Opinie o Bobrowa Dolina

Maja

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Bobrowa Dolina? Czy jest możliwość rozwoju osobistego poprzez awans w firmie? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Maja

@ona a co najbardziej podoba Ci się pracując w Bobrowa Dolina? Powiesz na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoją opinią na temat pracy w tej firmie? Czy wiecie może czy w najbliższym czasie pojawią się jakieś nowe oferty pracy?

ona

Tak dalej pracuje. Umowa o prace i dobra atmosfera. Zawsze miałam zlecenie.

Maja

@onadalej jesteś pracownikiem Bobrowa Dolina? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Co sprawia, że według Ciebie jest warta polecenia?

ona

Od kiedy mamy nowego szefa (2016 - marzec) pracuje się to bardzo przyjemnie. Polecam Bobrową jako miejsce pracy.

Kucharz

Pracuję w bobrowej od maja 2016. W pracy jest bardzo dobra atmosfera z szefem idzie się dogadać. Bywa dużo pracy latem i czasami brakuje nam miejsca na kuchni. Bardzo fajni ludzie tu pracują, kontakt recepcja kuchnia jest b. dobry.

Kucharz
@Kucharz 22.11.2016 16:27

Bardzo śmieszne

Margaret

czytam i aż szok, bo na sylwestrze byliśmy ekipą i było bardzo fajnie, jedzenie smaczne, zabawa znakomita, cudne fajerwerki, nic nie było z zewnątrz widać, że nie ok jest tymbardziej, że byliśmy w weekend w styczniu na obiedzie i jedzenie było jeszcze lepsze niż na sylwestra.

ASD123

(usunięte przez administratora) Jak atmosfera wewnątrz?

ona21

Byłam wczoraj na weselu (jako kelnerka 10złh). Pierwszy raz w bobrowej kase dostałam od razu po weselu, ludzie spoko zobaczymy co bedzie dalej.

Ja pracuje na recepcji mam zmiany 12 godzinne i inni też mają 12 godzinne każdy ma posiłek za darmo w firmie normalny obiad z restauracji 1x dziennie kawa herbato woda do woli. A zmiany czasami dzień czasami noc, różnie. pozdro

pokojowa

Przyznaję, że trochę obawiałem sie pracy w Bobrowej, gdyż przeczytałem kilka złych opinii na ich temat. Jednak z perspektywy czasu oceniam pracę w firmie bardzo dobrze. Dają pracować i dają zarobić.

ja tez jestem zadowolona z pracy, co prawda jestem tu nie całe dwa miesiace ale bardzo mi sie podoba.

szef kuchni

ja jestem bardzo zadowolona z pracy w bobrowaj pracuje 3 miesiace i nigdy mi sie pensja nie spozniła.

Zostaw opinię o Bobrowa Dolina - Bobrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobrowa Dolina