Enbio Technology Sp. z o.o.

Kosakowo

Opinie o Enbio Technology Sp. z o.o.

Majs

Czy ktos wie dlaczego zostala wstrzymana produkcje steamjet? Firma ogolnie produkujaca 3 produkty. Od miesiaca brak I nikt nie jest w stanie powiedziec jak dzwonie kiedy bedzie wznowiona produkcja

Patrycja

@Zbigniew udało Ci się skontaktować z firmą? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Dodatkowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego będą bardzo pomocne. A może ktoś z aktualnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś na ten temat? Dlaczego warto pracować właśnie u tego pracodawcy?

Zbigniew

Czy są w tej firmie stanowiska pracy typu pracownik produkcji albo operator maszyn?

nick

Jakie zarobki dla inżynierów w tej firmie?

Klops

No niestety nie jest tak łatwo dostać się do tak porządnej firmy @jazgot i trzeba mieć pewne pojęcie o branży.

dzik

no łatwo powiedzieć tylko dużo trudniej zrobić. Dla niektórych praca tutaj jest naprawdę emocjonalna, a sami ludzie podchodzą do niej bardzo poważnie, ale czasami już brak im nerwów. Ja osobiście mam dobre wspomnienia z Enbo Technology , ale wiem , jak mogą czuć się te osoby pokrzywdzone przez firmę

obiektywny

Jedyny negatywny wpis został usunięty, zostały same pozytywy. Jakis (usunięte przez administratora)? Jak to jest rzeczywiście?

spider

Enbio Technology Sp. z o.o. jest producentem specjalistycznych urządzeń opartych o innowacyjną technologię dedykowaną branży spożywczej i laboratoryjnej. Rzetelna i godna polecenia firma.

Gościnnie

Ludzie w tej firmie jest całkiem OK. Nie narzekajcie. Oczekiwania są wszędzie no ale na tym chyba polega praca. Jest płaca a za to określona praca. Pozdrowienia dla niezadowolonych.

ppp

Firma jest ogólnie OK. Można popracować i zdobyć doświadczenie. Zarobki OK oczywiście zawsze może byc lepiej ale nie ma co narzekać.

GOŚĆ

Atomosfery pracy OK. Zarobki akceptowalne. Warunki i możliwości rozwoju zależą od inicjatywy pracujących.

gość

xxx - 2011-07-14 21:27:48( usunięte przez administratora ).Mylisz firmy xxx. Chodzi Ci o tą samą nazwę ale inną lokalizację. Tu jest całkiem nieźle.

Jest OK. xxx chyba mylisz firmy bą są 2 o tej samej nazwie w różnych miejscowościach i chodzi ci z pewnością o tą drugą.

gość

Można się czegoś nauczyć i nie jest tak źle. Są zdecydowani gorsze firmy do których można trafić. Pracować i nie narzekać.

mr

Firma jak każda inna.Są plusy i minusy ale da się żyć. Jak komuś nie pasuje to zawsze może poszukać sobie innej lub założyć własną firmę i wtedy będzie sam sobie będzie szefem. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas niema. Pozdrawiam frustratów :-) Głowa do góry.

Zostaw opinię o Enbio Technology Sp. z o.o. - Kosakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enbio Technology Sp. z o.o.