PACCOR Polska Sp. z o.o.

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

ruby

czy sa jakies przewozy czy tylko autobus222

@ruby

Po za 222 kursuje jeszcze piętrowy trolejbus a od 1 września metro ????

@ruby

tylko autobus 222 lub isc w strone dombrowki i jechac do katowic jakies 300 metrow od zaklasdu

Chłop z dombrowki
@Maja

Oj Maju nie pisze się dombrowki tylko Dąbrówki. Widać, że nie dawałaś rady w szkole podstawowej. To wszystko wyjaśnia Twoje poprzednie posty. Flustracja przez ciebie przemawia. Wiesz chociaż co to znaczy?

mcl1

9000 tysięcy? No to musisz być bardzo obrotna jeśli wiesz co mam na myśli xd

Ddwpd19

Witam może mi ktoś powiedzieć jaki wygląda ten tryb 4 brygadowy w tej firmie?

@Ddwpd19

5 dni pracujesz 2 wolne w zależności, co 4 niedziela wolna, jeżeli przychodzi zmiana na noc przesuwa się o jeden dzień i np. pracujesz od po n do piątku, jest zmiana na noc i już pracujesz od soboty do piatku, potem od piątku do czwartku i tak się to toczy

Mati

Możesz to jakoś jaśniej wytłumaczyć? Dwa dni wolnego to dwa dni a nie 1,5 dnia wolnego. Inne zapytanie czy tam jest stawka godzinowa czy też miesięczna i jakie dodatki do pensji tam są, z tego co wyczytałem to ponoć 16 % premi za pracę na zmiany, ale coś jeszcze! Premia regulaminowa? Premia za obecność? Premia zakładowa za brak wypadku? I nic w ogłoszeniu nie pisze o dodatku nocnym. A to jest wszędzie obowiązkowe przecież. I co możesz napisać na temat opieki medycznej? Czy zakład zapewnia obiady pracownikom?

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Edyta

Czemu tak zaatakowaliście opinię Majki? I czemu uważasz, że to, co pisze to są pierdoły (jak to nazwałeś)? Czy to, że firma PACCOR Polska ma coraz mniej zamówień, nie odbija się na warunkach, jakie mają pracownicy?

@Edyta

Absolutnie nie. To co wcześniej wypisywala Maja, nigdy nie miało miejsca na produkcji. Zauważ że jedyne negatywne opinie na temat naszej firmy, zamieszczają osoby - krótko mówiąc albo z niskim stażem albo co gorsza z dłuższym, lecz nie odnajdujące się w tej pracy. Bardziej dosadnie mówiąc, mające lewe ręce do pracy na produkcji. A że warunki są dość ciężkie? Owszem ale jeśli chcesz mieć spokój i luz to zatrudnij się w antykwariacie.

Majana wzajem

Prawda w oczy kole

Maja

Latwiej jest kogos oszukac niz przyznac sie do tego ze jest sie oszukiwanym glupotaPolakow niezna granic obcy Kapital robi z wami co chce

@Maja

Z tobą maju źle dobrane leki robią co chcą więc proponuję je zmienić. A szanowną administracj~ tej strony proszę o nie usuwanie komentarzy dotyczącej użytkownika "Maja" gdyż jest to osoba przedstawiajaca naszą firmę w bardzo złym świetle. Niestety bolączką naszej firmy jest to że nie pozbywaja się pracowników którzy absolutnie się w firmie nie rozwijają, tym samym niczego dobrego do firmy nie wniosą. Proszę o bardziej wnikliwą weryfikację tego co ta osoba wypisuje. Jest to osoba z niskim stażem w naszej firmie, która wypisuje cuda rodem z S-F. To jest typowy obraz osoby która na siłę robi z siebie ofiarę. Pozdrawiam. PS. Maju powinnaś być wdzięczna że nie zostałaś jeszcze zwolniona. Jakaś dobra dusza u nas chyba o ciebie dba skoro wciąż tu pracujesz.

@Maja

Maja, dzięki temu obce u kapitałów mieszkam z rodziną w 4 pokojowym mieszkaniu w nowym budownictwie, mamy dwa samochody i stać nas na coroczne wakacje za granicą. Żona też pracuje w firmie w której obcy kapitał robi z nią co chce. Może nie żyjemy w standardach średniej klasy z bardziej rozwiniętych gospodarczo krajów Europy zachodniej ale żyje nam się całkiem dobrze i bezpiecznie. Wystarczy chcieć pracować i być trochę ogarniętym. Dlatego uważam że nasz zakład pracy jest całkiem dobrym pracodawcą. Pozdrawiam.

@Edyta

Gratuluje znajomosci matematyki skoro mniej zamowien nie wplywa na zarobki premie itp i tacy robia w paccor

@Michał

Zagadka ciekawe czy norma w paccor poza Polska jest taka sama jak w Polsce moze to do niektorych dotrxe

Sławomir
@Maja

Wasze komentarze mocno mnie zaniepokoiły. Tym bardziej że trudno aktualnie stwierdzić, czy praca w firmie PACCOR Polska jest warta polecenia. Może napiszecie coś o poziomie wynagrodzeń? Może chociaż w tej kwestii przedstawicie wspólne stanowisko.

@Michał

Sprobuj z zona bez nadgodzin potem pogadamy czy cie bedzie stac na te 2 auta i mieszkanie w luksusach

Klaudia B.
@Maja

Maja kobieto na jakim ty świecie żyjesz :) :) :)

@Klaudia B.

Pewnie. Ta sama firma zagranica. Penie tez nadgodziny robia ludzie obudzcie sie Komuna robila z dziadkami cy rodzicami to samo co teraz Obcy Kapitalista ale oni umieli powiedziec dosc tego wyzysku

Klaudia B.
@Maja

Oj chyba ktoś przesadził z alkoholem albo innymi środkami

@Klaudia B.

I tu sie mylisz

Ktos
@Michał

Powiedz jeszcze ile masz kredytu do spłacenia !!

@Ktos

Jedyny kredyt który mam to ten z KZP w naszym zakładzie. Szczerze to nie pamiętam ile zostało ale chyba około 7 rat po 150 zł. Tak więc nie ma tragedii ;)

Sylwia
@Michał

A napisz coś o pracy w PACCOR, jeśli możesz. Nie mogę znaleźć żadnych ofert od nich. Wiesz, czy szukają nowych ludzi?

@.

(usunięte przez administratora) , zero rozwoju chyba że masz plecy a takto możesz być lepszy od wszystkich i tak będziesz pakował tam kubki na produkcji do końca życia . Nie dajcie się oszukać że firma szuka jakiś talentów i że będziesz mógł się rozwijac. Będziesz się tam rozwijał jak papier toaletowy. To firma bez przyszłości. Pozdro

Roman
@Sławomir

Tu się dostaje kieszonkowe,wypłaty jeszcze nigdy nie było to taki trochę wolontariat

Mary jan

Zarobki prawdziwa nędza!!!

@Mary jan

Już nie przesadzaj

red
@Maja

Witam, a ile mozna tak zarobić jaka podstawa po np roku? ile premii no i ile ogolnie się wyjdzie na ręke

@red

Po roku spokojnie 2500 na rękę.Później stopniowo coraz więcej. Wszystko zależy od podejścia do pracy. Ale nie zadawaj takich pytań komuś takiemu jak Maja, ponieważ to jest jeden z tych pracowników którym firma nigdy nie da większych pieniądzy. Żeby awansować i coś zarobić trzeba mieć przede wszystkim jakąś wiedzę i choć trochę zaangażowania w pracę którą się wykonuje. Maja tego nie ma i jest tu na tym forum tylko po to aby zniechęcać innych, gdyż myśli że każdy jest taki nieporadny jak ona sama.

@Magazynier

A jak to wygląda na stanowisku elektromechanik utrzymania ruchu? Na czym polega u was system 4 brygadowy?

Sasa

Po roku 2500 a po 15 latach 3000

To nie prawda

Maniek

Jak tam wygląda praca na magazynie?

Jak wyglada praca w utrzymaniu ruchu?

Witam. Jest ogłoszenie pracy na elektromechanika w dziale utrzymania ruchu. Jak wyglądają zarobki? Na czym polega system 4 brygadowy w tym zakładzie? Jak wyglada praca elektromechanika? Rzeczywiście jest nim czy Panem od wszystkiego? Dużo awarii?

Janusz

Czy może ktoś dodać mail i tel do działu personalnego? Kto jest szefem tego działu?

zmyslowa norma

Tam polski pracownik juz dawno przestal sie liczyc, zastepuje sie go tanszym z Ukrainy. Zostalo nas niewielu, ale coz liczy sie zysk a nie robotnik wyprowajacy sobie zyly na 3 zmiany.I to wszystko na oczach naszej SOLIDARNOSCI, żenada.Jak to sie stalo, ze ludzie, ktorzy powinni dbac o NASZE interesy, walnac piescia w stol i powiedziec NIE, bo wyjde z ludzmi przed zaklad, maja nas w (usunięte przez administratora) Zabrano nam premie, upokarza sie nas caly czas jakimis zmianami na "lepsze". Ale co to obchodzi dyrektora, ze polski pracownik wychodzi ze sklepu z mala reklamowka lzejszy o 100pln, co go obchodzi to, ze trzeba dziecku powiedziec tego ci nie kupie bo mnie nie stac. Kiedys bylem swiadkiem rozmowy w malej miejscowosci, facet opowiadal historie jak to zarobki wszystkich byly wywieszane co miesiac. Wiecie kto zarabial najwiecej? Najlepszy spawacz ! Zaklad dosc potezny, najwiekszy pracodawca w okolicy. Gdzie sa te czasy? To mamy teraz dyrektorow i pseudo managerow, gdzie czlowiek jest tam gdzies 5 na liscie z rzeczy do wziecia pod uwage. Niech mi ktos przypomni ile firma jeszcze wtedy coveris zarobila w polsce w tamtym roku, bo suma jaka slyszalem powalila mnie z nog.!!!

Zwiekszyc norme

Lubaszenko

Ta reklama wyżej to nie przypadek! Bogusław Linda będzie kierownikiem na Duo.

Mariusz

Dzień dobry. Chciałbym zapytać, czy firma Paccor toleruje nieetyczne zachowania swoich pracowników? Jeżeli ważna jest dla Paccor uczciwość to proszę o informację, z kim mógłbym porozmawiać na temat skandalicznych zachowań jednego z waszych pracowników.

@Mariusz

Rozumiem, że donosicielstwo wyssałeś z mlekiem matki?

@Magazynier

Chyba nie warto podważać w taki sposób zdania innych osób. Wnioskuję, że sam pracujesz w PACCOR. Może powiesz mi, jeśli oczywiście możesz, jak w chwili obecnej kształtują się tam zarobki? Mam tu w szczególności na myśli nowych pracowników.

Jaka atmosfera jest między działami w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Tragiczna

Lwi drąg

Atmosfera ok. Czasem bywa wesoło

@Maja

Lepsze wyniki to llepsza pensja Pracownicy Paccor Siemianowice skupcie sie na jakosci bo ilisc reklamacji jest zatrwarzajaca

Pejtero

Pracuje tam 1 rok powiem tyle praca jak praca jak każda inna zeby zarobić trzeba robić . Co do ludzi powiem tyle trzeba wiedzieć z kim rozmawiać a z kim lepiej nie ale to już jest tak wszędzie ale jednak co najważniejsze to płaca płacą na czas wszystkie składki wszystko jest wiec 1 słowem praca godna polecenia

@Pejtero

Pejtero zapytam nieśmiało... zarobki dobre czy takie sobie? Widzę że szukają pracowników więc...

@Pejtero

Paccorek
@Kolega

słabe!

@Kolega

Dobre

Maciek

Witam, czy w oddziale w Siemianowicach jest stołówka dla pracowników ? Jak z innymi dodatkami ? Zalezne od zarobkow czy kazdy ma tyle samo ?

lwia grzywa
@Maciek

jest stolowka obiady po 10 zl dodatki sa dla zatrudnionych na stale zależne od stanowiska wynagrodzenia i ilości reklamacji z tym ze w Siemianowicach nie ma przyjęć na stale tylko za posred agencji umowy terminowe gora na 18 miesięcy

@lwia grzywa

Szanowna Pani, nie jest prawdą, iż w Siemianowicach nie ma przyjęć na "stałe". Aktualnie mamy wakaty na stanowisku Operator maszyn termoformujących, Ustawiacz, Ślusarz, Elektromechanik. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś inne ciekawe kwestie do przekazania, to najpierw zapraszam do Działu HR celem ich zweryfikowania, a potem proszę dzielić się nimi na forum.

Zyczliwy

Do wszystkich pracow paccor Siemianowice czy sprzedal bys dobrze prosperujaca firme i czemu chcieli zniesc dod za 4 brygadowke tylko zwiazki sie niezgodzily

Lwia grzywa

Mam pytanie do wszystkich pracowników Paccor Siemianowice tylko proszę o dobre zastanowienie się nad odp CZY SPRZEDAL BYS FIRME DOBRZE PROSPERUJACA mam namysli sprzedaż COVERIS PACCOROWI w tamtym roku pyt nr 2 czemu chcieli zabrać dodatek za 4 brygadowke tylko związki się niezgodzily

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.