Opinie o Wumed (Warszawski Uniwersytet Medyczny) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawski Uniwersytet Medyczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawa

Olga

Ale jest proste wyjście odejść z tej firmy. Jest dużo innych firm potrzebujących ludzi. Szkoda, że nie potraficie docenić firmy!!

@Olga

Panie kierownik, a co pani tam robi. A co zrobicie bez pracowników , resztką pozostałych zaorzecie całą robotę- czyli jak zwykle. nie każdy tak potrafi wazelinować,

mm
@Olga

Szkoda, że firma nie potrafi docenić pracowników..... Po 7 latach pracy uznałam, że górnolotne hasła i obietnice to kpina z pracowników. Zamiast wspierać pracownika i dbać o jego rozwój, doceniać jego pracę (często wykraczającą ponad zakres obowiązków), to rzuca się kłody pod nogi, blokuje ścieżkę rozwoju. Uciekać jak najdalej!!!!! Ja uciekłam i nie żałuję.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Czy trudno przejść rozmowę?

@Czarek

Łatwo, bo nikt tu nie chce pracować.

Igor
@Czarek

a nie łatwiej wejść na stronę WUM w zakładce praca i sprawdzić wszystkie dostępne ogłoszenia?

Olom

Właśnie zastanawiająca jest ta ciągła rotacja. Czyli ludzie uciekaja

Niestety dyskryminacja pracowników, na tym samym stanowisku różnica w zarobkach 500 zł i więcej.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warszawski Uniwersytet Medyczny na stanowisko Specjalista w Dziale Księgowości? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jacek

Internet i papier przyjmie wszystko

lewak

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Praca w administracji to porażka. Układy i układziki, jak w PRL. (usunięte przez administratora) blond dyrektorki zero wiedzy, buc i (usunięte przez administratora) W kadrach wiecej rządzących, co rozumy pozjadali niż uczciwie pracujących.(usunięte przez administratora)przez 6 dni w tygodniu/ tak, tak pracuje sie w niedzielę-za free/ Płacą według zasług i swojego widzimisię. Siatka płac dla naiwnych. Urlop w terminie dla wybranych a reszta motłochu jak zasłuzy. Premia jak ziemia obiecana tylka dla lizusów i donosicoieli.

Wkurzony

Masakra jakas z babami szwedajacymi sie po korytarzach, a w swoich pokojach nikt nie pracuje!!!

Zawiedziony człowiek

Bardzo słaby dpstęp do jakichkolwiek informacji, Pani w sekretariacie bardzo problemowa , egzamin wstepny na studia to porażka każdy został zaproszony na tę samą godzine gdzie egzamin odbywał się pojedyńczo i trwał ok 10-50min (wyobraźcie sobie zażenowanie ostatniej osobyna dwustronnicowej liście....). Dodatkowo moge powiedzieć żę rozmowa kwalifikacyjna na logopedie to jeden wielki PIC NA WODE! Jako kandydat moge powiedzieć że moje checi studiowania na tej uczelni zmieniły się w bardzo niskie mniemanie o tym miejscu i zrezygnowałam z jakichkolwiek starań o przyjecie na studia.... /PODPISUJE SIE DO KOMENTARZY POPRZEDNIKÓW

Rysiek

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła Warszawski Uniwersytet Medyczny brak opieki medycznej nie zapewnia nawet pracownikom niesamowita rotacja w kadrach fatalna atmosfera stare dziady-baby w zarządzie z rodowodem z PRL bez lustracji .

benek

Stanowczo odradzam to miejsce pracy Centrum informatyki WUM nepotyzm układy układziki (usunięte przez administratora) szykanowanie pracowników brak środków finansowych nawet na najpotrzebniejsze materiały firma fatalnie zarządzanie o wszystko trzeba się dopominać brak przygotowanych miejsc pracy chamskie odzywki osób powiązanych z zadrzem zatrudnione całe klany rodzinne .Fatalna atmosfera w pracy zadłużone szpitale podległe tej jednostce . Ratuj się kto może .

ada

na stronie WUM zamieszczone są oferty pracy dla nauczycieli akademickich i dla osób niebędących nauczycielami @flash przeglądnij może coś Cię zainteresuje

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Warszawski Uniwersytet Medyczny. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawski Uniwersytet Medyczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawski Uniwersytet Medyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawski Uniwersytet Medyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszawski Uniwersytet Medyczny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Warszawski Uniwersytet Medyczny