Opinie o Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. w Gdańsk

Kasia.T Nowy wpis

Gorszego biura podróży nie znam, za wszelka cenę trzeba zrealizować program , cały czas nacisk na robienie zdjęć zamiast świetnie się bawić.

Aleksandra Nowy wpis

Dzień dobry, Zdecydowanie odradzam to biuro. Córka na wycieczce do Blanes w tym roku. Wychowawcy nie pełnili rzetelnie swoich obowiązków. Dzieci bez problemu mogły kupić i spożywać alkohol czy palić papierosy. Sami opiekunowie codziennie pili alkohol zataczając się po hotelu. Na wycieczkę 11sto dniową dzieci otrzymały jedzenie od dnia 3ciego. Na powrót mieli dostać boksy z jedzeniem. Wyjeżdżali 9 dnia, boks w którym była kanapka i jabłko starczył na pół dnia. Jedzenie w hotelu to 3 posiłki. Kierowcy autokaru zapakowani ze swoimi rodzinami, krzyczeli na dzieci podczas długiej drogi chcąc mieć ciszę. Z planu wycieczek fakultatywnych zrealizowali jedną. Pozostały czas dzieci spędziły w hotelu lub na plaży albo puszczone samopas po mieście.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy w firmie Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Julita

Może ktoś mi podpowie czy biuro potrzebuje pracowników i warto aplikować?

jasio
@Julita

Zdecydowanie NIE

Iza
@jasio

Dlaczego uważasz, ze zdecydowanie nie? :P Bo obstawiam, że odnosisz się do drugiego pytania, tak? Pracujesz czy pracowałeś w Biurze Czerwiński Travel i jak długo? Co Ci nie odpowiada/ło?

Luska Nowy wpis
@Julita

Tak warto

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. turystyki? Podziel się swoimi wrażeniami!
yukonka

Zdecydowanie radzę omijać to biuro bardzo szerokim łukiem. Kupiliśmy wycieczkę (10 dniową), która podobno nie odbyła się z powodu małej ilości chętnych ( na stronie - brak wolnych miejsc). Wg regulaminu o takiej sytuacji powinni nas poinformować 20 dni wcześniej, a maila otrzymaliśmy na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Doznaliśmy szoku. Propozycje ze strony Czerwińskiego: zwrot kasy albo wycieczka której nie braliśmy pod uwagę. Wybraliśmy kasę i odpisaliśmy co o nich myślimy. W dniu, w którym wycieczka miała się rozpocząć na stronie pojawił się status " w trakcie realizacji", a nie "odwołana". Normalnie mam wrażenie, że wybierają sobie klientów.

Agata

Polecam 100% za zaangażowanie, opiekę i atrakcje

wiola

Wspaniale kolonie w Jastrzębiej gorze, córka wróciła zadowolona. Za rok wybieramy się do Bialki tatrzańskiej. Dziękujemy za mnóstwo atrakcji i opiekę, wszystko dobrze zorganizowane. Do nastepnego razu.

Joanna

Dzień dobry, Wysłałam moje dzieci z biurem Czerwiński Travel do Bułgarii w sierpniu 2019r. Zdecydowanie odradzam to biuro. Wychowawcy nie pełnili rzetelnie swoich obowiązków,przymykali oko na picie alkoholu i palenie papierosów przez niepełnoletnich uczestników imprezy. Moja 18 letnia córka dostała pokój z dziewczynkami 12 letnimi. (usunięte przez administratora) kompletnie rozczarował moje dzieci. Realizacja programu też pozostawia wiele do życzenia.

Agnes

To forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego klienci tak korzystają z tego forum?

Mama

Nie polecam biura Czerwiński Travel. Córka wczoraj wróciła z obozu. Rozczarowanie było już na samym początku gdyż oszukano nas z długością trwania obozu Grecja 29.07-10.08 gdzie wyjechali o 00.30 czyli 30.07 powrót niby 10 ale o 3 w nocy. Na Węgrzech dzieci nie dostały śniadania ani kolacji dnia poprzedniego. Po przybyciu na miejsce w Grecji hotel nie był gotowy dzieciaki czekały 3 godziny w pomieszczeniu pod schodami bez okien w duchocie a kadra piła kawkę na werandzie. Odradzam z całego serca

Julia

Moja córka była w tym roku (2019) na obozie Węgry- Grecja organizowanym przez biuro czerwiński travel. Opiekunowie nie wykształceni w tym kierunku, bez jakiejkolwiek wiedzy na temat miast w których przebywali. Nocny spacer po Budapeszcie z godziny przedłużył się do czterech. Hotel w grecji który miał znajdować się w leptokarii, znajdował się w litochoro oddalone od miasta o 2 km. Jedyną rozrywką był basen i plaża, gdzie panowało mnóstwo zasad i zakazów. kilka miesięcy przed wyjazdem mojej córki poinformowaliśmy biuro o tym, ze córka nie je mięsa. Na miejscu okazało sie, ze nie ma obiadów bez mięsnych i kucharka nie może przygotować nic innego. Przez cały pobyt w Grecji moja córka jadła jedynie ryż i groszek, a czasem frytki.

Iga

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach?

Helena
@Iga

Podłączam się pod pytanie

marta

W tym roku rowniez pokoje w Grecji bardzo odbiegaja od tych przestawionych na fotkach biura. Pokoje czteroosobowe to 4 waziutenkie lozka i kawalek podlogi na walizki plus maly balkonik. Szaf zadnych.Dzieci leza jak sledzie. Na fotkach biura widac telewizor jakies szafki nic takiego w pokojach nie bylo. Atrakcje to albo basen albo plaza. Spanie w pokojach po obiedzie to norma! Nauczyciele bardzo zmeczeni zajeci swoimi dziecmi a nie kolonistami. Corka niezadowolona! Jedyne atrakcje to te platne dodatkowo wyjazdy! Nie polecam! napewno nie wysle swojego dziecka jeszcze raz z tym biurem!

Mama

Węgry Hajduszoboszlo 07.2016 witam przestrzegam rodziców dbających i kochających swoje pociechy.Moje pierwsze doświadczenie z firmą Czerwiński Travel było zadowalające.Dziecko przebywało na obozie zimowym zorganizowanym z pieniędzy UE.Szukajac wakacji znałam tę firmę więc wybralismy Czerwińskiego- wakacje Węgry. Zamiast jednej przesiadki dzieci miały trzy, o czym nikt nas nie poinformował.Po prZyjeździe na miejsce 27 godZin podróŻy okazał o się, ze pokoje nie gotowe ,dano koce i w upale dzieci miały czekać ok 2 godZin na trawie przed pensjonatem.Dzwoni moja córka zaplakana, ze jest jej słabo i nikt się nią nie zajął.Ntychmiast wykonałam telefon i po 20 minutach dZiecko otrzymalo klucze do POKOJU.PoByt znosny. Powrót koszmar.Zeby dzieci z Katowic dojechaly o przyzwoitej godZinie do domu.Nasze musiały siedzieć 7 godZin na dworcu na walizkach.Bo Czerwiński zamiat kupić bilety na 7 rano kupił na 12 a dzieci przed 6 rano były już na dworcu.Dzięki wspaniałemu organizatorowi moje dziecko już nigdy w życiu nie zamierza jeźdz ić na kolonie zorganizowanie przez biura podróży. Tak została zrażona dzięki Czerwiński Travel. Panie opiekunki same były nieswiadome takiej złej organizacji podróŻy i było im bardzo przykro.

mag

Zdecydowanie nie polecam wyjazdów z tym biurem. Córka wyjechała na obóz do Grecji w sierpniu 2013, przed wyjazdem zarezerwowaliśmy pokój 4-osobowy (była z 3 koleżankami), otrzymaliśmy potwierdzenie, że taki pokój dostaną. Na miejscu okazało się, że pokoju nie ma więc dostawiono im 2 łóżka do pokoju 2-osobowego - było tak ciasno, że z trudem przechodziło się pomiędzy łóżkami, żadnej szafki w pokoju, ubrania trzymały w walizkach pod łóżkami. Hotel miał być 3-gwiazdkowy z basenem, był 2-gwiazdkowy a na basen do 3-gwiazdkowego hotelu obok weszli 2 razy... Nasze zażalenie odrzucono, nie chciało mi się iść do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.?

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.
  • Kartuska 45
    80-141 Gdańsk
  • NIP: 5833052302 REGON: 220722970

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c.