Opinie o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. w Bydgoszcz

Czy faktycznie do benefitów dalej trzeba się dokładać? Interesuje mnie praca jako doradca techniczny w dziale wentylacji oraz klimatyzacji. Na Przywidzką była wystawiona jakiś czas temu taka oferta. Z opisu wynikało, że to praca z zespołem. Doświadczenia w branży nie mam lecz znalazło się ono w mile widzianych. Sama prace w tym roku jak oceniacie?

Czy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. zapewnia kartę multisportu?

Gagg

Tak jest multisport oraz prywatna opieka medyczna

Aneta
@Gagg

Wszystko w 100% zapewnione przez firmę czy trzeba coś dopłacać?

Gagg Nowy wpis
@Aneta

Multisport w najbogatszej opcji wychodzi 50 zł , podstawowa opieka medyczna koszt 1 zl lepsze pakiety troche wiecej .

Krystian

Obowiązkowe nadgodziny, zatrudniają na magazyniera, a każą regały nosić, przeprowadzki robić. Drugiego dnia pracy, wysyłają do innego oddziału. Połowa nie robi nic, reszta zapierdziela. Pracuje się super, o ile należysz do tej pierwszej, hermetycznej grupy.

Pracujacy Nowy wpis
@Krystian

Niestety jest to prawda.Jest podział ludzi.Sa grupki które nic nie robią i mają pieniądze za wyjazdy.Jest to firma która nie powinna zatrudniać ludzi.panowie z magazynu oraz Panie zasiadające u góry w biurach są mało kulturalni, inteligentni 0 wystarczy iść wypić z szefem uśmiechnąć się i może uda ci się zdobyć pieniądze. Grupa panów na magazynie nadużywa alkoholu mimo to kierownicy nic nie robią tylko ich kryją, ogrzewanie w zimę na magazynie oraz biurze nie działa wyłączają a jak ich infomujesz to odpowiedź jest tak wynieś biurko na zewnątrz bo jest słońce to się ogrzejesz.

Aneta Nowy wpis
@Pracujacy

Jeśli serio z tym alkoholem piszesz to możesz mi wyjaśnić sens tego krycia? Dlaczego to robią?

Jarooo

Siemka, widzę że szuają pracownika na magazyn, powiecie za jaką kase?j bo jak zwykle zarobki tajne przez poufne. maskra byłaby informacja jawna to i kandydat by sobie zaosczedził czasu i oni....

OldMAN
@Jarooo

Kolego nie opłaca się iść do tej firmy , mówią tobie że dostaniesz 3700 brutto np czysta pensje z czego po kwitku z wypłaty okazuje się ,że 3300 brutto to podstawa reszta premia , jak coś źle wydasz czy to drogie czy tanie , zabieranie pieniędzy z premii. Mówią że robisz 8.5 godzin bo system niemiecki czyli po 16 możesz wyjść , też nie prawda robisz do 19 czasem do 18 aż wszystkie zamówienia nie zostaną zrobione , brak organizacji . Kierownikowi jak się nie spodobasz zacznie używać wulgaryzmów wobec Ciebie. Szukają (usunięte przez administratora) którzy non stop będą robić od rana do wieczora. Kwestia pieniędzy to jest dogadania się. Nie polecam tej firmy. Zero atmosfery i organizacji. Chyba , że komuś potrzebna kasa , nie ma życia prywatnego to wtedy na (usunięte przez administratora) prosze bardzo..

Pracujacy
@OldMAN

Tak jest

Magazynier

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Joł.

Jakoś nie narzekam po 13 latach pracy.

Pracujacy
@Joł.

Nie narzekasz ponieważ jesteś po znajomości zatrudniony. Jest ustawka jeden może nie pracować a drugi robi za niego. Premie przyznawane po znajomości. Nie polecam. Brak świadczeń socjalnych takich jak paczki bądź bony na święta, wczasy pod grusza itp.

KRuk

Rekrutacja była w miarę okej ale jeżeli ktoś zapewnia pracownika, że do końca tygodnia będą na niego czekać A dzwonisz i dowiadujesz się, że kogoś mają i parę dni potem dodają ogłoszenie na to stanowisko to widać jak dbają o pracowników. Te godzinki również wydawały mi się podejrzane, że po 8,5 h. Więc nie zdziwił bym się też z umową. Czy polecam tam pracować? Niezdecydowanie ktoś, kto nie jest szanowany na początku później zyska tylko szacunek lizać wiadomo, co szefostwu.

Kandydat1
@KRuk

Atmosfera między pracownikami widać jest mieszana , lecą duże ilości wyzwisk i przekleństw . Wygląda na to że , starzy pracownicy nie chętnie przyjmuja nowych kolegów do pracy. Podobno nadgodziny nie są przymusem , a jak to w praktyce ?

@Kandydat1

Jak w każdej pracy są wyzwiska i przekleństw ale wszystko w dobrym tonie jak ktoś się nie umie zaklimatyzować sie to trudno. Co do nadgodzin to prawda jest taka że jak zaczynasz pracę to trzeba ją skończyć a nie zostawiać w połowie i iść do domu.Pomysl Co by było gdyby wszyscy zostali dłużej ile krócej trwały by te nadgodziny Co ma powiedzieć klient którynie nie dostanie towaru ? Pozdrawiam ziomuś zastanow się nad tym.....R.......!

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Za listopad dostaniesz w listopadzie wypłate czystą ale za nadgodziny dostajesz typowo 10tego

Nowy?

Witam znalazłem ogłoszenie na magazyn. Jakie są godziny pracy i na jakie wynagrodzenie można liczyć. Pozdrawiam

Patryk
@Nowy?

OD 7:30 DO 16:00.Robisz 8.5 godziny ponieważ podobno jest godzinna przerwa ale czy płacą za to że dłużej się pracuje nie mam pojęcia.Czy można odejść od tych 30 minut by mieć 8h i iść też nie mam pojęcia .

PAtryk

@krystian a jak wynagrodzenie? płacą na czas?

Krystian
@PAtryk

Zawsze na czas. Zwróć uwagę na umowę, bo może się okazać, że masz najniższą krajową a resztę w premii. A premie mogą uwalic kiedy chcą

kADafI
@Krystian

Pierwsze słyszę żeby Bims płacił najniższą krajową, przepracowałem prawie 8 lat w tej firmie i nie spotkałem się z zaniedbaniem czy kombinacją odnośnie wypłat. Oczywiście wszystko zależy od tego jak się angażujesz w pracę no i oczywiście kwota wypłaty jest trochę indywidualną sprawą tego jak uda się Tobie wynegocjować z szefostwem ale zawsze tyle ile zarobisz tyle wykazują.

Jasiek

Trudno jest znaleźć jakieś opinie o firmie w internecie. Jak się tu pracuje, podpowiecie coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.
  • Hermana Frankego 1
    85-862 Bydgoszcz
  • NIP: 9532497460 REGON: 340031997 KRS: 0000233375

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp.K.