Opinie o Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz w Siemianowice Śląskie

Niezadowolony pracownik nie spedza długich lat i nie marnuje swojej mlodosci w firmie, z której nie jest zadowolony. Pracy na rynku jest pełno więc taka osoba szybko by się zwolniła. Podejrzany jest ten komentarz. Płacę na miejscu i od kilku lat twarze raczej te same więc nie może byc tak źle.

@hoho

czy w tym przypadku nie mogło także chodzić o sugestię co do tego, że zatrudniają się także osoby długoletnie? są takie? ile ich staż pracy może ostatecznie wynieść? była kiedyś opinia o niskim wynagrodzeniu i dużych wymaganiach. o czym konkretnie wtedy mogła być mowa?

Człowiek Nowy wpis

Dzień dobry, szukam pracy na obsłudze klienta u nas w Piekarach. Mignęła mi oferta na Bytomską ale chyba była dość dawna. w każdym razie zaciekawiły mnie godziny pracy wskazane na stronie 8:15 – 17:00. To praca zmianowa?

Wiki

Soboty są pracujące, lub tez obowiązkowe? Upewniam się, bo ktoś o nie zadał jeszcze jakiś czas temu pytanie. ze dwa tyg wcześniej wygasło ogłoszenie dla dyrektora zarządzającego. Już ktoś jest wybrany? Dacie znać z czego wynikają te nabory i czy to oznacza pewne zmiany w warunkach?

Eulalia Srebrna Nowy wpis
@Wiki

Dyrektora zarządzającego szukają? Aha. To tak fajnie brzmi ale nie jest to ani okazja do rozwoju ani do zarobku. Pewnie szukają kogoś, kto będzie brał na klatę wszystkie problemy firmowe, zbierał pretensje klientów i trudne sprawy na własne ryzyko a z drugiej strony donosił na pracowników i próbował negocjować cokolwiek. Co niestety w tej firmie jest nie do przeskoczenia. Mentalność szefostwa jest jak mentalność PZPN: głową muru nie przebijesz.

Tamara Nowy wpis
@Eulalia Srebrna

Co do rozwoju to nie wiem, bo nie pracowałam na takim stanowisku jeszcze i nie mam pojęcia co jest wymagane ale czemu od razu padło stwierdzenie na brak szans co do zarobków? czy wyższe stanowiska nie są lepiej opłacane? Zwłaszcza, że podobno jakaś kasę się zbiera. Co jeszcze wchodzi w zakres zadań?

Eulalia Srebrna Nowy wpis
@Tamara

Bo w tej firmie nigdy nie było takiego zwyczaju, żeby dostać więcej niż najniższa krajowa. A premie wypłacane do ręki i to jeszcze na takich zasadach, żeby jak najwięcej obciąć pracownikowi. Sama wysokość premii jest żenująco niska w stosunku do innych firm z tej branży. Niestety, ale tutaj szans na rozwój i wysokie zarobki nie ma.

Jan Niezbędny

Cześć idzie zarobić wtem firmie 3300 na rękę bez żadnych sobut po 8 godzin w tygodniu,zastanawiam się nad złożeniem CV???

Co jaki czas w Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz można ubiegać się o podwyżkę?

Kolec

Buhahahaha, dobry żart :) Nie ma podwyżek, jak już coś wymęczysz to na zasadzie premii uznaniowych. Szefostwo robi wszystko, żeby tak obciąć premię, żebyś dostał jak najmniej. A jakby nie przymus płacenia najniższej krajowej, to zapewne wynagrodzenia byłyby niższe. To nie jest firma dla normalnych ludzi, niestety.

Zefirek
@Kolec

Z tego co się orientuję to w firmie najmocniej daje się odczuć finansowo jak się chodzi na lewe L4. Może kolego "Kolec" powiesz jak często byłeś na L4 ? Jakby co to masz to w swoim świadectwie pracy. Ciekawe też, jak to będziesz tłumaczyć następnemu pracodawcy jak zobaczy takie kwiatki ? Czy zastanawiałeś się również nad tym, co będzie jeśli będziesz potrzebował referencji dla następnego pracodawcy ? Czy po napisaniu takiego wpisu po prostu po nie przyjdziesz ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Jako obecnie zatrudniony od ponad roku pracownik podejmę się wyzwania i zamieszczę obiektywna opinie o firmie Piekary net. Zacznę od plusów gdyż jest ich zdecydowanie mniej niż minusów. 1. Firma jest z typów tych nudnych. To czy i jak pracujesz zależy tylko od ciebie. Jak masz ambicje robisz coś więcej a jak aktualnie ci się nie chce to da się z drobnym nakładem wysiłku intelektualnego nie robić nic przez cały dzień 2. Firma organizuje imprezy zakładowe na terenie zakładu. W trakcie których nic szczególnego się nie dzieje. Trochę jak imieninach dalszej ciotki. Ale kto co lubi. Imprezy się odbywają a to już coś! 3. Atmosfera jest naprawdę entuzjastyczna. Porównując to do dużych i modnych korporacji nie ma deadlinow, nie ma walki o względy i w zasadzie konkurencji. Można spokojnie porozmawiać z innymy pracownikami bez obawy że cokolwiek powiesz może być użyte przeciwko tobie. Z plusów tyle, pora na - 1. Firma jest dysfunkcyjnie zarządzana. 2. w firmie nie istnieje pojęcie i idea motywacji pracownika. 3. Wątpię że istnieje jakikolwiek system zarządzania 4. Nie przestrzeganie zapisów i warunków zatrudnienia. 4a) wykonywanie zadań ponad obowiązkowych w standardzie 4b) płacenie pod stołem 5. Zgodzę się z poprzednikami. Bardzo duża jest presja na znalezieniu winnych i karaniu niż na znalezieniu istoty problemu. Skwituje to w ten sposób: chodzi bardziej o okazywanie władzy niż dbanie o dobro zespołu i zakładu.

Krista
@Anna

By się pani zdziwiła ile osób stamtąd odeszło... może na biurze pracują te same panie ale skład techniczny się mocno zmienil. Zresztą mam wrażenie że w obsłudze klienta też się zmieniło conieco. Prosze nie oceniać pochopnie bo pani ma perspektywę klienta a nie pracownika.

hoho
@Anna

rozumiem ze nigdy w zyciu tam nie pracowalas ale zakladasz z gory ze jak placisz tam to praca tam jest rownie fajna? co za bzdury.

@hoho

BylyPracownik

Firma tragiczna, wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków, najniższa krajowa na umowie, wymagania z kosmosu, celowe ucinanie, wyłączanie kabli klientów w celu jego przejścia na światłowód, co miesiąc kombinowanie za co i komu dać jakąś karę finansową, okropne traktowanie pracownika, jakieś lewe interesy w postaci zameldowania pracowników pod nieruchomościami szefostwa to tylko część przekrętów, resztę pozostawię dla siebie

Milka009
@BylyPracownik

Zgadzam się. Nikt tam długo nie wytrzymuje bo prędzej czy później sensowni ludzie chcący pracować i zarabiać na życie w normalnej atmosferze znajdują lepsze miejsca. Szkoda, bo z takim zespołem jaki był mogliby stworzyć firmę naprawdę rewelacyjną. A tak...

@Milka009

skoro na umowie byłą najniższa to skąd te cięcia? z czego niby miałoby być te pieniądze odbierane jak minimalną trzeba wypłacić? A z tym zameldowaniem to o co chodziło, czemu tak?

Hehe:-)

Czemu Dane Na Kontaktowe Na Samym Dole Są 41-940 Siemianowice Hehe Ul Bytomska???? Hehe

Zośka
@Hehe:-)

Oni nigdy nie mieli porządku ani na stronie ani nigdzie.

ktoś
@Zośka

ONI w znaczeniu PIEKARY.NET? Przecież to nie ONI zamieszczali tu swoje dane tylko GoWORK

zmarnowaneLataMlodosci

Jako były pracownik, który spędził długie lata w tej firmie, mimo perspektywy czasu (już od kilkunastu miesięcy tam nie pracuję) nadal odczuwam potrzebę wyrażenia swojej opinii. Firma jest prowadzona przez dwóch panów ogarniętych jakąś manią manipulacji i kontroli (kamery za plecami pracownika tylko sprawiają wrażenie skierowanych głównie na drzwi wejściowe i mają opcję nagrywania dźwięku - pracownicy żadnych zgód nie podpisywali). Każdy nawet najdrobniejszy błąd pracownika jest wałkowany i piętnowany a przede wszystkim karany w postaci "ucinania" premii - która swoją drogą wypłacana jest pod stołem. Premia jest zachętą, która ma zachęcać do pracy ponieważ wypłacie bliżej do jałmużny niż wynagrodzenia. Na stanowiska menadżerskie zatrudniani są znajomi szefostwa bez żadnych kwalifikacji - nie potrafią motywować a jej główne zadanie polega na ucinaniu ww premii. Wnioski o podwyżkę, składane nawet po kilku latach pracy witają się z odpowiedzią: przecież była podniesiona najniższa krajowa, jak chcesz więcej musisz zacząć coś więcej robić. Jeżeli ktoś liczy, iż zostanie doceniany za swoją nienaganna pracę to musi poszukać innej firmy.

@zmarnowaneLataMlodosci

Niestety to prawda. Dopóki mentalność panów szefów się nie zmieni to ta firma nigdy nie będzie dobrym miejscem do pracy. I jest coraz gorzej, bo tam pracownik się nie liczy.

tylda

Odkąd na Piekarach, na domkach pojawiła się silna dla nich konkurencja klienci zaczęli rezygnować z ich usług. Rozpoczęli zwalczać konkurencję poprzez niszczenie ich infrastruktury światłowodowej. Nie ładnie panowie, nie ładnie. Tym sposobem pogrążacie samych siebie.

Franc
@tylda

Dobrze powiedziane .

Makro
@tylda

Moze i zaczęli rezygnować ale nie ma dowodów na to że to Piekary.Net niszczy infrastrukturę konkurencji. Infrastrukturę Piekary.Net też niszczą i to regularnie, niedawno uszkodzili m.in. w rejonie Starego Osiedla fragment infrastruktury. Jeśli masz dowód na to, że to firma Piekary.Net niszczy konkurencje to zgłoś to odpowiednim władzom a nie pisz kłamstw na internecie. Można sie z nimi nie zgadzać ale są pewne granice wypowiedzi i ty je przekraczasz w tym momencie.

Karol

@zmarnowanelatamlodosci czyli nie ma raczej szansy rozwoju w tej firmie?

Hubert

Może ktoś zamieści jakieś newsy o pracy w firmie?

Karol

Niepokojąca jest ta informacja. Rzadko ktoś pisze na forum miałem nadzieję, że jest dobrze.

Grubylolo368

Niestety to prawda w 100%

Zawiedziony

Jak najdalej od tej firmy. Kiepskie płace, tragiczne zarządzanie, a wymagania z kosmosu.

Janek

Odradzam daleko od tej firmy

Antoni
@Janek

"Odradzam daleko od tej firmy" znaczy, że odradzasz dalekie trzymania sie od tej firmy ??Czy tylko piszesz z daleka ??

Zostaw merytoryczną opinię o Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz?

Piekary.Net Haider Sebastian Czempik Grzegorz
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bytomska 159
    41-940 Siemianowice Śląskie