytanie

Do roboty się weź leniwy (usunięte przez administratora) a nie praca zdalna.

Pracodawca

Przepraszamy za niektóre komentarze, niewnoszące żadnej merytorycznej treści. Odpowiadając na Pana pytanie: tak, na tych stanowiskach, gdzie zmuszeni jesteśmy organizować pracę zdalną, udostępniamy laptop. Co do telefonu, w większości są to przekierowania telefonów stacjonarnych.

Jakim autobusem dojadę z Siemianowic do Państwa. I czy są wolne wakaty

Pituś
@Justyna

Ciężko samej sprawdzić?

@Pituś

A tak ciężko odpowiedzieć na pytanie

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kontroler Jakości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Wiltor

Praca cięzka ale można zarobić kasę

Myszor

A Byku czasem nie wyszukuje czerwonej płachty?

Colo-Colo

Robota na magazynie łatwa, atmosfera zależy od brygady. Opłaca się tylko praca w trybie 4B, niestety doskwierają awarie bo wszystkie stanowiska pracy oprócz wózków jezdnych są przestarzałe. Gdyby ktoś chciał coś wiedziec o magazynie to pytac.

aja

jak wyglądają zmiany ,ile godzin się pracuje?

@aja

System 4 brygadowy, praca na 3 zmiany, 8 godzin. Za pracę w systemie 4B dodatek w kwocie 16% płacy zasadniczej.

@aja

6:00 do 14:00 ; 14:00 do 22:00 ; 22:00 do 6:00. 8 godzin.

Pytanko
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Czy pracuje się w systemie 4D na rano dzień wolnego 4D na 14 i dzień wolny i 4D na nockę i 2 dni wolne czy jeszcze inaczej? Pozdrawiam

Mega magazynier

Witam. Wykorzystując pandemię i fakt, że dużo ludzi straciło przez to pracę, proponowali mi (usunięte przez administratora) brutto?! Nigdy więcej nie przekroczę progu portierni tej firmy!

@Mega magazynier

Brawo ! Nie polecam ! Jeszcze zabierają 10 % z wypłaty teraz. Bo covid, a żadnych innych zasad nie przestrzegają.

Kiepski magazynier
@Pracownik

Zabierają 10% w zamian za 2 dni wolnego a wolnego nie można dostać bo roboty więcej niż rok temu bez "pandemi". Zastanawiające?

PDF
@Mega magazynier

Ile brutto?

Zmiana a

Fajnie

Zmiana a

Piekna Ukrainko o nazwisku Mali...ska chciałbym żebyś dała mi na siebie jakieś namiary żebyśmy mogli pogadać po pracy ciężko mi zagadac bo jestem niesmialy :( jestes bardzo piekna kobieta

Czy w obrębie jednego działu w PACCOR Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pitero81

Siemianowice czy Skierniewice? Bo koordynatora Marcina to w Siemianowicach nie ma

XWRZ

Ludzie serio.. Nie rozumiem.. (usunięte przez administratora) jest pytanie jak zarobi a tu są jakieś pierdy pociskane.. Tak ciężko powiedzieć? Co przyjdę i Ci zabiorę? Po to się ktoś pyta bo chce zmienić np. swoją dotychczasową prace.

Fizyczny
Klient

LUDZIE CO WY MACIE Z GŁOWAMI TU JASNO WIDAĆ ŻE TA FIRMA NIE JEST UTRZCIWA GDYBY NIEMIAŁA NIC NA SUMIENIU TO ADMINISTRATOR NIE USUWAŁ BY WPISUW ATAK COŚ UKRYWAJĄ JA TAM WIERZĘ PRACOWNIKOM W TO CO PISZĄ BO NAWET WKŁAMSTWIE JEST TROSZECZKĘ PRAWDY TEŻ JESTEM PRACOWNIKIEM FIZYCZNYM I ZDOSWIADCZENIA WIEM PRACODAWCY TO SĄ ŚWINIE WYKORZYSTUJĄ PRACOWNIKUW I ZAROBIĆ IM NIE DAJĄ TYLKO DO SWOJEJ KIESZENI ŁADUJĄ I DROGIMI AUTAMI SIĘ BUJAJĄ ATYM CO PISZĄ ŻE KOMUŚ SIĘ ROBIĆ NIECHCE I ŻE LEWE RENCE MAJĄ TO SAMI NIECH SPRÓJĄ WTAKICH WARUNKACH POPRACOWAĆ APOTEM MOŻECIE PISAĆ KOMENTAŻE BO TAK PISZĄ TYLKO CI CO GUWNO Robią!!!

Agnieszka
@Fizyczny

Administrator nie usuwa nigdy wpisów bez powodu. I tym powodem nie może być sam fakt, że wpis jest negatywny. Usuwane są jedynie te, które są niezgodne z regulaminem forum. Podrzucam regulamin aby na przyszłość każdy mógł się z nim zapoznać i uniknąć takich sytuacji. https://www.gowork.pl/regulamin

Anonim
@Fizyczny

Nie zgodzę się, może ty masz lewe ręce i nie chce ci się pracować, bo właśnie takie osoby jak ty i komentarze w/w to jest jakieś nieporozumienie.

Niko
Klient

Czy ktoś może coś napisać o pracy operatora/ustawiacza?

Ryszard
@Niko

Warto aplikować operator ustawiacz zarabia całkiem dobrze.

Niko
@Ryszard

Ryszard a jak z obowiązkami na takim stanowisku?

Tesla
@Niko

Siedzisz na stołówce, pijesz kawę w międzyczasie na palarni a na nockach śpisz w socjalnym. Ustawiacz nie ma nic do roboty bo na maszynach instalowane są roboty które zrobią za niego wszystko. Ustawiacz nawet oddychać nie musi bo roboty go w tym wyręczą.

Anonim
@Niko

Mój znajomy pracuje tam 13lat i nie na rzeka, jak ktoś chce pracować to będzie robić. Praca w sama sobie może dla niektórych być nieodpowiednia ale to sami się zastanówcie czy idziecie na produkcje się opierdzielac czy faktycznie robić jako osoba fizyczna. Sam tam pracowałem w 2017r i byłem zadowolony, gdyby nie wyjazd za granice i założenia swojej własnej firmy to bym tam pracowałem dalej ale człowiek musi myśleć o sobie i coś osiągnąć. :) Polecam dawny coverów teraz już paccor

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie PACCOR Polska Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

gogolka
@Administrator

Tak, mają dofinansowania do wczasów, kolonii, paczek, jakieś owoce w środy dla wszystkich, dopłacają do multisporta, opieki medycznej, jakieś wyjścia do teatru, bilety do kina i pikniki, całkiem spoko jak na produkcyjną firmę

Mariusz
@gogolka

Opisałaś atrakcyjny pakiet benefitów. Pracodawca zapewnia także premie lub szkolenia branżowe? Każdy dodatek jest zachętą do podjęcia zatrudnienia przez osoby zainteresowane firmą. Dodaj kilka słów na temat atmosfery i relacji między współpracownikami. Praca w przyjaznym otoczeniu jest równie ważna jak wynagrodzenie.

Rumcajs
@Mariusz

Są obecnie rekrutacje? Kogo potrzebują jakie doświadczenie?

Jobb
@gogolka

Pracuje w oddziale w Skierniewicach jedynie co mamy do paczki świąteczne i bony na święta, nic więcej, a firma ta sama ....

@Mariusz

Dysponujemy 3 miesięcznym systemem szkoleniowym począwszy od stanowiska produkcyjnego, na stanowiskach Kierowniczych skończywszy, dzięki temu Pracownik w pełni poznaje specyfikę firmy, zadania działu oraz pracę na stanowisku. Dodatkowo proponujemy na każdy rok plan szkoleń uwzględniający zapotrzebowania na szkolenia specjalistyczne, obligatoryjne oraz językowe. Premie kwartalne lub miesięczne zależne są od wyników na Wydziałach, comiesięczne premie za brak absencji, premie za polecenie, dodatki do pracy w nocy oraz w systemie 4-ro brygadowym.

@Rumcajs

Aktualne rekrutacje dostępne są w zakładce "oferty pracy" portalu gowork. Doceniamy każdego potencjalnego Kandydata posiadającego umiejętności i kwalifikacje przydatne w branży opakowań i tworzyw sztucznych, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy indywidualnie.

@Jobb

Za to w siemianowicach przyjmuja tylko na zlecenie lub za posrednictwem agencji pracy a te bony paczki itp maja tylko stali pracownicy na umowach o prace

@Lwia grzywa

Dzień dobry, w Siemianowicach poszukujemy pracowników na każdą możliwą formę zatrudnienia, aktualnie rozbudowujemy się i rozwijamy. Celem zatrudnienia bezpośrednio pod firmą prosimy o przesyłanie aplikacji na ogłoszenie zamieszczone m.in. na portalu GoWork.

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Skoro tak to dlaczego firma niechce dawac umowy o prace na czas nieokreślony tylko zlecenia lub za posred agencj pracy i wiem to z własnego doswiadczenia

@Lwia grzywa

Szanowna Pani, forma zatrudnienia zależna jest od tego gdzie Pani aplikowała, jeżeli przesyłała Pani CV do agencji zatrudnienie odbywać się będzie poprzez agencję, jeśli przesyłałaby Pani aplikację do firmy PACCOR zatrudnienie odbywać się będzie przez firmę PACCOR. Umowa o pracę poprzez firmę PACCOR jest na okres próbny a następnie czas określony lub nieokreślony. Umowa zlecenie obowiązuje tylko przy stanowiskach sezonowych selekcji lub wprowadzania danych.

lwia grzywa
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

to ciekawe bo w kadrach ciagle szlysze ze nie ma przyjęć na stale a robie w siemianowicah już 18 miesięcy i jakos nikogo na stale nie przyjęli przez ten czas

@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Pracuje tam 18 miesięcy i jakos nikogo w Siemianowicach na umowę o prace na stale nie przyjęli i bardzo proszę o nie usuwanie prawdziwych informacji

leon34

Widocznie za wiele sobą nie reprezentowałeś ;) nie przedłużają każdemu umów z automatu, jak wszędzie z resztą, trzeba też coś od siebie wymagać najpierw. ja dostałem na czas nieokreślony po roku

lwia grzywa
@leon34

90 procent normy można jeszcze cos więcej reprezentować sobą a i 1 reklamacja przez te 18 miesięcy

Operator
@gogolka

Gdzie te benefity? W oddziale Skierniewice mamy tylko dofinansowanie bony na sowieta i paczki nic więcej

Monas

Nie polecam absolutnie tej firmy. Firma Paccor zajmuje sie rekrutacja ludzi juz od kilku lat z tego co obserwuje na rynku.Podczas rekrutacji na stanowisko pracownik fizyczny przeprowadzany jest casting gdzie po danej obserwacji przez (usunięte przez administratora)zalezy czy tak naprawde dostaje sie prace,czy odchodzi z kwitkiem,mimo posiadanych kwalifikacji na stanowisko pracownik fizyczny

nik
@Monas

Tam polski pracownik juz dawno przestal sie liczyc, zastepuje sie go tanszym z Ukrainy. Zostalo nas niewielu, ale coz liczy sie zysk a nie robotnik wyprowajacy sobie zyly na 3 zmiany.I to wszystko na oczach naszej SOLIDARNOSCI, żenada.Jak to sie stalo, ze ludzie, ktorzy powinni dbac o NASZE interesy, walnac piescia w stol i powiedziec NIE, bo wyjde z ludzmi przed zaklad, maja nas w (usunięte przez administratora) Zabrano nam premie, upokarza sie nas caly czas jakimis zmianami na "lepsze". Ale co to obchodzi dyrektora, ze polski pracownik wychodzi ze sklepu z mala reklamowka lzejszy o 100pln, co go obchodzi to, ze trzeba dziecku powiedziec tego ci nie kupie bo mnie nie stac. Kiedys bylem swiadkiem rozmowy w malej miejscowosci, facet opowiadal historie jak to zarobki wszystkich byly wywieszane co miesiac. Wiecie kto zarabial najwiecej? Najlepszy spawacz ! Zaklad dosc potezny, najwiekszy pracodawca w okolicy. Gdzie sa te czasy? To mamy teraz dyrektorow i pseudo managerow, gdzie czlowiek jest tam gdzies 5 na liscie z rzeczy do wziecia pod uwage. Niech mi ktos przypomni ile firma jeszcze wtedy coveris zarobila w polsce w tamtym roku, bo suma jaka slyszalem powalila mnie z nog.!!!

Chop z Pszczyny
@nik

Co ty gadasz? Przecież masz za darmo kawę, herbatę a w środy nawet jabłka.....

xD
@Chop z Pszczyny

Te jabłka to na czynsz?

Ukulele

Na produkcji masakra. Co chwilę coś wymyślają , najlepiej jak byś przychodził na halę pół godziny wcześniej i wypisywał dokumenty , bo maszyny na ruchu muszą iść. . .

Monaliza
@Ukulele

Zdrowi ludzie potrafią zrobić 2 rzeczy na raz

Tia..
@Monaliza

Chyba że jesteś sam na maszynie na której leci 40 kartonów na godzine i non stop coś się psuje..

Czemu zarobki przez firmę zewnętrzną oferowane są wyższe niż przez sam zakład?

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy PACCOR Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.