Opinie o Enbio Technology Sp. z o.o. w Kosakowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Enbio Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Enbio Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enbio Technology Sp. z o.o. w Kosakowo

Z tego co mi wiadomo jest wolne stanowisko do (usunięte przez administratora) dla specjalisty ds ecommerce. Obiecują duża samodzielność i prace w międzynarodowym środowisku, na czym mi zależy najbardziej. Ciekaw jestem tylko zarobków, podpowiecie mi jakie widełki są przewidziane na dział? Jak tam atmosfera w zespole, relacje z przełożonym. Według oferty nastroje w dziale maja się świetnie:D

Nik Nowy wpis

Ogółem mieszane uczucia, raczej więcej gorszych. Plusy +za moich czasów nie był to januszex, umowa o pracę za normalne pieniądze +ładne biuro +super zespół + nawet jak zwalniali pracowników z dnia na dzień, to trzeba przyznać że dostawali godną odprawę (2 mc pensji, bez konieczności pojawiania się w pracy) Minusy - dziwne układy układziki, odczuwalny brak większej strategii, szczególnie szefostwo w marketingu wydaje się jakieś dziwne, chaotyczne, nagłe zrywy motywacji i dużo spotkań o niczym, potem długi czas braku zainteresowania strategią, następnie pretensje o brak wyników - brak konkretnych priorytetów dla pracownika, nie wiesz co jest ważne - brak wyraźnej hierarchii - jak podlegasz jednocześnie pod kilka osób,a nie pod jedną która raportuje wyżej, to bardzo trudno jest zadowolić wszystkich - upierdliwe podejście do godzin pracy (zaznaczam że nie na stanowiskach bezpośrednio w fabryce) z zegarkiem w ręku od do konkretnej godziny, na stanowisku gdzie naprawdę ta 1 godzina (ba, 15 minut o które szefostwo ma problem) +/- nie robią żadnej różnicy. - były dziwne akcje np. wielkie zwolnienia przeprowadzone w dość nieprzyjemny sposób. Niemniej podkreślam, że zwalniani byli zabezpieczeni finansowo.

kandydat

Witam, proszę o informację, czy w dalszym ciągu występuje problem z uzyskaniem deklarowanej umowy o pracę?

Gucio Nowy wpis
@kandydat

Pracuję jakiś czas w Enbio i nie słyszałem o jakimś problemie z umowami. Wszystkie osoby pracujące na produkcji na codzień mają umowę o pracę.

Aleksandra Nowy wpis
@Gucio

A są szanse na kontrakt B2B u nich? No i druga kwestia już nie związana z formą współpracy, zwłaszcza, że sporo o umowie jest w wątku, a niewiele znalazłam o zarobkach. Powiedziałbyś jakie są u nich widełki płacowe i czy funkcjonuje system premiowy?

Piotrek

Hej. Odniosę się do tego, co pisaliście o umowach. Tak pomyślałem, że skoro firma woli każdy rodzaj zatrudnienia oferować poza umową o pracę to czy jak ktoś chętnie weźmie zlecenie na stałe to może liczyć na lepszą kasę na rękę? Wiecie tak pomyślałem, że wtedy by był wilk syty i owca cała. N Czy ktoś może orientował się w tym temacie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Enbio Technology Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. marketingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Irena

Widzę, że jedna z ostatnich rekrutacji była na stanowisko technika. Ktoś z was był na rozmowie? Zmartwiła mnie trochę kwestia umowy, niżej jest wspomniane, że miała być o pracę, a jednak wyszło tak, że firma zaproponowała zlecenie :/ Może wiecie jak inne kwestie np. wynagrodzenie? Też się różniło od deklarowanego?

Nana
@Irena

nie polecam firma daje ogłoszenia,że szuka pracowników a jak przychodzą ludzie i są już po rozmowie to nikogo nie zatrudniają żadnego powiadomienia nic nie mam pojęcia o co chodzi tej firmie ale jest to nieuczciwe i totalny brak szacunku do człowieka a ogłoszenia pojawiają się znowu i tak w kôłko szkoda czasu

Kazimierz
@Nana

Brałeś udział w takiej rozmowie rekrutacyjnej, czy na podstawie czego masz taką wiedzę? Bo właśnie te rekrutacje od czasu do czasu się pojawiają i tak się wahałem, czy wysyłać CV. Jak byłeś na rozmowie to weź napisz, czy jest ona tak trudna do przejścia, że trudno się jest dostać ,czy inne są tego powody, że jest tak, jak piszesz? Bo już sam nie wiem, co mam robić, czy aplikować, czy dać sobie spokój.

Nie widziałem żadnych aktualnych ofert pracy a chciałbym dostać się na produkcje. Ktoś wie czy przyjmują tu sezonowo jak jest więcej pracy?Ile jest zmian? Jest akord albo premie za szybką prace?

@Michał

Zachecam do bezposredniego kontaktu z Enbio lub wizyty z zapytaniem Slyszalem że mozna sie załapać na sezonową pracę lub staż

Aplikowaliście na stanowisko technik serwisu w Enbio Technology Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Na rozmowie jak i w treści ogłoszenia przedstawiona jest umowa o pracę. Potem następuje (usunięte przez administratora) i umowa o pracę zmienia się w zlecenie. Nie polecam, i radzę omijać szerokim łukiem.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Enbio Technology Sp. z o.o.. Poszukiwani są Inżynier konstruktor. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

gumiś

zalety: - jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w różnych gałęziach inżynierii to jest na to szansa (o ile nie będzie to mielenie już istniejącego produktu) - możliwość sprawdzenia własnych pomysłów - jeżeli pracują tam jeszcze doświadczeni inżynierowie (a z tego co wiem przynajmniej czterech już odeszło) to się czegoś nauczysz bo zawsze byli pomocni i chętnie dzielili się wiedzą- zapytaj z kim będziesz współpracował i ile lat pracują w Enbio i jaki mają bagaż doświadczenia z innych firm. - ładne biuro - atmosfera między większością pracowników jest w porządku o ile odsiejesz kilka osób, o których mowa w tym wpisie - firma ma duże ambicje i może je osiągnąć-a co za tym idzie będzie tam jeszcze ciekawiej (ciężej) - prezes ma spore doświadczenie w wielu dziedzinach i jest o czym rozmawiać - możliwość podejrzenia pracy głównego szefa i jego podejścia do biznesu wady: - zarządzaniu brak profesjonalizmu, konsekwencji, odważnych decyzji, klarowności... - w ciągu dnia spotkasz się z kilkukrotną zmianą priorytetów, a na koniec i tak usłyszysz że wszystko jest ważne na tym samym poziomie (usunięte przez administratora) - będziesz robił bezsensowne rzeczy bo jest to czyjeś "widzimisię", mimo wszystko, że będziesz miał silne argumenty - brak elastycznych godzin pracy - brak możliwości pracy zdalnej - bardzo mało szkoleń, trzeba samemu je organizować, wyszukiwać i ubiegać się o pozwolenie - czasami odczujesz pewną zasadę zarządzania-skłócić pracowników bo wtedy pracują wydajniej- każdy chce udowodnić swoją rację Firma ma duży potencjał, zwłaszcza, że główny szef nie oszczędza jeśli usłyszy dobre argumenty i sięga tam gdzie konkurencja dawno jest w tyle. Niestety osoby, które dalej zarządzają działami chyba nigdy nie pracowały w innych firmach lub nie przyniosły dobrych wzorców-bądź nie są w stanie je wdrożyć... Są plusy i minusy jak wszędzie.

Maja
@gumiś

widzę, że rzetelnie podszedłeś do tematu. ;) Piszesz, że szef nie oszczędza jeśli dostanie dobry argument ale od kogo? Zwykłego podrzędnego pracownika też by wysłuchał? Ciekawa jestem jakie przykładowe pomysły w ten sposób zostały tu przeforsowane

gumiś
@Maja

Za moich czasów szef a tym bardziej prezes bywał bardzo często na produkcji i zagadywali każdego, co wiązało się z przekazywaniem dalej uwag...także sądzę, iż każdy pracownik zawsze może pogadać z górą i nie jest to źle postrzegane. Wiem, że obecna linia produkcyjna była konsultowana z pracownikami i ich spostrzeżenia były brane pod uwagę...oczywiście należy pamiętać, że nie wszystko wdrożysz, i tak jest w każdej firmie.

Martyrolog

Firma podchodzi nieuczciwie wobec kandydatów. Nie będzie umowy o pracę.

ABC
@Martyrolog

Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

Z całego serca nie polecam !.

MB

Dlaczego?

@MB

Ponieważ na rozmowie kwalifikacyjnej mowa jest o umowie o pracę, a potem jak już stawisz się do pracy, to ktoś inny proponuje Ci umowę zlecenie, licząc że nie masz wyjścia i musisz przyjąć oferowne warunki. Nazwałbym sprawę po imieniu, ale cenzura zablokuje moją wypowiedź.

Tomasz

Radzę uważać przy podejmowaniu pracy w tej firmie, ponieważ to jest pasożyt finansowy.

Na rozmowie i w ogłoszeniu przedstawiona jest umowa o pracę, po dniu próbnym przedstawiona zostaje umowa zlecenie, potem akord. Co się w tym kraju bezprawia wyprawia.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Enbio Technology Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Na odpowiedź nie ma co liczyć. Jak kamień w wodę. Na koniec rozmowy zapewniono mnie o kontakcie ze strony firmy w przeciągu 2 tygodni. Takowy nie nastąpił więc zadzwoniłem sam do osoby z HR, która mnie na rozmowę zaprosiła i brała w niej także udział. Zostałem przeproszony i zapewniony o odpowiedzi mailowej w ciągu tygodnia. Niestety takiej również nie było.

Borys

Czytając niektóre wpisy zastanawiam się czy pisali to pracownicy. Kompletne bzdury o firmie która ma opinię dobrego pracodawcy!

Rufus

Ostrzegam wszystkich przed pozostawieniem może nie idealnego miejsca pracy, w którym jesteście, ale przyjście tutaj to jakaś masakra. Nie wykonuje się tego, co potrzeba, tylko działania pozorowane, żeby wyglądało, że coś się dzieje. Im ktoś mocniejszy merytorycznie tym bardziej gnębiony. Nie ma szansy na rozwój osobisty, nie ma szansy na przyczynienie się do sukcesu firmy. Właściciel zrobi wszystko, by jego biznesy były niedochodowe a zarządzanie ma być oparte o jego decyzje, ciągle zmieniające się (chimery). Nie polecam nawet ludziom młodym dla zdobycia doświadczenia, bo po takiej pracy będą myśleli, że tak wygląda każdy biznes. Nie polecam.

P........

To prawda pracownika tam się nie docenia i jest dla nich niczym .sprzedaż spada to na nikogo nie patrza tylko wywalają .Jak jest praca to kierownik chodzi i prosi żeby zostać dłużej i zrobić co trzeba nawet 10 godzin . B(usunięte przez administratora)Tylko szkoda ze przekłada pracę nad własną rodzinę i Swoje zdrowia. Powodzenia pani (usunięte przez administratora)

Dobry pracodawca ale to potrafi docenić pracownik, który dobrze wykonuje swoją pracę.

Mariusz

Praca to udreka kierownik nie ma pojecia co robi wymagania z kosmosy za place 2700 na zleceniu atmosfra szbko szybko bo kierownik patrzy .Produkt to masakra technologia z lat 80 za 4750 sztuka Masakra !

Haha

Byłam na rozmowie o pracę w ogłoszeniu jest napisane zarobki od 3500 tyś i praca na dwie zmiany ...w trakcie rozmowy okazało się że podstawa to 6 zł...taka stawkę godzinowa opłaciło się 20 lat temu no ale do tego dochodzi akord więc ok niech będzie...w ogłoszeniu jest umowa o pracę po rozmowie okazuje się zlecenie ...ok zgadzam się bo w końcu mam miesiąc żeby się nauczyć i sprawdzić czy nadaje się na to stanowisko.moj pierwszy dzień w pracy ...wchodzę brygadzista daje mi do zrobienia 10 elementów do złożenia, składam na 10 mam 7 złe w końcu się uczę druga 10 i dwa mam źle, trzecia 10 na moje jest już dobrze a one że źle daje mi kolejne 10 mam przed oczami wzór produktu i nie odwiedzam jest przydarzy niż moje dostaje kolejne 10 i znów źle pod jej nieobecność zaglądam do kartonika z produktami które robiła doświadczoną pracującą tam osoba patrzę i nie odwiedzam...totalna beznadzieja nie odzywam się robię kolejne 10 podczas robienia usłyszałam tekst brygadziski do innej osoby że nie mogę iść na przerwę bo zaraz przychodzi kolejna Pani i pan się uczyć a ja mam czekać na telefon ....ręce mi opadły myślałam że po to będę miała umowę zlecenie żeby nauczyć się przez miesiąc nikt nie jest w stanie pod presją nauczyć się w dwie godziny chociaż uwazam że moje produkty w porównaniu do Pani pracującej tam z doświadczeniem wyglądały jak z zurnala robię kolejna 10 w końcu się wkurzyłem wyjęłam dwie sztuki z tamtego kart ona doświadczonej Pani na stół i podmienilam brygadzista myślała że to moje dwie sztuki i kazała poprawić..widać Pani koleżanki stawiają na ilość nie na jakość a jednak można.podczas pracy usłyszałam od jednej Pani że tu pracuje się na jedna zmianę poczułam się oszukana po 3 godzinach mojej pracy zostalam zawołanie do biura i usłyszałam że się do tej pracy nie nadaje być może przyjmuje krytykę tylko mam pytanie panie pracodawco dlaczego pan nie przyszedł na halę obejrzeć mojej pracy dlaczego pan nie zajrzal do kartonika swojej doświadczonej pracownicy dlaczego pan nie zobaczył jak przydało wykonany dostałam wzor tylko pan zasugerował się opinią brygadziski którą tego dnia miała albo okres albo liczy się dla niej kumoterstwo a może kobieta nie jest nic winna tylko od Pana ma takie polecenie z góry że trzeba ludzi za darmo wykorzystać na 3 godziny i wont...za żadne pieniądze nie wykonywalabym takiego stanowiska jak ona.Na marginesie powiem panu tak planował pan zrobić druga zmianę ale nie może się pan zdecydować w zamian za to wykorzystuje pan ludzi po 3 godz za darmo ja i jedna pani pracowaliśmy 3 godz po nas miał przyjść pan i pani pewnie też na 3 potem kolejne dwie osoby i tak ma pan 9 godzin za darmo i ok 500 sztuk produktu gratis w tym momencie Pana stałe pracownice siedzą na innym zleceniu a pan wykorzystując za darmo ludzi robiąc sobie zapasy na produkcję przecież miała być umowa zlecenie a nie od razu na stałe nikt w 3 godz nie jest wstanie nauczyć się montażu wszystkich produktów w Pana firmie .Strasznie dużo pan stracił w moich oczach zwykły bamber z pola potrafi parobkowi zapłacić za zbiory a pan co po 3 godz się zorientował że się nie nadaje ja jeszcze jestem w miarę młoda ale ludzie pracują do 67 roku życia nie wyobrażam sobie żeby kobieta 60+ szła na piechotę 2km od przystanka i została wykorzystana za darmo powinien pan wyjść portfel i wyjąć te śmieszne 6 zł chociaż podstawy ludzie tracą czas pieniądze na bilety i paliwo a pan ich tak wykorzystuje Pana zakład kojarzy mi się z Koreą przecież pan dobrze wie że u Pana na zlecenie pracują tylko ludzie jak pan ma dużo pracy a potem za bramę i zostają Ci co pracują na stałe to jeszcze pan się wzbogaca wykorzystując ludzi za darmo wstyd na rozmowie pan oferował zupełnie co innego...mi nie chodzi o te darmowe godziny u Pana ...pisze to bo dla mnie słowo jest droższe od pieniędzy ale pan tego nie rozumie wstyd. Jeszcze uwaga do brygadziski nie mam pretensji do Pani bo pewnie szef Pani tak nakazał że nowi mają zrobić a nie zarobić...jedyne o co mam żal to że Pani koleżanka w kartonie miała takie potwory a Pani się mnie uczepila a przymiar też w porównaniu do moich był zrobiony naganne mogła mi Pani powiedzieć na ucho że tu nie mam czego szukać a to że Pani się mnie czepia to ma to Pani narzucone z góry.ogloszenie ma pan do tej pory 500 szt dziennie za darmo ....gratuluję panie pracodawco

@sandero na jakie stanowisko dostałeś propozycje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Enbio Technology Sp. z o.o. - Kosakowo

• Jak się pracuje w Enbio Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enbio Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enbio Technology Sp. z o.o.?

Enbio Technology Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Szkolna 24
    81-198 Kosakowo
  • NIP: 9580982035 KRS: 0000214555

Enbio Technology Sp. z o.o.