ŚWISTOWSKI S.A.

Toruń

Opinie o ŚWISTOWSKI S.A.

Hager

Ktoś coś więcej o pracy w tej firmie?

xx

Dokladnie, przez jednego wszystko wiedzącego [usunięte przez moderatora] który o branży zielonego pojęcia nie ma, wszystko w firmie stanęło na głowie. W ostatnim czasie bardzo duża rotacja pracowników. Branża raczej sezonowa...

mlody

witam...potrzebuje troche inf.na temat warunkow jakie panuja w tej firmie,jaka atmosfera,zarobki,plany..gdyz jest oferta na przedstawiciela handlowego i nie wiem czy w to wchodzic..pozdr.

jadzia

Wiele się zmieniło i już nie jest tak różowo jak tu opisano . Można porównać tą pracę do przymusowych robót prawie jak w obozach pracy.Atmosferę zwalił jeden gość i coraz więcej ludzi ucieka z tej firmy.

Zostaw opinię o ŚWISTOWSKI S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŚWISTOWSKI S.A.