Rosiak i Syn Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Rosiak i Syn Sp. z o.o.

Agata

Już od jakiegoś czasu nie było nowych wpisów na temat Rosiak i Syn Sp. z o.o. jako pracodawcy. Ktoś z Was obecnie pracuje w firmie? Chętnie dowiemy się jakie zmiany, w tym warunków zatrudnienia zaszły w niej w ciągu ostatniego roku. Co możecie doradzić osobom, które teraz zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie?

Lama

No szukali, szukali, ale, że znaleźli i wszystko w pracy jest spoko, to nie szukają teraz i narazie chyba szukać nie będą @wer. Też bym się zatrudnił, bo podobno dają umowę o pracę.

byly pracownik

Do korniszon Niestety muszę przyznać korniszonowi rację wszystko co napisał powyżej to prawda ludzie współczuje Wam z całego serca wiejcie stamtąd bo czasy niewolnictwa i cwaniactwa już dawno się skończyły.

korniszon

W firmie panuje burdel i bezprawie wynagrodzenie obcieli o 10% zaraz po swietach w 2012. wyglada to tak Kazdy pracownik ma umowe na zasadzie podstawa + premia uznaniowa( która jest tak naprawde jakimś procentem od wyniku w zaleznosci od stanowiska)i pieniadze sa zabiearne z premii. Pozatym w firmie bvrakuje pieniedzy na biezace wydatki tj czesci,nowe samochody. Pan prezes żyje w dziwnym swiecie i nie ma pojecia co sie dzieje w firmie. Pracownicy którzy sie staraja i sa konkretni w tym co robia nie sa docieniani . W firmie nie ma podwyzek . Ludzie którzy nie maja szacunku do pracy i nic nie potrafia dalej pracuja i sa głaskani przez kierownictwo ba sa tani? Jedni maja przerwe cały dzien inni przychodza do pracy jak chca jeszcze inni w ogole nie maja pojecia o motoryzacji .kierownictwo nie potrafi podjac zadnych dobrych decyzji zeby cos zmienic. pracownicy nie maja wyznaczonych konkretnych zadan.Potrafia tylko karaci płacic marny grosz niestety w firmie wiekszosc ludzi nie zarobi nawet sredniej krajowej. ludzie musza swiecic oczami przed klientami słuchac obelg

młody

Zakład pracy ok.Zarobki też nie najgorsze.Atmosfera w pracy pomiędzy kierownictwem a pracownikami wręcz rodzinna.Firma godna polecenia

szukający

hmm to na pewno nie będe nawet się fatygował aby tam składać papiery bo z opinii nie ma sensu z tego co czytam

masterq

Do Rezon Ale jeśli ktoś oszukuje bezprawnie ponad 2 lata swoich pracowników to można liczyć ,że po iluś latach zniknie podatek 10% ? watpię.

do masterq -

Ale to oznacza że już nie będą ludzie okradani -10% i te pieniądze z 2 lat dostaną spowrotem ?

do masterq -

mr.dick

Nie polecam czysta amatorka nie słowni i nie kompetentni bynajmniej w Komornikach.

Trytka

Wialem stamtąd pracując przez pewien czas kierownik na dziale części chciał mnie zajechać psychicznie nie wspominając juz o tym ze sam był mega niekompetentny w tym co mówił i czynił w oddziale w Komornikach.

pracus

Nie ma zapisków w umowie tylko pan (usunięte przez administratora).wpadł na pomysł ,ze jest kryzys w Polsce i sobie postanowił ,ze każdemu z wyplaty jak leci z wynagrodzenia obetnie 10% minus czyli zarobisz strzelam 3 tys przelew i wykazane pieniądze po dziesięcinie na konto dostaniesz i ZUS-y na 2700 proste .

pracus

To nie polecam chyba ,że chcesz pracować 1,5 miesiąca w roku za darmo :) -10% z każdej wypłaty

Moze i starczy ale podatek 10% zabrali bez prawnie i mialo byc na rok i do tej pory nie odddali 10% z wynagrodzenia bez jakichkolwiek ustalen z urzędem skarbowym i pracownikami

zadowolony

Co do kasy to zależy od ciebie.Jak pracujesz tak masz

Czy ktoś z was serwisował auto w tym rok?Pytam dlatego że od tygodnia nie mogę się do dzwonić do tej firmy,w słuchawce słyszę tylko automatyczną sekretarkę.

Zadowolony

Wypłata wpływa na czas. To moge potwierdzic

ramzes1

Jak dla mnie to ta firma jest w ogóle nie kompetentna,dzwonię od trzech godzin i słyszę sekretarkę automatyczną,dwa razy odebrała recepcja,połączyła mnie,ale z sekretarką automatyczną!!!i tak pół dnia.Jak ten serwis fenkcjonuje skoro nie można się dodzwonić????

ramzes1

rabotajec

Nigdzie nie jest łatwo , Rosiak i Syn jest moim piątym zakładem pracy . Kierownictwo jest ok - szczególnie po ostatniej zmianie kierownika nowy jest uważam lepszy . Dyrektor czasami się czepia , ale widocznie takie jego zadanie - uważam że też jest ok. z gorszymi miałem styczność - z naszym przynajmniej pogadać i przekonać można. Polecam firmę jak najbardziej .

Mechanik

Niestey kierownictwo firmy nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu jej. Wszystko załatwiane jest "na chwilę". Doproszenie się o cokolwiek graniczy z cudem- wieczne odwlekanie, oszczędności, cięcia... Na plus na pewno atmosfera pomiędzy niektórymi pracownikami. Na minus niestety poziom czystości, solidność niektórych mechaników.

anonim - 2009-04-28 12:33:56 Dodaj opinie o Rosiak i Syn Sp. z o.o. - Szczecin. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. Można starcic prace z dnia na dzien bez podania przyczyny okres wypowiedzenia to 2 tygodnie

Zostaw opinię o Rosiak i Syn Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosiak i Syn Sp. z o.o.