Opinie o Togoto Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Togoto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Togoto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Togoto Sp. z o.o. w Wałbrzych

@AGA

Jak ktoś lubi zaszaleć i pobawić się, to praca dla niego. A przy okazji coś zarobić. Nie dla ludzi odpowiedzialnych. Ale to wszystko do czasu.

Bogusia Nowy wpis
@@AGA

Nie bardzo rozumiem. Na stronie w zakładce z obecnymi pracownikami, jest dużo ludzi, którzy mają bardzo dużo kompetencji. Sama myślałam żeby aplikować jako wychowawca i teraz nie wiem czy jest szansa, bo ogłoszenia nie znalazłam. Ktoś wie jakie musiałabym spełniać wymagania? Jest po AWF, więc o sprawność fizyczną nie ma co się martwić.

Anna Nowy wpis

Obozy Togoto to absolutnie niesamowite miejsce dla dzieci! Jako mama, nie mogę wyrazić wystarczająco dużo pozytywnych słów na temat tego miejsca i doświadczenia, jakie dostarczają moim dzieciom

Małgorzata Nowy wpis

Moja córka była na obozie we włoszech, bardzo wypoczeła codziennie z nią gadałam i nie było zadnych nie przyjemonosci, opinie negatywne to chyba konkurencja

Werka Nowy wpis

Spotkam tu jakaś pozytywną opinię na temat pracy opiekuna? Może zarobki są przekonywujące? Nie widzę aktualnych ogłoszeń niestety. Jak rozliczane są takie wyjazdy? Praca jest całoroczna?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Togoto Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Basia

Czytam kilka opinii i wszystkie są zgodne co do złego zachowania kadry nauczycielskiej.(usunięte przez administratora) Jak w ogóle weryfikowani i wybierani są wychowawcy, akie są kryteria? Nikt z rodziców nie próbował wyciągnąć konsekwencji?

JS

Uwaga. Nie należy wymieniać waluty w wskazanym przez pracownika biura "kantorze" za granicą, ponieważ córka i jej koleżanka zostały oszukane o 30% kwoty wymienianej, w Bułgarii; podobnie inni uczestnicy (usunięte przez administratora) również.

Sylwia

Szukam pracy jako wychowawca i to co tu przeczytałam troszkę mnie przestraszyło. Odnośnie starszych opinii - czy ktoś próbował rozmawiać z górą o tym, żeby nie było przyzwolenia na alkohol? Poza tym chciałabym też wiedzieć czy zarobki są adekwatne do obowiązków?

Nie polecam pracy, wychowawcy muszą robić wszystko aby dzieci były zadowolone i chciały kupować wyjazdy.(usunięte przez administratora) aby dobrze się bawiły i imprezy były dla nich super. Ale to wszystko do czasu kiedy komuś się coś stanie. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, odpornych na stres (usunięte przez administratora)

Teresa
@Kasia

w tego typu postawę naprawdę dość trudno uwierzyć. Czy przypadkiem gdyby było tak jak Pani opisuje to już dawno nie zajęłyby się tym odpowiednie służby?

@Teresa

Widziałam to na miejscu będąc na wczasach. Nikomu pewnie nie chce się szarpać z biurem jeśli nic się nie stało. Ale widok tych dzieci jest porażający. A to co robią wychowawcy to jeszcze bardziej. Poczytaj opinie innych rodziców oraz wychowawców. Ja przestrzegam przed takimi wyjazdami i rodziców i odpowiedzialnych wychowawców którzy tak naprawdę wiedzą jak jest.

Urszula
@Kasia

A mogę wiedzieć skąd masz takie informacje? Ciężko mi szczerze w to uwierzyć.. jesteś rodzicem, byłym pracownikiem?

Kadra niby jest dorosła ale zachowuje się gorzej jak dzieci.(usunięte przez administratora) Dzieci (usunięte przez administratora) imprezujące codziennie. To jest widok codzienny na takich obozach. Byłam w Bułgarii i niestety tak to wygląda. Młodzież doskonale się bawi bez odpowiedniego nadzoru. Ale tak to działa w tych biurach. Wszystko dla młodzieży. Dopóki nie dojdzie do tragedii.

nie polecam

niedopilnowania osób nieletnich(usunięte przez administratora) Rodzicom młodzieży poniżej 18 roku życia odradzam ;) Organizując wyjazdy gdzie kategoria wieku to +15 takie niedopilnowanie może skutkować dużo gorszym efektem niż negatywna opinia.(usunięte przez administratora) Dla tych którzy wystawiają pozytywne opinie bazują na tym, że było fajnie i śmiesznie, bo bez opieki to zawsze na plus. (usunięte przez administratora)

Teresa
@nie polecam

A to co się stało? I jak to brak dorosłych w kadrze, to tam sami poniżej 18 opiekunowie?

Daria

Pracodawca bez zastrzeżeń.

julkaa

Najlepszy kadra! Najlepszy oboz! Bardzo polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Togoto Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Togoto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Togoto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Togoto Sp. z o.o.
  • Wincentego Witosa 56