RHO Software

Toruń

Opinie o RHO Software

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w RHO Software? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Baran

Super firma! Cale zycie marzylem aby tam pracowac, po wielu latach nauki i zdobywania doswiadczenia w koncu sie udalo. Wynagrodzenie bardzo wysokie, projekty bardzo ciekawe a strefa chilloutu to cos wspanialego !

Tymon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ciekawa
@Tymon 16.02.2018 16:42

ja mam rozmowę w tym tygodniu, myślę że prowadzą

Nick123

Fajna firma, praca jest ciekawa, a do tego fajny zespół i atrakcyjne zarobki, nie wspominając o strefie chilloutu :)

ciekawa
@Nick123 25.01.2018 21:37

a co to ta strefa chiloutu

Zuza

Nic specjalnego. Duzo lepszych mozliwosci w krakowie

Tolek

Bardzo stare technologie i balagan

Toja

Niezbyt ciekawa firma.

Zadowolona

...ehhh nie mogłam się powstrzymać. Tak czytam te komentarze i nie wierzę, zastanawiam się kto je pisze, konkurencja? W RHO pracowałam dwa i pół roku, złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie, atmosfera świetna, projekty ciekawe i wymagające własnej inicjatywy, zarobki adekwatne do poziomu wiedzy, doświadczenia i poziomu zaangażowania pracownika, plus system premiowy.

nina

ja kiedyś tam pracowałam, polecam, bardzo fajna firma, ciekawe produkty, świetna atmosfera no i dobre zarobki

jalolek

Nieciekawa firma. kiepskie zarobki (usunięte przez administratora)

wacek

Widzę, że pracownicy gowork się nudzą i sami klepią opinie :)

loleros

Zdecydowanie odradzam. szkoda nerwow

xyz

Najgorszy pracodawca z jakim miałem (nie)przyjemność pracować...

dUh

Nie polecam pracowania w tej firmie, za bardzo nerwowa i napięta atmosfera... po co się stresować skoro jest dużo innych firm, (usunięte przez administratora)i płacą dwa razy tyle :) Posady typu telemarketer lub handlowiec są odpowiedzialne za dużo więcej niż można sobie pomyśleć... zaczynając od testera kończywszy na wdrożeniach... Pomyśl dwa razy ;) Jeśli lubisz ciągłe pretensje i niezadowolenie to coś dla Ciebie...

niki

Pojawiły się nowe oferty pracy od firmy RHO SOFTWARE. Czy ktoś może mi pomóc i zapodać jakieś informacje na temat panujących tam warunków?

lolek

nie polecam pracy w RHO, zła nerwowa i stresująca atmosfera pracy... przemyślcie :) (usunięte przez administratora)

?

aha, no i bym zapomniał... wiadomo to było jakiś czas temu, sytuacja mogła się zmienić, może już tak nie jest :) ale to tylko moja nadzieja ;) może kolega wyżej napisze opinie z praktyk :)

rafał

potwierdzam fajna firma, koleżeńkie relacje duża wyrozumiałość, ale trzeba się wykazać profesjonalizmem w pracy. zarobki nienajgorsze ale za to płatne urlopy w pełnym wymiarze.

a

Miła atmosfera, zarobki dobre.

Zostaw opinię o RHO Software - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RHO Software