Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Co jaki okres czasu w SMC Industrial Automation Sp.z o można ubiegać się o podwyżkę?

TylkoMarcinBosak!

jeśli jesteś inżynierem i nie wiesz,że nie ma takiego określenia jak "okres czasu" to zapomnij o podwyżcze na jakiś czas

TylkoAndrzejDuma
@TylkoMarcinBosak!

Bez przesady z tym "okresem czasu". Większość naszych managerów raczej jest z tych, co używają zwrotów "przyszłem" i "wziełem". Dla nich "okres czasu" jest określeniem prawidłowym.

Igor

@Jan o to super, a jak często się one zdarzają? Są dla wszystkich czy tylko najlepszych?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Jan

Tak są i jest fajnie.

Julia

@jurek był wyjazd integracyjny do Zakopanego?

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Leszno
Trybik

Cześć. Jesteście zadowoleni z " premi rocznej"? Kierownicy u was byli szczodrzy tym razem? Bo ja nie bardzo.

Jurek
@Trybik

Bawiłeś się w Zakopanem? Więc nie narzekaj.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Tak

Oczywiście da się.

Tak tak

Firma daje spore możliwości rozwoju, bardzo szybko można awansować na kierownicze stanowisko. Tylko teraz nie ma otwartej rekrutacji.

Tak tak tak
@Tak tak

Rzeczywiście potwierdzam że istnieje możliwość szybkiego awansu. Dzięki temu dzisiaj w SMC na jednego pracownika szeregowego przypada ok. 3-4 kierowników.

@Tak tak tak

W związku z tym jest duża rotacja pracowników szeregowych skoro mają tak dużą ilość przełożonych? Czy wymagania stawiają wszyscy kierownicy? Czy taka struktura tworzy problemy dla szeregowego pracownika w postaci zbyt dużej ilości oczekiwań?

Tak tak tek
@Adam

Ta sytuacja pokazuje jedynie, że tzw. "szybka ścieżka kariery" jest fikcją polegającą jedynie na zmianie nazwy stanowiska pracy.

Juzek
@Tak tak tek

W smc nie ma fikcji. Dobrze się pracuje, kierownicy wyznaczają realne cele oraz pomagają w ich realizacji. Premia roczna wypłacana jest w oparciu o twarde dane.

Slavo

Spokojnie sie da awansowac. Wystarczy spojrzec jacy to 'specjalisci ' awansowali na kierownicze i dyrektorskie stanowiska,pracujac albo w areszcie,albo banku,albo przy maszynie albo będac gońcem w lokalnej telewizji kablowe. Da się. Ścieżka kariery jak w naszym rządzie. powodzenia

@Slavo

Czyli nie polecacie tej firmy, żeby była warta zainteresowania, lepiej sobie odpuścić? To chyba ciężko się wam pracuje w tej firmie skoro macie takie opinie, może czas na zmiany.

Piatek

Bardzo lubimy swoją pracę i bardzo dobrze nam się pracuje. Doceniamy starania pionu zarządzającego, który troszczy się o nas i nasz rozwój. Polecam każdemu pracę.

Bil
@Juzek

O jakiej premii Ty piszesz, przecież to jest 13-ka, a nie premia. Dodatkowo o wysokości 13-tki decyduje kierownik, więc możesz dostać mniej niż jedną wypłatę. 13-tke dostają wszyscy pracownicy

Angel
@Juzek

W kazdym kraju pracownicy SMC otrzymują obligatoryjnie tzw. 13 kę w wysokosci jednej msc pensji brutto i raz do roku premię uznaniową, najczęscie 800-1200 eur netto . To nie jest żadną tajemnicą,wystarczy poczytac oferty pracy w SMC w różnych europejskich jej dywizjach. Tylko u nas, kontunuujac przebiegly kaizen ex prezesa, to co się obligatoryjnie wszystkim nalezy sprzedawane jest jako dar i jeszcze okrojany...zenada

Bolek

Czas awansów już minął.

Opozytor
@Bolek

Kolejne będą znowu przy zmianie dyrektora. Czyli pewnie już niedługo.

Nok
@Opozytor

Zmiany nadejdą z nieoczekiwanej i zaskakującej strony, brutus wie z jakiej. Historia zatoczy koło.

Tak

Jestem zadowolony z pracy w SMC

Grażyna

Ktoś się orientuje czy SMC planuje nowe przyjęcia? Nie znalazłam aktualnych ogłoszeń, a z tego co piszecie praca u nich zapowiada się ciekawie.

Janusz
@Grażyna

podobno wakat na dyrektora handlowego się szykuje,a fajnie by było,by została nim wreszcie kobieta. Ślij cv.

Bronisław
@Janusz

Skąd masz informację o tym, że szykuje się wolne miejsce na stanowisku dyrektora handlowego? W tym miejscu rodzi się pytanie, co z obecną osobą, która zajmowała to stanowisko? Jak widzisz Twój wpis, budzi wiele wątpliwości, dlatego, proszę o więcej szczegółów.

PozytywnaKonkurencja

Chyba nie jest az tak słodko,bo podczas ostatnich znanych w branży targów,ludzie z SMC przychodzili do nas z pytaniami o pracę. SMC chyba nie miało nawet stoiska.

fest..
@PozytywnaKonkurencja

i znowu dowod ze ktos z festo szkaluje smc... typowe dzialania konkurencji z janek

jan
@fest..

mydlisz,ze oni zajmuja sie takimi bzdurami? są potęga na rynku polskim i takie planktony ich zupelnie nie iteresują

fest
@jan

i kolejny wlisz swiadczacy ze ktos z konkurencji ibserwuje to forum

FestoMan

ciekawe ile etatów festo stworzylo aby ci ludzie generowali tu opinie w takiej ilosci. to nieuczciwa konkurencja

Ruch posuwisto-zwrotny

Nasz dyro od 4 lat buduje dom. Tyle mniej więcej trwa budowa nowego wieżowca w Warszawie. Wynika to z braku umiejętności podejmowania decyzji przez grubego, trwa to miesiącami, a i tak decyzja jest najczęściej zwyczajnie bezsensowna. To ile buduje swój dom to jego sprawa, problem w tym, że dokładnie tak samo wygląda jego podejmowanie decyzji w SMC.

obserwator
@Ruch posuwisto-zwrotny

to jest całkiem zrozumiałe. Nasz Dyrektor przeznacza każda wolną chwile,równie w czasie prywatnym,na efektywne zarządzanie naszą firmą. Dlatego budowa domu pewnie się przeciąga troszka. Brawa tylko dla tego menadzera ,że swoje partykularne własne potrzeby oddala na dalaszy plan, by zajomwać się pracą,którą tak żyje. Brawo ! to wzor dla młodych handlowców.

Liberté, égalité, fraternité
@Ruch posuwisto-zwrotny

Myślę, że jeśli skoncentruje się na budowie domu to budowa może nie przyspieszy, ale w firmie będzie nieco lżej.

Mgpm

W tej firmie jest bardzo intensywnie. Praca na zasadzie kup Pan siłownik. Jeść, pić spać w samochodzie jak tamagotsi.

kapiszon

ale zeby wozić ładnym sluzbowym samochodem materiały budowlane na budowe swojego domu,to nie kazdy pracodawca by się zgodził.

Duma mnie rozpiera że jestem częścią tej firmy

?

?

Wmig
@?

To jest ironia znaku zapytania

REAL MEN

Nie ładnie podszywać się pod "kolegów" z pracy :)

lizus

o, i to jest dobry pomysł by uzyskac szybkie wzrosty. Błyskotliwy umysł na to wpadł. Sławuś,jestes najlepszy

Ciekawski

W prawdziwe pryma aprilis trwa w SMC cały rok ale jakie obietnice dziś usłyszeliście od swojego kierownictwa na rozpoczęcie roku fiskalnego? Poprzedni skończył się zaskakująco dobrze więc pewnie podwyżki będą.

Wywiad

Jak tam wyniki? Podobno kierownicy już składają rezygnację bo tak słabo idzie.

burbon
@Wywiad

to nie wina kierowników tylko leniwych chandlowców. Kierownik jest od wskazywania drogi,a nie besposrednio od wyników

Ruchy Bohra w SMC
@burbon

Obawiam się, że droga, którą wskazują nasi dzisiejsi managerowie to kompletne manowce.

G6
@burbon

Czyli podobnie jak woźny w szkole może pokazać drogę do klasy. Proponuję zatrudnić woźnych z kilku szkół, napewno będą wiele tańsi w utrzymaniu, a rola i odpowiedzialność podobna. Kierownicy też powinni jeździć po klientach.

zażenowany
@G6

lepiej niech nie jeżdżą. Kilka razy doświadczyłem tej "przyjemności". Wyniosły, głupio-mądry, dziwny i fałszywy to najczęściej powtarzane opinie przez klientów (które można tutaj zacytować). Niestety fałsz i pogardliwe zdanie o kliencie kierownik próbował przykryć profesjonalnym uśmiechem na spotkaniu co wychodziło żenująco.

pracujący w cyrku
@G6

elastyczny kierownik wjeżdża do klienta i już na parkingu wie, że ta firma to porażka. Wchodzi na spotkanie na którym zapewnia o woli zbudowania strategicznej współpracy z klientem. A po spotkaniu marudzi, że na takie firmy to szkoda czasu. W ich opinii klient powinien robić obrót przynajmniej z pięcioma zerami. Reszta to plebs niegodny uwagi.

Orto
@burbon

Really??? Chandlowców?? Może chandlofcuf? Co za t##%a dzida...

Blkris
@burbon

Rozumiem że jesteś tam jakimś (usunięte przez administratora) kierownikiem...bo "chandlowcem" na pewno nie....No jak tam takich kierowników maja to nie dziwię sie że handlowcy odchodza.

MW

Co dobrego słychać w SMC? Sprzedaż rośnie?

Dział Food
@MW

Słabo. Ciasto jest, ale drożdże się zmyły i przestało rosnąć.

człowiek z batem
@MW

Słupki w górę, klienci biją drzwiami i oknami. Handlowców ubywa, a sprzedaż szybuje w górę. To wszystko dzięki tytanicznej pracy kierowników. A w ogóle...skąd to głupie pytanie? Chyba nie wątpiłeś, że jest inaczej?

MW
@człowiek z batem

Cieszę się waszą radością i życzę oby tak dalej.

Ciekawski

A co to za napisy w windzie?

Festo
@Ciekawski

Macie napisy w windzie?

Ryszard

@ABC Nie zawsze te opinie kumpla są obiektywne bo wystarczy, że nie ma on zbytnich chęci do pracy i już jest problem.

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa