Opinie o Conkret Sp.J.

Zuzanna

Gdy wejdziecie w zakładkę Proces rekrutacji macie tam opis rekrutacji w 4 krokach. Moją uwagę zwrócił 4 krok, czyli informacja zwrotna. Mało firm informuje o negatywnej decyzji odnośnie rekrutacji.Czy w Conkret Sp.J.można liczyć nawet na tą negatywną odpowiedź zwrotną? A gdybyście chcieli podjąć wyzwanie i wziąć udział w rekrutacji to wiele ofert też znajdziecie na facebooku firmy.

Zuzanna

Osoby poszukujące zatrudnienia: firma Conkret Sp.J. prowadzi rekrutację na kilka stanowisk: http://www.gowork.pl/praca/conkret-sp.j.;pr. Myślę, że warto przejrzeć oferty. Szczególnie, że firma oferuje stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Co możecie powiedzieć o pracy w Conkret w tym charakterze? Jak wygląda praca na produkcji?

Monika Podlaszewska
@Zuzanna 26.04.2017 11:21

Witam serdecznie, Oferta pracy na stanowisku Pracownik produkcji dotyczy pracy jako Sortowacz, Pakowacz lub Pracownik Regranulacji. Praca w systemie zmianowym, tzn. 3 zmiany, 4 brygady. Zachęcam do wysłania swojego CV celem umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Pozdrawiam, Monika Podlaszewska

ardo

Na stanowisku product managera są bardzo fajne pieniądze @hugytf, tylko no same wymagania również mogą Cię przerosnąć. Bowiem oprócz tego wykształcenia wyższego i doświadczenia, to musisz doskonale posługiwać się językiem angielskim, zarówno w mowie jak w piśmie

Jak moga placic mniej niz na umowie, ile dostaje sie na produkcji, szkoda ze ten conkret poza toruniem

szukam pracy biurowej jest na coś szansa, a ten product manager jest jeszcze wolny, warto aplikować, napiszcie coś

do pejo

do pejo - nie twierdzę że szukam pracy jako product manager, pejo - pracujesz w conkret że tak się boisz że ktoś tam pracę dostanie, boisz się o siebie, a może sam masz ochotę na to stanowisko

nigdy nie zarobiłem w Conkrecie mniej niż 2000 do ręki

asek

masz na umowie przykładowo 2000zł brutto, wchodzisz sobie na internet na przelicznik brutto netto i wychodzi ci na przykład 1500zł netto. Dziesiątego dnia miesiąca na kwitku okazuje się, że masz np. 1450 albo 1420zł netto, a powinieneś mieś 1500. Dla niektórych 50-100zł to mało, ale każdy tam dojeżdża z jakiejś odleglosci a to już jest na paliwo na przykład. Atmosfera jest za to bardzo dobra, nie ma kapusiów, ty masz po prostu robić i tyle. Mało jest takich zakladow w okolicy gdzie cię nie pod..dolą.

witek

płacą mniej niż na umowie, tak jakby potrącili za coś nawet nie wiadomo za co

Nowi ludzie, nowe porządki, ale teraz jest ok. Przynajmniej wiadomo jakie zasady i czego oczekują. Dyektorzy w końcu kompetentni i nie dają sobie kitu wciskać. W końcu mają coś do powiedzenia a nie takie popychadła.

lol

Minęły prawie trzy miesiące jak jest nowy Kiero. Nowe porządki i zasady... ciekawe co z tego będzie dalej...?

Gość

ja - 2012-09-14 13:30:49 Nowy kiero porządki robi? Co myślicie o tym wszystkim?W koncu ktos robi co do niego nalezy. Mi zdecydowanie lepiej pracuje sie gdy wokolo nie ma syfu.

ja

Nowy kiero porządki robi? Co myślicie o tym wszystkim?

smaszi

Mimi - 2012-09-06 13:10:34 Jak tam nowy Kierownik?Nowy wydaje się kompetentny i w ogóle wreszcie coś się tu zmienia na lepsze. Porządek i inwestycje w maszyny oraz ludzi. Oby tak dalej.

Mimi

Jak tam nowy Kierownik?

essa

Conkret, niekonkret! Całe szczęście mam za sobą ten syf. Teraz pracuję w Belgii również przy rozdmu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Różnica jest jak niebo i ziemia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany robotą za granicą mógłbym jakoś pomóc. Nie to, że załatwić robotę, bo takich możliwości nie mam, ale podsunąć kandydaturę babce z pośrednictwa. Ja jeszcze dwa miesiące pracuję przez Randstad belgijski(w czerwcu przechodzę na stały kontrakt bezpośrednio w firmie). W Polsce dla niego rekrutują W&SB z Krakowa i Pran, chyba z Poznania. Babka, o której mówię jest Polką, nie ma problemu z dogadaniem. Warunki pracy drastycznie różne niż w Polsce. Randstad oferuje chatę, też nie najgorzej(choć mogłoby być lepiej). Nie są to baraki tylko normalne mieszkania. Mi ściągają co tydzień 90 euro. Kasa to około 1400-1500 euro miesięcznie już po odliczniu chaty. Warunek: komunikatywna znajomość angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego. Wiecej info na maila: la_bociano@wp.pl. W tytule piszcie "Robota w Belgii", oczywiście jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Dramat. Kierownik niekompetentny to mało powiedziane, chyba powinien przejść jakies szkolenie na pracownika biurowego bo nie za bardzo zna przepisy i prawo pracy, a takze swoje zadania i obowiązki, ze wszystkim najlepiej odsyłałby do wlk rychnowa gdzie znajduje sie matka tej firemki. Maszyny stare jak swiat chodzi mi tu o wytłaczarki do folii, ciągle sie psują i trzeba latać koło nich jak poparzony, narzedzi pracy oczywiście nie dostaniesz trzeba nosić swoje co bardzo mnie zdziwiło zeby nawet noża tapicerskiego nie dostać... Do tego system pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadówka) i [usunięte przez moderatora] wypłata w porównaniu do wykonywanej pracy, aż żyć sie odechciewa. NIE POLECAM!!!! SYF!!!

szrek

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] banda złodzieji i tyle

essa

Dramat. Kierownik niekompetentny. Trzeba przynosić własne narzędzia do pracy np. noże do krojenia folii, klucze, szczotki. Maszyny chyba z lat dwudziestych XIX wieku, pracuje się w stu procentach na regranulacie, co odbija się oczywiście na wydajności, więcej jest odpadu niż dobrego produktu. Ale trzeba jechać na maksymalnych obrotach. Efekt: człowiek lata jak poparzony, poobijany i zasapany. A płacić oczywiście nie chcą. Szczerze nie polecam!

Zostaw opinię o Conkret Sp.J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conkret Sp.J.