Powiatowy Urząd Pracy

Limanowa

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy

walker

anonim, większość ludzi zdecydowanie korzysta z usług Urzędu Pracy. Podobno ostatnio urzędy pracy coraz gorsze prace oferują a ludzie się i tak na nie godzą. Według mnie minimum 1800 zł netto wynagrodzenia powinno być a niestety nie jest. Czasami nawet zlecenie dają... dramat

John

Zgadzam się z przedmówcą, że Urząd Pracy nic nie robi aby pomóć ludziom. Najgorzej mają ci, którzy nigdy nie pracowali w danej branży tylko odmiennej i chcą zmienić zawód albo robotę, a mają schody. Pracodawca nie chce zatrudnić bo nie znają asortymentu.

janek

Fakt, jak kiedyś byłem to baba miała większy problem z tym że jej spodnie źle leżą na tyłku, a ja i osoby obok jak powietrze..a na komputerze pasjans..porażka.. Tylko pieniędzy podatników żal.. :(

alka62

przez 10 lat nie zaproponowano mi żadnej pracy,moja wizyta w urzędzie zawsze sprowadza się tylko do złożenia podpisu i tyle. Panie przy biurkach zajęte bardziej sobą niż bezrobotnym.

Zostaw opinię o Powiatowy Urząd Pracy - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy