Leclerc Toruń
2 45 63 5 1
ex pracownica

znam sytuacje od środka,[usunięte przez administratora], nie mądra pani dyrektor, garstka ludzi którzy wiedzą co maja robić, robią to ale za wszystkich to nie dasz rady... do tego ta wieczna rotacja... pożal się boże menager, ochrona która tam jest. Informacja to tylko ploteczki i z łaski swojej "czego chcesz". Wiecznie problem z kasami, kasjerkami, produktami, brak produktów z gazetki bo nie wyłożone, nieprzygotowane.. bo po co... mięso.. w ogóle tego nie tykać, taka moja rada. sanepid, sanepid, sanepid. nie ma mozliwosci wziecia nadgodzin jako dni wolne.. bo musisz przyjsc, zawsze jestes potrzebna. wieczne krzyki i wyzwiska, nic profesjonalizmu, jak na straganie! Brudno nie powiem gdzie... i parking.... szkoda słow. dno! nie polecam nikomu!

Tak1Nie2

lq Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@ex pracownica

W pracy nikt nie może cię obrazac . Proces za zniesławienie oraz mobbing od osoby wyżej .. po co firmom idioci wcpraktyce jeśli dobracjes organizacja i ludzie pracowici.. którym się nie przeszkadza . Produktywnosc rośnie zawsze chyba że masz chorych psychicznie pracowników.

handlowiec
Nazwa działu: Handlowy

Sama pracuję w branży spożywczej i doskonale zdaję sobie sprawę z problemów, jakich dostarcza praca w sklepie. Obecnie prawie każdy pracodawca boryka się z brakiem odpowiedniego personelu. Niestety brakuje prawdziwych fachowców, ktorzy chcą i potrafią dobrze pracować. Do pracy trafiają przypadkowe osoby, które chcą dużo zarobić przy stosunkowo małym nakładzie pracy własnej. Pracują powoli, byle jak, byle było. Oczywiscie wśród tych osób są też takie, które chcą i potrafią dobrze pracować, ale te osoby nie są doceniane. Mało tego, są one jeszcze bardziej wykorzystywane od pozostałych, bo pokazały, ile potrafią, a niejednokrotnie ich wynagrodzenie jest na poziomie pospolitych nierobów. Pracodawca nie potrafi docenić tych dobrych i w konsekwencji traci zarówno tych solidnch, jak i tych cwaniaków, co najbardziej godzi w klientów niestety. A wystarczyło by zainwestować w pracowników z krwi i kości, bo solidny pracownik to wielki kapitał, o który trzeba zadbać. Trzeba go godziwe wynagrodzić i nie szczędzić miłych słów, bo dobra atmosfera to podstawa właściwej współpracy.

Tak8Nie1
Olinek
@handlowiec

Dokładnie tak zgadzam się ... pracownicy, którzy pracują za 3 osoby otrzymują czasami nawet mniejsze wynagrodzenie od "nierobow"...

Lastic Nowy wpis
@handlowiec

Z 12 letniego doświadczenia wiem że się pani myli , pozory xd. Choć współczuję wielu pracodawcom bo sam widziałem bydło roszczeniowe w firmach ale walczą ludzie o swoje. Generalnie bezrobocie w Toruniu jest olbrzymie dlatego jeśli się nic nie zmieni czeka nas stagnacja oraz najmniejsi upadną co jest złe . Nie brakuje ludzi do pracy brakuje pracy dla ludzi i jeśli miałbym warunki sam dalbym pracę . Pytanie czy ktoś chce mieć biznes tylko dla forsy jak większość.. a później się męczy młodych.. bo nie mogą się rozwijać , czy ktoś komu zależy na firmie ale to już rzadkość , pozdrawiam i niestety ale w tym temacie jeśli chodzi o pracowitych uczciwych , lojalnych , kulturalnych pracowników to nie ma pracy w Toruniu bynajmniej nie spotkałem .. koszta ml9dych są za duże to jest problem Torunia w większości przypadków rodziny młodych poza granicami.. wielu stara się radzić sobie samemu.. a minimum koszta wynajmu nieruchomości to 1200 zł plus media.. .. ceny nieruchomości również a co za tym idzie koszta utrzymania firm.. dlatego władza musi coś w Toruniu zmienic. Inaczej będzie zle,czeka nas stagnacja.. i ogromne migracje bo choć by uparci chcieli.. nie dadzą rady spiąć budżetu domowego . Więc częściej będą wyjezdzac z polski .. znów biznes traci młodych lojalnych pracowników.. szkoda Toruń to piękne miasto

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Leclerc Toruń?

Agnieszka Nowy wpis

Toruń, oszustwo! Dają ogłoszenie, że poszukują pracownika na dział obsługi klienta, a na rozmowie wychodzi, że poszukują na dział chemii. Jestem oburzona, bo mam bardzo dobre kwalifikacje, a potraktowano mnie, jakbym była po szkole bez doświadczenia i w dodatku oferują płacę 2.250 plus premia uznaniowa za postawę pracownika za każdym razem inna. Chyba trzeba całować w cztery litery, zwłaszcza prezeza zarządu, który bardzo nisko traktuje ludzi, a siebie uważa za Góru. Szczyty bezczelności, jak można być takim gburem i w dodatku dawać ogłoszenie na dział kas obsługa klienta, a szukać na inne działy. NIE POLECAM NIKOMU!!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Wiktor

Praca w sklepie spożywczym jest bardzo ciężka. Niektórzy idą pracować a za chwilę narzekają i piszą bzdury.

Tak5Nie4

Xxx
@Wiktor

To prawda praca w handlu jest ciężka. Tym bardziej, że żyjemy w Polsce gdzie ludzie nie są zbyt przyjaźni i wszystko im wiecznie nie pasuje. Wszędzie trzeba pracować i się starać nikt nikomu 10 wypłaty nie wypłaci za lenistwo.

Tak3Nie3
Ksieciunio
@Wiktor

Praca może być ciężka ale za godziwe wynagrodzenie ,z niewolnika nie zrobi się pracownika.

Tak5Nie
PicaPica
@Wiktor

Bzdurne to są w tym sklepie wypłaty. Jeśli ktoś ma harować za niecałe 1600 zł na rękę, użerać się z klientelą i jeszcze kłaniać przed dyrekcją, która ma kija w odbytach po samo gardło, to już lepiej siedzieć na kuroniówie, niż podpisywać umowę z wam, Januszami.

Tak3Nie1
Miki
@PicaPica

Tak to prawda wynagrodzenie śmieszne za to co każą robić, najlepiej pracować za 2 albo 3 A wynagrodzenie 1600zl .... żenada, co do dyrekcji sam się przekonałem że nawet nie potrafią powiedzieć dzień dobry wielkie państwo któremu trzeba się kłaniać bo sami kultury chyba nie mają, wiadomo praca nie należy do lekkich ... to praca w handlu więc trudni klienci, którzy myślą że są niewiadomo kim i wszystko im wolno ...Tak są nauczeni ale cóż... pracy nie polecam za takie małe pieniądze lepiej iść na produkcję albo na budowę bo tam przynajmniej wiesz za co pracujesz ...pozdrawiam

Xxx

Nie wiem jaka atmosfera panuje w Eclercu na Łyskowskiego bo weszłem poczytać opinie, ponieważ rozważam podjąć tam pracę. Ale to co przeczytałem odpycha mnie od tej firmy.

Szalona
Nazwa działu: Handlowy
@Xxx

Opinie są wszędzie takie same.. Jak Pani sama nie spróbuję.. I się nie przekona to Pani nie będzie wiedzieć.. Ja tak zrobiłam..

Tak1Nie2
SzparagZaglady

W królestwie tym również jest Aldi, despota. O własnej wyższości zbyt przekonany. Chodzi i ciamka, ciamka i patrzy. Ludzie dla niego to zwykłe barany. Nie da się Aldiemu przemówić do głowy, rację ma zawsze, choć też się myli. Biada każdemu, co się odważy z nim zdecydować się wejść w kołomyję. Angielskiego zero, empatia leży. Aldiemu wszystko się zawsze należy. Grafik pod niego, wolne weekendy. Gdy jego nie ma, kolejek są rzędy. Raz humor doby, raz (usunięte przez administratora) nie do zniesienia, Aldi co chwilę potrafi się zmieniać. Wierszyk to dla was, wszyscy bez pracy. Unikajcie Leclerca, bracia rodacy.

Tak4Nie
Czarek

Będąc dobrym pracownikiem nie będzie powodu narzekać bo firma jest ok!

Tak4Nie6
Bulbulator
@Czarek

Pani dyrektor, proszę się nie wygłupiać. xD

Tak3Nie
Zuzanna

Na portalu z ogłoszeniami znalazłam ofertę pracy zamieszczoną przez Leclerc Toruń. Poszukiwany jest Pracownik sali sprzedaży. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało dbanie o zatowarowanie, porządek oraz aspekt wizualny działu. Zatrudnienie będzie opierało się o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Czy są tu osoby, które pracują już w Leclerc Toruń i podpowiedzą czy warto wysłać cv?

Tak1Nie1
Zuzanna

@anonymous, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Czego dokładnie dotyczy Twoja opinia? Czy chodzi Ci o wybór ofert pracy w Leclerc Toruń czy może o asortyment sklepu? Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie?

anonymous

Lepszy niz biedra, wiekszy wybor

Tak4Nie

Zuzanna

@mayki Zarobki to jedno. Może powiesz jeszcze jaka w firmie Leclerc Toruń panuje atmosfera oraz czy firma oferuje pracownikom jakiś pakiet socjalny? Wybacz, że tak zalewam Cię pytaniami, ale nie ma tutaj wielu opinii napisanych przez pracowników. Dobrze by było, gdyby wypowiedziała się na ten temat osoba, która w sklepie pracowała.

mayki

(usunięte przez administratora) kiła za najniszą krajową zapieprzac jak wół nie polecam

Tak1Nie

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Leclerc Toruń. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Zaskoczona

Pierwszy raz byłam w tym sklepie przy okazji zakupów w Pepco. Wstąpiłam tylko po coś do picia, a tu mile zaskoczony... fajne promocje, ceny wielu artykułów niższe niż w Biedronce czy Lidlu. Pachnące bułeczki, masło, jajka, jabłka chyba najtańsze w mieście i ta różnorodność jak hipermarkecie. Do domu wracałam z pełną torbą, a wstąpiłam tylko po napój.

Tak11Nie
Klientka

Polecam tym którzy narzekają że jest bałagan popracować trochę w takim sklepie i zadać sobie podstawowe pytanie kto ten bałagan robi , Nie raz widzialam sytuację jak ktoś wziął do koszyka bluzkę a potem się rozmyslil i zostawił na warzywach . Jak leżą papierki po cukierkach bo ludzie są na tyle bezczelni że zżeraja po kryjomu i kradną. Więc Ci co krytykujecie weźcie się sami do roboty i przestańcie krytykować innych bo największy syl robicie wy A sklep przechodzi z tego co wiem duże zmiany i mi osobiście miło tam się robi zakupy.

Tak13Nie

Becia

Odkąd we wrześniu ubiegłego roku zmienił się dyrektor to sklep robi się na poziomie. Jest czysto towaru pełno a i ceny się zgadzają . Widać zmiany gołym okiem . Nowe mile dziewczyny tam pracujące teraz aż przyjemnie wejsc

Tak9Nie

marek

Pracowałem tam i zrezygnowałem.Kto nie musi i może szukać innej pracy niech omija z daleka ten sklep.

Tak15Nie
Advocat
@marek

A co było powodem Twojego odejścia

Iko

Dzis bylam 01.08 w leclerc torun, poniewaz wyszla nowa gazetka. Sklep masakra, nieporzadek mowiac delikatnie, syf i malaria, co bierzesz artykuł zero ceny, albo sie nie zgadza cena. Mialy byc poszewki w promocyjnej cenie, kiedy nie moglam ich zlikalizowac, zapytalam pracownika, oznajmila, ze nie wie gdzie jest, i ze ona sie tym nie zajmuje!!!! Zenada. Nie wspomne juz o tym ze pracownikow w ogole nie uswiadczysz na zadnym dziale, na sklepie, jedynie tam kasuja waza!! Sklep porazka...

Iko

Fuh

Gdzie przedstawiciel regionalny!!!!! Syf

xyz

Jestem klientką tego sklepu kilka razy w tygodniu. Prawda, wieczorem czynna jedna kasa, w ciągu dnia popołudniu 2-3. Bywają kolejki. klienci wtedy krzyczą na obsługę i się denerwują. Ciekawe, bo te same osoby, a mieszkam w pobliskim wieżowcu, kupują w biedronce na Łyskowskiego a kolejki tam ZAWSZE w regały i te same osoby. które awanturują się w tym sklepie, tam stoją posłusznie bez słowa (zwłaszcza jeden starszy Pan). Fakt, często brak cen na półkach, lub cena na półce nie zgadza się z ceną na kasie, bo promocja się skończyła. Dostaję wtedy różnicę, lub towar mogę zwrócić. Prawda, że często na towarach nie ma kodów, ale chyba to nie wina pracowników, tylko klientów, co te towary rozpakowują lub odrywają kody (przy mnie ładnie ubrana i elegancka pani nożyczkami wycinała kod z walizki). Raz wpisywałam się do książki skarg, a tam wpsi zbulwersowanego pana, że w toalecie brudno (no ciekawe kto tam brudzi, klienci sami, co inaczej traktują toaletę publiczną a inaczej tą w domu). Polecam tam artykuły dla zwierząt, żwirek silikonowy bywa w dobrej cenie, ale trzeba na niego polować, nie wiem dlaczego. Kupuję zawsze chleb, bo widzę jak jest wypiekany i przy mnie krojony. NA MIĘSNYM KUPUJĘ filet z kurczaka, bo ma najniższą cenę w okolicy i chyba jest świeży, bo nikt nie lubi przepłacać. Polecam pasztet z boczkiem, rewelacja. A obsługa, taka jak wszędzie, raz ma gorsze, raz lepsze dni, to tylko ludzie. Pracuję w konkurencji i opinie o nas czytam takie same. A pracownik tak, który ma kartę musi odbić się i wracać do pracy wpisując się w specjalny zeszyt, ciekawe czy w tym sklepie też tak jest.

Tak6Nie

Rok

No moim zdaniem to firma jest naprawde w porządku, wiadomo nie od dziś, że to są duże i sensowne pieniądze do zarobienia, ja tak uważam, mam nadzieję, że Wy też tak uważacie

MARRY

FATALNY SKLEP !!!! Z EPOKI KAMIENIA ŁUPANEGO. NIE NADĄŻA ZA POSTĘPEM NAWET W ZASADNICZYCH SPRAWACH. UWGA NIE KUPUJCIE TAM !!! SKLEP NIE UZANJE ŻADNYCH ZWROTÓW TOWARÓW, NAWET NIENARUSZONYCH I Z RACHNKIEM ZAKUPU. TWOERDZĄ, ŻE PRZY KASACH SĄ NA TEN TEMAT INFORMAVCJE, ALE MAŁE, NIEWIDOCZNE . KASY OTWARTRE TYLKO 1 LUB GÓRA 2 WIĘC MYŚLISZ TYLKO O TYM, ABY SIĘ WRESZCIE STAMTĄD WYDOSTAĆ. NIE KUPOWAĆ W TYM SKLEPIE. NA DOMIAR ZŁEGO BARDZO ŹLE TRAKTUJA PRACOWNIKÓW, BYLE JAK PŁACĄ. DLATEGO PRACOWNICY Z KOLEI ŹLE TRAKTUJĄ KLIENTÓW. MAKABRA I MASZKARA W XXI WIEKU.

anna
@MARRY

proszę zakupić buty w sklepie Wojas lub sukienkę w Medicine. I potem próbować zwrócić z paragonem. I napisać ponownie opinię o zwrotach.

Tak2Nie

njhbn

Wy wszyscy ludzie którzy opisujecie sklep E;leclerc nie macie pojęcia o pracy w handlu,wypisujecie totalne bzdury siedząc w domu i się nudząc, narzekacie a i tak przychodzicie po 5 razy dziennie do sklepu.Ogarnijcie się!

Tak5Nie

aleks

Olka masz rację.Leclerc w Toruniu to jedna wielka pomyłka. Jeśli chodzi o stoisko mięsne w ogóle tam nie chodzę bo od tego smrodu i patrzenia na mięso pływające w popłuczynach robi mi się niedobrze. Ekspedientki niby czyszczą blaty, ale te ścierki nie są pewnie zmieniane od tygodni, czy nikt im nie powiedział o bakteriach gnilnych, które są niebezpieczne dla organizmu ludzkiego??? poza tym na palcach jednej ręki mogę policzyć personel , który zasługuje na pochlebną opinię .Reszta, nie mam pojęcia skąd się wzięła, te dziewczyny są po prostu pozbawione wszelkiej kultury( tragedia),może by jednak zatrudnić więcej mężczyzn? Z moich obserwacji wynika że są o wiele bardziej sympatyczni i grzeczniejsi w obyciu z ludźmi. Myślę że warto by było obecnie zatrudnionemu personelowi zorganizować wycieczkę do INTER MARCHE,TORIMPEXU, czy POLOMARKETU. LECLERC tym sklepom nie dorasta do pięt. Przykre

sanczo

Z korzystaniem z toalety podczas pracy na kasie zawsze były problemy, bo jednak każdy pracownik się loguje na siebie i raczej nikt nie będzie wskakiwał na zastępstow bo później stawało by się to notoryczne. Nie wiem jak ale powinni jakoś rozwiązać ten problem bo jednak siusiu to siusiu i są pewne granice :) Można liczyć na jakieś dodatki ?

dolly

wiadomo , że w Leclercu wymagają tego co i w innych marketach. Fakt , że akurat to , że nie zawsze można odejść ze swojego stanowiska pracy jest dość kłopotliwy...no ale cóż każdy wie na co się tutaj pisze. Ale może już o tych kłopotliwych sprawach. Wróćmy do tematu chociażby wynagrodzenia i tego czy i tu można liczyć na to jedynie co w innych marketach?

zyczliwa

nie polecam pracy na kasie w toruniu w e leclerc! MASAKRA! nie mozna wyjsc do toalety, marne grosze, przelozona krolowa i ogolnie strasznie traktuja ludzi jak psa

Tak3Nie

Marta

z konieczności robie tam czasami zakupy ( TORUŃ ) kadra pracownicza - bez kultury, nie wiedzą, że trzeba czasem powiedzieć ' dzień dobry' ' Dziękuje' Nawet ' Przepraszam ' nie uslyszalam jak pani jadąc paleta uderzyla o mnie boleśnie. Brak kultury na kadym kroku . Na mięsnym moge stac w kolejce , czekac a i tak zostanie obsłużona osoba która podeszla sek temu do stoiska. Brak zorganizowania (usunięte przez administratora) Reszta artykułów ok, I jeszcze jedna najgorsza sprawa Czy tylko ja z klientow mam wrażenie , ze ochroniarze, panie przy punkcie obsługgi klienta , krzątające sie po sklepie - wszyscy patrza na klientow jak na potencjalnych złodziei? Szok. Bardzo nie miły sklep, oomijam jak moge...

TakNie

kasjerki się zmieniaja, fakt, ale panie które są na kasie, staraja sie jak mogą, pracownicy pracuja na tyle ile mogą, jak cos nie zrobione, widocznie sie nie da szybciej. ci co pouczają, proponuje popracować w na jakims stanowsiku a potem pouczać. reklamacje? kliencie poznaj najpierw swoje prawa a potem ich wymagaj, a nie każdy klient wie że cos gdzies słyszał, ale przepisów nie zna. Klienci bywają niemili i niesymatyczni by pokazac innym że im wolna ponizyc i wyzwac pracownika i nikt mu nic nie zrobi. W sklepie pracuja tylko ludzie, jak w kazdym, może czasami warto nia nich spojrzec jak na człowieka. Ktoś wymaga profesjonalizmu, ale skąd mają go miec osoby zaraz po szkole? tego trzeba sie nauczyć. Rotacja? w polo gdzie robię zakupy nikt nie pracuje juz z osób sprzed 3 miesiecy, w wbk gdzie mam konto od lat kadra zmieniła sie 4 razy całkowicie. wszedzie tak jest.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Leclerc Toruń - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie