Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

johny

Myśl przewodnia firmy no i oczywiscie dwoch prezesow to (usunięte przez administratora) Z PIENIEDZMI BYLEBY ROBOTA BYLA

wasik

Bylismy w prokuraturze ale pan prokurator powiedzial ze to nie jest jakies tam straszne przestepstwo i zeby dac sobie spokoj .Zobaczymy jakie mamy panstwo w odzyskaniu od [usunięte przez moderatora] pieniedzy

donosiciel

Wszyscy narzekają a nikt nie zgłosił sprawy do prokuratury lub na policję do wydziału przestępstw gospodarczych przeciwko panu [usunięte przez moderatora]. Wszyscy wiedzą że kręcił wałki i niezły z niego mafioso. Jak można 20.06 założyć nową firmę ( Unitech-1 ) a 27 ogłosić upadłość Unitechu. Mało tego wszystkich dostawców materiałów wykiwali i proponują śmieszne propozycje układowe. Wykiwają społeczeństwo na jednym temacie,zaczynają drugi i to wszystko w majestacie prawa. Pan prezes szuka już nowych pracowników po urzędach pracy :)

siusiak

zwiazki biora kase i maja w [usunięte przez moderatora] szarych roboli tylko o stolki sie boja

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
ono

Prezesem Unitech 1 Sp. z o.o. jest Pan [usunięte przez moderatora] a właścicielem/udziałowcem te same Związki Zawodowe :)

siwak

zlodziej prezes nawet bal sie przyjac ludzi tylko pojedynczo jak przyjechalismy sie rozliczyc z lachmytami

spawacz

no jak powstały dwie nowe spółki to bezrobocie w Dąbrowie spadnie. Pewnie będzie nabór z regionu, a może i z całej Polski. Wszystko zależy jak prężnie będą działały i czy dużo kontraktów będzie.Aha no i najważniejsze to jaka KASA.

Maliniak

Nowa spółka to UNITECH 1 Sp. z o.o. Prezesem został Pan [usunięte przez moderatora]. Ruchy kadrowe ale w takim kierunku, że ręce opadają. [usunięte przez moderatora] jakich mało.Ot karierowicz, dla którego liczyć się będzie stołek a nie ludzie. Mają ludzie ze starego przejść do 1. Tylko jak i na jakich warunkach? I o ile to jest możliwe przy prowadzonym układzie. No i info dla ludzi co [usunięte przez moderatora] wiszą kasę za holandię, że po kasię.

dociekliwy

i wszystko wiadomo, powstały dwie spółki z o.o., jedna 24.05, a druga 20.06. Prezesi to ci sami co w Unitech sa, tylko się podzielili. Wszystko można zobaczyć w odpisie krs na stronie ems.ms.gov.pl wpisując numery krs.

spawacz

czy ludziska pracują w Holandii? bo podobno były jakieś zapisy u kadrowej na ponowne wyjazdy? czy może zerwany jest kontrakt? ktoś coś wie? a w sprawie wypłaty za maj i czerwiec coś słychać oprócz obiecanek , ze w środy?

PRACOWNIK

Przeciez to FIRMA ZWIAZKOWA przez 30 lat placilam skladki ,brali kupe forsy od nas co miesiac i gdzie sa teraz ICH NALEZY WYWIEZC NA TACZKACH Z HUTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZUBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pasibrzuchy biora gruba kase nie tylko z rady nadzorczej ,ale z etatu i innych A GDZIE DZIALANIA W WIADOMEJ SPRAWIE !!!!!!!W NASZYCH SPRAWACH.DOSYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZWOLNIC ICH I WYWIEZC

wasik

Dostalismy paski za maj gdzie pisalo przelew.Nikt kasy nie dostal to dlaczego prokuratura sie tym nie zajmie przeciez to jest falszowanie dokumentow.

johny

A sa takie pajace z unitechu ze jak wyjezdzali z Holandi to im na kasie nie zalezalo tylko na pracy w hucie .To powrozy debile w zielonych kaskach prostaki.

a

wszyscy mamy do siebie namiary (nr telefonów, maile) więc trzeba dogadać się na jeden konkretny termin i pikietować pod unitechem, powiadomić jak najwięcej mediów, z tego co wiem, to do faktów RMF już dzwoniono, więc może uda się sprawę nagłośnić.

oczywiscie zgadzam sie z postem nizej pikieta pod unitechem pewnie nic nie da ale jak przyjedzie telewizja to napewnonarobia bigosu jedyne co mozna zrobic to na tvn zadzwonic albo polsat

pracownik HOLANDII

proponuję zrobić z tego użytek nagłośnić sprawę w mediach zrobić pikietę przed Unitechem i wywieść prezesów na taczkach

spawacz m

nowa firma to UNITECH Z.O.O powstała i tam został wpłacony cały kapitał firmy UNITECH S.A więc o wypłatach możemy zapomnieć !!!

pracownik HOLANDII

do wiadomości wszystkich którzy złożyli wypowiedzenie z art. 55 , mają 7 dni na wystawienie świadectwa nie słuchajcie herezji , że to wypowiedzenie musi podpisać prezes . PAN PREZES już zrobił swoje przeciągną sprawę najdłużej jak się da , złożył o upadłość ( o 26/07/2013 sąd wydał postanowienie o opadłości układowej od 01/07 nałożył nadzorcę sądowego ) panie w kadrach nie naliczyły pensji za miesiąc czerwiec więc nie wiadomo ja to się będzie miało do FGŚP czyli w majestacie prawa PRACOWNICY SĄ BEZ WDÓCH WYPŁAT , a PANOWIE PREZESI co środę obiecują wypłatę poborów, a na dokładkę tego tą firmę stworzyły PRACOWNICZE ZWIĄZKI ZAWODOWE - POGRATULOWAĆ ,

spawacz

Czy ktoś wie dokładnie, czy faktycznie powstała jakaś spółka ? jeżeli tak to pod jaką nazwą? a co z pracownikami pracującymi w kraju? oni chyba kase otrzymali? Brak wypłaty za maj i czerwiec dotyczy tylko Holandii?

sliwek87

firma ogłosiła upadłość teraz o już nic nie zrobimy!!!!!!!!! jak można bogacić się na ludzkim nie szczęściu !!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa