Syrion Sp. z o.o.

Ornontowice

Opinie o Syrion Sp. z o.o.

grazka55

dlaczgo nie mozna sie zalogowac do wirtualnego biura obsługi

:-))
@grazka55 04.10.2017 09:14

z pewnością tu otrzymasz odpowiedź

SylaSyla

Viola 100% racji. Firma robi z siebie wielką a to totalna amatorka. Wielka pani kierownik siedzi na telefonie cały dzień. Zarobki śmieciowe chyba że się pracuje w dziale handlowym. Nie polecam żadnej dziewczynie. Ciągłe wymagania i oczekiwania. Podwyżki o 50 zł....za sprzątanie biura.

Jaki Judasz
@SylaSyla 25.10.2017 16:53

Każdy ustala warunki na jakich będzie pracować i albo na nie przystajesz albo nie. Chcesz zarabiać więcej trzeba zmienić pracę a nie obsmarowac na necie pracodawcę...

@Jaki Judasz 29.10.2017 08:14

"chcesz zarabiać więcej, musisz zmienić pracę" kwintesencja wypowiedzi. Potwierdzam. Szału z zarobkami nie ma.

Viola

Dobre miejsce dla osób pracowitych, chcących zdobyć solidne doświadczenie za niewiele więcej od najniższej krajowej (śmiech) . Stawiają pracownikowi duże wymagania, w zamian nic nie oferując. ŻERUJĄ na naiwności pracowników . Pseudo kierowniczki które zamiast pracować, odstraszają nowych pracowników. PIP powinien się nimi zainteresować. Uważajcie. Nie polecam.

klient

W Bujakowie cały codziennie wieczorem nie ma Internetu....porażka....jak tu pracować uczyć się itp... za co my płacimy.??? W tej firmie nic nie działa. Nie polecam, ogólne oszustwo... płaci człowiek za coś co nie działa... wstydu nie macie Panowie z syriona?

JanKsiążenice

Nie polecam, wczoraj zerwałam z nimi umowę. Zakładałam internet w firmie Mikemi, po 5 latach okazało się, że teraz to Syrion od razu pogorszyła się jakość. Na pytanie czy mają dla mnie nową ofertę zaoferowali mi mniejszą szybkość w cenie tego co mam teraz... kpina... na serwis nie moża się doczekać

Niezadowolony

Firma usługowa nowe odbiera telefonu przez 20 min 4 dzień z rzędu - a chcę kupić Internet. Trzeba coś dodać?

Adam

Oferta na stronie inna niż oferowana przez pracowników...dziwne. Próbowałem potwierdzić tożsamość pukacza telefonicznie, ale ta infolinia to naprawdę dla cierpliwych jest. Pas po 5 minutach wiszenia na telefonie.

Jula

Czy telefony używacie tylko gdy ktoś wam zalega z płatnością 1 zł po dziesiątym? Nie można się do WAS dodzwonić!

Niezadowolony

Biuro obsługi beznadzieja! Dzwonie w rożnych godzinach i czas oczekiwania na odebranie to 20 minut! oczywiście na mój koszt. Jak już odbiorą i obiecują ze oddzwonią to zapomnij człowieku ze się doczekasz...znowu musisz dzwonić i czekasz, czekasz. Gdyby nie fakt ze internet dobrze działa i nie ma alternatywy na tym samym poziomie dawno bym miał ich w dupie!

Adam

Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie tak piszą na temat Syriona. Mam od nich usługi od niedawna. Zaczęli budowe sieci w mojej miejscowości. Wielka kampania informacyjna pojawil sie handlowiec z ciekawa oferta. Firma podobno działa na terenie 2 województw. Handlowiec nie był nachalny, nawet zachęcał do porównania oferty z konkurencją. Wzbudził dużę zaufanie. Ekipa instalacyjna mega profesjonalna mimo tego iż podejscie od strony podwórka jest dosyc utrudnione i trzeba było przeciagac kabel podbitką. Skonfigurowali mi drugi router sprawdzili czy wszystko działa. Prędkość wyższa niż tą którą mam na umowie (150 mega zamiast 100), pingi 4 ms. Po Wi-fi wiadomo, predość niższa ale to kwestia urzadzenia i ŻAL jak się czyta że ktoś nie ma 500 mega na laptopie po WIFI jeszcze z drugiego piętra pewnie ;) Jedyna rzecz, ostatnio jak dzwoniłem do biura to czekałm ponad 15 minut i konsultant nie odebrał. Dobrze ze mam numer od handlowca - załatwił sprawę płatności w 15 minut i oddzwonił z informacja zwrotną. POZYTYWNE!

jjjj

Odradzam. Sieć im się rozpada, klientów i pracowników traktują jak śmieci. Internet działa jak migacz w samochodzie. Ich pracownik (wyższego szczebla) próbował namawiać na łapówkę w zamian za naprawę ich awarii.

Betka

Zgadzam sie z tymi którzy na nich psioczą ... tez miałam przyjemność z tymi oszustami .... szkoda słów , nie kupujcie ich usług a sami padną

Lucyna

Nie polecam Internetu z tej firmy Traktują klijenta jak NIEDOROZWOJA myślą ze tylko oni a klijent się nie liczy.a dodzwonić to już nigdy się nie można Traktują kjlijenta jak śmiecia.

Lukasz

Klientom radzę omijać tą firmę, co chwilę awarie i negatywnie rozpatrzone reklamacje. Pozwala to przypuszczać, że praca w tej firmie nie należy do przyjemnych.

OLAF

Masakra ... naciągacze , odradzam

A.ch

Totalna tragedia , internet bardzo wolny z częstymi usterkami i brakiem sieci , usuwanie usterki trwa im 10 dni po kilku telefonicznych zgłoszeniach , biuro obsługi klienta totalny szczyt chamstwa , nikomu nie polecam tej Firmy

Jag

Odradzam , oszuści

Patryk

Czekałem na naprawę łącza tydzień. Po napisaniu wiadomości o jakąś rekompensatę lub cokolwiek dostałem odpowiedz że przyjedzie list od kierownictwa do 30dni. Minęły 2 miesiące i cisza, na kolejne wiadomosci nie odpowiadaja.

ArekS

Dobre miejsce dla osób pracowitych, chcących zdobyć solidne doświadczenie. Firma stale się rozwija, a to plus dla osób ambitnych. Jeśli ktoś się stara, to bardzo szybko może zdobyć ogromną wiedzę. Osoby z mentalnością rodem z PRL będą narzekać, jak w każdym innym miejscu. Ja współpracę z Syrionem już kończę (zmiana branży), ale będę bardzo dobrze wspominać. Serdecznie pozdrawiam najlepszą ekipę w układzie słonecznym ;-)

Kosa

Dziękuje za podzielenie się opinią, słyszałem to już dawno dawno temu i teraz widzę to znów ... nic się nie zmienia oprócz grubości portfela szefa ...

nom

Najniższa krajowa,praktycznie brak możliwości awansu bez wchodzenia w d*pę czy muszę dodawać coś więcej?

Klient2

Chcesz być zdrowy psychicznie i fizycznie to tam nie składaj papierów. W tej firmie możesz szybko awansować wchodząc od tyłu lub powoli od przodu. Zarobki marne jak na instalatora. Ludzi z wiedzą i doświadczeniem traktują jak wroga. Nie można dawać swoich pomysłów bo od kierownictwa są najlepsze i jedyne słuszne.

klient

Jakość usług porażka, Internet raz jest raz nie ma i nic z tym zrobić nie mogą. Obsługa po sprzedażowa dramat... omijać szerokim łukiem

Dobra rada

Nie polecam, traktują pracownika jak śmiecia i wiceprezesostwo jest skąpe, zarobki marne oszczędzają na pracownikach by firma mogła się "rozwijać" Administratora sieci chcą za 2000 -2500 na rękę a pracownika technicznego najlepiej za najniższą krajową. Nie wysyłać tam CV i tak są wybredni

Były spawacz

Porażka.... przerost ambicji kierownictwa, zwykłe buraki z wystającą słomą z butów, harówa za marne grosze w temperaturach powyżej 40 stopni... na prośbę o wodę mówią że tam jest sklep...

Zostaw opinię o Syrion Sp. z o.o. - Ornontowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syrion Sp. z o.o.