Unitech

Opinie o Unitech

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w unitech?

mała mi

wiem o tym @ot dlatego się u nich zatrudnię i wyslęm cv na stanowisko product specialist bo widzę że rekrutacja jest. ciekawe tylko po co na takim stanowisku będzie mi potrzebne prawo jazdy, napiszcie proszę

cezary

Nie podpisuj się anonim , tylko ( usunięte przez administratora )będzie poprawnie .

pracowalem i bylo ok

JA TEZ PRACOWALEM W TEJ FIRMIE I RACZEJ MAM POZYTYWNE WSPOMNIENIA ,ALE TY OLO1 WYTOCZYLES TAKIE DZIALA ZE ,POWINIENES SIE PODPISAC POD TOJA OPINIA BO AKURAT DOMYSLAM SIE KIM JETES I MIEJ ODWAGE PODPISAC SIE SWOIM NAZWISKIEM JEZELI TO CO PISZESZ WEDLUG CIEBIE JEST PRAWDA.

Zostaw opinię o Unitech - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitech