Zagroda Kociewska

Toruń

Opinie o Zagroda Kociewska

Tajemniczy klient

Byłem tam kilka razy , jedzenie ogólnie dobre, klimat fajny szczególnie latem . Bardzo fajna i konkretna pani manager widać rękę fachowca. Tak było latem . Niedawno odwiedziłem ponownie zagrodę jedzenie już nie takie dobre (w Kleszczewie lepsze) jak było i jakoś klimat też nie najlepszy ,nie widziałem też Pani manager. Chyba szefostwo zaczęło oszczędzać szkoda bo zapowiadało się fajnie. Teraz jeżdżę do Kleszczewa, lepszy klimat i jedzenie.

Zostaw opinię o Zagroda Kociewska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zagroda Kociewska