Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Trybun Ludowy

Informacja dla wszystkich z załogi! Dostęp do intranetu jest możliwy jedynie przez stacjonarne komputery firmowe lub laptopy logujące się poprzez VPN. Żadna z tych możliwości nie umożliwia anonimowości, gdyż dział IT ma dostęp do adresów IP wszystkich użytkowników sieci intranetowej. Oznacza to że identyfikacja autorów wpisów jest banalnie prosta. W przeciwieństwie do Intranetu, portal GoWork umożliwia pełną anonimowość, gdyż nie udostępniają oni adresów IP nikomu. Jakiś czas temu kolega Wkrętak kłamał publicznie (nie pierwszy i nie ostatni raz), że rozmawiał z portalem, a ten obiecał mu listę użytkowników forum. Są to oczywiste bujdy, którymi nie należy się przejmować. Emocjonalne posty, które się na tym portalu pokazują są, często wynikiem rozczarowania i frustracji, które rodzą się u ich autorów w wyniku sytuacji panującej w ich firmach. To co się dzieje w na tym forum pokazuje w dużym stopniu klimat w SMC. O tym jak nam się pracuje nie decydują telefony premium, zarobki czy samochody służbowe (patrz wpis p. Joli vel truskawki). Jakość i komfort pracy w firmie to relacje podwładny-przełożony, kolega-kolega i generalny klimat oparty na szacunku. W naszej firmie, jak myślę w każdej, jest grupka krótkowzrocznych oportunistów, którym się wydaje że entuzjastycznie klaszcząc na wszystkie słowa szefa ich firmowy żywot będzie łatwy, a profity większe (i tak u nas rzeczywiście dzisiaj jest). Jednak zatęchły klimat i słabe wyniki pokazują, że czas Wkrętaka w SMC dobiega końca. Oznacza to nowego Dyrektora Handlowego, kłopoty dla naszych oportunistów ale i nadzieję na lepszą przyszłość. DO WSZYSTKICH SZUKAJĄCYCH PRACY W SMC. Jeśli "telefon premium" jest dla ciebie ważniejszy od dobrego i mądrego szefa to SMC jest dobrym adresem. Jednak jeśli chcesz się uczyć od dobrych managerów to w tej firmie jest ich bardzo niewielu i prawdopodobieństwo, że trafisz właśnie na tego dobrego jest niewielkie.

Be$
@Trybun Ludowy

zdemaskowałeś taki przebiegły sprytny plan wyłapania wszystkich trolli :)))

es

popieram!!!

bzdura
@Trybun Ludowy

Ojojajmy Trybuna bo musi pracować.... ...wszyscy razem: Jaki on biedny, a jak tęskni OJOJOJ

szczegół ?
@Trybun Ludowy

Chyba nie jest Ci tak źle skoro narzekasz na pracodawcę na forach w godzinach pracy.

detal
@szczegół ?

Po godzinach pracy to ja mam pracodawcę w tyle!

R
@detal

O 13.15 w piątek ? O ile wiem mało jest osób kończących pracę wcześniej. Dla ułatwienia, ja nie jestem Trybunem.

detal
@R

Napiszę jeszcze raz. Sprawami związanymi z firmą NIE ZAJMUJĘ się po godzinach pracy. Wpisy dotyczące SMC są SPRAWAMI ZWIĄZANYMI Z FIRMĄ.

Statystyk

Oceniło 329 osób, a pracujących jest.... Nijak się nie zgadza.

@Statystyk

Jest to walka dobrych ze złymi (którzy są którzy wg własnej oceny). Jedni za każdym razem gdy odwiedzają portal wciskają jedną gwiazdkę, a drudzy sześć. Ostatecznie wychodzi średnia trzy.

Cukiernik

Z okazji dnia pączka wszystkim naszym paczusiom życzymy wielu sukcesów

Cenzor
@Cukiernik

do usunięcia jako obraźliwe

Smakosz
@Cukiernik

Nie pączusiom, a kluskom śląskim.

dlaczego?

ja się pytam dlaczego?

@dlaczego?

Czy mógłbyś rozwinąć pytanie ?

RADO
@ja

Pytam się dlaczego administrator usuwa moje wpisy? Rozumiem, że na podstawie braku połączenia przeznaczenia strony z moim komenatrzem. Strona służy jako serwująca opinie, komentarz nie był opinią lecz chęcią zwrócenia uwagi kogokolwiek z kreatorów strony www.gowork.pl. Wszelakie wpisy, które zostały usunięte pokazują tylko, że administrator zarządzający przymyka oko na plotkowanie/epitetowanie/a nawet niejednokrotną obrazę innych użytkowników korzystających z konkretnie tej podstrony. Uważam, że jest to niezgodne z przeznaczeniem portalu gowork.pl i jestem przekonany, że nie jest to adekwatny portal do dzielenia się opinią o firmie SMC i podejrzewam, że każdą inną, gdyż jak można zobaczyć pod postem aktualnie czytanym, że posty użytkowników niżej wcale nie są zbliżone do definicji opinii. Raczej przyrównałbym to do chęci opróżnienia układu limbicznego i odstresowania się w wolnej chwili. Portal gowork nie jest portalem rozrywkowym co na pewno jest umieszczone w regulaminie strony, tak samo jak brak możliwości obrazy użytkownika po drugiej stronie ekranu, ale nie każdy jak widać stosuje się do ogólnie przyjętych norm. Zwracam się z uprzejmą prośbą do administratorów portalu gowork.pl o przeskanowanie/zbadanie postów pod adresem internetowym https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,186866, który należy do domeny www.gowork.pl, aby zweryfikować, czy rzeczywiście są to O P I N I E, a nie wodza fantazji użytkowników I N T E R N E T U.

VBA
@RADO

pisałeś jeszcze ty czy już asystentka? czego się tak boisz krytyki? nie róbmy z szamba perfumerii

zubek
@VBA

typowe dla obecnej sytuacji w firmie. Donosicielstwo,wybielanie siebie pod płaszczykiem działan dla dobra wszystkich,brak merytorycznych odpowiedzi na krytykę,żenada i zupełny brak klasy kierownictwa. krytyka to nie opinia? dobre ,dobre Wkrętaku.

Doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Leszno
truskawka

Jest to jedyna znana mi firma,gdzie młodzi ludzie,bez doświadczenia zawodowego dostają dobra pensję,fabrycznie nowy samochód dobrej klasy,nowy sprzęt IT i telefon klasy premium. A wymagana jest się od nich tylko solidna i rzetelna praca oraz wykonywanie swoich obowiązków. A mając w swoim CV pracę w SMC pewnie bedą mieli doskonałą pozycję wyjściową w przyszłej karierze.

Amigo
@truskawka

Witaj. Generalnie fajna opinia, tylko niepokoi mnie podejście że to firma na "start" Czyli?

racja Jolu. tak było

Hodowca
@truskawka

To nie sprzęt do pracy jest tym co powinno przyciągać pracowników, a atmosfera, przełożeni i pewna wizja firmy. Tych ważnych wartości u nas jednak brak.

Oceniacz

MPI - ktos i cos w jednym

ECW

też tak słyszałem,że był tydzień temu w K-burgu na spotkaniu.Może coś w tym jest. Czy to będzie dobre dla nas posunięcie,trudno powiedzieć. Ale trochę roszad i dymisji pewnie to pociągnie

Oceniacz
@ECW

ECW-A czy ECW-B ?

Tydzień

Doszło do tego że sam sobie odpowiadam. Jutro jest czwartek.

Mrownica
@Tydzień

to typowe dla kierownika, prowadzic sam ze sobą dialog

Tydzień
@Mrownica

z własnych doświadczeń ?

Hiob

Chyba pogłoska o powrocie MPI jest prawdziwa bo już tłusty motłoch panikuje i lameruje. Kiedyś firma ta zatrudniała ludzi po studiach a teraz każdego, co widać po dziesiejszych postach.

Apollo
@Hiob

Podobno PLE też wraca. Ciekawe czy WR by wrócił ? Hiob by nie oceniał innych na podstawie papierka, ten bywa mylący.

nord
@Apollo

ostatnio jeden wrócił,rezygnując ze stanowiska dyrektora na rzecz inz. sprzedaży w SMC. czyli wracają na kolanach.

Komputerant

Celny post F5

Miki

Dobrze mówi Karlus a Kodiaka damy komuś kto będzie nim jeździł gdzieś do klientów a nie dom praca i sklep spożywczy.

Majster
@Miki

Kodiak przyda się Dyrowi do wożenia cegieł na budowę jego domu.

@Majster

do mondiaka pare pustaków wrzuci ale drzwi tarasowych juz nie da rady

Wawa
@Marlow

A te pustaki to chyba z biura w Mysłowicach.

Brawo Ty :)

Brawo Ty :)

Podsumowanie

Te Mysłowice to cały skład budowlany: wazelina techniczna, młotki, świdry, beton i pustaki. Na szczęście trafiają się również bardziej złożone produkty i to budzi nadzieję.

Marlow

15 lat pracy w SMC pozwoli wam odłożyć na mondeo. No aż chce się rano popracować.

Marlow

"wilczym biletem do innych firm" To nasz dyr ma az takie koneksje w świecie biznesu,hr i polityki? przyznam,że mnie przytkało....wow!

mh

brawo !!! to wystarczyło w cv by zostac menadzerem dzialu food? :))

guest

ludzie stąd odchodzą.szkoda, że ci,którzy odeszli do innych firm nie dzielą sie tu swoimi porównaniami, było by to ciekawe i wartościowe. Chociaż z tego co mówią kierownicy, nikt dotąd nie złożył sam dobrowolnie wypowiedzenia.

J

A tak z innej beczki to miały być ubezpieczenia w firmie, tyle było upominań o terminowe deklaracje i administracja w Warszawie znowu na kawie siedzi zamiast coś zrobić ?

Karlus
@J

przeniesc zarzad i administracje do Myslowic ! Bedzie porzadek i terminowosc.

Mysek
@Karlus

A będzie tę administrację prowadził nasz mistrz chaosu Wielki Strateg.

Wujek dobra rada
@J

Chłopaki macie telefon i komputer a nawet samochód. Chcesz się dowiedzieć to napisz zadzwoń zapytaj a nie załatwiaj służbowych spraw na forum

Mysek
@Wujek dobra rada

Takie rady Wuju wsadź sobie w zad.

@Wujek dobra rada

widocznie wujku matole informacje te nie są tak łatwo dostępne dla pracowników,że muszą oni pytać poprzez publiczne forum. A tyle było drogich szkoleń z poprawy komunikacji wewnętrznej, i zupa dimna, Ujku.

Wujek dobra rada
@mh

Wyskocz na solo w poniedziałek przed biurem w Mysłowicach jeśli taki mądry jesteś

@Wujek dobra rada

w Mysłowicach nie ma takich prymitywów. Weź se na solo swoich ' chłopaków' z Wrocka czy Poznania

Zniesmaczony

Do ?... Ty zostałeś wyeliminowany z firmy. Dobra rada będzie Ci łatwiej, znajdź sobie jakieś zajęcie a SMC pozostaw w spokoju.

Igła

Do Mas...i gwardzistów Kolego lub koleżanko, nikt nie jest naiwny i wiadomo że poza byłymi pracownikami jest kilka sztuk miernot byłego pana ( może z 5 sztuk gwardzistów ) które nic nie robią tylko ciągle płaczą i za swoje słabości obwiniają innych. Co do kierownika Mysłowic to Wasza pani prezentowała nowy organigram przed ostatnią imprezą więc zakończ wątek bo się ośmieszasz. Jeśli spałeś to poproś naszą najjaśniejszą panią moożżee ccii ooddppoowwiiee jjeeśśllii jjeejj ttoo nniiee pprrzzeerroośśnniiee.

?
@Igła

Kolego Pieniaczu, wasz wódz i główny strateg napisał w jednym z postów że miernoty zostały już wyeliminowane ze zdrowej tkanki firmy ( Boże! Co za patos). Jak to jest możliwe że te miernoty ciagle są wśród nas?

valve
@Igła

Były prezes pozostawił po sobie bezsensowne struktury i działy. I tak,dział food powstał chyba dlatego bo inni też mają, ale co do merytorycznego sensu, to raczej żadnego tu nie widzę. Ani doświadczonych specjalistów ani dedykowanych produktów do foodu brak. Sztuczny twór. Drugi sztuczny twór, to dział Car, który powstał chyba tylko dla spadochroniarzy. Nie widzę większego sensu jego funkcjonowania. Równie dobrze dział taki mógłby poprowadzic doświadczony kierownik projektów automotiv. Ale pewnie z jakiś przyczyn musi też takowy być. Trochę rozdymuje nam się struktura w odniesieniu do ilości zatrudnionych.Póki firma regularnie płaci pensję, nie będe niczego głośno krytykować

!
@?

Nie jestem pewien czy ogarniesz taką odpowiedź ale to tylko zwyczajna różnica zdań.

aplikant

Pytanie: ilu z waszych inżynierów sprzedaży lub wsparcia technicznego ma wyższe wykształcenie,a jeśli już ma,to czy jest to wykształcenie kierunkowe z automatyki lub mechatroniki? Bo opinie na rynku są różne co do merytorycznej wiedzy na temat sprzedawanych produktów przez wasze kadry.

Figiel...

Wszystko co dzisiaj pisała jedna osoba o różnych nickach, ten śmieszny wytrysk pierdoł to niccccccc... Niewątpliwym i absolutnym hitem tego dnia co zapamiętamy na lataaaaa... Jest opowieść o pajacu w dzierganych czerwonych skarpetach w zielone grochy

ciekawski
@Figiel...

zapamiętałeś,bo padałeś mu do stóp gdy był twoim szefem?

gość
@Figiel...

zastąpił go teraz wyperfumowany łysol w kaszmirowym sweterku w śnieżnobiałej Skodzie. Skarpetki białe,profilaktycznie bez grochów. Jest ładny.

Mys
@gość

(usunięte przez administratora)nie denerwuj sie troche chyba czasu minelo odkad poza smc wiec i informacje nieaktualne

Mas
@Mys

Widzę, że koleżeństwo cały czas liczy na to, że głosy niezadowolenia pochodzą od byłych pracowników. Naiwni! Dyskusyjnym jest jednak to kto jest szefem biura w Mysłowicach, MR (łysy w kaszmirze) czy RS (owłosiony w koszulach).

mh

Jak to jest, że gdy biuro nie wypracowuje założonego planu rocznego,jest milion poniżej niego. Handlowcy odchodzą, ci co zostali są ciśnięci do granic przyzwoitosci z telefonami od 'szefa' nawet wieczorami,ten dostaje nowego wypasionego Superba? Jaki wzór motywacyjny jest to dla jego pracowników? Czy bedzie dobrze czy źle swoje dostaniesz

Neutralny

Wpisy zwolenników byłego pana tej garstki miernot przyzwyczajonych do ciągłego płaczu i leżenia to ciąg kłamstw... Nowy szef Mysłowic nie jest łysy i nigdy nie widziałem go w białych skarpetkach a zamiast wspomnianego sweterka to raczej ubiera koszule. Fakt jeździ białą skodą, poza jego autem mamy w firmie kilka białych pojazdów. Co do gościa w czerwonych skarpetach to widywano na jego nogach i ciekawsze modele, lubi też różowe sweterki o których opowiadano wpisami na tym portalu już za czasów byłego jego pana...

Naturalny
@Neutralny

A jakie znaczenie ma kolor skarpetek managera?

@Naturalny

kluczowe. krzykliwe skarpetki odciągają uwagę od tego co mówi

Karramba

Podobno nasz Szef Sprzedaży jest tak potężny, że na dźwięk jego nazwiska drżą wszyscy najwięksi na świecie smakosze spagetti.

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa