PACCOR Polska Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PACCOR Polska Sp. z o.o.

Mariusz

Dzień dobry. Chciałbym zapytać, czy firma Paccor toleruje nieetyczne zachowania swoich pracowników? Jeżeli ważna jest dla Paccor uczciwość to proszę o informację, z kim mógłbym porozmawiać na temat skandalicznych zachowań jednego z waszych pracowników.

Magazynier
@Mariusz

Rozumiem, że donosicielstwo wyssałeś z mlekiem matki?

Monika
@Magazynier

Chyba nie warto podważać w taki sposób zdania innych osób. Wnioskuję, że sam pracujesz w PACCOR. Może powiesz mi, jeśli oczywiście możesz, jak w chwili obecnej kształtują się tam zarobki? Mam tu w szczególności na myśli nowych pracowników.

Jaka atmosfera jest między działami w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Maja
@Pytanie

Tragiczna

Lwi drąg
@Pytanie

Atmosfera ok. Czasem bywa wesoło

@Maja

Lepsze wyniki to llepsza pensja Pracownicy Paccor Siemianowice skupcie sie na jakosci bo ilisc reklamacji jest zatrwarzajaca

Pejtero

Pracuje tam 1 rok powiem tyle praca jak praca jak każda inna zeby zarobić trzeba robić . Co do ludzi powiem tyle trzeba wiedzieć z kim rozmawiać a z kim lepiej nie ale to już jest tak wszędzie ale jednak co najważniejsze to płaca płacą na czas wszystkie składki wszystko jest wiec 1 słowem praca godna polecenia

@Pejtero

Pejtero zapytam nieśmiało... zarobki dobre czy takie sobie? Widzę że szukają pracowników więc...

@Pejtero

Paccorek
@Kolega

słabe!

@Kolega

Dobre

Maciek

Witam, czy w oddziale w Siemianowicach jest stołówka dla pracowników ? Jak z innymi dodatkami ? Zalezne od zarobkow czy kazdy ma tyle samo ?

lwia grzywa
@Maciek

jest stolowka obiady po 10 zl dodatki sa dla zatrudnionych na stale zależne od stanowiska wynagrodzenia i ilości reklamacji z tym ze w Siemianowicach nie ma przyjęć na stale tylko za posred agencji umowy terminowe gora na 18 miesięcy

Pracodawca

@lwia grzywa

Szanowna Pani, nie jest prawdą, iż w Siemianowicach nie ma przyjęć na "stałe". Aktualnie mamy wakaty na stanowisku Operator maszyn termoformujących, Ustawiacz, Ślusarz, Elektromechanik. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś inne ciekawe kwestie do przekazania, to najpierw zapraszam do Działu HR celem ich zweryfikowania, a potem proszę dzielić się nimi na forum.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PACCOR Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kontroler Jakości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Zyczliwy

Do wszystkich pracow paccor Siemianowice czy sprzedal bys dobrze prosperujaca firme i czemu chcieli zniesc dod za 4 brygadowke tylko zwiazki sie niezgodzily

Lwia grzywa

Mam pytanie do wszystkich pracowników Paccor Siemianowice tylko proszę o dobre zastanowienie się nad odp CZY SPRZEDAL BYS FIRME DOBRZE PROSPERUJACA mam namysli sprzedaż COVERIS PACCOROWI w tamtym roku pyt nr 2 czemu chcieli zabrać dodatek za 4 brygadowke tylko związki się niezgodzily

AnetaWil

Pracownicy Paccor Siemianowice nie powinni narzekać. Pracowałam w Skierniewicach W Skierniewickim Paccorze nie ma przydzielanej premii 15%za pracę w systemie 4 brygadowym a tylko taki tam jest , nie ma owocowej środy, biletów do kina , karty multisport, nie ma też złotej rybki. Dlaczego? Bo to mniejsza filia ? Pracujemy chyba tak samo...Takze goła pensja .

Tom
@AnetaWil

Dokładnie, w Skierniewicach nic nie ma, premie Max 10% gorąco niesamowicie NIE POLECAM

Pracodawca

@Tom

Nie dlatego, że to mniejsza firma ale dlatego, że to inny Pracodawca. To o czym Pan wspomina jest finansowane z Funduszu Socjalnego, a w Skierniewicach jest inny regulamin ZFŚS.

Olgierd

PACCOR ma opinię dobrego pracodawcy i nie byłoby tego gdyby się nie starał taką firmą być!!

Koszmatno

@Agnieszka odnośnie twojego pytania to firma Paccor nie prowadzi obecnie rekrutacji do siebie. Ciekawi mnie jak długo jeszcze trzeba będzie czekać, aż się jakieś stanowisko u nich zwolni. Słyszałem, że dają ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną, więc dbają o prcowników.

Agnieszka

Witam Czy mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć czy są przyjęcia

(tedy i CZACHA), jak Macie dwie lewe ręce do pracy to fakt możecie tak pisać. Pełny socjal normalna umowa o pracę, a nie śmieciówka po 3 miesiącach dostajesz umowę na 2 lata lub rok, wszystkie dodatki ustawowe, możliwość pracy w nadgodzinach +100% do wypłaty, czego chcecie więcej? Chciałoby się siedzieć i nic nie robić? no to nie na produkcji kochani. Tym co chcą pracować i coś umieją przydłużają umowy. Lebrom, po prostu dziękują i tyle. Co do zawodówki to właśnie tacy ludzie najwięcej wiedzą o wykonywanym zawodzie. Widać, że nigdy nie pracowaliście.

CZACHA

dają pracę i umowę na tydzień,po czym wręczają zwolnienie. Totalnie zła organizacja pracy,chamstwo i zbyt duże wymagania od pracownika co do umiejętności obsługi maszyn już w pierwszym dniu pracy.Żenada Omijajcie szerokim łukiem.

Ekstruzja

Ekstruzja rządzi i pozdrawia Bossa :-)

misia

trochę gorąco na hali, ale bezpiecznie i w dobrej atmosferze :-)

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PACCOR Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy PACCOR Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR Polska Sp. z o.o.