PACCOR Polska Sp. z o.o.

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Irena

A Ty ile masz lat? Bo chyba 15 skoro przychodzisz na publiczne forum obrażać drugiego człowieka.

Irena

Wszystko zależy od charakteru i tego co dana osoba lubi, ja bym wolała taką monotonie od robienia stu innych rzeczy na raz. Może się zatrudnię :)

Krystiano89

Witam,w jaki dzień miesiąca jest przesyłana wypłata w firmie?

Rosiol
@Krystiano89

Do 5 każdego miesiąca. Nigdy się nie spóźniła

@Rosiol

Nieprawda. Co najmniej jeden raz wypłata spóźniła się bo sa późno nadali przelewy.

To zarobki zależą od zmiany? To chyba nie za bardzo sprawiedliwe. Może nocna, o ile u Was jest, zasługuje na więcej.

Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Bartek

Jak wygląda sytuacja z podwyżkami ? Czy są jakieś ? Raz na rok ? Proszę o odpowiedź

@Bartek

Tak, firma co roku, w kwietniu dokonuje indeksacji wszystkich wynagrodzeń.

Bartek
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Jak się to przedstawia procentowo ?

@Bartek

Średni poziom inflacji plus dodatkowa podwyżka dla najbardziej wyróżniających się pracowników.

Justyna

Czy jest inna możliwość pobrania wypłaty czy tylko na konto

@Justyna

Wynagrodzenie przesyłane jest na konto pracownika.

Wiecie, czy PACCOR Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Chłop z dombrowki

Do roboty się weź leniwy (usunięte przez administratora) a nie praca zdalna.

Przepraszamy za niektóre komentarze, niewnoszące żadnej merytorycznej treści. Odpowiadając na Pana pytanie: tak, na tych stanowiskach, gdzie zmuszeni jesteśmy organizować pracę zdalną, udostępniamy laptop. Co do telefonu, w większości są to przekierowania telefonów stacjonarnych.

Jakim autobusem dojadę z Siemianowic do Państwa. I czy są wolne wakaty

Pituś
@Justyna

Ciężko samej sprawdzić?

@Pituś

A tak ciężko odpowiedzieć na pytanie

Myszor

A Byku czasem nie wyszukuje czerwonej płachty?

Colo-Colo

Robota na magazynie łatwa, atmosfera zależy od brygady. Opłaca się tylko praca w trybie 4B, niestety doskwierają awarie bo wszystkie stanowiska pracy oprócz wózków jezdnych są przestarzałe. Gdyby ktoś chciał coś wiedziec o magazynie to pytac.

aja

jak wyglądają zmiany ,ile godzin się pracuje?

@aja

System 4 brygadowy, praca na 3 zmiany, 8 godzin. Za pracę w systemie 4B dodatek w kwocie 16% płacy zasadniczej.

@aja

6:00 do 14:00 ; 14:00 do 22:00 ; 22:00 do 6:00. 8 godzin.

Pytanko
@PACCOR Polska Sp. z o.o.

Czy pracuje się w systemie 4D na rano dzień wolnego 4D na 14 i dzień wolny i 4D na nockę i 2 dni wolne czy jeszcze inaczej? Pozdrawiam

Mega magazynier

Witam. Wykorzystując pandemię i fakt, że dużo ludzi straciło przez to pracę, proponowali mi (usunięte przez administratora) brutto?! Nigdy więcej nie przekroczę progu portierni tej firmy!

@Mega magazynier

Brawo ! Nie polecam ! Jeszcze zabierają 10 % z wypłaty teraz. Bo covid, a żadnych innych zasad nie przestrzegają.

Kiepski magazynier

Zabierają 10% w zamian za 2 dni wolnego a wolnego nie można dostać bo roboty więcej niż rok temu bez "pandemi". Zastanawiające?

PDF
@Mega magazynier

Ile brutto?

Zmiana a

Fajnie

Zmiana a

Piekna Ukrainko o nazwisku Mali...ska chciałbym żebyś dała mi na siebie jakieś namiary żebyśmy mogli pogadać po pracy ciężko mi zagadac bo jestem niesmialy :( jestes bardzo piekna kobieta

Pitero81

Siemianowice czy Skierniewice? Bo koordynatora Marcina to w Siemianowicach nie ma

XWRZ

Ludzie serio.. Nie rozumiem.. (usunięte przez administratora) jest pytanie jak zarobi a tu są jakieś pierdy pociskane.. Tak ciężko powiedzieć? Co przyjdę i Ci zabiorę? Po to się ktoś pyta bo chce zmienić np. swoją dotychczasową prace.

Fizyczny

LUDZIE CO WY MACIE Z GŁOWAMI TU JASNO WIDAĆ ŻE TA FIRMA NIE JEST UTRZCIWA GDYBY NIEMIAŁA NIC NA SUMIENIU TO ADMINISTRATOR NIE USUWAŁ BY WPISUW ATAK COŚ UKRYWAJĄ JA TAM WIERZĘ PRACOWNIKOM W TO CO PISZĄ BO NAWET WKŁAMSTWIE JEST TROSZECZKĘ PRAWDY TEŻ JESTEM PRACOWNIKIEM FIZYCZNYM I ZDOSWIADCZENIA WIEM PRACODAWCY TO SĄ ŚWINIE WYKORZYSTUJĄ PRACOWNIKUW I ZAROBIĆ IM NIE DAJĄ TYLKO DO SWOJEJ KIESZENI ŁADUJĄ I DROGIMI AUTAMI SIĘ BUJAJĄ ATYM CO PISZĄ ŻE KOMUŚ SIĘ ROBIĆ NIECHCE I ŻE LEWE RENCE MAJĄ TO SAMI NIECH SPRÓJĄ WTAKICH WARUNKACH POPRACOWAĆ APOTEM MOŻECIE PISAĆ KOMENTAŻE BO TAK PISZĄ TYLKO CI CO GUWNO Robią!!!

Agnieszka
@Fizyczny

Administrator nie usuwa nigdy wpisów bez powodu. I tym powodem nie może być sam fakt, że wpis jest negatywny. Usuwane są jedynie te, które są niezgodne z regulaminem forum. Podrzucam regulamin aby na przyszłość każdy mógł się z nim zapoznać i uniknąć takich sytuacji. https://www.gowork.pl/regulamin

@Fizyczny

Nie zgodzę się, może ty masz lewe ręce i nie chce ci się pracować, bo właśnie takie osoby jak ty i komentarze w/w to jest jakieś nieporozumienie.

Niko

Czy ktoś może coś napisać o pracy operatora/ustawiacza?

Ryszard
@Niko

Warto aplikować operator ustawiacz zarabia całkiem dobrze.

Niko
@Ryszard

Ryszard a jak z obowiązkami na takim stanowisku?

Tesla
@Niko

Siedzisz na stołówce, pijesz kawę w międzyczasie na palarni a na nockach śpisz w socjalnym. Ustawiacz nie ma nic do roboty bo na maszynach instalowane są roboty które zrobią za niego wszystko. Ustawiacz nawet oddychać nie musi bo roboty go w tym wyręczą.

@Niko

Mój znajomy pracuje tam 13lat i nie na rzeka, jak ktoś chce pracować to będzie robić. Praca w sama sobie może dla niektórych być nieodpowiednia ale to sami się zastanówcie czy idziecie na produkcje się opierdzielac czy faktycznie robić jako osoba fizyczna. Sam tam pracowałem w 2017r i byłem zadowolony, gdyby nie wyjazd za granice i założenia swojej własnej firmy to bym tam pracowałem dalej ale człowiek musi myśleć o sobie i coś osiągnąć. :) Polecam dawny coverów teraz już paccor

Monas

Nie polecam absolutnie tej firmy. Firma Paccor zajmuje sie rekrutacja ludzi juz od kilku lat z tego co obserwuje na rynku.Podczas rekrutacji na stanowisko pracownik fizyczny przeprowadzany jest casting gdzie po danej obserwacji przez (usunięte przez administratora)zalezy czy tak naprawde dostaje sie prace,czy odchodzi z kwitkiem,mimo posiadanych kwalifikacji na stanowisko pracownik fizyczny

nik
@Monas

Tam polski pracownik juz dawno przestal sie liczyc, zastepuje sie go tanszym z Ukrainy. Zostalo nas niewielu, ale coz liczy sie zysk a nie robotnik wyprowajacy sobie zyly na 3 zmiany.I to wszystko na oczach naszej SOLIDARNOSCI, żenada.Jak to sie stalo, ze ludzie, ktorzy powinni dbac o NASZE interesy, walnac piescia w stol i powiedziec NIE, bo wyjde z ludzmi przed zaklad, maja nas w (usunięte przez administratora) Zabrano nam premie, upokarza sie nas caly czas jakimis zmianami na "lepsze". Ale co to obchodzi dyrektora, ze polski pracownik wychodzi ze sklepu z mala reklamowka lzejszy o 100pln, co go obchodzi to, ze trzeba dziecku powiedziec tego ci nie kupie bo mnie nie stac. Kiedys bylem swiadkiem rozmowy w malej miejscowosci, facet opowiadal historie jak to zarobki wszystkich byly wywieszane co miesiac. Wiecie kto zarabial najwiecej? Najlepszy spawacz ! Zaklad dosc potezny, najwiekszy pracodawca w okolicy. Gdzie sa te czasy? To mamy teraz dyrektorow i pseudo managerow, gdzie czlowiek jest tam gdzies 5 na liscie z rzeczy do wziecia pod uwage. Niech mi ktos przypomni ile firma jeszcze wtedy coveris zarobila w polsce w tamtym roku, bo suma jaka slyszalem powalila mnie z nog.!!!

Chop z Pszczyny
@nik

Co ty gadasz? Przecież masz za darmo kawę, herbatę a w środy nawet jabłka.....

xD
@Chop z Pszczyny

Te jabłka to na czynsz?

Ukulele

Na produkcji masakra. Co chwilę coś wymyślają , najlepiej jak byś przychodził na halę pół godziny wcześniej i wypisywał dokumenty , bo maszyny na ruchu muszą iść. . .

Monaliza
@Ukulele

Zdrowi ludzie potrafią zrobić 2 rzeczy na raz

Tia..
@Monaliza

Chyba że jesteś sam na maszynie na której leci 40 kartonów na godzine i non stop coś się psuje..

Czemu zarobki przez firmę zewnętrzną oferowane są wyższe niż przez sam zakład?

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.