TECHMAN SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 66 ocen.

Opinie o TECHMAN SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMAN SP. Z O.O.

Rozżalony

Praca w TECHMANIE nie nalezy do najlepszych Własciciele(Prezes i P.Prokurent) do sami sknerzy P. Dyrektor Genaralny mało kompetentana ...dostała się albo z ..łapanki ... albo po jakieś protekcji ... nic nie robi ...biąrąc dużą wypłatę nie zależy w tej firmie na pracownikach lecz ... jak najwięcej z nich wycisnąć aby fima najwiecej miała dla siebie. o unowach.. to już nie wspomnę Pracownik na umowę o pracę więcej zabiera firmie Nikomu mie polecam pracy w Biurze w Warszawie , ani w magazynie centralnym pod Warką

warka

Witam, chciałbym wszystkich poinformować że praca w firmie Techman Sp. z.o.o. z siedzibą firmy ul. Morgowa 4, 04 - 224 Warszawa, a magazyn gdzie pracowałem mieści się na Wsi Opożdżew, 10km od Warki jest dla tych którzy będą się dawać wykorzystywać w sposób karygodny przez pracodawcę i godzili się na to że przez 10 godzin nie będą mieli przerwy i nic nie będą jeść, a jeżeli ktoś się będzie chciał postawić nawet zwykłemu koordynatorowi że jak to może tak być że nawet na 15 minut nie mogę usiąść i normalnie zjeść kanapki i napić się herbaty, wyrzucą jak psa tak jak mnie, potraktowali mnie jak śmiecia w dniu wyrzucenia z pracy czekając na mnie przy bramie żebym tylko nie wszedł na teren firmy, człowiek robił wszystko, starał się jak mógł ale wyrażał zdanie na temat braku przerw i przez 20 dni roboczych w jednym miesiącu zostawał w pracy po 10-12 godzin bo trzeba było przeprowadzić stary magazyn na nowy, i pod koniec nie miesiąca 3-4 dni musiałem normalnie o 16 wyjść z pracy i dowiedziałem się przy wyrzuceniu z pracy że jestem słabo wydajnym pracownikiem, ale to że miałem prawie 40 godzin nadgodzin i niektórzy mieli mniej a niektórzy 4-6 nadgodzin więcej to dla nikogo to nic nie znaczyło, liczyło się to że 3-4 dni wychodziłem z pracy normalnie i nikt nie miał o to pretensji i się godzili mówiąc że nie ma problemu, jak nie możesz zostać to w porządku, i przede wszystkim umowa zlecenie przez cały czas, obiecywali umowę o pracę ale ciągle było że jeszcze nie teraz, niektórych zwodzili tak 7 lat aż wyrzucili tą osobę, innych 3 lata ale jeszcze pracuje, mnie 1 rok i też wyrzucili, a przez ten czas wszystko się robiło, zamiatało, odśnieżało, paliło w piecu, kontenery zrzucało, węgiel zrzucało się do piwnicy, trawę kosiło, jeździło się wyrzucać śmieci regularnie i wiele innych rzeczy i ogólnie swoją pracę pakowanie paczek i palet na wysyłkę, po prostu jednym słowem firma nieuczciwa, wykorzystująca ludzi ponad siły.

Zostaw opinię o TECHMAN SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMAN SP. Z O.O.