opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

FAERCH Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 272 ocen
Opinie(395)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(1)

Opinie(395)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Czym się zajmujemy
  • .
  • Dlaczego warto z nami współpracować
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O nas

Czym się zajmujemy

Dlaczego warto z nami współpracować

Kariera

Kontakt

TłoTło
Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Siemianowice Śląskie
  • Czeladź
  • Wojkowice
  • Chorzów
  • Gródków
  • Gródków Górny
  • Bobrowniki
  • Rogoźnik
  • Bytom
  • Będzin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Siemianowice Śląskie
  4. /
  5. Opinie o FAERCH Polska

Opinie

Opinie o FAERCH Polska Siemianowice Śląskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o FAERCH Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Niki

    29.04.2022 18:37

    Kandydat

    Słyszałem że na hali produkcyjnej jest gorąco.W takim przypadku czy są przerwy 2 po 15 min?czy jedna 30 min?
    ReviewUserIcon
    Niki

    28.04.2022 19:40

    Kandydat

    Na jakch zasadach pracuje się w Państwa firmie w systemie 4b? Ile miesiecznie wychodzi godzin pracujących w miesiącu?
    Company logo
    FAERCH Polska

    29.04.2022 12:49

    Pracodawca

    harmonogram obejmuje 4 kolejne miesiące, a ilość godzin roboczych mieści się w zakresie 152-184, przeważnie jest to 168-176 godzin
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.04.2022 18:31

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PACCOR Polska Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Arczi

    04.04.2022 20:33

    Pracownik

    Zależy tak naprawdę od Ciebie. Jak w każdej pracy z jednymi będziesz się dogadywać lepiej z innymi gorzej. Zresztą i tak nie będziesz miał aż tyle czasu żeby sobie porozmawiać i poznawać wszystkich od podszewki.
    ReviewUserIcon
    nowy

    28.02.2022 10:25

    Kandydat

    Witam.Czy jest mozliwość odbioru wyplaty w kasie zakladowej,i czu te zmiany 6-14,14-22 22-6 sązmianami tydzień na tydzień.Dziekuje za odpowiedz.
    Company logo
    FAERCH Polska

    28.02.2022 10:55

    Pracodawca

    Proszę o kontakt z działem kadr. tel. 32 3588547, odpowiemy na wszystkie pytania.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    03.02.2022 16:38

    Kandydat

    czy są aktualnie przyjęcia na wózki widłowe? i czy jest gorąco w firmie bo chodzą takie opinie że nieraz dychać jest ciężko. podobno dużo ludzi zasłabnie przez temperature.? a chciałbym się tam przyjąc.
    ReviewUserIcon
    Krystiano89

    11.12.2021 21:03

    Kandydat

    Witam,w jaki dzień miesiąca jest przesyłana wypłata w firmie?
    ReviewUserIcon
    Rosiol

    07.01.2022 12:33

    Pracownik

    Do 5 każdego miesiąca. Nigdy się nie spóźniła
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.01.2022 14:56

    Pracownik

    Nieprawda. Co najmniej jeden raz wypłata spóźniła się bo sa późno nadali przelewy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.12.2021 09:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michał

    08.12.2021 18:40

    Pracownik

    W tej firmie każdy chce być od razu specjalistą. A o tym co się dzieje na produkcji nie ma zielonego pojęcia. Już kilku takich było.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    03.09.2021 19:46

    Kandydat

    Jak wygląda sytuacja z podwyżkami ? Czy są jakieś ? Raz na rok ? Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Bartek

    24.10.2021 14:57

    Kandydat

    Jak się to przedstawia procentowo ?
    Company logo
    FAERCH Polska

    15.11.2021 16:31

    Pracodawca

    Średni poziom inflacji plus dodatkowa podwyżka dla najbardziej wyróżniających się pracowników.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    25.10.2021 20:41

    Kandydat

    Czy jest inna możliwość pobrania wypłaty czy tylko na konto
    Company logo
    FAERCH Polska

    02.11.2021 09:26

    Pracodawca

    Wynagrodzenie przesyłane jest na konto pracownika.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.08.2021 10:24

    Inne

    Wiecie, czy PACCOR Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?
    ReviewUserIcon
    Pituś

    01.11.2021 01:46

    Pracownik

    Ciężko samej sprawdzić?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    01.11.2021 17:14

    Kandydat

    A tak ciężko odpowiedzieć na pytanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2021 06:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Myszor

    16.09.2021 07:59

    Pracownik

    A Byku czasem nie wyszukuje czerwonej płachty?
    ReviewUserIcon
    Colo-Colo

    02.09.2021 20:00

    Pracownik

    Robota na magazynie łatwa, atmosfera zależy od brygady. Opłaca się tylko praca w trybie 4B, niestety doskwierają awarie bo wszystkie stanowiska pracy oprócz wózków jezdnych są przestarzałe. Gdyby ktoś chciał coś wiedziec o magazynie to pytac.
    ReviewUserIcon
    aja

    03.07.2021 07:57

    Pracownik

    jak wyglądają zmiany ,ile godzin się pracuje?
    Company logo
    FAERCH Polska

    15.07.2021 18:36

    Pracodawca

    6:00 do 14:00 ; 14:00 do 22:00 ; 22:00 do 6:00. 8 godzin.
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    21.07.2021 12:17

    Kandydat

    Czy pracuje się w systemie 4D na rano dzień wolnego 4D na 14 i dzień wolny i 4D na nockę i 2 dni wolne czy jeszcze inaczej? Pozdrawiam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - FAERCH Polska

    Elektromechanik

    FAERCH Polska

    LocationIcon

    Siemianowice Śląskie

    WalletIcon

    6000 - 6500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Mega magazynier

    23.06.2020 09:51

    Inne

    Witam. Wykorzystując pandemię i fakt, że dużo ludzi straciło przez to pracę, proponowali mi (usunięte przez administratora) brutto?! Nigdy więcej nie przekroczę progu portierni tej firmy!
    ReviewUserIcon
    Kiepski magazynier

    02.07.2020 21:21

    Inne

    Zabierają 10% w zamian za 2 dni wolnego a wolnego nie można dostać bo roboty więcej niż rok temu bez "pandemi". Zastanawiające?
    ReviewUserIcon
    PDF

    15.07.2021 18:21

    Kandydat

    Ile brutto?
    ReviewUserIcon
    Zmiana a

    10.06.2021 07:09

    Pracownik

    Fajnie
    ReviewUserIcon
    Zmiana a

    10.06.2021 07:02

    Pracownik

    Piekna Ukrainko o nazwisku Mali...ska chciałbym żebyś dała mi na siebie jakieś namiary żebyśmy mogli pogadać po pracy ciężko mi zagadac bo jestem niesmialy :( jestes bardzo piekna kobieta
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.03.2021 02:41

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pitero81

    12.03.2021 17:26

    Pracownik

    Siemianowice czy Skierniewice? Bo koordynatora Marcina to w Siemianowicach nie ma
    ReviewUserIcon
    XWRZ

    10.02.2021 23:30

    Pracownik

    Ludzie serio.. Nie rozumiem.. (usunięte przez administratora) jest pytanie jak zarobi a tu są jakieś pierdy pociskane.. Tak ciężko powiedzieć? Co przyjdę i Ci zabiorę? Po to się ktoś pyta bo chce zmienić np. swoją dotychczasową prace.
    ReviewUserIcon
    Fizyczny

    16.01.2021 19:36

    Inne

    LUDZIE CO WY MACIE Z GŁOWAMI TU JASNO WIDAĆ ŻE TA FIRMA NIE JEST UTRZCIWA GDYBY NIEMIAŁA NIC NA SUMIENIU TO ADMINISTRATOR NIE USUWAŁ BY WPISUW ATAK COŚ UKRYWAJĄ JA TAM WIERZĘ PRACOWNIKOM W TO CO PISZĄ BO NAWET WKŁAMSTWIE JEST TROSZECZKĘ PRAWDY TEŻ JESTEM PRACOWNIKIEM FIZYCZNYM I ZDOSWIADCZENIA WIEM PRACODAWCY TO SĄ ŚWINIE WYKORZYSTUJĄ PRACOWNIKUW I ZAROBIĆ IM NIE DAJĄ TYLKO DO SWOJEJ KIESZENI ŁADUJĄ I DROGIMI AUTAMI SIĘ BUJAJĄ ATYM CO PISZĄ ŻE KOMUŚ SIĘ ROBIĆ NIECHCE I ŻE LEWE RENCE MAJĄ TO SAMI NIECH SPRÓJĄ WTAKICH WARUNKACH POPRACOWAĆ APOTEM MOŻECIE PISAĆ KOMENTAŻE BO TAK PISZĄ TYLKO CI CO GUWNO Robią!!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.01.2021 16:38

    Były pracownik

    Nie zgodzę się, może ty masz lewe ręce i nie chce ci się pracować, bo właśnie takie osoby jak ty i komentarze w/w to jest jakieś nieporozumienie.
    ReviewUserIcon
    Niko

    12.12.2020 17:15

    Inne

    Czy ktoś może coś napisać o pracy operatora/ustawiacza?
    ReviewUserIcon
    Tesla

    21.12.2020 09:31

    Pracownik

    Siedzisz na stołówce, pijesz kawę w międzyczasie na palarni a na nockach śpisz w socjalnym. Ustawiacz nie ma nic do roboty bo na maszynach instalowane są roboty które zrobią za niego wszystko. Ustawiacz nawet oddychać nie musi bo roboty go w tym wyręczą.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.01.2021 16:36

    Były pracownik

    Mój znajomy pracuje tam 13lat i nie na rzeka, jak ktoś chce pracować to będzie robić. Praca w sama sobie może dla niektórych być nieodpowiednia ale to sami się zastanówcie czy idziecie na produkcje się opierdzielac czy faktycznie robić jako osoba fizyczna. Sam tam pracowałem w 2017r i byłem zadowolony, gdyby nie wyjazd za granice i założenia swojej własnej firmy to bym tam pracowałem dalej ale człowiek musi myśleć o sobie i coś osiągnąć. :) Polecam dawny coverów teraz już paccor
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w FAERCH Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Monas

    02.12.2019 13:03

    Inne

    Nie polecam absolutnie tej firmy. Firma Paccor zajmuje sie rekrutacja ludzi juz od kilku lat z tego co obserwuje na rynku.Podczas rekrutacji na stanowisko pracownik fizyczny przeprowadzany jest casting gdzie po danej obserwacji przez (usunięte przez administratora)zalezy czy tak naprawde dostaje sie prace,czy odchodzi z kwitkiem,mimo posiadanych kwalifikacji na stanowisko pracownik fizyczny
    ReviewUserIcon
    Chop z Pszczyny

    18.12.2019 23:45

    Inne

    Co ty gadasz? Przecież masz za darmo kawę, herbatę a w środy nawet jabłka.....
    ReviewUserIcon
    xD

    16.09.2020 19:22

    Kandydat

    Te jabłka to na czynsz?
    ReviewUserIcon
    Ukulele

    05.02.2020 05:12

    Inne

    Na produkcji masakra. Co chwilę coś wymyślają , najlepiej jak byś przychodził na halę pół godziny wcześniej i wypisywał dokumenty , bo maszyny na ruchu muszą iść. . .
    ReviewUserIcon
    Monaliza

    07.02.2020 17:58

    Inne

    Zdrowi ludzie potrafią zrobić 2 rzeczy na raz
    ReviewUserIcon
    Tia..

    21.08.2020 10:40

    Pracownik

    Chyba że jesteś sam na maszynie na której leci 40 kartonów na godzine i non stop coś się psuje..
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.08.2020 07:43

    Pracownik

    Czemu zarobki przez firmę zewnętrzną oferowane są wyższe niż przez sam zakład?
    ReviewUserIcon
    ruby

    27.07.2020 21:31

    Kandydat

    czy sa jakies przewozy czy tylko autobus222
    ReviewUserIcon
    Maja

    30.07.2020 21:17

    Pracownik

    tylko autobus 222 lub isc w strone dombrowki i jechac do katowic jakies 300 metrow od zaklasdu
    ReviewUserIcon
    Chłop z dombrowki

    04.08.2020 14:05

    Pracownik

    Oj Maju nie pisze się dombrowki tylko Dąbrówki. Widać, że nie dawałaś rady w szkole podstawowej. To wszystko wyjaśnia Twoje poprzednie posty. Flustracja przez ciebie przemawia. Wiesz chociaż co to znaczy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2020 11:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mcl1

    04.08.2020 03:14

    Były pracownik

    9000 tysięcy? No to musisz być bardzo obrotna jeśli wiesz co mam na myśli xd
    ReviewUserIcon
    Ddwpd19

    24.01.2020 13:03

    Inne

    Witam może mi ktoś powiedzieć jaki wygląda ten tryb 4 brygadowy w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.02.2020 04:37

    Inne

    5 dni pracujesz 2 wolne w zależności, co 4 niedziela wolna, jeżeli przychodzi zmiana na noc przesuwa się o jeden dzień i np. pracujesz od po n do piątku, jest zmiana na noc i już pracujesz od soboty do piatku, potem od piątku do czwartku i tak się to toczy
    ReviewUserIcon
    Mati

    27.03.2020 09:42

    Inne

    Możesz to jakoś jaśniej wytłumaczyć? Dwa dni wolnego to dwa dni a nie 1,5 dnia wolnego. Inne zapytanie czy tam jest stawka godzinowa czy też miesięczna i jakie dodatki do pensji tam są, z tego co wyczytałem to ponoć 16 % premi za pracę na zmiany, ale coś jeszcze! Premia regulaminowa? Premia za obecność? Premia zakładowa za brak wypadku? I nic w ogłoszeniu nie pisze o dodatku nocnym. A to jest wszędzie obowiązkowe przecież. I co możesz napisać na temat opieki medycznej? Czy zakład zapewnia obiady pracownikom?

    Kontakt - FAERCH Polska

    Budowlana 6 41-100 Siemianowice Śląskie

    NIP:5490022619

    REGON:70442918

    KRS:0000016602

    https://www.faerch.com/en
    Branże: Opakowania i pakowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    pierre dzacy

    25.03.2020 14:51

    Inne

    co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2019 13:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gość

    16.11.2019 12:53

    Inne

    (usunięte przez administratora) , zero rozwoju chyba że masz plecy a takto możesz być lepszy od wszystkich i tak będziesz pakował tam kubki na produkcji do końca życia . Nie dajcie się oszukać że firma szuka jakiś talentów i że będziesz mógł się rozwijac. Będziesz się tam rozwijał jak papier toaletowy. To firma bez przyszłości. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Roman

    20.02.2020 22:37

    Inne

    Tu się dostaje kieszonkowe,wypłaty jeszcze nigdy nie było to taki trochę wolontariat
    ReviewUserIcon
    Mary jan

    19.11.2019 20:07

    Inne

    Zarobki prawdziwa nędza!!!
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.01.2020 11:55

    Inne

    A jak to wygląda na stanowisku elektromechanik utrzymania ruchu? Na czym polega u was system 4 brygadowy?
    ReviewUserIcon
    Sasa

    20.02.2020 17:37

    Inne

    Po roku 2500 a po 15 latach 3000
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2020 14:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    11.02.2020 16:33

    Inne

    To nie prawda
    ReviewUserIcon
    Maniek

    04.02.2020 14:21

    Inne

    Jak tam wygląda praca na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.01.2020 19:39

    Inne

    Jak wyglada praca w utrzymaniu ruchu?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.01.2020 11:50

    Inne

    Witam. Jest ogłoszenie pracy na elektromechanika w dziale utrzymania ruchu. Jak wyglądają zarobki? Na czym polega system 4 brygadowy w tym zakładzie? Jak wyglada praca elektromechanika? Rzeczywiście jest nim czy Panem od wszystkiego? Dużo awarii?
    ReviewUserIcon
    Janusz

    22.01.2020 21:36

    Inne

    Czy może ktoś dodać mail i tel do działu personalnego? Kto jest szefem tego działu?
    ReviewUserIcon
    zmyslowa norma

    11.12.2019 08:03

    Inne

    Tam polski pracownik juz dawno przestal sie liczyc, zastepuje sie go tanszym z Ukrainy. Zostalo nas niewielu, ale coz liczy sie zysk a nie robotnik wyprowajacy sobie zyly na 3 zmiany.I to wszystko na oczach naszej SOLIDARNOSCI, żenada.Jak to sie stalo, ze ludzie, ktorzy powinni dbac o NASZE interesy, walnac piescia w stol i powiedziec NIE, bo wyjde z ludzmi przed zaklad, maja nas w (usunięte przez administratora) Zabrano nam premie, upokarza sie nas caly czas jakimis zmianami na "lepsze". Ale co to obchodzi dyrektora, ze polski pracownik wychodzi ze sklepu z mala reklamowka lzejszy o 100pln, co go obchodzi to, ze trzeba dziecku powiedziec tego ci nie kupie bo mnie nie stac. Kiedys bylem swiadkiem rozmowy w malej miejscowosci, facet opowiadal historie jak to zarobki wszystkich byly wywieszane co miesiac. Wiecie kto zarabial najwiecej? Najlepszy spawacz ! Zaklad dosc potezny, najwiekszy pracodawca w okolicy. Gdzie sa te czasy? To mamy teraz dyrektorow i pseudo managerow, gdzie czlowiek jest tam gdzies 5 na liscie z rzeczy do wziecia pod uwage. Niech mi ktos przypomni ile firma jeszcze wtedy coveris zarobila w polsce w tamtym roku, bo suma jaka slyszalem powalila mnie z nog.!!!
    ReviewUserIcon
    Zwiekszyc norme

    11.12.2019 07:44

    Inne

    Tam polski pracownik juz dawno przestal sie liczyc, zastepuje sie go tanszym z Ukrainy. Zostalo nas niewielu, ale coz liczy sie zysk a nie robotnik wyprowajacy sobie zyly na 3 zmiany.I to wszystko na oczach naszej SOLIDARNOSCI, żenada.Jak to sie stalo, ze ludzie, ktorzy powinni dbac o NASZE interesy, walnac piescia w stol i powiedziec NIE, bo wyjde z ludzmi przed zaklad, maja nas w (usunięte przez administratora) Zabrano nam premie, upokarza sie nas caly czas jakimis zmianami na "lepsze". Ale co to obchodzi dyrektora, ze polski pracownik wychodzi ze sklepu z mala reklamowka lzejszy o 100pln, co go obchodzi to, ze trzeba dziecku powiedziec tego ci nie kupie bo mnie nie stac. Kiedys bylem swiadkiem rozmowy w malej miejscowosci, facet opowiadal historie jak to zarobki wszystkich byly wywieszane co miesiac. Wiecie kto zarabial najwiecej? Najlepszy spawacz ! Zaklad dosc potezny, najwiekszy pracodawca w okolicy. Gdzie sa te czasy? To mamy teraz dyrektorow i pseudo managerow, gdzie czlowiek jest tam gdzies 5 na liscie z rzeczy do wziecia pod uwage. Niech mi ktos przypomni ile firma jeszcze wtedy coveris zarobila w polsce w tamtym roku, bo suma jaka slyszalem powalila mnie z nog.!!!
    ReviewUserIcon
    Lubaszenko

    13.11.2019 23:51

    Inne

    Ta reklama wyżej to nie przypadek! Bogusław Linda będzie kierownikiem na Duo.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    05.10.2019 10:02

    Inne

    Dzień dobry. Chciałbym zapytać, czy firma Paccor toleruje nieetyczne zachowania swoich pracowników? Jeżeli ważna jest dla Paccor uczciwość to proszę o informację, z kim mógłbym porozmawiać na temat skandalicznych zachowań jednego z waszych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    06.10.2019 17:10

    Inne

    Rozumiem, że donosicielstwo wyssałeś z mlekiem matki?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    23.09.2019 11:15

    Inne

    Jaka atmosfera jest między działami w PACCOR Polska Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Lwi drąg

    26.09.2019 18:06

    Inne

    Atmosfera ok. Czasem bywa wesoło
    ReviewUserIcon
    Kolega

    28.09.2019 13:29

    Inne

    Lepsze wyniki to llepsza pensja Pracownicy Paccor Siemianowice skupcie sie na jakosci bo ilisc reklamacji jest zatrwarzajaca
    ReviewUserIcon
    Pejtero

    01.02.2019 06:39

    Inne

    Pracuje tam 1 rok powiem tyle praca jak praca jak każda inna zeby zarobić trzeba robić . Co do ludzi powiem tyle trzeba wiedzieć z kim rozmawiać a z kim lepiej nie ale to już jest tak wszędzie ale jednak co najważniejsze to płaca płacą na czas wszystkie składki wszystko jest wiec 1 słowem praca godna polecenia
    ReviewUserIcon
    Paccorek

    13.05.2019 09:12

    Inne

    słabe!
    ReviewUserIcon
    .

    25.09.2019 10:34

    Inne

    Dobre

    Zostaw merytoryczną opinię o FAERCH Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.