Opinie o Lidl w Toruń Gdańska 7-21

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Lidl, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Toruń Gdańska 7-21

Taka tam ja Nowy wpis
Kandydat

Witam, jak obecnie wygląda praca w sklepie w dobie pandemii? Czy faktycznie jest tam tak fatalna atmosfera ?

Jeremi Nowy wpis

Podpowiedzcie czy aktualnie są jakieś szanse na pracę w firmie? Potrzebujecie ludzi?

Pracownik Lidla

Reklama tak ładnie wszystko przeedstawia ... Realia niestety są inne. Rejon kujawsko pomorskie jest chyba szegolnie narażony na cichy mobbing.Szczegolnie sklepy w Toruniu. Zarządza nimi pewna pani niezbyt sympatyczna a szczególnie lubi wywierać presją polecenia na swoich kierownikach sklepów. Polityka jej zachowania jest zrozumiala Cisna ja za nowe sklepy ale nic z radością życia nie jest kojarzone. Przyjmują do pracy a z drugiej strony.jest za dużo pracowników .. o co tu chodzi?? Szary sprzedawca nie ma wpływu na swój rozwój w tym bałaganie,grafikiem zarządza kierownik więc z rodziną możesz się widzieć tylko po 22.00. atmosfera jaka wprowadzają od gornie nie wróży nic dobrego. Płaca no sorki za 2000 zł i zmiany co chwilę ,stres, cichy mobbing, nie warte zachodu. Szkoda zdrowia, nie wspomnę o gumowych uszach. Tak to wygląda w rzeczywistości. Nie sądzę aby obserwatorzy tego postu nie zgadzali się ze mną. Lubię pracować a w tej firmie praca wygląda od strony szantażu.

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik Lidla

Tu się zgodzę napisałeś całą prawdę o Lidlu ,cichy mobing , załatwiają osoby które im przeszkadzają wysyłają nawet do innych sklepów aby ich się pozbyć ,Pani A. wraz z menadżerami .

Tomek Nowy wpis

Firma warta zainteresowania. Dobrze się pracuje i zarobki są również całkiem przyzwoite.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

C.

Byłam tylko na rozmowie rekrutacyjnej o pracę na 20% etatu, umówiona na 6 rano byłam o czasie (z potwierdzeniem w mailu o dacie), ale okazało się że system źle przekazał im informacje którego dnia mam przyjść i pani kierownik dostała informację że miałam być poprzedniego dnia. Mimo tego jeszcze przyjęła na rozmowę, ale musiałam udowodnić mailem, że to nie ja się pomyliłam, bo była pewna że miałam inną datę. Na rozmowie powtarzały się trochę pytania o to co zrobię w trudnej sytuacji, albo co robiłam w poprzedniej pracy gdy tak było, czy lubię pracować w grupie czy sama. Później miała zadzwonić z informacją czy przeszłam, ale niestety dzwoniła poza umówioną godziną, bo tłumaczyłam że pracuję na niepełny etat i tego dnia miałam zmianę. Niestety nie przeszłam, pewnie mnie skreślili poprzedniego dnia i znaleźli kogoś innego przez ich pomyłkę, a rozmowa była tylko na pokaz. Jest mi na prawdę nie miło, bo poprzedniego dnia wróciłam z drugiej zmiany do 22, spałam 4 g żeby dojechać na 6 rano i jeszcze musiałam pracować po tej rozmowie. Zmarnowałam czas i paliwo, a widać w sklepie że mają za mało pracowników.

Pracownik Lidl Bazynskiego

Szkoda gadać już szukam.nowej pracy. Za 2000 zł atmosfera fatalna. Jestem człowiekiem pracowitym. Grafik z dnia na dzień zmieniany, wieczne nie zadowolenie pani kierownik regionu, menadżera sklepu. Sprzedawca nie jest odpowiedzialny za obrót. Kobieto czas to zrozumieć widzę że nigdy nie pracowałaś w handlu. Dziwie się że twoi przełożeni nie widzą twoich zachowań na sklepie chyba czas nagrywać twoje zachowanie?? Atmosferę jaka wprowadzasz droga pani A. To chyba z domu. Buntujesz załogę, każesz zmieniać co chwilę grafik. Odradzam reklama fajna reali nie dopuszczalne.

Co wiecie o firmie Lidl w mieście Toruń? Nadal oczekujemy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.