Opinie o PW Budownictwo Sp z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PW Budownictwo Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PW Budownictwo Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW Budownictwo Sp z o.o. w Lublin

Pracownik.

Firma w której toleruje się pijaństwo , kant na składkach zus placone od najnizszej a nie od zarobku.dlatego szukam cos nowego

Teresa Nowy wpis
@Pracownik.

Ale kazali Ci pić ze sobą czy jak? Bo jak nie, to robisz swoje po prostu.

były Nowy wpis
@Pracownik.

Cała prawda

Op z1

Witam Pracowałem tam rok czasu jako operator, co ja mogę powiedzieć u mnie było wszystko ok to może zależy jaka budowa, jacy ludzie, jaki kierownik, ja tam złego słowa nie powiem na kierownictwo miałem wszystko na czsa lubiłem swoją pracę chociaż pracowałem z dołu, ludzie byli spoko ???? Jak ktoś tam jest lewy do roboty to się nie dziwię że ma źle. Mój powód zwolnienia był taki zbyt Zadko zjazdy do Polski no ale jak to operator nie zastąpiony hehe żartuję pozdrawiam wszystkich kolegów z pracy powodzenia

Rafał
@Op z1

Miło wspominasz swoją pracę za pośrednictwem tej firmy. Mógłbyś napisać, jak w Twoim przypadku kształtowało się wynagrodzenie? Chciałbym wiedzieć, na jaką stawkę mogłeś liczyć.

Op z1
@Rafał

Tam są miesięczne wynagrodzenie pracujesz miesiąc masz to co sobie ustaliles, mniej więcej 2300 netto do 2600netto tylko cały miesiąc musi być, Pozdrawiam

@Op z1

2300- 2600 to trochę przeginasz. Nie jest to prawda

Witold Nowy wpis

Nieprawda? To ile płacą według ciebie. Więcej? Podaj stawkę bo chce wysłać CV i przydałoby mi się takie info.

ufo Nowy wpis
@Witold

Raczej mniej.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie PW Budownictwo Sp z o.o.?

Krzysztof

Żaden system premii uznaniowych w tej firmie nie istnieje. Miałem obiecane, że po miesiącu pracy otrzymam 17zł. z początkowego 16tu i na obietnicy się skończyło. Poza tym musiałem pójść do radcy prawnego żeby odzyskać zaległe pieniądze za urlop i delegacyjne, którego firma nie płaci. To podwykonawca i zawsze nim będzie, dlatego nie liczcie na wiele.

Nie ma żadnego systemu :)

Edmund Dantes 4

Witam, Bez owijania w bawełnę-pomimo, iż próbowałem zmienić cokolwiek polubownie na drodze mailowej próbując uświadomić szefowej, że powinny zajść gruntowne zmiany niestety nic się nie zmieniło. Mianowicie: 1) Częste braki przerw podczas calodniowej pracy, co skutkuje nie tylko wycieńczeniem fizycznym ale i psychicznym 2) Zarobki kompletnie nieadekwatne do takiej katorgi 3) Brak pralki na mieszkaniu - nie dość że ręce po takim wysiłku dosłownie odpadają to trzeba prać ubrania ręcznie 4) Kierownik budowy kierujący drakonskimi prawami 5) Zasady BHP równie obce jak empatia i poszanowanie pracownika, stad ciekawi mnie co by powiedziała inspekcja pracy, ba, nawet Miedzynarodowa Organizacja Pracy by sie mogła wypowiedziec :)

pracownik PW
@Edmund Dantes 4

Panie Edmundzie stwierdzam , że pisze Pan nieprawdę. Ma Pan dwie przerwy w ciągu dnia każda po 30 min. Tak samo jest w innych firmach lub nawet mniej. Czas pracy ok. 9 h więc nie odbiega to od standartu na budowie ( nawet w Polsce).Z pralkami to jest rożnie w zależności od lokalu jaki się wynajmuje.Zarobki całkiem niezłe. Uważam ,że wyższe od wielu firm. BHP - ? W większości przypadków to my pracownicy nie przestrzegamy , mimo potwierdzenia znajomości przepisów i przejścia szkolenia stanowiskowego. Przykład- notoryczne nie noszenie kasków, nie mówiąc o szelkach czy barierkach.

@pracownik PW

Przecież dajecie stare kaski, a szelek nie ma kiedy założyć tak trzeba się uwijać. Oszukali mnie jawnie na 300zł przy odejściu.(usunięte przez administratora) Gdzie jest kasa za pracę w delegacji?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PW Budownictwo Sp z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krzysztof

Zapomnieli mi wpłacić urlopu po odejściu. Musiałem pójść do radcy prawnego, a i tak mnie oszukali na ponad 300zł. W Sam raz tak, żeby nie opłacało mi się pójść do radcy po raz kolejny. Ktoś tym nieźle steruje. (usunięte przez administratora) mnie po prostu.

Remik

Firma jest stosunkowo młoda więc pozwólmy jej rozwinąć skrzydła choć teraz jest całkiem dobrze.

Jan

To nie jest prawda żefirma nie płaci jest touzaleznione od liczby dni przepracowanych nie godzin jedynym problemem jest kierownik firma ma parę budów w Niemczech nie na każdej jest walniety kierownik.

Ma
@Jan

O jakim mówisz kierowniku

Parnik

Praca bywa męcząca kierownik jest ok. Ceny ziemniaków na przyzwoitym poziomie. P.S jak coś zjedzcie resztę ziemniaków tych co zostawiłem

Zuzanna

Spożywanie alkoholu to już bez wątpienia poważny problem - należałoby po prostu zgłosić ten fakt odpowiedniej osobie. Ale nadmieniłeś też o nie wypłacaniu należnego wynagrodzenia przez PW Budownictwo. Jak duże są właściwie opóźnienia?

Jak długo czekaliście na odzew z PW Budownictwo Sp z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

M

Zależy jakie stanowisko

(usunięte przez administratora) Zacząłem pracę 18.03.2019, teraz jestem na zwolnieniu lekarskim. Umowa na okres próbny dobiegła końca. Nawet godziny źle obliczyli, oczywiście kiedy doszedł do nich druk lekarski ZUS ZLA(chorobowe)... Dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z koordynatorem i potwierdził moje 151gdz. w miesiącu maju. Czy ich księgowa nie ma kalkulatora?, czy polecenie odgórne było takie? Podejrzewam, że to drugie. Na umowie jest napisane: Za faktycznie wykonaną pracę pracownik w okresie zatrudnienia otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 22 50 złotych brutto miesięcznie. Pracowaliśmy jako podwykonawcy innej firmy i w stanie faktycznym miałem 16zł/gdz. Warunki mieszkaniowe w porównaniu z innymi firmami słabe. Grzyb na ścianie powoduje przecież choroby(np. nowotwory) Na umowie 2250 zł. a przy moich godzinach w rzeczywistości ponad 3tyś. Czyli najniższy ZUS,(usunięte przez administratora) czyli niższa renta lub emerytura(usunięte przez administratora) Delegacyjnego w kwocie 30zł. na dzień pracy oczywiście nie zobaczysz. (usunięte przez administratora)

Byłoś

Polecam jedynie w przypadku braku lepszych ofert.Wypłacają na czas ale na dłuższą metę to tragedia.(usunięte przez administratora)Człowiek ten zaznał jakiejś wielkiej krzywdy w dzieciństwie.Nie polecam to nie żart. Zus najniższy .Warunki mieszkaniowe kiepskie.Ja przynajmniej takie miałem.Swoich robót nie mają.Chodzi o godziny od Niemców,więc w deszcz największy zasówacie a płaszczy nie ma.

Lubelskie

NIE POLECAAAAAM, odradzam wszystkim chlopakom ktorzy w planach maja sie zatrudnic w tej zlodziejskiej firmie.Nie kompetentne kadrowe, ksiegowe, sam "szef" kawal....!! Chcialby zeby ludzie pracowali za 1600 euro (stawka stala nawet jesli pracujesz po 12 godzin i wszystkie soboty- zenada). Najlepiej rob rob i o nic nie pytaj, pracowalem w kilku dobrych a nawet bardzo dobrych firmach ale z czyms takim sie jeszcze nie spotkalem- chlopaki odradzam szkoda czasu, wysilku i pieniedzy.

xxx
@Lubelskie

szkoda że nie podpisze się Pan z nazwiska i imienia u nas za 1600 nikt nie pracuje a o braku kometencji to proszę podac co Panu nie podobało się

JOHN
@xxx

Potwierdzam. W PW nikt nie pracuje za 1600 euro. Stawki są znacznie wyższe. A pracuje się do 17 godz. Więc max 9,0 godz. Soboty jak w innych firmach max 12.00.

L.W
@xxx

To że takie bzdury piszecie i takiej pracy co masz do niej bo w tej firmie jest 20 procent alkocholikuwktóry zostajom zwolnieni i tak powinno być a to że tak piszom i pan to wasza wina bo jakoś ci co nie pijemy to dostajom normalne pensje i niech koledzy tak niepisze bzdur podpisano L.W

Adrian
@Lubelskie

Niestety to co napisałeś jest prawdą. Na wyjazd, czekasz w nieskończoność. 1600 euro to śmiech na sali, biorąc pod uwagę liczbę godzin 11-12. W kraju, w tej firmie nie mają nic do zaoferowania. Pracowałem w Niemczech i w kraju. 15zł. dla fachowca, który pracuje w pocie czoła to lekka przesada. Młodzi na start w mniejszych firmach mają 16-17zł. i szansę nauczenia się czegokolwiek. Na budowie i kwaterze panuje niemiła atmosfera. W pracy donoszą nawet, jeśli sumiennie pracujesz, a po jest jedna wielka libacja. Praca tylko dla silnych psychicznie desperatów.

Mam propozycję wyjazdu z tej firmy do niemiec proponują stawkę miesięczną czy może ktoś coś powiedzieć o tej firmie podobniesz niby jest ona ok

Eksportowiec

Złodzieje

L.W
@Eksportowiec

W jakim sensie (usunięte przez administratora) wytłumacz bo ja norealnie pracuje 4 lata i nikt mnie nie oszukał były opóźnienia w wypłatach ale firma fszystko wyruwnała od dluszego czasu do 15 każdego miesiąca wyplaća to co wygadujecie i piszecie to kłamstwa podpisano L.W

Były pracownik.

CZESC.To prawda,firma nie szanuje ludzi,ciagle jakies problemy z płaceniem.Obiecuja tyle i tyle a okazuje sie,ze dostajesz po dlugich rozmowach dzwonieniu,upominanie sie o swoje 70 procent tego co bylo ustalone.Nie polecam.Pracowałem w Hamburgu i na morzu polnocnym na wyspie sylt.

@Były pracownik.

Ty chyba firmy pomyliłeś bo nie mieliśmy i nie mamy budów w Hamburgu i na Sylcie

@Były pracownik.

Dlaczego pisze Pan takie pomówienia na naszą firmę skoro my nigdy nie mieliśmy budów w Hamburgu ani na Sylcie. I sądzę że nigdy Pan nie był pracownikiem naszej firmy tylko innej lubelskiej która ma w nazwie budownictwo. Wypadałoby sprwawdzić gdzie pisze się takie oskarżenia. my płacimy zawsze w terminie i zawsze to co jest ustalone.

JOHN
@Były pracownik.

Kolego - PW Budownictwo nigdy nie wykonywało prac na Sylcie ! To byla inna firama. Mianowicie KNP i DWK -też z Lublina. Prezesem był(usunięte przez administratora). Pracowałem tam więc proszę nie pisać fałszywych informacji.

Bioly

Jak tam zmieniło się co??

teraz wiem,ze maja rekrutacje do Niemiec.Brak ludzi,bo nie placą na czas,lekceważą ludzi.Pracowalem tam miesiac czasu i im podziekowalem.NIE JEDZCIE!Szkoda waszego czsu i straconych pieniedzy.

xx
@anonymous

drogi panie my placimy na czas i nikt nikogo nie lekceważy wstyd pisać takie oszczerstwa

Opinie pracowników dotyczące pracy w PW Budownictwo Sp z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mądry Mądry

W tej firmie nie ma zachowanych zadnych ale to zadnych spraw na tle socjalnym, brak wyplacania swiadczenia chorobowego w razie W., a ze o urlopie platnym nawet nie wspominam. Tutaj sa lamane wszelkie prawa pracownika. W ogole zacznijmy od tego ze nie sa nawet odprowadzane skladki do Zus-u, no i teraz pytania JAK TAKA FIRMA MOZE W OGOLE ISTNIEC NA MOCY PRAWA POLSKIEGO????!!!! Da sie? Da sie!

xxx
@Mądry Mądry

dlaczego piszę Pan że nie są płacone chorobowe i składki do zus przecież to kłamstwo

Damian

@Murarz, Twoje oskarżenie wobec PW Budownictwo jest bardzo poważne. Wpisy, które są zamieszczane na forum powinny być rzetelne oraz sprawdzone. Tylko takimi informacjami dzielimy się w tym miejscu. Ostatnie opinie na temat PW Budownictwo są negatywne. Może da się napisać coś pozytywnego o pracy w tej firmie? Wszelkie negatywne sytuacje zawsze można wyjaśnić z przełożonymi.

Murarz
@Damian

Znam ta firme i wiem doskonale jakie warunki pracy oferuja swoim pracownikom, dlatego moje "oskarzenie" jest prawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o PW Budownictwo Sp z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PW Budownictwo Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PW Budownictwo Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PW Budownictwo Sp z o.o.?

PW Budownictwo Sp z o.o.
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Cicha 5 lok. 3
    20-078 Lublin