Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Pytanie
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. na stanowisko Elektryk? Pojawiło się 2 lutego na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Stefan
Kandydat
@Pytanie

ja widziałem i aplikowałem, zobaczymy czy się odezwą

Alicja Nowy wpis
@Stefan

Czemu mieliby się nie odezwać? Jest gdzieś deklaracja, że odpowiadają jedynie tym, którymi się zainteresują? I czy wiadomo skąd może brać się ta rozbieżność w widełek w postaci ponad tysiąca pln? Samo doświadczenie się liczy?

Nowy wpis

Pracodawca

@Alicja

Dzień dobry Aplikację zbieramy i do wybranych osób po weryfikacji dzwonimy by się z nimi umówić na spotkanie. Widełki są podyktowane właśnie doświadczeniem kandydata i jeśli np kandydat ma słabe doświadczenie to musimy brać pod uwagę wyszkolenie takiego pracownika na okresie próbnym.

Alicja Nowy wpis
Kandydat
@Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.

Dziękuję. Czyli podczas okresu próbnego należy raczej nastawiać się na podstawową stawkę, jeśli ktoś ma zbyt małe doświadczenie? Czy po jego zakończeniu umiejętności są w jakikolwiek dodatkowy sposób weryfikowane przed próbą podjęcia dalszej negocjacji stawki? O ile oczywiście dojdzie do chęci przedłużenia umowy. Jak często zdarza się, że nie jest ona jednak przedłużana?

Nowy wpis

Pracodawca

@Alicja

Wszystko zależy od pracownika. W ciągu 3 miesięcy okresu próbnego potrafimy go skrócić do 1 miesiąca lub dwóch i od razu przedłużyć umowę na lepszej stawce jeśli widzimy, że pracownik już się wdrożył. Oczywiście, że nie wszystkim jest przedłużana. Czasem sam pracownik nie czuje, że to praca dla niego lub my nie widzimy potencjału. Ale zawsze przyjmujemy pracownika z planem, by pracował u nas jak najdłużej, bo jest to nasza inwestycja, ktoś musi go przyuczać, wydajność jego jest początkowa mała, więc dla firmy są to wpierw koszty. Więc zawsze chcemy zdobyć pracownika i związać się z nim na lata.

Produkcja
Klient

Starzy pracownicy wogole nie są doceniani po kilku latach pracy człowiek zarabia ledwo 200-300 zł więcej niż taki który niedawno co został zatrudniony a nic nie potrafi kpina

2

Pracodawca

@Produkcja

Już wyjaśniliśmy to w jednym z komentarzy. Z całym szacunkiem ale nie ma takich sytuacji. Jeśli to ten sam dział oraz ten same stanowisko to nowo przyjęci mają niższe pensje. Musiałbym znać konkretny przykład. Są różne stanowiska, różne odpowiedzialności, różne płace. Każdy jest doceniany jeśli pracuje u nas kilka lat, bo tacy ludzie to u nas czołówka i ją szanujemy.

Produkcja
Pracownik
 Pytanie

Doświadczeni pracownicy Veyna wogole nie są doceniani przychodzi nowy bez doświadczenia i ma 200-300 Zł mniej nic człowiek który pracuje 8-10 lat i robi na każdym dziale .Kpina.Czy firma ma zamiar cos z tym zrobic zanim ludzie zaczną odchodzić?

1

Pracodawca

@Produkcja

Po pierwsze ludzie nie odchodzą, nawet zatrudniamy kolejne osoby. Po drugie każdy długo pracujący zarabia zawsze więcej niż nowi pracownicy. Proszę dokładnie podać przykład, bo oczywiście są stanowiska gdzie pracownik dostaje od razu więcej, bo jest to stanowisko specjalistyczne, np na dział CNC. Ale na tych samych działach pracownicy mają sprawiedliwie rozdzielane pensje wg stażu, umiejętności. Również proszę pamiętać, że osoby do 26 roku życia mają zniżki w podatkach i otrzymuje więcej na konto ale pensję na umowie mają mniejszą. Na to już wpływu nie mamy. Doświadczenie jest u nas cenione i osoby z dużym doświadczenie i wieloletnim stażem są o wiele lepiej wynagradzani i dlatego pracuje u nas wiele takich osób już od kilku do kilkunastu lat nawet.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Pracuś 84
Pracownik
@Pytanie

Ludzie spoko wiadomo, że nie wszyscy się lubią ale nie ma jakiś większych problemów na produkcji :)

1
Alicja
@Pracuś 84

Ale to aż tak bardzo jest widoczne, że ktoś za kimś nie przepada? Czy żeby to ewentualnie załagodzić nie myślano o wprowadzeniu jakiejś integracji? Bo fajnie jakby wszędzie atmosfera była spoko. ;)

Pracodawca

@Alicja

Ludzie są ludźmi, nie ma sposobów by wszyscy się mega lubili. Dużo jest imprez oddolnych. Pracownicy często się spotykają poza firmą. Integracje nie rozwiążą problemów, choć pewnie nie zaszkodzą.

PL.
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie, ile zmian się pracuje, da się dogadać by chodzić w godzinach porannych ?

Pracodawca

@PL.

Dzień dobry, większość działów ma dwie zmiany ale nie wszystkie. Nie mamy trzech zmian, są tylko dwie zmiany. Od 6 do 14 i od 14 do 22. Pytanie na jaki by Pan dział poszedł. Trzeba przyjść na rozmowę i przedstawić jasno, że tylko Pana interesują 6-14 i zobaczymy, czy gdzieś będzie Pan u nas pasował.

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Witam, Zrezygnowaliśmy z Pana ponieważ w medycynie pracy zrobił Pan awanturę , krzyczał na pracowników tamtejszej placówki . Więc proszę nas nie obrażać. Po takiej informacji odstąpiliśmy od podpisania umowy. Nie będziemy Pana oceniać co Panu dolega ale to już nie jest nasza problem.

Pracodawca

Jasne. My znamy prawdziwą wersję wydarzeń. A informację były poufne więc nie wdawaliśmy się z Panem w szczegóły. Życzymy powodzenia i też proszę nas zrozumieć.

Monter stolarki
Były pracownik

polecam firmę mega! Życie akurat ułożyło mi się tak, że musiałem wyjechać za granicę ale na Veyna się nie rozczarowałem. Szanują dobrze pracujących i wypłata zawsze była na czas!

Krystyna
@Monter stolarki

A co najbardziej podobało Ci się w firmie? Ile wynosiła wypłata ?

Krystyna
@Monter stolarki

A były w firmie jakieś możliwości rozwoju? Możesz o tym napisać?

Monter stolarki
Były pracownik
@Krystyna

Uczciwe podejście, szacunek. Wypłatę miałem początkowo 300 zł wyższą od najniższej krajowej (Prezes zawsze daje na początku trochę więcej niż minimum więc tu też spoko). Potem jak mnie już przyuczono do stanowiska to dostałem podwyżkę oraz większą stawkę za nadgodziny.

Monter stolarki
Pracownik
@Krystyna

to zależy na jakim dziale się jest, zazwyczaj z biegiem czasu człowiek uczy się więcej, często są rotacje na działach by się przyuczyć więcej na innych stanowiskach, by w razie absencji wspierać inne działy.

Karol
@Monter stolarki

Czyli przyjmują nowych pracowników do przyuczenia, bo nie mam doświadczenia i chciałbym nauczyć się zawodu. Czy tylko wewnętrznie douczają jak napisałeś?

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Pracodawca

@Pytanie

Dla nas najważniejsza jest uczciwość i pracowitość. Nie każdy umie wszystko, dlatego obserwujemy pracownika i przenosimy go do działu, gdzie wiemy, że sobie poradzi. Wystarczy przesłać do nas CV i przyjść na rozmowę. Oczywiście doświadczenie w branży mile widziane.

Jaca Pazur
Były pracownik

Istne eldorado! Można wody się napić do bólu i radyjka posłuchać i to wszystko za darmo !

Pracodawca

@Jaca Pazur

Wyczuwamy ironię ale fakt faktem, że muzyka jest , na każdym dziale inne jej odmiany :) co kto lubi.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

Rafal
Kandydat
 Pytanie

Jaka panuje atmosfera na terenie firmy to podstawa dobrego wydajnego pracownika a też i zaangażowanie jego w pracę?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

ByłyOklejaczPaneli

Warunki na produkcji "znośne", brygadziści wyrozumiali, praca spokojna. Socjal właściwie nie istnieje; po okresie próbnym dostaje się spodnie robocze - i przy odrobinie szczęścia czapeczkę z firmowym logo, sanitariaty w kiepskim stanie, jedyny dostępny środek higieniczny to pasta do mycia rąk, szatnia mała i ciasna. Płaca przeciętna(usunięte przez administratora)

Pracodawca

@ByłyOklejaczPaneli

Szatnie jest duża i obszerna. Łazienki także. Każdy pracownik otrzymuje garderobę produkcyjną kompletną. Zapraszamy by to zobaczyć. Stołówka jest także duża. Jest chłodno i przyjemnie. Można odpocząć od pracy w czasie przerwy. Jest możliwość zapisania się do medicover gdzie pracodawca płaci większą część. Około 24 zł płaci tylko pracownik i ma bogaty pakiet Medicover (pakiet Premium). Większość pracowników z tego korzysta. Wiadomo jak jest z naszym NFZ. Większość hal ma klimatyzację. Staramy się zapewniać wygodne warunki pracy by skupić się na pracy a nie na niedogodnościach. W czasie największych ukropów są wydłużane przerwy by przeciwdziałać zmęczeniu.

Roni Rusz
Kandydat
 Pytanie

Idealna praca dla mnie lepiej w pracy jak w domu kasę trzeba robić jak najwięcej godzin włącznie z sobotami i przydała by się też niedziela 3 razy w miesiącu by jedna iść do Rydzyka i wypłatę oddać mu w kopercie na tacy!Kiedy rekrutację wasza firma ma? Choć nie było jestem doświadczony w aluminium obróbce lecz w drewnie.Zawsze można się przyuczyć do lepiej płatnej pracy.

Pracodawca

@Roni Rusz

Trochę nie rozumiemy tego komentarza, jednakże vis a vis firmy jest duży kościół. Można go dotować :)

Wojtek

A czy jak ktoś jest robotny to ma szanse być docenionym?

Pracodawca

@Wojtek

Tak, głównie doceniamy pracowitość. Taki pracownik zawsze zarabia więcej. Oczywiście potrzebny jest czas by taką cechę zauważyć i zweryfikować. Ale dzieje się to zawsze.

Mikiminaj

Jak wygląda sprawa wyplat? Ile płacą? Premie plus dodatki jakieś są? Jak atmosfera?

Pracodawca

@Mikiminaj

Zależnie od stanowiska i działu. Pensje zaczynają się na starcie od 2300-2400 na rękę. Więc kształtują się od 2300 do około 5000. Do tego dochodzą płatne nadgodziny od kwot 15 zł netto do 25 zł netto. Wszystko jest negocjowane i ustalane z pracownikiem. Na pensje wpływa staż, doświadczenie, wydajność, ilość nadgodzin, brak problemów itd. Staramy się tworzyć jak najlepszą ofertę. Skupiamy się na polepszaniu warunków pracy (klimatyzację w halach, elegancki socjal itd)

Ireneusz

@Były a święta są traktowane jako dni wolne? Wigilia, Wielkanoc?

Pracodawca

@Ireneusz

Wszystko jest tak robione jak nakazuje prawo i kodeks pracy. Wszystkiego przestrzegamy.

noname

Na reke 1800-2000zl , duzo nadgodzin platne 15/13zl do koperty, nadgodziny wymuszane bardzo czesto obowiazkowe, soboty rowniez pracujace.

Edyta
@noname

Z jednej strony to dobrze, że w Veyna -Weyna są nadgodziny (można dorobić do pensji), z drugiej jednak szkoda, iż są one wymuszane. Wspomniałeś też o pracujących sobotach. To każda sobota czy jednak co druga?

Pracodawca

@noname

Oczywiście stawki są już teraz o wiele większe. Nadgodziny nie są wymuszane i pracownicy nie otrzymują żadnych kopert. Wszystkie płatności są przelewane na konta pracowników. Soboty są także dobrowolne i jest to okazja dla wielu pracowników dorobić w sposób znaczny. W soboty robimy 6 godz nie 8 godzin. Od 6:00 do 12:00 więc ma się dłuższy dzień.

Ccccccccc
Były pracownik

Nie polecam zero poszanowania pracownika ktory pracuje na prezesa , kary finansowe, to nie jest normalny zakład pracy tylko getto.

Pracodawca

@Ccccccccc

Każdy pracownik pracuje dla siebie. Prezes także pracuje dla siebie. Osoba pisząca ten komentarz nie rozumie słowa getto więc ciężko tu skomentować wypowiedź. W firmie szanujemy każdego pracownika. Szacunek to dla nas podstawa. Nawet jak pracownik nie nadaję się do pracy to nie ma mowy o braku szacunku. Po prostu współpraca się kończy z takim pracownikiem ale do końca w poszanowaniu jego osoby. Takie wymagania stawiane są przed kadrą zarządzającą w firmie. Każdy pracownik również może przyjść z problemem do samego prezesa. Jeśli jest źle traktowany np przez innego pracownika (co się zdarza niestety) to wówczas podejmowane są działania. Bo szacunku wymagamy również od pracowników względem innych pracowników.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. podczas okresu próbnego?

Lol
Pracownik
@Pytanie

3miesieczny okres próbny umowa o pracę

Edyta
@Lol

Właśnie sama miałam dopytywać o tę kwestię, dlatego bardzo Ci dziękuję za informację. A korzystając już okazji może zapytam Cię o wynagrodzenie w Veyna -Weyna. Czy Twoim zdaniem jest ono adekwatne do doświadczenia i do posiadanych kwalifikacji? Daj mi koniecznie znać.

Weronika
@Lol

Czy w Veyna-Weyna organizowane są jakieś szkolenia dla pracowników? Jeżeli tak, to w jakich działach? Z Twojego wpisu wnioskuję, że jesteś tam zatrudniony, więc warto zapytać.

Pracodawca

@Weronika

Każdy nowy pracownik jest szkolony do wykonywanej pracy. Po to jest okres próbny. Jeśli nowy pracownik szybciej niż w ciągu 3 miesięcy nauczy się swojej pracy to bardzo często skracamy okres próbny i pracownik otrzymuje lepszą stawkę i umowę na rok czasy lub czas nieokreślony.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

    Zobacz opinie na temat firmy Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.?

    Kandydaci do pracy w Veyna -Weyna I S-Ka sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
Przejdź do nowych opinii