Opinie o M Development Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M Development Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Development Sp. z o.o. w Białystok

Klaudia

Tak czytam wszystkie komentarze i się zastanawiam... płakać czy się śmiać? Jakieś płacze bo parking zabrali? A może zabrali bo to czyjaś własność, bo trzeba to utrzymać i płacić podatki? Znam temat parkingów i wcale się mieszkańcom bloków nie dziwie bo tak jak szeregówki mają swój teren, tak bloki mają swój. Po za tym mieszkam w domu na tej samej ulicy i zakupiłam mieszkanie w bloku jako inwestycje, więc jestem trochę tu i trochę tu jeśli chodzi o opinię. Developer chyba coś ruszył w sprawie usterek bo był już u mnie Pan który zrobił opis i naprawił ściany. (chodz czekałam prawie pół roku) Druga kwestia to dzięki blokom mam blisko do sklepu, apteki czy fryzjera ???? Osobiście jeśli miała bym znów kupić od tego developera mieszkanie to bym to zrobiła bo odpowiada mi lokalizacja i wygląd osiedla a sam developer jak każdy inny-nic dodać, nic ująć ????

Wiki
@Klaudia

Najwyrazniej, nie zna Pani całej historii parkingu. Developer (usunięte przez administratora) mieszkancow szeregówek, twierdzac od samego poczatku , ze parking przy blokach bedzie wspolny dla wszystkich mieszkańcow. Obecnie mieszkańcy szeregówek sa w sporej (usunięte przez administratora) bo wiekszosc ma po 2 a nawet 3 auta i nie ma gdzie parkowac , a miejsc parkingowych na osiedlu kazdy ma po jednym ! Nie da sie powiekszyc osiedla i miejsc parkingowych zabraniaja tego przepisy. Devloper mógł załagodzic sprawe ale wręcz zaognił konflikt. Na kazdym zebraniu przez 2 lata mówił, ze mozemy parkowac na blokach, jednocznie pare dni pozniej na zebraniu na blokach mówil , ze podobno nas uswiadamiał ,ze nie mozemy tam parkowac co jest kłamstwem. Kolejna sprawa, my bujamy sie z usterkami juz 2 czy 3 lata ! I to sa.powazne sprawy. Problemy typu grzyb, brak delatacji, problemy z kominami, duze dziury w scianach itd... pragne zauwazyc , ze pewne rzeczy zaczely wychodzic pozniej wiec jeszcze wszystko przed Pania. Pewnie Pani sie tez ucieszy jak za chwile developer postawi tu wiezowce. Widzac co teraz dzieje sie tu na ulicy, prosze sobie pomyslec co bedzie jak wjedzie dodatkowo np 10 blokow w tym wiezowiec ( chociaz grom wiem moze to beda same wiezowce) Developer ruszyl z naprawami dopiero jak mieszkancy zaczeli zbierac podpisy na pozew zbiorowy ! Juz nast dnia latal.i spisywal usterki. Mniejsze nawet naprawił, z wiekszymi ludzie dalej sie bujaja. Fajnie , ze sa sklepy sama cieszyłam sie z tych blokow. Niestety ale fajnie by bylo móc spokojnie wrocic do domu , móc gdzie zaparkowac, odpoczac w ciszy w mieszkaniu co jednak jest nierealne na ten moment i mysle ze tak zostanie, bo mieszkania sa fatalnie skonstruowane. Bloki miały pełne prawo zrobic z terenem co chcieli tak to prawda. Jak bym wiedziala, ze bedzie taki problem z parkowaniem i mieszkaniem w zyciu bym nie kupiła nic od tych ludzi ! I oni to wiedzieli stad okłamywali wszystkich ! Serio chce Pani pochwalic takie zachowanie i oszukiwanie ludzi? Fajnie , ze Pani sie udalo z mieszkaniem ale kto wie moze dla Pani dzieci, rodziny bedzie mniej do smiechu jak ich to spotka takie zachowanie trzeba tępić a nie przyklaskiwać

Klaudia Nowy wpis

Wiki Nowy wpis
@Klaudia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do M Development Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 5 października.

@Mieszkaniec Szkoda, że nie ma żadnego uzasadnienia pod takim wpisem. Myślę, że konkurencja mocno inspiruje widząc dobre opinie firmy!!

Magda
@Marek

Zaskocze Pana jestem klientka, bardzo zawiedziona. O takich patodewloperkach czytalam tylko w gazetach , az niestety sama jestem w tym gow.. mieszkaniu. Ilu ludzi sprzedaje juz mieszkania przez fatalna jakosc mieszkań. Od 2 lat zarywam noce , nie mam gdzie odpoczac bo mimo ze mam spokojnycj sasiadow slysze ich kazdy ruch w domu, rozmowy, kazde pierdniecie. Wmawiaja ze to wina sasiadow, a problem jest w wielu mieszkaniach. Z tego tez powodu ludzie pozbywaja sie mieszkan. Ile przepłakanych dni mam przez Wasze mieszkania !! moj dziadek bez komupterow, bez architektow, bez takiej wiedzy jaka dzisiaj ludzie posiadaja zbudował.o wiele lepszy dom niz to co panstwo oferuja . Unikac tych wspolnikow jak ognia.

Kamil
@Magda

Moze jeszcze wytlumaczy Pan ta wojne miedzy blokami a szeregówkami , gdzie obiecano ten sam parking dla obu inwestycji a finalnie jedna zostala wykolegowana . Osiedle zamniete mialo miec dodatkowy parking na zew i niestety wystawiono nas do wiatru , na calym osiedlu sa same zakazy parkowania najblizszy parking 1 km albo i wiecej , dalej Pan twierdzi ze to konkurencja ? a moze klamstwem jest tez zastraszanie przez mieszkancow blokow , mieszkancow owych szeregowek ? najgorsze osiedle na jakim w zyciu mieszkalem !! ciagle problemy i to wszystko zafundowal developer. Rozmawiałem tez z innymi klientami dewelopera nie pierwszy raz (usunięte przez administratora) ludzi

@@@ Nowy wpis
@Kamil

Wszystko co tu wyżej zostało opisane to niestety jest prawda. Wieczne problemy i zwalanie winy na mieszkańców. Brak reakcji na zgłaszane problemy/ reklamacje w mieszkaniu czy na osiedlu. Budynki są budowane z bardzo słabej jakości materiałów, aby szybciej i aby było taniej. Sprzedać i niech później kupujący mieszkanie się martwi. Najgorsza decyzja to kupno mieszkania od tego dewelopera.

Gosia

Panie w biurze nie ogarniają co się dzieje. Zarezerwowaliśmy w poniedziałek mieszkanie, po czym we wtorek pani zadzwoniła, że jednak inny klient je wcześniej oglądał ale panie się między sobą nie dogadały i zapomniały zaznaczyć w systemie... Teraz czekają na jego decyzję w związku z czym my również mamy czekać. Dziś telefon, że klient się zdecydował i mogą nam zaproponować inne mieszkania.. 70 tys droższe.. PORAŻKA..

@Gosia

Miałam identyczną sytuację w 2023 roku. Rezerwacja mieszkania, potem się okazuje, że zarezerwowane jest inne, a te które chciałam zarezerwował ktoś inny, więc ja już nie mogę, mimo że byłam pierwsza. Czekałam na decyzję klienta, czy bierze czy nie. Finalnie osoba, która zarezerwowała “moje” mieszkanie zdecydowała się na kupno, więc przepadło. Totalny bałagan i brak organizacji.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie M Development Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik budowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w M Development Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Justyna

Jestem szczęśliwym mieszkańcem jednej z inwestycji spółki - jestem bardzo zadowolona!!! Deweloper przede wszystkim wywiązał się ze wszystkich terminów! Współpraca na etapie kontaktu z miłymi Paniami z biura sprzedaży również układała się pomyślnie, czułam się zaopiekowana od czasu, gdy załatwiania dokumentów do kredytu, aż po termin ustalenia przeniesienia własności. Szczerze polecam <3 Dzięki M Development mamy dom ciepły, oszczędny... i piękny!!!

M Development Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Msz

Fatalne mieszkania, fatalny kontakt z włascicielami. Olewaja wszystko obiecuja zlote gory. Patodeweloperka. Bardzo zła jakoś budynkow, generalnie wiesz dobrze co w danym momencie robi Twoj sasiad. Jak on ma gosci , tez jestes mimo woli jej uczestnikiem. Zwala wine na jakosć materiałow sasiada, problem jest w tym ze wielu sasiadow, mysle ze nawet wiekszosc ma.ten sam problem. Robienie dzikich interesow z klientami, kosztem całej wspolnoty. Obiecywanie dodatkowych miejsc parkingowych. Kiepska elektryka, przeciekajce kominy, zalewane mieszkania, kiepsko.okna i drzwi itd... szczytem wszystkiego jest wmawianie ze sasiad sam cos zepsuł , oraz ze sytuacja została miedzy nimi wyjasniona. A tem sam sasiad twierdzi.totalnie cos innego. Durnia z ludzi robicie myslac , ze nie beda ze soba rozmawiac. Dwa osiedla obok siebie, skłocone przez Państwa firme!! Dla szeregowek wmawial ze beda mogli parkowac na blokach, a na blokach totalnie inna bajka !! Unikac jak ognia tych ludzi.

@Msz

To prawda

Dorota Dwernicka

Firma ma świetną ofertę, mieszkania są w bardzo atrakcyjnych cenach, niskich jak porównam z konkurencją. Jednocześnie nieruchomości są w wysokim standardzie, później tanie w utrzymaniu, energooszczędne i niskie czynsze. Bardzo podoba mi się także styl ich wykonania, zwłaszcza Polne Kwiaty, klatki schodowe są śliczne. Wysoka kultura obsługi klienta, nienachalna a konkretna. Nie robią żadnych problemów żeby spotkać się w niedziele na budowie. Dorota Dwernicka.

słaby PiaRdowiec
@Dorota Dwernicka

Użytkownik Remik napisał: @Klient To jest forum dla pracowników firmy a klienci powinni sprawdzać gdzie zostawiaj,a swoje uwagi.

Magda
@Dorota Dwernicka

To chyba jakis zart, dobra jakosc ? Dlatego sasiedzi slysza siebie wzajemnie ? Dla osiedla obok naopowiadal bajek aby tylko sprzedac . Ogrody mialy byc zagospodarowane , kazdy musial zrobic je sam. Sciany w ogrodach po 2-4 metry ?? Ludzie żyja jak w norze. Mimo , ze zapewnial ludzi ze nie bedzie obnizonego terenu. Regularnie zalewane ogrody, z wielka łaska i krzykiem na całe osiedle zrobił drenaż. Okłamywanie ludzi co do parkingow , dwa osiedla skłocił. Dla bloków opowiada jedne bajki dla szeregówek obok totalnie inne. Wielu ludzi mialo problemy z elektryka, przeciakajcymi kominami, z oknami, drzwiami. Z dziurami w scianach, w tynkach. Patodeweloper !!

Zawiedziona

Nie polecam. Projekt budowlany a rzeczywistość to u nich zupełnie inne światy. Norma? Norma jest wtedy kiedy im to odpowiada. Takie same elementy(wg projektu) w jednym i tym samym mieszkaniu zrobione zupełnie inaczej. Rozbieżność z projektem ogromna, ale dla nich wszystko Ok. Panie z biura, miłe i uprzejme handlarki. Powiedzą wszystko i przy okazji głupoty, żeby tylko sprzedać. Jakość wykonania ich budynku jest conajmniej niezadowalająca. Niestety radzę trzymać się z daleka, albo uzbroić się w dużo cierpliwości i przygotować na błędy, których nie poprawią.

@Zawiedziona

Płatność została dokonana z góry czy może zaliczka? Bo zastanawiam się czy nie można byłoby ewentualnie negocjować reszty ze względu na jakość wykonania.

Niekomptencja pracowników i nic więcej

Jacek
@Marcin

O czym dokładnie piszesz? Opowiesz co takiego ci się tu przydarzyło?

Juro
@Jacek

Szkoda słów

@Juro

Kandydatów pewnie też, skoro nie będą wiedzieli co jest grane? :(

Robert

Kto kupuje mieszkanie lub domek to proszę zaopatrzyć się w agregat prądotwórczy. I najlepiej swojego elektryka bo ten który u mnie robił to źle poskładał rozdzielnie i popaliło mi sprzęty.

@Robert

Serio? I zaakceptowałeś to i niczego z tym już nie zrobiłeś? Zgłosiłeś mu to chociaż?

Krystyna

M. Dewelopment zatrudnia tylko kierowników. Albo starszych którzy nie ogarniają budowy. Albo młodych [zielonych] którzy zamiast pilnować budowy to pasjansa na komputerze w pseudo biurze układają.

Teresa
@Krystyna

To kogo twoim zdaniem powinien zatrudniać? Starsi źle, młodzi jeszcze gorzej?

Sąsiad Saszy

Masz racje kolego Saszo , elewacja też po taniości. I te wykopki jeden drugiemu kable przecinał zero organizacji.

Sasza

Racja jestem elektrykiem i tez kupiłem dom w Porosłach . Licznik założyli dopiero po roku jak się wprowadziłem albo dłużej dokładnie nie pamiętam. Pouszkadzane przewody w narożnikach ścian , pewnie źle przewody pomocował elektryk nie chciało się dokładnie, i tynkarz mógł uszkodzić dobijając żeby nie wystawały spod tynku. Brak GSU połączenia bednarki z linką nie powinna być odebrana ta instalacja . Hydraulika to porażka najmniejszym kosztem zrobiona z hydraulikiem nie dało się dogadać. Popękane ściany . Lepiej samemu wybudować dom

Remik

Klient

Firma całkowicie olewa klienta. Kompletny brak informacji o postępie prac. Wstępnie mieszkania miały być na koniec maja. Zero informacji z ich strony, wykręcają się tak jak lekarze Covidem19., podczas gdy w budowlance nie ma zastoju. Jedyne co firma robi chętnie to udostępni wasze dane firmom montującym drzwi czy hydraulikom lub stolarzom wykonującym meble na zamówienie. Na początku wydawali się profesjonalni, ale po zapłaceniu ostatniej raty nawet jeden mail im się nie wypsnął nie mówiąc o telefonie. (usunięte przez administratora) klient zrobił swoje czyli zapłacił. Uważajcie podpisując umowę na terminy które wam obiecują a które zawrą w umowie. Absolutnie nie polecam.

Mieszkaniec

Nie polecam! Trzymać się z daleka!

Masth

Nie polecam firma (usunięte przez administratora)

Nie polecm

Zostaw merytoryczną opinię o M Development Sp. z o.o. - Białystok

M Development Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pl. Rynek Kościuszki 15B lok. 29
    15-091 Białystok