Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

kasia

zależy od urzędnika, to nie problem z urzędem, a z ogólnymi przepisami, ALE pracuje tam taka jedna , której się nie chce wykonywać obowiązków, robi to z łaski, jeśli KLIENT urzędu przyjdzie np. 5 minut przed końcem jej "pracy," traktuje ludzi z góry, a jest wiadomo kim.... doradcą klienta, hehe. napisałam merytoryczną skargę na jej zachowanie, to dostałam odpowiedź od dyrektora, że nic nie było, a urzędnicy przecież "nie zwykli" się tak zachowywać, sugerując mi, że klient na pewno nie ma racji, poza tym jej koleżanka nakłamała w jej obronie. ech, szkoda strzępić ryja, jak mawia poeta, za ludzkie życie ta paniusia nie odpowiada, chociaż w sumie, jak komuś niesłusznie odmawiają w konsekwencji ubezpieczenia...

gracja

kompletnie nie kompetentny ten Urząd Pracy , dzielnie walczy z bezrobotnymi , wykreśla pod byle pretekstem , jedyne oferty pracy to za najniższą krajową lub staże , ogólnie totalna porażka ,

Zostaw opinię o Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy