Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Jlo

Z okazji Dnia dziecka mamy nowego dyr... Witamy

Madzzza
@Jlo

Po znajomości przyszedł.. A tym razem kolejni specjaliści odchodzą od nas po. Latach budowy firmy. Szkoda mówić....

BigZbig
@Madzzza

Po latach budowy??? Chyba po latach niszczenia!

Grześ

Zdradzisz wiecej szczegółów?

Grześ
@Madzzza

Całe Myslowice są po znajomości więc po co ta gaunoburza?

Mick
@Grześ

Już nie takie całe. Przecież mleczarza ostatnio zwolnili. Układ się sypie

Jlo
@Mick

Wawa też się (usunięte przez administratora) Jeden zdradza drugiego

Dziubek

Prowokator/ka

Bogdan

Chciałem się zapytać,czy w związku z tą reorganizacją struktur, firma SMC planuje nowe rekrutacje? Interesuje mnie obszar handlowo menadżerski dla doświadczonego w tej dziedzinie człowieka. Jeśli tak ,to proszę o informacje na jakie lokacje w Polsce byłyby te vacaty i kiedy rusza proces rekrutacyjny. Będę zobowiązany za krótkie info zwrotne pod moim postem

Robi
@Bogdan

Szukają dwóch dyrektorów, tak więc powodzenia.

Jlooo
@Bogdan

Ludzie po co tu takie pytania zadajecie.. Zapytajcie u źródła... Tylko źródło samo nie wie co zrobić. Chce zmian a At blokuje.

Rijuuuuu
@Robi

Angelo długo myśli co tu teraz zrobić, namieszal nowym dyr ale JP się to nie podoba że nie ma starego kapitana. Czyżby powrót???hmm Ciekawa wiosna nadchodzi...

Kpt
@Rijuuuuu

Podobno inna funkcję ma pełnić... Ale pożyjemy zobaczymy. To prawda lubią mieszać, zatrudniają zwalniają, odbierają auta dają podwyżki. Cyrk

Zbig
@Kpt

Podobno Świd ma być konsultantem ds strategii i być odpowiedzialny za kreację wizji firmy.

Bajtek
@Zbig

w Orlenie

Nic się nie stało
@Bogdan

Bogdan lepiej nie obserwuj forum, bo stanowisk kierowniczych w SMC za chwilę nie bedzie. Okazało się, że zbyt dużo kosztuje utrzymanie kierowników, a ich praca(raczej brak umiejętności I kompetencji) nie przekłada się na wyniki. Wniosek jest jeden po co płacić wysokie pensje ludziom, ktorzy tylko figurują na liście płac I kosztują firmę kupę kasy, a ich braku firma nie odczuje w żaden sposób. Wystarczy sprawdzić ile wizyt zrobili I w jakim celu odwiedzali klientow I ile firma na tym zarobiła.

S
@Nic się nie stało

Bzdura. Ja jeżdze i mam wynik ! Moi podwladni są mi wdzięczni,ze potrafie dzielic sie znimi moją wiedzą,doświadczeniem i znajomosciami..To nawet nie podwładni,bo nie lubię tego słowa,a raczej team przyjaciół,co i po pracy spotkać się z sobą z przyjemnoscia lubi

Fisto
@Zbig

Może się przydać... Pewnie tak zrobią żeby namieszac.

Jjlllo
@Nic się nie stało

Kierownicy już są w fiestoo hhhe i promują produkty na ln

opinia z rynku

Pomawianie, oskarżanie, insynuowanie, czarny PR. Widzę, że to standardy firmy a przynajmniej niektórych kierowników. Niestety rynek jest mały i często takie rzeczy bardzo szybko wychodzą na jaw wystawiając opinię przede wszystkim firmie i autorowi takich działań. (usunięte przez administratora), takie zachowanie kierownika z dużej szanującej się firmy, która cały czas podkreśla profesjonalizm i przywiązanie do wysokich standardów zwyczajnie nie przystoi. Uważam, że konkurencji nie trzeba lubić ale powinno się szanować. Życie bywa bardzo przewotne i za chwilę Pana los może być zależny od ludzi, klientów i konkurencji na którą Pan tak pluje.

burbon
@opinia z rynku

no ale gdzie oni się mieli tego nauczyć jak to przypadkowi chłopcy bez doswiadczenia w kierowaniu zespołem a juz sprzedaża zupelnie. Kilka szkolen i ćwiczeń w grupach nie zastąpi doświadczenia,polotu i zmyslu handlowego. A frustracje z tego powodu beda przelewane na podległy owym kierownikom zespół. Menadzerowie zasługujący na to miano są za drodzy,więc firma ratuje się substytutami. Taka moja prywatna opinia.

Obserwator
@opinia z rynku

No i wykrakałeś. Festo ma teraz niezły ubaw zapewne czytając cv aspirujących kandydatów

Festttt
@Obserwator

Ci co odeszli źle nie mają, pożądane auta a i pieniążek lepszy, tak więc czy fes oo się śmieje... Chyba z tego że zyskuje rynek

Worker

Panie dyr. W jakim kierunku idzie firma? Pracuje jako handlowiec i tylko się slyszy o pana planach redukcji kadry, dodatkowo jeden z kierowników dolewa oliwy do ognia i sieje strach na oddziale.

Angele
@Worker

Wydaje mi sie,ze ty juz nie pracujesz,dlatego tak tu jątrzysz miernoto

@Angele

Też tu za niedługo możesz nie pracować... Hehe (usunięte przez administratora)

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Bolec

Jest taki jeden kierownik,co zawsze mówił: " a Grzesiu tak kazał zrobic, a Grzesiu mówił by tak powiedziec, a ustaliłem z Grzesiem,że..." To jak on teraz się odnajdzie z nowym szefem,który nie przechodzi z pracownikami na Ty ?

Jack

Niestety sama prawda

Fun
@Jack

Zero kompetencji... Szkoda mówić Ale poszedł maila z wynikami finansowymi z poprzedniej pracy, obrazujący stopień zarzadzania. Dymisja!!!

Sparrow
@Fun

Tonący brzytwy się chwyta

Obiekty...

Jak narazie o dwóch darmozjadów w firmie mniej a czekamy na dalsze ruchy. Jest jeszcze kilka osób kwalifikujących się do opuszczenia pokładu.

Obiektywny

Cieszą się najwiekszy fałszywcy i nieudaczniczy którzy maja teraz swoje 5 minut. Zostaniecie wykorzystani, przeżuci i wypluci! A co no dyr. Osoba u władzy powinna mieć trochę więcej kultury, taktu i przede wszystkim wiedzy i umiejętności w naszej branży. Zeszliśmy jako firma na psy i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.

Angel
@Obiekty...

Jeden i drugi darmozjad robili te firmę jak chcieli. Jeden kompletnie nie wiadomo skąd po humanistycznej szkole zostal szefem jednego z działow automatyki przemysłowej, drugi, jaki specjalista od sprzedazy kotłów i piecy,dyrektorem firmy automatyki.Do dziś dla mnie jest zastanawiające,dlaczego ? A teraz z takimi papierami w cv jako " dyrektor handlowy smc ", " szef działu w smc" po dobrym sciemnieniu trafia pewnie do innych firm, pewnie na jaki czas,poki i tamci sie nie zorientuja z jakimi ekspertami mają do czynienia. Tacy fachowcy projektowali i budowali elektrownie Ostrołękę zapewne

Misiek

Nowy derektor musi być potężnym człowiekiem, skoro może ludziom zniszczyć życie!

Bos
@Angel

Dzięki niemu masz teraz na chleb darmozjadzie jeden! Możesz mieć szkole i być skończona Świną nie zanajaca się na swojej pracy!

Gorol
@Bos

Grześ, spokojnie, bo ci żyłka pęknie (usunięte przez administratora)

Lizus

Ładnie to napisałeś Mateuszu

Ryjek

Żenada!!!!!

@Obiektywny

Konkurencja się cieszy. Bo za sterami amator od exela a tu trzeba mieć wiedzę i pomysł na biznes. Pomyliły mu się firmy to nie jest zakład produkcyjny, tylko firma handlowa! Ale będą spadki i pożegnamy pana.. Bye bye

Angelowa
@Angel

Skoro tyle lat trzymali to nie byli tacy źli, kiedy firma miała wzrosty?? Ciekawe jak będziesz plul obecnego szefa za pare miesięcy, lat. Było ci tak źle dlaczego nie zmieniłeś firmy?

Alev

To niech wprowadzi jakaś wizję... A nie siedzi u myśli broda mu tylko rośnie. Na podwyżki nie było a taka kasę jednej osobie za 3 maile brawooo

Covid
@Jooo

I tu masz racje. Wiertło uunikał excela jak diabeł wody święcone gdyż lichą miał wiedze o nim. Za to rzesza poddanych kierownikow rzeźbiła te tabele aż miło Niech chlop liczy, a wykryje dużo ciekawych wydatków promocyjnych zwłaszcza w dziale automotiv

Zadowolony

Kiedyś się wkurzałem i narzekałem na te niskie zarobki i ciężką robotę, ale dzięki spotkaniu z coachem wynajętym przez zarząd zrozumiałe, że wszystko jest tylko w mojej głowie, głód, bieda, długi, komornik... Zmieniłem nastawienie i zmieniłem swoje życie. Coach sprawił, że już zupełnie inaczej patrzę na moje 2500zł netto wypłaty, zrozumiałem, że to bardzo dużo pieniędzy a ja i moja rodzina wcale nie musimy jeść codziennie albo mieszkać w mieszkaniu. Dzieci oddałem do domu dziecka, rozwiodłem się, przestałem płacić za mieszkanie... Teraz mieszkam pod mostem i stać mnie na wszystko, tanie piwo, denaturat i klej. Życie jest piękne a 2500zł netto to majątek.

Miggg
@Zadowolony

Radzę udać się do psy ho analityka.... A nie takie głupoty piszecie na forum. Skoro wam praca nie pasuje to proponuje zmienić!!

Nawigator
@Jooo

Człowieku przestań już pluć tym jadem. Przynajmniej na koniec zachowaj się jak mężczyzna. W dodatku uciekasz jak szczur do kanału na "chorobowe"

Zdziwiony pracownik

Właśnie opublikowano wyniki finansowe SMC,które jest na minusie. Raczej nie będzie podwyżek i premii. Ciekawe jak ta wiadomość zostanie przekazana pracownikom. Niektórzy już się zwalniają.

Zdziwiony_czytelnik
@Zdziwiony pracownik

Zdziwiony pracowniku, proponuję dokształcić się w czytaniu wyników. A dla zainteresowanych, dane bez interpretacji: https://www.smcworld.com/ir/en/

Zdziwiony pracownik
@Zdziwiony_czytelnik

Chodziło o Polskę,ponieważ żyjemy w tym kraju. No chyba że dostajemy wypłatę w Jenach:). Już kierownicy zaczęli odpisywać. Słabe

Rico

Jakie kierownictwo takie wyniki

Zdziwiony
@Zdziwiony pracownik

Marny z Ciebie pracownik (wątpię? ) skoro (usunięte przez administratora) do własnego gniazda. Nazwanie tego głupotą jest niedomówieniem.

Zdziwiony

Skoro jest Ci tak źle, i masz strasznego kierownika (pewnie oczekuje żebyś oprócz przyjścia do pracy coś zrobił), zmień pracę, nie męcz się. Jeśli do pracy przykładasz się równie mocno jak do kreowania swojego wizerunku na zewnątrz, to w każdej firmie będzie Ci źle.

Zen
@Rico

Jaki dyrektor, tacy kierownicy...

Kolo
@Zdziwiony pracownik

Firma pewnie wykazała straty aby podatku nie płacić a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przekazać na podwyżki :)

Romeooo
@Zdziwiony pracownik

Kilku pracowników szykuje wypowiedzenia ,ciekawe kto bedzie pracowal

Tik
@Zen

Jest jeden wybitny kierownik, który buduje strategię firmy, a dyrektor jest tylko posłusznym wykonawcą jego pomysłów.

Bolo
@Romeooo

Dyrektor zaczyna walczyć o ludzi jak przychodzą z wypowiedzeniem ale to zdecydowanie za późno. Może zamiast zbierać informacje od kierowników, którzy mówią to co chce usłyszeć i wymyślają piękne historie, które są akceptowane. Powinien zacząć rozmawiać z ludźmi, ale nikt mu nie ufa, więc niczego się nie dowie.

AlterEgo
@Bolo

Kilku obecnych kiełowników wchodziło w .. aż pod migdałki ex prezesowi,a za jego plecami knuli. Z obecnym pewnoscia tasama gra

Skodziarz
@Zdziwiony pracownik

Szkoda!!! Jeszcze kilka lat temu była to bardzo dobra firma, w której ludzie czerpali satysfakcję z pracy. W dobrej atmosferze były wyniki i ludzie identyfikowali się z firmą...

Lysssy
@Romeooo

Kolejne osoby opuszczają nasz przystan...

Wizjoner?
@Zdziwiony pracownik

No i faktycznie. Premii nie ma.

Slavo
@Wizjoner?

Mów za siebie. Ci co się przyłożyli do pracy i mają wyniki - dostali.

Nie

mir
@Slavo

Jeżeli celem było zachęcenie pracowników do zmiany pracodawcy to wyniki są. Te pieniądze się wam po prostu należały.

Barbara
@Slavo

Widzę parę sprzecznych informacji na forum odnośnie dodatków finansowych w firmie SMC Industrial Automation. Czyli jednak dostajecie premie, tak? A możesz napisać, na jakich zasadach są one przyznawane pracownikom?

@Wizjoner?

Ale są podwyżki...

@Dyr

Ciekawe gdzie.??

Zadowolony

Employe

No wreszcie, skończy się moze ten prywatny folwark a będzie filia z prawdziwego zdarzenia swiatowego lidera w branzy. Przyłaczam się do życzeń .

Rychu
@Employe

Jaki folwark? Zaraz wyjdzie że Obajtka rodzina tutaj pracuje?

Suhi
@Employe

Fili raczej nie będzie, bo ludzie szukają pracy

Dyr

Piękne życzenia od bossa, a gdzie premia świąteczna?? Poprzedni zarząd lepiej się starał o pracowników.. Oj nie wykazał się niwy szef

Taaak

Ty jako menadżer (zapewne jeden z tych zwolnionych lub szykujących się do odlotu) dostawałeś w tym okresie premie. Niestety szeregowi pracownicy nie doświadczali takich przyjemności. Włącz sobie pracuj.pl i pogódź się z tym, że już nigdy takiej roboty miał nie będziesz. Powodzenia !

Nieee
@Taaak

No to chyba krotko pracujesz i nie pamiętasz starych dobrych czasów

Bzzz

Szkoda że 3 miesiące pracuje i nie przywitał się z pracownikami!!! Mega dyrektor Kręci się w kolo po centrali i szuka wizji..... Za taka kasę też bym się pokrecil

Vfesti

Kierownicy chorują, pracownicy się zwalniają a nowy boss siedzi i myśli.moze jeszcze nie wybudził się że snu zimowego!!

SAE

Powodzenia!

Rd

Chyba zabłądziła tu osoba redagująca 'paski' w tvp info... litości...

Misiek
@Rd

Wygląda na to, że pani Jola sama się wpisała na to forum.

Marycha

Ciekawe jeszcze jaki trudny menadżerski rynek ma na myśli. Z tego co wiem nie zarządza żadnym.

@Misiek

A niech się wpisze, chce się wyżalić ile ma pracy

Elooo
@Misiek

A niech się wpisuje. Jej się należało to stanowisko za lata pracy. A w nagrodę otrzymała garb na plecy

Bąkała

Ja chciałem tylko zapytać , to którym z pozostałych kierowników warto się nadal podlizywać,a których już mogę sobie z tym podlizywaniem odpuścić?

@Bąkała

Wszystkich... Kwestia tylko czasu

Ciekawski

Czy widział ktoś wiertło ostatnio? Podobno się zapodział

Festii
@Ciekawski

Może wierci hhhe, a kto to z ciekawości???

Ala

O tej sytuacji już została poinformowana At oraz Jpn tak więc czekamy na reakcje.

Rudy

Jest taki pan który nie radził sobie u konkurencji i teraz przyszedł tutaj zamieszać. Trzeba robić zamieszanie żeby przykryc brak efektów własnej pracy

Optymista

Zgadza się. Dla kierowników związanych z poprzednią ekipą wiele się zmieniło. Czegoś w końcu wymagają.

Hehe
@Rudy

Oj kocurku, tyle lat na krzywym (usunięte przez administratora)jechałeś aż ktoś przyjrzał się tabelkom i stwierdził, że w Polsce ludzie nie jedzą,bo tak mało zuzywa się części do produkcji jadła Miauu

Pytający

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki w dziale księgowości Warto aplikować?

Taa, chyba rubli

Madzzia

Widziałam dziś ogłoszenie na sekretarka na Śląsk. Proszę on info jakie zarobki, bonusy itp. Jaki fakttczny zakres obowiązków służbowych??? Jak wygląda sytuacja w biurze relacje personalne itp. Dziękuję

Festii
@Madzzia

Ogłoszenie nadal wisi... Coś się będzie działo

Jloo
@Madzzia

Będą 2?? Czy zmiana termana??

Loss
@Festii

Już po rekrutacji.. Zobaczymy nową miss

Alaoo

Oj będzie się działo, New bosss

Gorol
@Alaoo

Tym razem tez ze Ślunska czy Sosnowca?

Richard)
@Gorol

Niestety WAWA, jak loknie jakie mają luzy to zostanie raperem ;)

Zatrudniam Pana ????

Jaaaa

Jak awansowac na takie stanowisko??? Człowiek nic nie robi kasę bierze ogromna, odpowiedzialność żadna... Żyć nie umierać.. Teraz się nie dziwie ze ludzie odchodzą... Bo jak to widzą to serce boli

Romroo

Moim zdaniem to dobry fachowiec, lata doswiadcxenia w firmie.a ze ludxie zazdroszczą to pissza tskie opinię.

Jooo

Gdzie skladac cv....??w At ??czy jpn??

Hej

SMC utrzymała czy obniżyła zarobki w zw z COVID? Pytam, bo chce sobie wyrobić opinie wolną od propagandy sukcesu, a zarobki w zw. z COVID to jeden „papierków lakmusowych” stanu i polityki firmy.

Smalec
@Hej

O ile mi wiadomo, zarobki nikomu nie zostały obniżone w związku z COVID.

Angele
@Hej

O ile wiem zarządowi nie

Sekretaraaa
@Smalec

Ale fury zabieraja, bilety na mzk maja byc dla doświadczonych pracowników

odejdź smrodzić gdzie indziej
@Sekretaraaa

człowieku idź już czyścić ekspres do kawy gdzie indziej i dajże spokój. Niech Ci się wiedzie, zostań kierownikiem, dyrektorem, czy kim tam chcesz, miej własne strategie i plany tylko najpierw zacznij od refleksji nad swoją postawą. Świat zmieniamy poczynając od siebie, a nie od krytyki innych.

Deus
@odejdź smrodzić gdzie indziej

Typowy bełkot typowego kierownika z łapanki lub lizanki. Zero poszanowania opinii innego człowieka. Marmosć nad marnosciami. Kalka obecnej władzy

Tralalala
@odejdź smrodzić gdzie indziej

Ten wpis świadczy o niskim poziomie ludzi reprezentujących te firmę. W takim razie zacznij od siebie i odejdź z tej firmy, bo takich ludzi nie potrzebujemy. Chyba, że taka jest strategia zarządców żeby pozbyć się wszystkich wartościowych ludzi, sporo ich już odeszło i zostali docenieni w innych firmach.

Warszawiak
@Tralalala

Przeciez nie zatrudnią lepszych od siebie bo by szybko zdemaskowali indolencje władzy. Kiedys zatrudniano ludzi po studiach technicznych z wiedzą, teraz nawet agent ubezpieczeniowy czy wychowawca więzienny zdobędzie kierownicze stanowisko w firmie stricte technologicznej i to pierwszej swiatowej ligii. Prawdopodobnie tak dobre produkty sprzedały by się bez tych wszystkich 'mansgerów i strategów' ale wypada miec jakiś ludzi.

Bezpieczny
@odejdź smrodzić gdzie indziej

Nie, nie, nie. To ty się zastanów nad sobą. pozbywacie się ludzi, którzy stanowią wartość dla firmy i klientów - oczywiście dla was nie "menegery"

Mikeee
@Warszawiak

Wychowawca wiezienny ????mamy takich w szeregach??

Ciekawy

A to nie ten były milicjant???

Ile jest zmian w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Slavo

Wiele i wszystkie tylko na lepsze. Pomogłem?

Dazymy do perfekcjj

Rybka

Hejka. Znajomy chce kandydować na stanowisko handlowca. Mam takie pytanie : czy nadal wymagane jest od handlowców odbębnienie 20 wizyt u klientów w tygodniu? A jeśli tak,to jak radzą sobie w czasach pandemii z umówieniem takich spotkań i wejściem na teren zakładów? Czy SMC przeprowadziła testy na covida swoim pracownikom w terenie i czy zapewnia im środki ochrony? Czy nadal poniedziałki polegaja na pisaniu raportów z tych 20 odbytych wizyt, a jeśli się nie odbywają wizyty to czym handlowcy się zajmują tak naprawdę?

Pac
@Rybka

Wszystko się pozmieniało teraz w poniedziałki jest odpytywanie, przy tablicy, a potem quizy do rozwiązania. Wizyty obowiązkowo, jak najwięcej prezentacji i działań w terenie. Chroniona jest tylko elita w biurach i oczywiście najwyższej klasy kierownicy siedzący we własnych schronach. Firma nigdy nie inwestowała w pracowników, brak szkoleń jakichkolwiek to norma, więc tym bardziej w testy nie inwestuje.

Neo
@Pac

Trudności sprzedażowe i w nawiązaniu relacji są tylko, ze 'specyficznymi' klientami,którzy nie są w stanie zrozumieć ogromnej kompetencji i wiedzy kierowników i zarządzajacych przez nich kadry.

Rico

Czy leci z nami pilot? Czy ktoś kiedyś widział naszego dyrektora w pracy? Jaka jest jego rola w tej firmie? Czy ogranicza się ona do odbierania comiesięcznej pensji?

Kandydatka

Jaka jest wysokość zarobków na kierowniczym stanowisku w waszej firmie? Jak rozliczana jest praca kierownika? Czy stanowisko wiąże się z częstymi podrożami poza granicami Polski?

Kandydatka

Opinia nie za bardzo mi pomogła podjąć decyzję. Może warto do centrali zgłosić takie działanie przełożonych. Z doświadczenia wiem że Austryjacy są bezwzględni i wrażliwi na takie działania.

Ajuk

A to jakiegoś kierownika będą zwalniać?

Adsmoo
@Kandydatka

Jezdza w kolo komina i patrza tylko na wlasny nos jaki region taki kierownik

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa