unitech.sa

Opinie o unitech.sa

e,

wiesz, ta oferta o ktorej tutaj wspominasz pojawiła się w listopadzie ubiegłe roku, od tamtej pory być może wiele mogło się zmienić. rzeczywiście przydałaby się tutaj wypowiedź kogoś kto pracuje nadal w firmie jeśli oczywiście ona nadal istnieje na rynku

kamikadze

No cóż, prezesura się bawi za nasze pieniądze.(usunięte przez administratora)

oszkani

Niepoinformowanym,pracownicy którzy parcowali pod nitechem w 2013 roku ,w holandii ,nie dostali swoich pensjii. Niektórzy się pozwalniali,niektórzy swoich praw dochodzili na drodze sądowej ,wyroki prawomocne mają w rękach I co z tego . Komornik zamyka sprawę ,bo nie ma podobno z czgo sciągac .Firma oglasza padłość najpierw układową ,potem likwidacyjną. Na dzień dzisiejszy wszystko przejmuje Syndyk .Czy pieniądze kiedyś wrócą, do tych ,którzy je ciężko zarobili? Wątpię...Ale druga Spóła działa,kto ma potrzebę żyć w stachu czy dostanie swoją wypałte na czas,lub czy ją w ogóle dostanie,to fajny pomysł żeby tam pracowac.

Czajor

Robota do bani, omija szerokim łukiem.

Daro191919

Witam, szukam pracowników z doświadczeniem w przemyśle (monteży, spawacze- wszystkie metody z papierami.) Prace modernizacyjne w energetyce, ciśnieniówka (rurociągi) itp. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na daro.daro@vp.pl

oczekujący

a jednak się stało, upadłość likwidacyjna. Ciekawe jak będzie z kasą zaległą no i z odprawami

zainteresowany pracą

Czy Unitech robi tylko na hucie? czy ma jakieś inne realizacje? ktoś może odpowiedzieć?

Gość

Jk stoi teraz Unitech?

spawacz (dobry)

czy w Unitech-1 dobrze płacą? jakaś konkretna robota jest?

zainteresowany

Czy ktoś wie kiedy będzie kasa za maj i czerwiec za Holandie? Czy wynagrodzenie to idzie do układu czy nie podlega układowi?

były pracownik Holandii

Witam ja już mam po problemie odzyskałem wynagrodzenie za maj i czerwiec za Holandię przez komornika nareszczie koniec tylko same nerwy były unitech tylko mi zalega za lipiec a tak jestem już rozliczony

Janek coPływa

Nie ma pieniendzy i nie bendzie. Cieszcie sie, rze macie prace ludzie, a tym osobom kture zamierzaja sie zatrudnic benddzie uzbroieni w cierpliwozc. [usunięte przez moderatora]--->prezes ciagne line jak jego kochanka ciagla jemu i go zostawila bo nie widziala dalszej kariery i PLN. To juz jest koniec. Ide wynosic boshe i elektrody upychac w garazu

konar

Dziś 10, pora na wypłaty za wrzesień? I do dnia dzisiejszego nie ma reszty wypłaty za sierpień.

monter

23 września sąd podpisał upadłość układową

karol

Jest otwarcie postępowania upadłościowego z mozliwością zawarcia układu. Więc frima ma kilka miesięcy bysię ułożyć z wierzycielami. Sąd w kazdej chwili może układ zawiesić i wprowadzić likwidację.

afrad

Czy ktoś może potwierdzić , że jest już postanowienie o upadłości czy to kolejna plotka.

za 3 mies a nie do 3 mies trzeba umiec czytac dokladnie

?

Pewnie zapłacą z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń, mają już Postanowienie więc wezmą kase z Funduszu, mogą wypłacić 3 m-ce wstecz dla obecnie zatrudnionych czyli mieszczą się, natomiast dla tych co się zwolnili z winy Unitechu to wszyscy co odeszli w ciągu 9 m-cy dostaną kase za niewypłacone wynagrodzenie do 3 m-cy oraz należne odprawy i ewentualne odszkodowania za skrócony okres wypowiedzenia jeżeli taki był, Przynajmniej dostaną kase zwolnieni, natomiast pracujący np. w Holandii za maj już nic nie dostana z funduszu, a za czerwiec pewnie za kilka dni. także kicha

git

Jak to kiedy . Nigdy .Ma kto pracować za darmo ,to po co płacić? Taka wielka firma i nie ma kasy.? Niewiarygodne.

były

Widzę, że cisza w unitechu. minął juz miesiąc jak pracownicy nie otrzymali pełnego wynagrodzenia za sierpień. Czyżby przyzwyczailiśmy sie do zaległośc. Kiedy zapłacą nam resztę kasy. I kiedy kasa za wrzesień.

do montera z Holandii

chyba człowieku marzy ci się taki finał, ale nie licz na to

aleto

Ciekawe jakim cudem i dlaczego tylko jedna osoba ?Chyba Pan tu żarty robi z kolegów po fachu

monter z Holandii

I stal sie cud.Dostalem cala kase za Holandie.Wlacznie z odprawa.Dzieki Bogo skonczyla sie ta gehenna.No to juz beda placic wszystkim.Zycze powodzenia.

?

Panowie ogółem nie ma co liczyć na ciężko zarobione pieniądze. Sąd nic nie da. Wszystko może się wlec w nieskończoność . Przecież już mija 5 miesięcy .Teraz to już normalne ,że na koncie nic nie ma.

?

być może w układzie jest tak zapisane, że 3 lata mają na wypłatę za Holandie, ale jeżeli w międzyczasie będzie upadłość likwidacyjna, taka może być jak nie zapłacą jakiemuś wierzycielowi i ten wkurzy się i złoży wniosek o upadłość likwidacyjną wówczas nic nie będzie kasy bo pewnie z majątku likwidacyjnego mało co zostanie.

Tak podobno. Z tego co mówili przez tel. to jest ,tego 2 unitechu ma nie być. A na wypłaty z holandi mają 3 lata. Taką decyzję podobno sąd wydał . Każdy co innego mówi a i tak wiadomo ,że firma to [usunięte przez moderatora] i na kasę możemy czekać latami.

robotnik

Podobno jest już Postanowienie o układzie, czyli coś zacznie się wreszcie dziać. Ciekawe czy jakieś wypowiedzenia będą, odprawy itd. no i wreszcie chyba kasa za maj, czerwiec Holandia będą może coś płacić. Prosze o jakieś wieści.

oszukany 2x

panowie slyszalem ze unitech dostaje pieniadze od mitala za remonty i takie tam ,ale te pieniadze zamiast do pracownika trafiaja na konto prawdopodobnie innej spolki dlatego pieniedzy nie ma .Tak chca ciagnac pewnie do konca roku a puzniej ruszy nowa spółka unitech 1 od nowego roku i wezmie wszystkie przetargi dla tych co nie chcieli kasy i lojalnie pracowali do konca Zlodzieje maja miejsce na oranie w unitechu 1.co racja to to ze nasze kochane panstwo utrudnia nam wziecie naszych pieniazkow ciezko zarobionych.sam czekam na wyrok prawomocny aby udac sie z nim do komornika,ale poczta z sadu pracy w DG idzie juz dokladnie 10 dni

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie reszta wypłaty?Czy w ogóle będzie ?

Speyson

Dzisiaj dostałem wynagrodzenie za sierpień zaliczka 1000zł :/ pracownik huty pieniążki z kasy PKZP zablokowane :/

były pracownik

Zaległe wynagrodzenia nie podlegają układowi z wierzycielami, także dalej nie wiadomo czy jakaś kasa będzie za maj i czerwiec. Oczywiście dalej mogą działać, ale po co w takim razie są utworzone 2 nowe spółki? a no po to,że jeżeli jakiś wierzyciel gdy nie dostanie raty z zawartego układu to w każdej chwili może zgłosić Unitech do sądu o upadłość likwidacyjną, wówcza jest zabezpieczenie dalszego działania i zachowanie stanowisk w nowych spółkach.Jak będą jakieś wiadomości z sądu to proszę o wpis. Aha, a nowe spółki już coś robią na swoich kontraktach? ktoś ma takie info?

?

Unitech wracajcie na holandie potrzeba tu takich jak wy co to za darmo pracuja..Nauczka na cale zycie jeden dzien brakuje wyplaty to stoicie nie robicie a pieniadze by sid znalazly a jak nie to wdzystko bhlo by wiadome w temacie.Bolesna nauczka dla Was.Tu teraz Grypa panuje [usunięte przez moderatora] i kazdego rozklada jesli widcie co mam na mysli ;-)

?

Czy wiecie kiedy zaczną wkońcu płacić? za holandię i na miejscu. To jest nie do pojęcia. Czemu nikt się za to nie weźmie prokurator, telewizja. a ludzie ni mają co do garnka włożyć

oszukany

Witam nie wierzcie bzdurom do puki Unitech istnieje komornik zajmnie ja jestem po sprawie i mam wyrok komorniczy

pracownik holandii

Jak to jest, że prezes ma zakaz niby od nadzorcy sądowego wypłaty wynagrodzeń dla pracowników, którzy pracowali w Holandii, a pracownikom krajowym może wypłacać? skąd taki podział? może ktoś wie o co chodzi ? może jest bliżej korytka prezesa?

szuka roboty

dostali [usunięte przez moderatora] kase za sierpien

oszukany

sprawy już były nikt z unitechu nawet nie był co z tego komornik i tak nic nie zajmie

THE END UNITECH

Informacja dla ludzi pracujących w unitechu. Szukajcie lepiej innej pracy, ta firma jest na wykończeniu.

były pracownik

Witam mam pytanie czy ktoś miał już sprawę w sądzie ,przeciwko Unitechowi za zaległe wypłaty z Holandii za maj i czerwiec. Nie wierzcie że pieniądze się znajdą we wrześniu unitech specialnie tak robi cxzeka na zwłokę

?

Co,że niby kasa z holandii we wrześniu ? Chyba ją wytrzepie.

?

Co,że niby kasa z holandii we wrześniu ? Chyba ją wytrzepie.

oszukany

ludzie jak można wypłacić kase tylko pracownikom z huty a holandie dalej olewać? co z ta dziwnnikarka, robi ten reportaz? [usunięte przez moderatora] jak zwykle mówią ze kasa bedzie, ze ma sie wyjasnic we wrześniu. ile razy juz to slyszalem?

jojo

zgadzam się Unitech s.a padnie a cała ta banda [usunięte przez moderatora] wyląduje w Unitech 1 i znowu będzie po staremu czyli ... [usunięte przez moderatora] będzie rozdawał karty.

wściekly

czy ktoś się orientuje ile osób pracuje na umowę zlecenie i czy dostali wypłatę??

wkurzony

od czego to zależy, że jedni dostają wypłatę chociaż z opóźnieniem, a drudzy od maja nawet grosza?

robotnik

Witam proszę nie osmieszajcie się wy nie dostalicie wypłat na czas za lipiec a co my mamy powiedzieć ci co pracowali w Holandii nie dostaliśmy od czerwca ani złotówki i też mamy rodzinny

chyba indywidualny przelew

Zostaw opinię o unitech.sa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unitech.sa