Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Sympatyczny

Firma wgl nie rozwinięta.. Tragedia! Pracowałem kiedyś na stolarni, ten cały kierownik to zwykły burak. Myśli że zarządza stolarnią to wszystko mu wolno. Byłem ja i 3 kolegów gdy tam pracowałem i przekazał nam że wybierze jednego a resztę zwolni ha jak śmieci zwolnić i tyle.. Mobbing to jego nazwisko.. Wydziera się, przeklina w stronę pracownika, zero szacunku. A jak nie wyrobisz się ze złożeniem szafek to przyjdzie faja i wali z du. y.. I uznał za brygadziste montażu totalnego Idiote Eda, zwykły cieć w okularach łysy. Co do zarobków? Straszna lipa.. Najniższa krajowa.. Nie ma premi ani żadnych dodatków.

got

W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby specjalista ds. sprzedaży mógł liczyć na stabilne zatrudnienie, a skoro umowa jest respektowana to nic dziwnego, że można mówić o sukcesie firmy. A premie?

roci

I nie dostaje głupich myśli a wypłatkę daje żonie.

zona męza

Z tego co zaobserwowałam, stwierdzam iż firma Tech-Med jest firmą na medal.Mąż nie narzeka na na brak zajęcia w pracy. Polecam

Zostaw opinię o Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.