Waran Sp.j. Janusz Pęzioł Jan Wróbel

Toruń

Opinie o Waran Sp.j. Janusz Pęzioł Jan Wróbel

Olo

Powiem tyle: niewolnicza praca, gnębienie, nędzna kasa w ratach. Nie warto!

Tylko nie HOMAK

łojojo co tu się wyprawia. Z tego co czytałem to za kolorowo nie było wcześniej w waranie ale teraz jak najbardziej polecam niedawno podjąłem prace na początek 10 netto na h po 2 miesiącach umowa o prace i podwyżka. Wiec nie ma co narzekać. Robota spoko brygadziści tez maszyny nowe. POLECAM!

danielimąż

to jestes bardzo mało ambitny

?

Udzielaj się w Angli lasko, pwenie tam cie nikt nie wyciśnie jak cytrynę .

x mean

Powiem krótko większych łgarstw nie czytałem na temat tej firmy a po za tym firma ta to tylko jedna z tych które pokazują jak na maxa wykorzystać człowieka. pewnie i ten post będzie usunięty. Jeśli chcecie być wykorzystywani,gnębieni i robić za robaczka to firma jest dla ciebie polecam

Pracodawca

Jest to forum na temat pracodawcy , zakładu pracy . Przestańcie rozmawiać o jakiejś lasce niewidomego pochodzenia - ten temat proszę poruszać na forum rozrywkowym

sny

chyba w snach

torunianin555
@sny 21.01.2013 16:50
chyba w snach

Czyli co uważasz ze nawet gra nie warta świeczki np dział logistyki pewnie ciężko tam będzie wytrzymać ...?

Grafik

Jeżeli jesteś młody i brak Ci doświadczenia, to taka firma Cię zadowoli. Typowa fabryka, czegoś się nauczysz, zdobedziesz pierwsze szlify, frycowe trzeba zapłacić, ale jeżeli jesteś ambitny, znasz swoją wartość, trzymaj się z daleka!!! Szkoda twojej energii na szarpanie się w niej. ( usunięte przez administratora ) ! w rzeczywistości i przenośni tego słowa znaczeniu. Daję 3 góra 6 miesięcy każdemu, kto ma trochę poukładane pod sufitem, nikt tu dłużej nie wytrzyma. Jednak przez te 3-6 miesięcy zostaniesz wyciśnięty jak cytryna do herbaty. ( usunięte przez administratora ) Więc uważaj co i komu mówisz!!!

X

Mam wrażenie, że opinia napisana jest żeby się komuś podlizać. Ale prawda jest taka, że w firmie nie jest aż tak źle jak niektórzy tu piszą. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie znam ani jednego idealnego pracodawcy a w kilku firmach już się pracowało.

Zostaw opinię o Waran Sp.j. Janusz Pęzioł Jan Wróbel - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waran Sp.j. Janusz Pęzioł Jan Wróbel