Opinie o Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan w Toruń

ktoś

Szukają pracowników tak długo dlaczego,bo oferują płace i umowy które nie zachęcają ludzi do pracy w tej firmie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan?

Mateusz Nowy wpis
Kandydat

Omijać dużym łukiem!! Jesteś traktowany przedmiotowo, zero ludzkiego podejścia. A zarobki szkoda gadac

Pytanie Nowy wpis

Czy w Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Monia Nowy wpis
Kandydat

Czy kobiety pracują w firmie na stanowisku produkcyjnym ? Czy tylko mężczyźni ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik malarni proszkowej? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
ktoś

S
@ktoś

A co Twoim zdaniem by zachęcało ludzi do pracy? Zarobki ze stanowisk prezesów i brak zaangażowania w pracę? Firma oferuję umowę o pracę, zarobki też są w porządku, atmosfera również sprzyja warunkom pracy. Czego chcieć więcej? To że firma poszukuje pracowników świadczy tylko o jej rozwoju. Jako były pracownik powinieneś to wiedzieć a nie narzekać na coś co nie ma w ogóle miejsca.

Natalia
@S

No tak - to, że firma często poszukuje nowych pracowników zazwyczaj świadczy o tym, iż się po prostu rozwija. Ja akurat nie znalazłam ani jednego ogłoszenia od Waran, ale może nie szukałam zbyt dokładnie. A co z dodatkami pozapłacowymi? Również je oferują?

Ogłoszenie na Lakiernik do Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan pojawiało się w InfoPraca.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

@Pytanie

Tak, ogłoszenia o pracę są aktualne.

@Pytanie

Witam warto podkreślić, że malarnia to spółka tylko Janusza Pęzioła, nie ma nic wspólnego z Janem Wróblem. Jak ktoś chętny do pracy jako lakiernik czy pracownik produkcji to warto się zgłosić.

J

Firma już od dłuższego czasu nie jest w likwidacji. Zarówno jakość pracy, jak i wykonywanych usług jest na znacznie wyższym poziomie. (usunięte przez administratora)

Dyrektor

Ta firma jest w likwidacji przeciez. Wstukacjcie sobie w google. Mozna ja kupic w przetargu.

magda

czy z rubinkowa jest jakis dojazd do tej firmy ,chodzi mi o mzk

gość
@magda

A jeszcze to istnieje

Wanda
@gość

Waran istnieje, a czemu miałoby być inaczej? Jeśli masz jakieś informacje w tej sprawie, to podziel się na forum. Chętnie się dowiem.

Tonik

Myślę, że dobrze jest tu pracować bo firma ok. zresztą wystarczy popatrzeć na forum i ten spokój,.

Wanda
@Tonik

Podpowiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? sama podstawa czy jakieś dodatki też?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Adam

Czas pokaże Jakość pracy jest niska Mam produkt i moge powiedzieć Amatorstwo

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Miro

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak długo nikt nie pisał?

baran
@Miro

O czym tu pisać; firmy juz nie ma....

Human
@baran

Przecież do firmy przeszli specjaliści z innej toruńskiej firmy

Olo

Powiem tyle: niewolnicza praca, gnębienie, nędzna kasa w ratach. Nie warto!

Tylko nie HOMAK

łojojo co tu się wyprawia. Z tego co czytałem to za kolorowo nie było wcześniej w waranie ale teraz jak najbardziej polecam niedawno podjąłem prace na początek 10 netto na h po 2 miesiącach umowa o prace i podwyżka. Wiec nie ma co narzekać. Robota spoko brygadziści tez maszyny nowe. POLECAM!

danielimąż

to jestes bardzo mało ambitny

?

Udzielaj się w Angli lasko, pwenie tam cie nikt nie wyciśnie jak cytrynę .

x mean

Powiem krótko większych łgarstw nie czytałem na temat tej firmy a po za tym firma ta to tylko jedna z tych które pokazują jak na maxa wykorzystać człowieka. pewnie i ten post będzie usunięty. Jeśli chcecie być wykorzystywani,gnębieni i robić za robaczka to firma jest dla ciebie polecam

Pracodawca

Jest to forum na temat pracodawcy , zakładu pracy . Przestańcie rozmawiać o jakiejś lasce niewidomego pochodzenia - ten temat proszę poruszać na forum rozrywkowym

Zostaw merytoryczną opinię o Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan - Toruń

Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ceglana 6
    87-100 Toruń
  • NIP: 8791966825 KRS: 0000214512

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Waran sp.j. Pęzioł Janusz Wróbel Jan