Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Wiem kto...

Co tak cicho płaczki i nieroby, wyczerpał się Wam jad jakim plujecie na szefa i innych ? Oj stara gwardio...wstyd, kolejna rewolucja w główkach zakiełkowała. Poszukajcie w odbiciach lustrzanych śladów...

Jadowity
@Wiem kto...

Widzę koleżko, że wiesz kto, ale nie wiesz kiedy, dlaczego i po co. Ostatnio firma zatrudnia osoby, które generalnie wiedzą mało i ty wpisujesz się widzę w ten trend.

Kudłaty
@Wiem kto...

no tego szefa to nam zazdroszczą wszyscy. Dostaje tantiemy z reklamy pracuj za wykorzystanie swego wizerunku w niej :)

Marlow
@Kudłaty

rogacz,gej i do tego skarżypta. Chyba wiem kto to Wiem kto..

Anex
@Marlow

...a do tego satanista, lewak, mańkut i lekko sepleni.

Jasiek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma jest dobrym pracodawcą, może trzeba sprawdzić swoja pracę?

ghość
@Jasiek

oj,trzeba było się podpisać z nazwiska, wazelina jest promowana,karusie.

brzydka
@Jasiek

ty Jasiek niedzielnym wieczorem na portalu firmowym siedzisz? dom kończ budować a nie bzdury wypisujesz

witam serdecznie jeżeli mogę zapytać, jaką flote samochodów służbowych posiada firma??

JJ

Zmieniło się trochę

fabiaN

korzystanie z aut slużbowych jest w SMC płatne co miesiac w zaleznosci od pojemnosci

Zorientowany bardziej niz fabi
@fabiaN

fabiaN - jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to chwalenie się swoją niekompetencją na forum publicznym jest słabym pomysłem. A teraz do rzeczy: obowiązujący w Polsce system podatkowy nakłada na każdego pracodawcę obowiązek nałożenie podatku od dodatkowego uposażenia, jakim jest dla pracownika wykorzystywanie samochodu służbowego do celów prywatnych. Nie jeździsz prywatnie - nie płacisz. Obowiązuje to zarówno SMC, jak i każdą inną firmę. Obecna flota to głownie Octavia i Focus.

zniesmaczona

wyciagane sa posty sprzed 5 lat by przesunac na dalsza pozycja niewygodne opinie? Jakiez to prymitywne ale doskonale obrazujące obecny poziom .

Witam, czy mogę zapytać o obecne nastroje w firmie i stabilność zatrudnienia? Myślę o aplikowaniu do Was z obecnej Waszej konkurencji.

Wujek dobra rada
@Gość

To może sobie daruj. O stabilności i obecnej sytuacji w firmie możesz poczytać sobie poniżej.

Wujek dobra rada
@Gość

Choć z drugiej strony przyda nam się każda fachowa para rąk do pracy ;)

3p
@Gość

A co Ci u konkurencji nie pasuje obecnie?? Skąd?

Doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Te wszystkie narzekania to takie pi$rdolenie niezadowolonych ludzi. K!@#$ jak się nie podoba to po co tam jesteście? Bo płacą dobrze? Byłem na rozmowie i dali tyle ile chciałem. Bo się zmienia na lepsze, a Wam to nie w smak? Bo Wy podwyżki nie dostaliście? Zastanówcie się dlaczego, może to w Was jest problem, a nie w tych ludziach, o których piszecie. Czytam te opinie jako aplikant i wygląda to jak chamska zemsta na własne frustracje.

Insider
@anonymous

Sądząc po powyższym wpisie wazeliniarze i inteligentni to dwa zbiory rozłączne. Jak podszywacz się pod aplikanta to nie pisz o zmianach na lepsze bo jako nowy nie wiesz czy kiedyś było lepiej czy gorzej. Nie pisz też o podwyżkach bo nie możesz wiedzieć że to jest na nie sezon. A na koniec aplikanci nie angażują się emocjonalnie w fora takie jak to.

Gorszy sort
@anonymous

Ty, aplikant, Wkrętak rzucił ci kość (podwyżkę) a ty odrazu merdasz ogonem i się łasisz? Godności!

Atende stolowka
@Insider

buehuehuehue

replikant

Wkrętak jako aplikant do Festo

Jack
@anonymous

"chamska zemsta na własne frustracje"... ktoś po chamsku się mści na swoich frustracjach? Przyznam,że nie załapałem sedna tego zdajnia. Oj widzę,ze to kolejny aplikant do działu F&B bo gada dużo, bez sensu a dostaje tyle ile chce.

Ziemniaki z zasmarzką na główn
@anonymous

Jak czyta się tekst „aplikanta” to widać że nie jest to gość z wysokiej półki co oznacza że jak zarząda od pracodawcy minimalną krajową to i tak złapie pana Boga za nogi.

boisz się?

Anioł Stróż

APEL do Wkrętaka vel Grubego Dyra alias Dyrektora Gasnącej Sprzedaży Co jakiś czas pokazują się na tym forum wpisy obrońców naszej firmowej mizerii . Niestety wpisy te pokazują , że ich autorzy nie władają dobrze językiem polskim, a ich inteligencja jest mocno dyskusyjna. Dobry PR to posypywanie gó..na cukrem-pudrem by potencjalnych zainteresowanych pracą w naszej firmie nie zniechęciły niepochlebne wpisy na tym forum. Tymczasem posty naszych mangerów-obrońców nawołujące do zwalniania się z naszej firmy nie dość, że obnażają ich miałkość to jeszcze rozmazują nasze firmowe gó_no powodując jeszcze większy smród. Dlatego apeluję by firma albo zatrudniła profesjonalną agencję PR, albo uciszyła wazeliniarzy kupionych podwyżkami, awansami i samochodami.

s
@Anioł Stróż

w naszej firmie nie było przypadkowych awansów. Wszystkie są wynikiem ciężkiej dobrej pracy. To, ze szef biura zarabia 2 krotnosc pensji inżyniera sprzedazy moze byc tylko czynnikiem motywującym. Miernotą podziękowaliśmy i wyeliminowaliśmy z ze zdrowej tkanki naszej firmy. Będziemy nadal zatrudniać ale wymagania aplikantom stawiać wysokie.A pod dobrym fachowym kierownictwem będziemy niebawem głównym graczem na naszym rynku. Pomysl z PR uwazam za zbędny.Tu nie ma miejsca dla amatorów.

ABC
@s

No i dopiero taki wpis nazywam dobrym PRem! Nikt tak jak Ś nie potrafi zawinąć gó..na w kolorowy papierek. Brawo Ś! Tak długo jak AT nie będzie widziało naszych wyników, tak długo utrzymasz się na tronie.

Atende 3p

W jednym z postów pojawiła się propozycja by poinformować Austriaków o sytuacji w Polsce. Jeśli chcemy działać pro-aktywnie, a nie biernie czekać na rozwój wydarzeń pod kierownictwem naszego Cesarza i dalszą degradację naszej firmy to jest to pomysł warty rozpatrzenia. Myślę, że warto poinformować Centralę o braku profesjonalizmu, zamordyzmie, straszeniu zwolnieniami, budowaniu nieufności wśród pracowników, otaczaniu się potakiwaczami, chaosie organizacyjnym panującym w SMC Polska.

Atende stołówka
@Atende 3p

@Atende 3p Normalnie jakbym czytał prymitywne ulotki, znane jak świat długi i szeroki bueheheheh Brakuje mi tylko: biali znowu biją murzynów albo kapitaliści wykorzystują biednych robotników. Choć z drugiej strony, to podpisałbym się pod tym postem obiema rękami, gdyby ktoś go zamieścił za poprzedniego dyrektora sprzedaży. Faktycznie, wtedy tak było (i Centrala zareagowała, prawda Atende 3p?). A propos czasów historycznych to mam nieodparte wrażenie (poparte wpisywanymi tutaj informacjami, które już dawno są nieaktualne), że głównie produkują się tu ludzie, którzy już w SMC nie pracują, a mimo to ciągle żyją tą firmą. Jak dla mnie cholernie dziwne i nieprofesjonalne, ale jak to mówią "każdy orze jak może".

Atende stołówka

Myszka Franciszka
@Atende stołówka

Problem w tym, że zamieniliśmy sobie siekierkę na kijek. Dobry deal.

@Atende stołówka

Chyba Wiertełko wcina sie do dyskusji i chcialby byc sedzia we wlasnej sprawie.

A.Assante
@Atende 3p

Pozwoliłam sobie dziś przesłać do działu PR w AT link do tych dyskusji. Może się ktoś wkrótce wypowie.

@A.Assante

Wygląda na to, że myli Pani przyczyny ze skutkami. Nasze wizerunkowe problemy wynikają z fatalnej sytuacji wewnętrznej, której pani od intranetu w Austrii nam nie naprawi.

Sylwester
@A.Assante

No to zaraz po nowym roku zjawi się sam Anioł na białym jednorożcu i wybawi nas od złego buehehehehe O święta (niczym nie zmącona) naiwności hehehe Jak to mawiali starożytni rosjanie "you make my day!" Zdrowia i więcej zdrowego rozsądku życzę w Nowym Roku. P.S. (teatralnym szeptem) Nie ma bezrobocia!!! Może zamiast donosić, lepiej poszukać innej, lepszej pracy? Chyba, że to taka mentalność...

@Sylwester

po co Anioła fatygować. przyjdzie koniec marca ,podsumowanie sukcesów rocznych ,a jesli cyferki w tabeli za bardzo odbiegną od anielskich wyobrażeń,to wystarczyć bedzie jeden pożegnalny mail...

Deratyzator
@Sylwester

Lepiej zawszone mieszkanie odwszawić niż kupować nowe, podobnie lepiej naprawić firmę niż szukać nowej.

starzyk

Przez kilkanaście lat była to porządna dobra firma handlowa,z dobrymi produktami i dobrą opinią na rynku.Kierowana przez rozsądną panią Prezes i ambitnego dyrektora handlowego.Co prawda regionalnych kierowników biur wybrał on z czapy ale jakoś to trzymał za mordę i wyniki miał wymierne. To co dzieje się u nas przez ostatnie kilkanaście miesięcy woła o pomstę do nieba. Walka o władzę,donosicielstwo,nepotyzm i wazelniarstwo Nowy dyrektor sprzedaży to człowiek przypadkowy, prócz chaosu i zastraszanie nie wniósł do tej pory nic konstruktywnego ani nowatorskiego co by przynosiło wymierne korzyści dla firmy. O jego klasie i doswiadczeniu swiadczy choćby to,że raczej nie chce chwalić sie dotychczasowym doświadczenien na portalach typu goldenline czy linkedin. Otoczyl się menadzerami branycf z "czapy". I tak, mamu tu ex milicjanta, ex mechanika,ex gońca z telewizji....rząd fachowców. Szkoda, bo do tej pory byłem dumny z tego , że tu pracuje. Teraz nawet gdy spotykam ludzi z konkurenci pytają z rozbawieniem " a co tam u was teraz się wyprawia?" Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - SMC

Liczydło
@starzyk

Gdyby ubrać słowa starzyka w liczby to rok temu wzrost wynosił 25%. Dzisiaj 10%, a jutro nie będzie lepiej.

Komandos

Koleżanki i Koledzy, w związku z jutrzejszą imprezą firmową i niepochlebnym wpisem Kolca, który napisał że nie lubi whiskey, proponuję by wszyscy pili jedynie ten alkohol. Zmyli to tropy ewentualnych psów tropiących.

kolec
@Komandos

Czy będziemy wspominać stare dobre czasy?

@Komandos

proponuje jednak patrzyć uważnie co pije nasz brzuchaty dyro i pić to samo. Biuro myslowitz prosimy o dopilnowanie zabrania z sobą odpowiedniej ilości wazeliny by starczyło również dla kolegów z innych regionów. Prowokatorom przypominam,ze istnieje różnica między whisky a whiskey. Uprasza się o spontaniczny smiech z wszystkich dowcipów przyszłego prezesa oraz nieudawane zainteresowanie przemówieniem o misji i wyjątkowości jego pracy na naszą rzecz

glos
@inż. Misiewicz

... i żadnych wspominek przy łysych.

@glos

póki są wierni,włos im z głowy nie spadnie

@inż. Misiewicz

Sory inżynier za to whiskey. Ja nie prowokator tylko miłośnik piwa.

@Komandos

Kurde, ale wtopa. Ja oczywiście lubię piwo ale jeszcze bardziej whisky.

@Komandos

nie mogę doczekać się jutra. kazdy będzie spoglądać drugiemu w oczy i szukać najdrobniejszej oznaki podwójnej moralności.

glos
@inż. Misiewicz

Nie rozmawiajmy o biznesie żeby nie wprowadzać dyra w zakłopotanie bo to temat na którym się nie zna. Będziemy gadać o pogodzie.

@inż. Misiewicz

No to będziemy mieli sympozjum meteorologiczne

Rewolucjonista
@inż. Misiewicz

Brzuchaty przyszłym prezesem? Brzuchaty przyszłym prezesem? Po moim trupie! Proponuję hasło „Socha na prezydenta”.

guest
@Karateka

nie moge sie oprzec wrazeniu ze rządy w naszej firmie są miniaturowym obrazem aktualnych rządów w naszym kraju. PS myslicie by podesłac komus do Austrii link do tego szczeroopiniowego forum?

Rewolucjonista
@guest

Ale Austriacy to takie same ciapciaki jak nasz Brzuchaty. I do tego jeszcze mówią po niemiecku

Głos
@guest

Z tą różnicą że nasz dyro ma raczej poparcie podobne do partii razem niż do pis.

@Głos

Kto spyta grubego po co mu ta sekretarka w myslowic? Jak on nic nie robi i podzieli się roboto z nowo panio to będzie nudząca się para. A z nudów różne rzeczy do łba przychodzą. Np na moim biurku.

rzenua
@Komandos

Kompletnie nie rozumiem tego szkalowania, jakby widze po wypowiedziach, ze część z Was to po prostu pracownicy, druga część to ofiary losu "pokrzywdzone" przez firmę. Na pewno każdy z Was wie jak jest wewnatrz, ale wypowiedzi wyżej to nawet niepoparte faktami hipotetyczne historie, które możne przyrównać do kaźdej firmy. Wszelakie skargi na temat SMC należy kierować do odpowiedniego organu władzy. Portal służy wyrażaniu opinii, a nie wylewaniu żalu.

@rzenua

Żenujący Francuzie z otoczenia Wkrętaka. W poście Komandosa właśnie jest propozycja skierowania sprawy do odpowiedniego organu władzy. A jeśli piszesz o niepopartych faktami historiach to podaj konkretne przykłady to łatwiej będzie się do nich odnieść.

rzenua
@Karateka

gosciu, a moj post jest jakbys jeszcze nie przetworzyl informacji, ze zamiast pisac o tym jacy Wy to nie jestescie prospoleczni to zgloscie ta sprawe lub zamilknijcie temat :)

@rzenua

A jak nie to co nam zrobisz?

Karus
@Karateka

naskarży do Austrii,że z o przez nas ,nie udaje sie mu realizowac tego co im nakłamał,ze mu sie uda.

Karol

WOW, Jesteś blisko prawdy ale nie do końca. Nic nie napisałeś na temat Mysłowice - Śląsk. Wrzucasz do kategorii inne? Co to znaczy padaczka?

mh
@Karol

z tego co słyszałem oddział w Myslowicach podlega po kierownictwo wroclawskie

@mh

frustrat.

zaniepokojony

mefisto opisał w 100% jak wygląda sytuacja. najłatwiej jest nazwać kogoś frustratem, zdrajcą czy malkontentem a o wiele trudniej rzeczowo porozmawiać i czasami też przyznać się do błędu w zarządzaniu

true

widzę,że ocenzurowano już post Mefista. Pytanie kto naskarżył i kogo tak bardzo prawda zabolała. ? Małego grubego ze ślunska czy małego brodacza z wlkp?

mefesto

łos Ludu 12.12.2017 17:12 Post mefista to chyba była pomocna opinia o tej firmie,dla kandydatow starających sie o prace. gowork prosi o żetene opinie. Jesli kto pisze by nie pakowac sie do Myslowic czy tez Poznania, póki nie zaczną tam kompetentni i profesjonalni menadzerowie kierowac, to chyba raczej pomocne info? po co usuwac? jest jak jest. Polecam nadal oddzial wroclawski i warszawski pod kierownictwem R.S. Pozostale dwa ' ośrodki biznesu' jak napisał mefisto uważam za padaczki

Samaratanin

Nie można nazwac SMC Polska firmą handlową, bo firmy handlowe z natury dążą do kupowania towarów gdziekolwiek jak najtaniej i próbie sprzedaży z jak największą marżą. Nie można nazwać też tej firmy producentem,bo w Polsce nie jest nic produkowane a od dłuższego czasu nawet montaż prostych zestawów również scedowany na zakład w Czechach. SMC Polska jest więc dystrybutorem wyłącznie austriackiego importera i producenta pneumatyki. Z tego powodu SMC Polska zmuszone jest do kupowania wyłącznie u jednego źródła za wysoką cenę zakupu. Próby obejścia tej zależności i kupowania bezpośrednio taniej gdzieś na świecie, skończyły się zwolnieniem prezesa, bo nikt w Austrii nie chciał zrezygnować z takiego kąska dodatkowych milionów euro obrotu. Dlatego ogłoszenia typu " szukamy pracowników dla największego producenta pneumatyki na Świecie" nie do końca odpowiada prawdzie. Jest wiele innych źródeł gdzie klienci w Polsce zakupują podzespoły SMC, czasami kilkadziesiąt procent taniej. Dlatego też starając się o pracę handlowca nie bierzcie tak łatwo wszystkiego co usłyszycie. Umowa na czas nieokreślony jest tu 3 cią umową, po 3 i kolejnych 7 msc pracy. Jeśli nie wywalczycie sobie zadowalającego was wynagrodzenia na początku, później są małe szanse na podwyżki. Premia roczna przy tak wyśrubowanych wymaganiach też będzie raczej symboliczna, a w pierwszym roku pracy nie bedzie wam przysługiwać. Co do rozwoju własnych miejętności technicznych, raczej nikt wam tu nie pomoże i zależeć będziecie tylko od siebie i swojego obeznania technicznego. By rozwijać swoje doświadczenia jako handlowiec,menadżer, to raczej nie w tej firmie. Nie ma tu nikogo, kto takowych mógłby kogoś nauczyć,gdyż generalnie sami się jeszcze uczą. Nie ma też w firmie menadżerów z krwi i kości, z obyciem w biznesie, studiami MBA, praktyką w zarządzaniu w poważnych firmach. Innych profitów jak juz ktoś tu pisał nie ma. Karta Luxmed jest tylko w części finansowana przez spółke,ale to też dopiero po roku pracy. To samo z kartą multisport. Premia roczna w wysokości od 0 do 100% jednej pensji miesięcznej, przyznawana lub mnie wg widzimisie lokalnego kierownika. Generalnie w porównaniu z ofertami pracy z innych firm o podobnym profilu w Polsce, firma płacąca raczej poniżej średniej. Moja rada: już na samym początku rozmów jasno domagać się informacji o swoim wynagrodzeniu od początku, domagać sie wpisania w umowę informacji o warunkach i wysokości przyznawania rocznej pensji, oraz jasnego określenia zakresu obowiązków,grupy klientów u terenu działania, bo pöźniej zmieniane to będzie wg własnego widzimisie " menedżerów" wszelkiej maści. Powodzenia.

@Samaratanin

Szef Sprzedaży w naszej firmie pracował w zakładzie wędliniarskim, sklepie RTV AGD i banku. Może MBA nie skończył, ale sroce spod ogona też nie wypadł. Jak ktoś pisze że nasza kadra managerska nie ma wiedzy i umiejętności to muszę zaprotestować. Siła naszych managerów jest tak „wielka”, że aż nasza konkurencja bije nam brawa i trzyma za nas kciuki. Wyniki naszej sprzedaży pokazują możliwości naszych managerów.

Jan Kowalski
@Kolec

Skutecznego managera zweryfikuje rynek i wzrostu na nim. Nie muszę być managerem z wykszatłcenia by być skutecznym. Wystarczy wrodzona intuicja,szybkość reagowania na zmiany i mądre kierowanie grupą podległych pracowników. Długie CV nie gra tu żadnej roli,Kolec.A o ile wiem SMC w ciągu ostatniego roku notuje historyczne wzrosty. Mniej zawiści życzę.

@Jan Kowalski

Właśnie cech wymienionych przez ciebie, Janie, brakuje u naszej kadry, ze szczególnym uwzględnieniem ostatniej. Jest za to w nadmiarze bezradności, chaosu i służalczości wobec Austriaków. A to co słychać w moim poście to nie jest zawiść, a wielkie rozczarowanie „dobrą zmianą”.

Jan Kowalski
@Kolec

Steva Jobsa czy Elona Muska też krytykowano za braki w wyuczonej edukacji menadzerskiej a ich idee i umiejętności wrodzone zrewolucjonizowały świat. Nasza firma ma wielki potencjał,gwarantuje ci to.

@Jan Kowalski

Kiedy porównujesz się do wielkich wizjonerów, ale również psychopatów ogarnia mnie pusty śmiech. Widzę że prócz profesjonalizmu i wyników brakuje ci pokory.

@Kolec

Panowie, proponuję żebyście wybrali się na piwo, tudzież inne whisky (obaj zdaje się lubicie) oczywiście bezalkoholowe ;) i wymienili poglądy na spokojnie ,miło i sympatycznie. Wymiana opinii na temat konkretnych osób to chyba nie to miejsce. Oczywiście obaj macie rację. ;)

@Drążę

Porzekadło mówi, że ryba psuje się od głowy. Nasza Głowa była sympatycznym ciapciakien, któremu po zdjęciu smyczy w czerwcu tego roku kompletnie odbiło. Wydaje mu się, że jest Steavem Jobsem polskiej pneumatyki, a w rzeczywistości jest jak Nokia na rynku smartphone’ów. Być może był świetny w sprzedaży kiełbasy, ale rozmowa z nim o pneumatycznym biznesie jest jak rozmowa o Facebooku z moją babcią. Wyniki sprzedaży w tym roku pokazują nieudolność naszych managerów i jeden czy dwa bardziej udane miesiące tego obrazu nie zmieniają. Życzę naszej firmie jak najlepiej i chcę pracować w niej przez kolejne lata, ale chciałbym by zmieniała się w tym czasie na lepsze, a nie gorsze. Dzisiejsza sytuacja w SMC nie napawa jednak optymizmem. A tak na marginesie to nie lubię whiskey.

Angel
@Samaratanin

Nic dodać nic ująć

szaraczek
@Drążę

Drąże,raczej nic z tego nie będzie,bo wszystkim wiadomo,że nasz nowy Wódz nie jedna się ze zwykłymi pracownikami,ale przemawia,tak jak to cesarzowi przystoi,przez swoich umyślnych.Pracuje tu już trochę a Wielebnego widziałem na oczy może z dwa razy,a jedyny kontakt werbalny to było moje ciche "cześć" bez odpowiedzi

@szaraczek

Szaraczek, czy jest Ci to naprawdę potrzebne ? Czy bez kontaktu z najwyższym Wodzem nie możesz wykonywać swojej pracy ? Cały czas szukam w myślach kto w firmie nie lubi Whisky (ewentualnie ey dla chętnych).

Głos Ludu
@Drążę

Drogi Szaraku, jeśli jesteś zainteresowany to wśród pracowników krąży nagranie przemowy Wodza z czerwcowego spotkania handlowców w Vyskovie. Byłem uczestnikiem tego spotkania i muszę Ci powiedzieć że słuchając tej przemowy nigdy jeszcze nie byłem tak zarzenowany. Myśle że im rzadziej nasz Cesarz przemawia tym lepiej dla naszego zdrowia psychicznego. Z drugiej strony o czym miałby the Boss z Tobą rozmawiać, o pogodzie? - na biznesie się nie zna. Na pogawędki z jego przybocznymi też nie warto tracić czasu, bo w czym Ci np. pomorze Wazeliniarz No.1 (łysy, okulary, Mysłowice) lub Wazeliniarz No. 2 (łysy, gruby, bez okularów, Mysłowice)? Pierwszy sprzedaży nie rozumie, a drugi jej nie ma.

Głos Ludu

Nie bój nic, mam kopię. Puszę post jeszcze raz zamieniając wazeliniarzy na przybocznych.

mefesto
@Głos Ludu

ale to chyba była pomocna opinia mefista o tej firmie,dla kandydatow starających sie o prace. gowork prosi o żetene opinie. Jesli kto pisze by nie pakowac sie do Myslowic czy tez Poznania, póki nie zaczną tam kompetentni i profesjonalni menadzerowie kierowac, to chyba raczej pomocne info? po co usuwac? jest jak jest. Polecam nadal oddzial wroclawski i warszawski pod kierownictwem R.S. Pozostale dwa ' ośrodki biznesu' jak napisał mefisto uważam za padaczki

Dorian

Mam takie pytanie. Firma zatrudnieniowa Wakat szuka asystentki lub asystenta dyrektora biura w Mysłowicach. Jestem po filologii angielskiej ale z techniką i automatyką trochę słabo się zaznajomiłem do tej pory. Czy jest sens aplikowania i jakiego rzędu wynagrodzenia mogę oczekiwać? Jakie będą realne oczekiwania wobec mnie? Będe wdzięczny za odpowiedzi.

Reliefe valve
@Dorian

Wakat szuka asystenta/tki Dyrektora Sprzedaży, która jest osobą zmieniającą opinię 10 razy na godzinę, a asystent jest potrzebny by zapisać ostatnią. Dodatkowo dyrektor ten ma słabość do komplementów pod swoim adresem i dlatego otacza się wazeliniarzami. Jednak asystentka trzepocząca rzęsami i powtarzająca „Misiu, jaki ty jesteś wspaniały” też będzie miłe widziana.

Dorian
@Reliefe valve

ooo,dziękuję za ostrzeżenie. To jednak odpuszcze. Bo na rozmowie tel. doradca mówił,że będą częste wyjazdy w Europę a nawet poza nią, i to trochę przyznaje , że kusiło.

Yuneec

..i dkatego podziękowano ci za współprace. Firma dała ci wszelkie narzędzia i mozliwosci rozwoju,wysoką pensje,samochód do prywatnego użytku,wielką swobodę w podejmowaniu decyzji. Okazało się to widocznie za mało do twojego specyficznego podejscia do pracy i wymagań w naszej firmie.To może i lepiej, że firma sama się oczyściła z takich pracowników.Młodzi i dynamiczni kandydaci do pracy są jak najbardziej miło tutaj widziani.

bolec

Andrzeju,nie denerwuj się :-P

Granica

No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie moim zdaniem nie można trafić lepiej niż właśnie tutaj do SMC Industrial Automation Sp.z o, to kwestia atmosfery i wsparcia jakie daje firma

Życzliwy
@Granica

tylko godność zostaw w domu a do pracy zabieraj co dnia wiadro wazeliny.

Juzek

Najlepsze lata firma ma już za sobą. Zwalniają się nawet młodzi pracownicy.

@Juzek

A czy mógłbyś napisać coś więcej ? Rozwiń temat zwolnień. Poza tym Ty chyba nie jesteś taki młody ;)

Juzek
@Drążę

Dobra zmiana. Fakt młody nie jestem bo pewnie też bym się zwolnił ;)

Karol

Ale co jest nie tak?

tuskawka
@Juzek

kazdy kto sie zwolnil ,dziwi sie idac na podobne stanowisko w innej firmie i nawet tez korpo, ze mozna pracowac spokojniej i wydajniej a nie w ciaglym bajzlu

Wigry

Potwierdzam słabo płacą 4000 netto, dla świeżakiów po szkole bez doświadczenia to pewnie jest coś. Jeśli chodzi o moje odczucia to spotkanie rekrutacyjne w tej firmie było stratą czasu - trochę żałuje ze wcześniej nie poczytałem opini na Gowork. Ps. Mysłowice prowadzi szef sprzedaży Rafał.

qwerty

Może ktos napisać o pracy magazyniera w firmie SMC, zarobki, obowiazki, atmosfera, przełożeni? Z góry dzięki

Aplikant

Szukam opini na temat stanowiska Inzynier Projektu w firmie SMC. Ktos moze cos napisac? Jest ogloszenie na pracuj.pl ale nie wiem czy aplikowac. Jak wyglada sprawa bonusow? Jak traktuje sie pracownika? Bede wdzieczny za wszelkie konstruktywne opinie. Dodam ze to nie bedzie moja pierwsza praca. Mam juz parenascie lat doswiadczenia

och i blach

Robota zawsze lubi głupiego i wzajemnie ale nierobów to nawet bezrobocie omija. Wniosek: każdy panem swego losu a że SMC szuka tanich dobrych ludzi to nikogo raczej nie powinno dziwić. Ciekawe jak za jakiś czas na realia rynku zareaguja ten ciekawy dyrektor?

besserwisser

... a szukają taniego i napalonego

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa