CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Opinie o CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k.

Agnieszka

@xxanaxx niestety aktualnie nie ma żadnych ofert pracy w CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k. Natomiast zachęcam do tego, aby śledzić oferty na ich stronie internetowej, może coś się pojawi. Powiedziałbyś które stanowisko Cię dokładnie interesuje?

Raj

CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k. ma się dobrze, generalnie jedna z lepszych firm na rynku, nie można jej nic kompletnie zarzucić, premie są za wyrobione targety i to całkiem dobre, jest dość wesoło, bo atmosfera super

xxanaxx
@CNC-PROJEKT 07.03.2016 20:45
Witam, wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę. W przypadku innych pytań proszę o kontakt....

Witam jestem operatorem cnc prasy krawędziowej z doświadczeniem, posiadam wykształcenie kierunkowe ślusarz jak również doświadczenie w tym zawodzie dysponuję kursem na wózki widłowe, ogólnie mój staż w branży obróbki metali wynosi 6 lat jeżeli doliczymy do tego szkołę daje to nam 9 lat. Poszukuję pracy w 3-mieście może ktoś z was udzieli mi informacji gdzie z moim doświadczeniem mógłbym szukać pracy z góry dziękuje za odp

xxanaxx
@CNC-PROJEKT 07.03.2016 20:45

Zostaw opinię o CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k.