Opinie o Conkret Sp.J. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Conkret Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Conkret Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conkret Sp.J. w Toruń

smaszi

Mimi - 2012-09-06 13:10:34 Jak tam nowy Kierownik?Nowy wydaje się kompetentny i w ogóle wreszcie coś się tu zmienia na lepsze. Porządek i inwestycje w maszyny oraz ludzi. Oby tak dalej.

Mimi

Jak tam nowy Kierownik?

essa

Conkret, niekonkret! Całe szczęście mam za sobą ten syf. Teraz pracuję w Belgii również przy rozdmu (usunięte przez administratora) . Różnica jest jak niebo i ziemia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany robotą za granicą mógłbym jakoś pomóc. Nie to, że załatwić robotę, bo takich możliwości nie mam, ale podsunąć kandydaturę babce z pośrednictwa. Ja jeszcze dwa miesiące pracuję przez Randstad belgijski(w czerwcu przechodzę na stały kontrakt bezpośrednio w firmie). W Polsce dla niego rekrutują W&SB z Krakowa i Pran, chyba z Poznania. Babka, o której mówię jest Polką, nie ma problemu z dogadaniem. Warunki pracy drastycznie różne niż w Polsce. Randstad oferuje chatę, też nie najgorzej(choć mogłoby być lepiej). Nie są to baraki tylko normalne mieszkania. Mi ściągają co tydzień 90 euro. Kasa to około 1400-1500 euro miesięcznie już po odliczniu chaty. Warunek: komunikatywna znajomość angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego. Wiecej info na maila: la_bociano@wp.pl. W tytule piszcie "Robota w Belgii", oczywiście jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Dramat. Kierownik niekompetentny to mało powiedziane, chyba powinien przejść jakies szkolenie na pracownika biurowego bo nie za bardzo zna przepisy i prawo pracy, a takze swoje zadania i obowiązki, ze wszystkim najlepiej odsyłałby do wlk rychnowa gdzie znajduje sie matka tej firemki. Maszyny stare jak swiat chodzi mi tu o wytłaczarki do folii, ciągle sie psują i trzeba latać koło nich jak poparzony, narzedzi pracy oczywiście nie dostaniesz trzeba nosić swoje co bardzo mnie zdziwiło zeby nawet noża tapicerskiego nie dostać... Do tego system pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadówka) i [usunięte przez moderatora] wypłata w porównaniu do wykonywanej pracy, aż żyć sie odechciewa. NIE POLECAM!!!! SYF!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Conkret Sp.J. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
szrek

(usunięte przez administratora) banda złodzieji i tyle

essa

Dramat. Kierownik niekompetentny. Trzeba przynosić własne narzędzia do pracy np. noże do krojenia folii, klucze, szczotki. Maszyny chyba z lat dwudziestych XIX wieku, pracuje się w stu procentach na regranulacie, co odbija się oczywiście na wydajności, więcej jest odpadu niż dobrego produktu. Ale trzeba jechać na maksymalnych obrotach. Efekt: człowiek lata jak poparzony, poobijany i zasapany. A płacić oczywiście nie chcą. Szczerze nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Conkret Sp.J. - Toruń

• Jak się pracuje w Conkret Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Conkret Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conkret Sp.J.?

Conkret Sp.J.