PACCOR Polska Sp. z o.o.

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

AnetaWil

Pracownicy Paccor Siemianowice nie powinni narzekać. Pracowałam w Skierniewicach W Skierniewickim Paccorze nie ma przydzielanej premii 15%za pracę w systemie 4 brygadowym a tylko taki tam jest , nie ma owocowej środy, biletów do kina , karty multisport, nie ma też złotej rybki. Dlaczego? Bo to mniejsza filia ? Pracujemy chyba tak samo...Takze goła pensja .

Tom
@AnetaWil

Dokładnie, w Skierniewicach nic nie ma, premie Max 10% gorąco niesamowicie NIE POLECAM

@Tom

Nie dlatego, że to mniejsza firma ale dlatego, że to inny Pracodawca. To o czym Pan wspomina jest finansowane z Funduszu Socjalnego, a w Skierniewicach jest inny regulamin ZFŚS.

Olgierd

PACCOR ma opinię dobrego pracodawcy i nie byłoby tego gdyby się nie starał taką firmą być!!

Koszmatno

@Agnieszka odnośnie twojego pytania to firma Paccor nie prowadzi obecnie rekrutacji do siebie. Ciekawi mnie jak długo jeszcze trzeba będzie czekać, aż się jakieś stanowisko u nich zwolni. Słyszałem, że dają ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną, więc dbają o prcowników.

Agnieszka

Witam Czy mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć czy są przyjęcia

Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

(tedy i CZACHA), jak Macie dwie lewe ręce do pracy to fakt możecie tak pisać. Pełny socjal normalna umowa o pracę, a nie śmieciówka po 3 miesiącach dostajesz umowę na 2 lata lub rok, wszystkie dodatki ustawowe, możliwość pracy w nadgodzinach +100% do wypłaty, czego chcecie więcej? Chciałoby się siedzieć i nic nie robić? no to nie na produkcji kochani. Tym co chcą pracować i coś umieją przydłużają umowy. Lebrom, po prostu dziękują i tyle. Co do zawodówki to właśnie tacy ludzie najwięcej wiedzą o wykonywanym zawodzie. Widać, że nigdy nie pracowaliście.

CZACHA

dają pracę i umowę na tydzień,po czym wręczają zwolnienie. Totalnie zła organizacja pracy,chamstwo i zbyt duże wymagania od pracownika co do umiejętności obsługi maszyn już w pierwszym dniu pracy.Żenada Omijajcie szerokim łukiem.

Ekstruzja

Ekstruzja rządzi i pozdrawia Bossa :-)

misia

trochę gorąco na hali, ale bezpiecznie i w dobrej atmosferze :-)

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.