Leclerc Toruń
counter
2 46 85 5 1

Popularne opinie

Anonim

(usunięte przez administratora) Harowanie jak wół za najniższą krajową, zabójcze spojrzenie dyrekcji na każdym kroku i kontrola każdego wykonywanego ruchu o każdej porze - także wieczorami i w weekendy! Dla zarządu wszystko jest banalnie proste - albo wykonujesz wszystkie polecenia albo do zwolnienia, bo przecież chętny zawsze się znajdzie. Docenienie? 50 zł premii za pracę w czasie pandemii koronawirusa!

Tak16Nie
handlowiec

Sama pracuję w branży spożywczej i doskonale zdaję sobie sprawę z problemów, jakich dostarcza praca w sklepie. Obecnie prawie każdy pracodawca boryka się z brakiem odpowiedniego personelu. Niestety brakuje prawdziwych fachowców, ktorzy chcą i potrafią dobrze pracować. Do pracy trafiają przypadkowe osoby, które chcą dużo zarobić przy stosunkowo małym nakładzie pracy własnej. Pracują powoli, byle jak, byle było. Oczywiscie wśród tych osób są też takie, które chcą i potrafią dobrze pracować, ale te osoby nie są doceniane. Mało tego, są one jeszcze bardziej wykorzystywane od pozostałych, bo pokazały, ile potrafią, a niejednokrotnie ich wynagrodzenie jest na poziomie pospolitych nierobów. Pracodawca nie potrafi docenić tych dobrych i w konsekwencji traci zarówno tych solidnch, jak i tych cwaniaków, co najbardziej godzi w klientów niestety. A wystarczyło by zainwestować w pracowników z krwi i kości, bo solidny pracownik to wielki kapitał, o który trzeba zadbać. Trzeba go godziwe wynagrodzić i nie szczędzić miłych słów, bo dobra atmosfera to podstawa właściwej współpracy.

Tak17Nie1
Wiktor

Praca w sklepie spożywczym jest bardzo ciężka. Niektórzy idą pracować a za chwilę narzekają i piszą bzdury.

Tak5Nie5

Mrowka

Każdy ma swój punkt widzenia. Ja pracuję w Leclercu już kawałek czasu i nie mam na co narzekac.. Co miesiąc dostaję premię, a na święta jeszcze bony. Żadnego braku szacunku nie odczuwam i sądze że moja praca jest widziana pozytywnie. Jak ktoś szuka ideału to go nie znajdzie nigdzie, ale ja tam wolę mówić o faktach, a nie emocjach.

Tak6Nie6

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Leclerc Toruń?

synek Nowy wpis
@Pytanie

A jaki ma byc? Jestes robolem to traktuja cie jak robola za nedzne grosze zero motywacji. Ja musze przeczekac a potem wyfruwam.Kariery tu nie zrobie a i nie zarobie na rodzine. Malo placa a chodza jak krolowie i szpieguja po katach.

Mrowka

Tak6Nie6
Wsparcie Mrówki
@Mrowka

Mróweczko, chyba Cię kojarzę. Wespół, zespół, prawie codziennie na posterunku solidnej dobrze wykonanej pracy. Nieważne gdzie, ale z kim, dla kogo i po co. Najważniejsze, żeby byc fair wobec siebie, żeby móc spoglądać w lustro i zawsze widzieć w nim człowieka a nie "cwaniaka". Każdy z nas i tak odpowiada przede wszystkim za siebie i to nas, a nie innych, będą rozliczać. Wtedy nie powiemy, że tamten tak postępował, więc...Mróweczko, wiesz, jak Cię cenię i szanuję. Tak musimy trzymać dla dobra Naszych Klientów! ????

Tak11Nie
Ktoś
@Mrowka

Mowisz, ze tak ci dobrze sie pracuje. A co powiesz na to, ze w biedronkach, lidlach, kauflandach, aldi itp pracownicy otrzymują obecnie w dobie zagrozenia koronawirusem po kilkaset złotych dodatkowo za to, ze nie ida a l4 i sie narazaja? Czy twoj pracodawca mysli o tobie i cie tez tak docenia czy jestes tak samo traktowana?

Tak2Nie5
Zadziwiony Nowy wpis
@Mrowka

Tak mówisz jakbyś zarabiała kokosy, a bony na święta były tak duże że ho ho i na każde święta.W Leclercu bony są tylko raz w roku i są bardzo skromne, a z premią też nie jest wesoło. A może ty robisz coś więcej (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

Tak16Nie
Za
@Anonim

Masz w zasadzie rację. Pracujemy naprawdę ciężko. Sklep ma dobre wyniki, firma inwestuje w lepszy wizerunek, więc dlaczego my, pracownicy, nie jesteśmy odpowiednio wynagradzani?! Jak nasi pracodawcy mogą być tak krótkozwroczni? Nawet kasjerzy w innych sklepach zarabiają wiecej niż my! Mają wyższe podstawy i premie za różne czynniki, nie tylko za dobrą pracę, ale i za frekwencję, czynnik ryzyka w dobie pandemi, staż itd. To są dopiero motywatory do pracy. Szanowni Nasi pracodawcy, obudzcie się!!!

Tak20Nie
K. S.
@Za

To prawda, pracowałem tu jak wół, dyrekcja tylko chodziła po kontach i obserwowała z ukrycia pracowników i jak coś im się nie spodobało to do zwolnienia, dlatego tutaj jest ciągła rotacja , a o obsłudze kas co do pracowników obecnych im współczuję , wielka mi pani kierownik kas A. na wstepie pracy mówi że brak drobnych , a ja musiałem się martwić i czułem się jak żebrak bo od ludzi ciągle wołałem o drobne to jakaś żenada, a jak już za trzecim razem dzwoniło się o drobne to ona z pretensjami ze mam wołać od ludzi, nikomu tam nie polecam pracować

Tak7Nie
Xxx Nowy wpis
@K. S.

Zgadzam się z tobą całkowicie Pani kierownik kas A. to jakaś pomyłka w tym sklepie...... jej zachowanie podchodzi momentami pod mobbing współczucia dla tych osób co dalej z nią pracują.......dziewczyny harują jak woły a szanowna pani a. nie może wziąć ani jedej popołudniówki....a co do rozmiany pieniędzy to już w ogóle brak słów.... wiecznie nie ma czasu przynieść a my musimy z kasetka pusta siedzieć i wołać od klienteli.....

Ilona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Klient

Jak to jest z pracą nocną w tym sklepie? Czy jest ona czy jej nie ma? Na jakich działach jeśli jest?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gal Anonim

Dlaczego sklep żąda od klientów opłaty za dziadki zrywki,czego nie czynią inne sklepy to totalny skandal w ten sposób okradają klientów

Kremowka
 Rekomendacja

A ja totalnie nie rozumiem nagonki, która tu można wyczytać w niejednej opinii. Pracowałam jakiś czas temu w Leclercu i zdecydowanie z biegiem czasu mogę powiedzieć tylko że bardzo dobrze mi się tam pracowało. Szefostwo ? Totalnie nie rozumiem obrażania czy stwierdzenia że się wywyzsza. Jak dla mnie normalni, życzliwi ludzie. Nie mówią ,,dzien dobry" ? Chodzą po sklepie i sprawdzają ? No przecież to szefostwo, chyba to pracownikowi wypada powiedzieć pierwszemu ,,dzien dobry", a ja nigdy nie spotkałam się z tym żeby mi nie odpowiedziano. Chodzić też muszą, tak naprawdę powinni, bo to ich obowiązek sprawdzać czy wszystko jest ok, a nie zostawić sklep samopas i mieć gdzieś co się dzieje. Sama praca nie jest zbyt ciężka, każdy ma swój dział i swoje obowiązki, a nie musisz (usunięte przez administratora) jak w innych sklepach i robić wszystkiego poczynając od sprzątania, pieczenia bulek do kasowania. Tu każdy ma swoje stanowisko są Ci od sprzątania, Ci od rozkładania towaru, Ci od kasowania. Pensja.. no może nie szczyt marzeń.. może za mało ale miejmy nadzieję że będzie lepiej bo jakby nie bylo praca w handlu jest ciężka, a najnizsza krajowa może lekko odstraszyć, tak jak utrata premii za zaplanowany urlop. Uwazam ze urlop nie powinien miec wplywu na premie, przeciez kazdy ma prawo do wypoczynku i nie tylko praca czlowiek zyje. Najbardziej można doczepić się do grafiku, bo każdy z nas ma swoje plany, życie i rodziny, a grafik sporządzany (przynajmniej na dziale kas) z tygodnia na tydzień to trochę słaba opcja. Nic nie można zaplanować. Co do doceniania pracowników ja czułam się doceniona. Kilka razy usłyszałam że dobrze sobie radzę, zawsze mogłam się dopytać kiedy coś było jasne, mogłam też powiedzieć co mi nie pasuje i nigdy za to nie zostalam krytykowana. Miło wspominam pracę w Leclercu bo naprawdę dobrze i miło mi się tam pracowało A nie o każdym miejscu pracy mogę tak powiedzieć.

Tak8Nie3
Ł.Ł
@Kremowka

Jedna uwaga do opinii.... ta bo szef to Pan i władca, król nad krolami i to plebs się powinien kłaniać w pas .... No nie sorry to raczej chodzi o kulturę i dobre wychowanie jeśli idę do stoiska na którym są moi pracownicy ja mówię im dzień dobry bo to ja do nich podchodzę myślę, że to bardziej o to chodzi w tej krytyce (jeśli oni nie powiedzą panu dzień dobry to on pierwszy się nie znizy do poziomu plebsu)

Tak5Nie

Czy pracodawca Leclerc Toruń organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Agnieszka

Toruń, oszustwo! Dają ogłoszenie, że poszukują pracownika na dział obsługi klienta, a na rozmowie wychodzi, że poszukują na dział chemii. Jestem oburzona, bo mam bardzo dobre kwalifikacje, a potraktowano mnie, jakbym była po szkole bez doświadczenia i w dodatku oferują płacę 2.250 plus premia uznaniowa za postawę pracownika za każdym razem inna. Chyba trzeba całować w cztery litery, zwłaszcza prezeza zarządu, który bardzo nisko traktuje ludzi, a siebie uważa za Góru. Szczyty bezczelności, jak można być takim gburem i w dodatku dawać ogłoszenie na dział kas obsługa klienta, a szukać na inne działy. NIE POLECAM NIKOMU!!!

Tak2Nie
Obserwator
@Agnieszka

Masz rację. Ale często jest tak ze firma potrzebuje kogoś na jakiś dział a potem okazuje się że jeszcze na jakiś inny i dlatego tak bywa. Ta firma często kogos potrzebuje bo nie potrafi zatrzymac pracownika finansowo. Jej szefostwo wychodzi z założenia ze jesli nie ten to inny. Ale ile mozna zatrudniac i zwalniac? Żenujące

Paulina
@Obserwator

Pamiętaj, że kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna, uzależniona od potrzeb danej osoby. A pracodawca może zatrzymać pracowników innym sposobami - oferując im na przykład atrakcyjne dodatki, benefity pozapłacowe. Wiesz może, na jakie dodatkowe świadczenia mogą liczyć pracownicy Leclerc w Toruniu?

Tak1Nie3

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Leclerc Toruń?

Guru
@Pytanie

Możliwość awansu na kierownika występuje wówczas, gdy obecny kierownik ma już dość swej pracy i odchodzi, a szefostwo nie może dać mu więcej od stawki, którą otrzymał od przyszłego pracodawcy. Kierownicy tutaj są dobrymi specjalistami handlowymi. Wykonują o wiele więcej zadań niż niejeden kierownik w innym sklepie. Praca nie do pozazdroszczenia, odpowiadasz za każdy parametr handlowy, zadań tyle, że doby mało, jesteś kierownikiem, negocjatotrem, pracownikiem, bo brakuje osób do pracy, przychodzą, odchodzą, chorują, pracują byle jak, nie pojawiają się w pracy, bo im się nie chce itd. A ty jako kierownik musisz zrobić swoje i za nieobecnych pracowników, bo praca być wykonana. Powodzenia

Tak12Nie
Dobra rada

Czy polecalam pracę w tym sklepie? Stanowczo NIE. Sposób zarządzania przez dyrekcję jak i ich kultura osobista pozostawiają wiele do życzenia. Śmiało mogę stwierdzić, że brak im szacunku do pracowników. Są przekonani o swojej wyższości. Ciągle chodzą z zadartymi głowami po sklepie i patrzą na ręce pracowników. Dzień dobry czy dowiedzenia nie przejdzie przez ich usta jeśli to druga strona nie powie pierwsza. Pierwszą podstawową kwestią która odpycha od pracy w tym markecie to niska płaca ( najniższa krajowa ), w każdym innym można liczyć na więcej. Za soboty nie płacą tylko dają dzień wolny ( pracownik nie ma wpływu jaki to dzień). Układanie grafiku porażka - nigdy nie wiesz co Cię czeka, nie sprawiedliwość w rozkładzie godzin kasjerek. W godzinach szczytu ilość kasjerów niedostosowana do potrzeby.Dyrekcja sama kładzie sobie kłody pod nogi zwalniając dobrych pracowników mimo tego że mają problemy w poszukiwaniu nowych. Jeśli chcesz, żeby twoja praca była odbierana z szacunkiem lepiej nie zgłaszaj się do Leclerca.

Iga

Ideałów nie ma i zawsze znajdzie sie jakiś temat do naprawienia. W sumie dobrze mi sie tu pracuje mimo, że praca w handlu do lekkich nie należy!

ex pracownica

znam sytuacje od środka,[usunięte przez administratora], nie mądra pani dyrektor, garstka ludzi którzy wiedzą co maja robić, robią to ale za wszystkich to nie dasz rady... do tego ta wieczna rotacja... pożal się boże menager, ochrona która tam jest. Informacja to tylko ploteczki i z łaski swojej "czego chcesz". Wiecznie problem z kasami, kasjerkami, produktami, brak produktów z gazetki bo nie wyłożone, nieprzygotowane.. bo po co... mięso.. w ogóle tego nie tykać, taka moja rada. sanepid, sanepid, sanepid. nie ma mozliwosci wziecia nadgodzin jako dni wolne.. bo musisz przyjsc, zawsze jestes potrzebna. wieczne krzyki i wyzwiska, nic profesjonalizmu, jak na straganie! Brudno nie powiem gdzie... i parking.... szkoda słow. dno! nie polecam nikomu!

Tak1Nie3

lq
@ex pracownica

W pracy nikt nie może cię obrazac . Proces za zniesławienie oraz mobbing od osoby wyżej .. po co firmom idioci wcpraktyce jeśli dobracjes organizacja i ludzie pracowici.. którym się nie przeszkadza . Produktywnosc rośnie zawsze chyba że masz chorych psychicznie pracowników.

TakNie1
handlowiec

Tak17Nie1
Olinek
@handlowiec

Dokładnie tak zgadzam się ... pracownicy, którzy pracują za 3 osoby otrzymują czasami nawet mniejsze wynagrodzenie od "nierobow"...

Lastic
@handlowiec

Z 12 letniego doświadczenia wiem że się pani myli , pozory xd. Choć współczuję wielu pracodawcom bo sam widziałem bydło roszczeniowe w firmach ale walczą ludzie o swoje. Generalnie bezrobocie w Toruniu jest olbrzymie dlatego jeśli się nic nie zmieni czeka nas stagnacja oraz najmniejsi upadną co jest złe . Nie brakuje ludzi do pracy brakuje pracy dla ludzi i jeśli miałbym warunki sam dalbym pracę . Pytanie czy ktoś chce mieć biznes tylko dla forsy jak większość.. a później się męczy młodych.. bo nie mogą się rozwijać , czy ktoś komu zależy na firmie ale to już rzadkość , pozdrawiam i niestety ale w tym temacie jeśli chodzi o pracowitych uczciwych , lojalnych , kulturalnych pracowników to nie ma pracy w Toruniu bynajmniej nie spotkałem .. koszta ml9dych są za duże to jest problem Torunia w większości przypadków rodziny młodych poza granicami.. wielu stara się radzić sobie samemu.. a minimum koszta wynajmu nieruchomości to 1200 zł plus media.. .. ceny nieruchomości również a co za tym idzie koszta utrzymania firm.. dlatego władza musi coś w Toruniu zmienic. Inaczej będzie zle,czeka nas stagnacja.. i ogromne migracje bo choć by uparci chcieli.. nie dadzą rady spiąć budżetu domowego . Więc częściej będą wyjezdzac z polski .. znów biznes traci młodych lojalnych pracowników.. szkoda Toruń to piękne miasto

TakNie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 353 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Leclerc Toruń?

Wiktor

Tak5Nie5

Xxx
@Wiktor

To prawda praca w handlu jest ciężka. Tym bardziej, że żyjemy w Polsce gdzie ludzie nie są zbyt przyjaźni i wszystko im wiecznie nie pasuje. Wszędzie trzeba pracować i się starać nikt nikomu 10 wypłaty nie wypłaci za lenistwo.

Tak3Nie3
Ksieciunio
@Wiktor

Praca może być ciężka ale za godziwe wynagrodzenie ,z niewolnika nie zrobi się pracownika.

Tak7Nie
PicaPica
@Wiktor

Bzdurne to są w tym sklepie wypłaty. Jeśli ktoś ma harować za niecałe 1600 zł na rękę, użerać się z klientelą i jeszcze kłaniać przed dyrekcją, która ma kija w odbytach po samo gardło, to już lepiej siedzieć na kuroniówie, niż podpisywać umowę z wam, Januszami.

Tak4Nie1
Miki
@PicaPica

Tak to prawda wynagrodzenie śmieszne za to co każą robić, najlepiej pracować za 2 albo 3 A wynagrodzenie 1600zl .... żenada, co do dyrekcji sam się przekonałem że nawet nie potrafią powiedzieć dzień dobry wielkie państwo któremu trzeba się kłaniać bo sami kultury chyba nie mają, wiadomo praca nie należy do lekkich ... to praca w handlu więc trudni klienci, którzy myślą że są niewiadomo kim i wszystko im wolno ...Tak są nauczeni ale cóż... pracy nie polecam za takie małe pieniądze lepiej iść na produkcję albo na budowę bo tam przynajmniej wiesz za co pracujesz ...pozdrawiam

Xxx

Nie wiem jaka atmosfera panuje w Eclercu na Łyskowskiego bo weszłem poczytać opinie, ponieważ rozważam podjąć tam pracę. Ale to co przeczytałem odpycha mnie od tej firmy.

Szalona
@Xxx

Opinie są wszędzie takie same.. Jak Pani sama nie spróbuję.. I się nie przekona to Pani nie będzie wiedzieć.. Ja tak zrobiłam..

Tak1Nie2
SzparagZaglady

W królestwie tym również jest Aldi, despota. O własnej wyższości zbyt przekonany. Chodzi i ciamka, ciamka i patrzy. Ludzie dla niego to zwykłe barany. Nie da się Aldiemu przemówić do głowy, rację ma zawsze, choć też się myli. Biada każdemu, co się odważy z nim zdecydować się wejść w kołomyję. Angielskiego zero, empatia leży. Aldiemu wszystko się zawsze należy. Grafik pod niego, wolne weekendy. Gdy jego nie ma, kolejek są rzędy. Raz humor doby, raz (usunięte przez administratora) nie do zniesienia, Aldi co chwilę potrafi się zmieniać. Wierszyk to dla was, wszyscy bez pracy. Unikajcie Leclerca, bracia rodacy.

Czarek

Będąc dobrym pracownikiem nie będzie powodu narzekać bo firma jest ok!

Tak4Nie6
Bulbulator
@Czarek

Pani dyrektor, proszę się nie wygłupiać. xD

Tak3Nie
Zuzanna

Na portalu z ogłoszeniami znalazłam ofertę pracy zamieszczoną przez Leclerc Toruń. Poszukiwany jest Pracownik sali sprzedaży. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało dbanie o zatowarowanie, porządek oraz aspekt wizualny działu. Zatrudnienie będzie opierało się o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Czy są tu osoby, które pracują już w Leclerc Toruń i podpowiedzą czy warto wysłać cv?

Tak1Nie1
Zuzanna

@anonymous, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Czego dokładnie dotyczy Twoja opinia? Czy chodzi Ci o wybór ofert pracy w Leclerc Toruń czy może o asortyment sklepu? Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie?

TakNie1

anonymous

Lepszy niz biedra, wiekszy wybor

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Leclerc Toruń - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Leclerc Toruń