Opinie o Creamedia Dawid Olejniczak w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Creamedia Dawid Olejniczak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Creamedia Dawid Olejniczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creamedia Dawid Olejniczak w Włocławek

Byly

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie... pracując jakiś czas co chwilę pojawiają się jakieś chore zmiany, nie wiadomo gdzie pisać maile a jak się pomyślisz to kara za kara. Dla tej firmy najważniejsze są tabelki i zakładanie kart. Wyrobisz target to w następnym miesiącu podniesiony aby nie wyrobić, nie ważne że przez dwa tygodnie nie było dostaw. Kierownicy przychodzą i odchodzą bo nie wyrabiają pracy po 12godzib. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika przez osoby z centrali

@Byly

Zgadzam się w 100%, do tego dochodzi wypowiedzenie umowy pracownikowi po 2 dniach chorobowego. Czyli oznacza to, że masz być jak robot i w żadnym wypadku nie wolno Ci zachorować, bo Cię za karę zwolnią.

Były Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Ta praca jest tragiczna. Nie wspomnę o kierowniczce K, która za bardzo poczuła się wysoko, a jest zwykłą kierowniczką sklepu z fajkami. Traktowanie pracowników w tej firmie jest gorsze, niż w obozie koncentracyjnym. Do osób wyżej: co się wydarzało takiego złego w waszym życiu, że go nie posiadacie i podsłuchujecie i podglądacie pracowników w sklepie z fajkami? To naprawdę trzeba mieć brak zajęcia

Pracownik Nowy wpis

Kujawsko-pomorskie .Na punktach sprzedaży są nielegalne podsłuchy. Pracownik jest pod stałą kontrolą i nawet żeby iść do toalety trzeba klikać przerwę , a później się kierownikowi tłumaczyć . Pracownik jest gorzej traktowany niż w biedronce a wykonuje kawał roboty za kierowników oraz księgowych. Firma żeruje na pracownikach , pracownik ze swojej pensji ma potrącane za widzimi się kierownictwa . Targety są ustalane tak by pracownik nie wyrobił premii . Pracownicy z długoletnim stażem są gorzej traktowani niż nowi. Ze swoich prywatnych telefonów trzeba robić 20 zdjęć sklepu i wysłać kierownikowi. Kierowniczka nie odróżnia godzin pracy od godzin wolnych od pracy i dni wolnych. Szkoda psychiki na tą pracę i nie polecam. Tajemniczy klient decyduje o dalszej pracy , pracę traci się z dnia na dzień bez wcześniejszego powiadomienia . (usunięte przez administratora) Wymagania szefostwa i kierowników względem pracowników przekraczają ludzkie warunki pracy. Otwórzcie oczy zanim będzie za późno .

Jola Nowy wpis

Cześć. zauważyłam, że niektórzy pisali o kierownictwie ale nie w konkretnie konkretnych warunków pracy a mnie właśnie zainteresowała oferta dla kierownika rejonu sprzedaży. akurat spełniam wskazane wymóg i pisząc wprost chce się dowiedzieć ile teraz w tym roku średnio się zarabia. ktoś zna zakres premii sprzedażowej?

Były Nowy wpis

Nie polecam. Traktowanie pracownika jak robot, wieczne pretensje o tabelki, kierownicy to tragedia zero pomocy same krzyki i pretensje. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Masowe nasyłanie cichych klientów na pracowników. Podsłuchiwanie poprzez kamerę na punktach.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Creamedia Dawid Olejniczak padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik rejonu sprzedaży.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pracuję od 1 roku

Pracuję od długiego czasu rozwijam się dostałam Kierownika Sklepu bo się staram i mam dobre wyniki. Jestem doceniana w firmie i zawsze dostaje wsparcie Polecam firmę aby zostać na dłużej

Pracuję jakiś czas premię dostaje dużą bo się staram Zasady są jak wszędzie także nie narzekam Jestem zadowolony z warunków finansowych i z kontaktu z klientem

Paranoja

Na punktach są podsłuchy. Dziwne, że nikt nie powiadomił jeszcze PiP. Firma jest tragiczna, a kierowniczki Klaudii serdecznie nie pozdrawiam.

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowników traktują, jak dzieci. Jeżeli osoba popełni błąd jest o nim informowany prawie każdy w firmie. Wymagane jest, także wysyłanie zdjęć z prawie wszystkich czynności, wykonanych w sklepie. Nawet trzeba przesyłać zdjęcie wyczyszczonej toalety. W tej pracy nie ma czegoś takiego, jak przerwa. Jeśli pójdziesz do łazienki na dłużej niż 5 min musisz się z tego później tłumaczyć. Dodatkowo występuje podsłuch, który jest nielegalny. Pracownicy są nagminnie słuchani oraz oglądani na kamerach. Zwolnienie pracowników występuje z dnia na dzień, bo kierownik regionalny nie ma odwagi porozmawiać wcześniej. ;)

Cyrk

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Aktualnie panują chore zasady jak np. zabieranie telefonu służbowego do toalety by odbierać od klientów podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Brak szacunku ze strony centrali i strach zapytać o cokolwiek żeby nikt nie miał pretensji. Co chwilę wchodzą nowe zmiany, nie można się z niczym pomylić tylko najlepiej gdyby człowiek pracował jak robot. Brak możliwości wolnego bo sklep musi być otwarty i strach przed konsekwencjami w wypadku takiej sytuacji. Człowiek chory który ledwo żyje, musi być w pracy.

liquido to dramat

Praca w tej firmie była naprawdę fajna, ale od pewnego czasu ciężko jest to wytrzymać psychicznie. Ciągle dochodzą nowe zmiany, wymagania i zasady. Pracownicy są traktowani jak niekompetentne dzieci, nie ważne ile wysiłku nie włożysz w swoją pracę nikt tego nie doceni. Wymagania są praktycznie nie do spełnienia. Za wszystko jesteśmy karani i poniżani. Atmosfera na początku była przyjazna ale teraz jedyne co czuję będąc w pracy to strach. Nie jest to jedynie moja opinia bo wielu pracowników mówiło mi to samo. Z takim podejściem do ludzi nic dziwnego, że co chwilę ktoś odchodzi. Jest to przykre bo ta praca na początku była dla mnie bardzo satysfakcjonująca, a teraz nie wytrzymuje już takiego traktowania. Osób z góry nie da się nawet poprosić o pomoc bo jedyne co potrafią zrobić to zrzucić winę na pracownika.

Bardzo polecam Firmą się bardzo rozwija, wynagrodzenie wysokie, premie adekwatne do zaangażowania, duże wspieracie w kadrze kierowniczej. Jeśli ktoś podchodzi poważnie i zaangażowaniem do swojej pracy serio pracuje długo i nawet jak odchodzi ma powrót. Cenie sobie to bardzo w firmie że widzą nadal człowieka nie tylko zysk.

praca

Ja sobie chwalę pracę w tej firmie. Wcześniej pracowałam w zupełnie czymś innym i niestety trzeba się było narobić fizycznie a i tak nie zarobiłam tyle co tu a atmosfera o niebo lepsza. Nie rozumiem komentarza typu że najważniejsze tabelki i zakładanie kart ? Chyba wszędzie gdzie robi się teraz zakupy to raczej ci pracownicy pytają o kartę oraz o jakieś dodatkowe produkty.. więc chyba nikt wcześniej nie miał styczności z handlem.

Bardzo polecam prace w tej firmie. Genialna atmosfera pracy , elastyczny grafik , który mogę dopasować pod swoją szkole. Wynagrodzenie również na duży plus jeśli się starasz i angażujesz w swoje obowiązki jest to wynagradzane. Jeśli chodzi o centrale również bardzo mili ludzie nigdy mi nie odmówili pomocy. Dużo szkoleń i wsparcia jeśli się ktoś zastanawia to proszę się nie wahać śmiało stwierdzam ze najlepsza praca jaka miałam do tej pory.

Byly

@Byly

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży w Creamedia Dawid Olejniczak? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Creamedia Dawid Olejniczak w miejscowości Włocławek? Jak wygląda proces rekrutacyjny i szkolenia? Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Creamedia Dawid Olejniczak - Włocławek

• Jak się pracuje w Creamedia Dawid Olejniczak?

Zobacz opinie na temat firmy Creamedia Dawid Olejniczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Creamedia Dawid Olejniczak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Creamedia Dawid Olejniczak
  • Piekarska 2 lok. 2