Opinie o HFG Heerema w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HFG Heerema. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HFG Heerema o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HFG Heerema w Opole

Siemka, widziałem ten ostatni komentarz dotyczący podwyżek. jeśli faktycznie już były to ile teraz na dzień dzisiejszy taki spawacz z 4-letnim doświadczeniem by zarobił? Widziałem jak w zeszłym roku się ogłaszali ale i tak nie podali stawek.

Co jaki czas w HFG Heerema można ubiegać się o podwyżkę?

Yy

Nie można. Nie dostaniesz. Dostaniesz jak wyniki produkcji na to pozwolą, a dziwnym trafem zakład od kilku lat jest ciągle na minusie. Znaczy dostaniesz ale raczej takie na.. odwal się ?

Elżbieta
@Yy

Ktoś tu dwa lata temu wspomniał o podwyżkach, i co? Nic nie bylo jednak? Nawet ze względu na inflację? A podstawa przynajmniej jest spoko?

Adi_79 Nowy wpis
@Elżbieta

Pani Elżbieto, co roku pracownicy po pozytywnej ocenę indywidualnej dostają podwyżkę, tak jest w regulaminie??? Jeżeli chodzi o inflację, wszyscy pracownicy otrzymali podwyżkę 5,5% przez wyższe ceny w Polsce. Nie wiem dużo to czy mało. Ale przynajmniej nie pozwalniali jak inne firmy w tym czasie.

Czy w HFG Heerema wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Marzena

widziałam dwa ogłoszenia od firmy dla montera oraz spawacza. to wynik jakiejś większej rotacji czy naturalne nabory? dopytuję, bo w 2023 roku jeszcze żadna opinia na forum nie padła i ciekawa jestem czy cokolwiek w warunkach zatrudnienia się zmieniło? co ostatecznie z premiami? widziałam odniesienia co do nich lecz sprzed lat a wskazana jest w ogłoszeniu premia za wyniki. jakie są ewentualne normy dla monterów w związku z montażem konstrukcji? wskazane są także nadgodziny, więc jak ostatecznie zarobkowo można w wyjść w tym roku?

Kadry HFG Polska Nowy wpis
@Marzena

Dzień dobry Pani Marzeno, Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska Spawacz oraz Monter. Rekrutacja związana jest ze zwiększoną ilością zamówień w nadchodzących latach. Oferujemy umowę o pracę, stale miesięczne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności, miesięczne premie uznaniowe oraz frekwencyjne oraz premię roczną, wypłacane w całości na konto. Także ze względu na ilość zamówień przewidujemy możliwość pracy w nadgodzinach. Ponadto, zapraszamy do pracy osoby, które nie posiadają doświadczenia zawodowego, a chciałyby zacząć pracę jako Spawacz bądź Monter Konstrukcji Stalowych. Zapewniamy odpowiednie szkolenia i przygotowanie do zawodu. Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HFG Heerema. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Młody Kapitalista

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Tak szczerze mówiąc dla osoby która chce nauczyć się spawać i ma jakieś ambicje jest to firma na jakiś czas. Można się tego nauczyć przy okazaniu chęci. Dają tą możliwość i spawacze chętnie Ci pomogą (nie wszyscy to stamtąd potrafią) ale osobiście wiele nauczyłem się Romka, Rasia, Górki, Ogórka a nawet Macierka miał mądre rzeczy do przekazania(tylko miał (usunięte przez administratora) i trochę się nie dziwię). Z monterami (nie każdym) też można się dogadać i jak nie chcesz to nie uczą, a jak chcesz coś kumać to również pomogą. Braciaki, Zbychu, Leszek, Pasiu czy Marian to na prawdę spoko pracownicy. Irek też w porządku gość. Stety lub nie stety problemy się tworzą jak chodzi o kasę, bo jak można mieć podejście, że żeby zarabiać więcej musisz być tu lata ? Uważam, że jak na swój staż i wiek byłem dobrym spawaczem, a potraktowanie jak młodego, który ma robić lata żeby zarabiać było co najmniej nie fer. Człowiek pracuje po 10-12h kiedy tylko może sam z siebie, robi w weekendy, a na koniec usłyszy " nie był Pan w 1 sobotę" lub " wyszedłeś z hali 5 minut przed dzwonkiem " żeby się umyć jak normalny człowiek? To jest normalne ? Po roku (usunięte przez administratora)a miałem przewlekłą chorobę z której się leczyłem ale Was to guzik obchodzi i nie mam żalu - życie. Potraktowanie Roberta i zrobienie go tak perfidnie w bambuko to przesada ale to nie mój kręgosłup moralny. Niemniej jednak chciałem Wam podziękować bo to dzięki WAM otworzyłem oczy i zobaczyłem, że są inne drogi niż dyktatorska praca na etacie. Reasumując.. jak jesteś młody to idź, idź naucz się pracować i zdobądź doświadczenie, a następnie kita bo tutaj kokosów za taką pracę nie zarobisz. Możesz żyły wypruwać i jak będziesz nie wygodny to (usunięte przez administratora) będziesz miał. No i majstrom najlepiej jak będziesz donosił i na wszystko przytakiwał to wtedy jesteś ziomek, a jak masz inne podejście niż oni to będą Cię gnębić albo fizycznie albo psychicznie. Jak można do człowieka ciągle bluźnić, wyzywać i obrażać? Jak miał lepszy dzień to na prawdę spoko koleś ale rzadko mu się to zdarzało. Albo rządzić pracownikiem, odrzucać lepsze rozwiązania i w każdych warunkach kazać robić nawet niebezpiecznych (podobno SAFETY FIRST)tylko po to żeby pokazać że on ma władzę (mały :) ). Ja rozumiem nacisk z góry i że wam FOTEL zaraz spod (usunięte przez administratora) ucieknie jak nie przyciśniecie ale traktujcie innych tak jak sami byście chcieli być traktowani. Kolejna sprawa PAN OD BHP.. człowiek marionetka haha. Niby od dbania o bezpieczeństwo ale .. nie. Gość chodzi i cyka fotki, czepia się o głupoty i wymyśla nowe pierdoły. Może na polecenie może taką ma naturę. Jak ludzie chcą zarobić i walą nadgodziny, pot po (usunięte przez administratora) się leje to on wtedy przyjdzie i zrobi zdjęcie POPLĄTANYCH KABLI w miejscu gdzie robi 10 spawaczy z full sprzętem na kawałku 8x8. Jak pracowaliśmy w 7 na 1 elemencie gdzie jeden zapierał się o drugiego to czas na reakcję hm... do końca roboty ???? a tak dodam, że za takie zdjęcie oczywiście lecimy po premii bo bałagan. A jak jest luz i wszystko posprzątane to z nory nie wyjdzie chyba że na bajerke do mistrzówki ????Niemniej jednak chciałem Wam podziękować bo to dzięki WAM otworzyłem oczy i zobaczyłem, że są inne drogi niż dyktatorska praca na etacie. Reasumując.. jak jesteś młody to idź, idź naucz się pracować i zdobądź doświadczenie, a następnie kita bo tutaj kokosów za taką pracę nie zarobisz. Możesz żyły wypruwać i jak będziesz nie wygodny to (usunięte przez administratora) będziesz miał. Przykro mi dyrektorze ale myślę, że w obecnych czasach nie znajdzie Pan młodej osoby, która posłuszna i wdzięczna za pracę. To już koniec czasów gdzie mogłeś (usunięte przez administratora) umieć ale jak będziesz miał 10 lat stażu w firmie to zarobisz. Młode pokolenie ma inne podejście i albo pokazuje, że potrafi więcej i chce, a z tym mają iść lepsze zarobki albo nara, a nawet jeśli nie to WY go tego nauczycie tak jak zrobiliście to u mnie. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników, którzy żyli czymś więcej niż pracą i byli jak człowiek dla człowieka. Napisałem to bo już więcej do Was nie wrócę - myślę, że tym wpisem również załatwiłem sobie wilczy bilet. A Ci którzy zostali, bądź mają plan przyjść otwórzcie szeroko oczy i dostrzeżecie więcej niż Wam oferują. Mam nadzieję, że ktoś przez ten wpis się (usunięte przez administratora)tak jak wy (usunięte przez administratora)mnie. Dzięki za lekcję pokory. Sami wiecie kto :)

Zenon

Sytuacja powoli wraca do normy. Będą podwyżki,będą rotacje 4x2 i 4x4. Prawdopodobnie placówka w Zwijndrecht będzie odkupiona w celu realizacji nowych projektów. Dyrektor pojednał się z załogą. Dodatkowo będą wyjazdy na offshore. Żałujcie wy co odeszliście????

ONAN
@Zenon

O ja cie to na pewno jest cud Morawieckiego i całej partii rządzącej . A EWA będzie ???

bolo
@Zenon

....Sytuacja powoli wraca do normy... tak tak juz 7 styczeń, czas najwyższy wytrzeźwieć.

True
@Zenon

Zabawne, że ktoś z interesem podszywa się z kadr opiniując w ten sposób. Wciąż.. (usunięte przez administratora) Nie sprzedaje się jardu offshore by go po roku odkupić, człowieniu, ogarnij się. Myślisz, że nikt tego nie analizował!? Dyrektor nie ma jakichkolwiek sensownych relacji z "załoga" , więc pojednanie się jest nie możliwe. Rynek wydobywczy stopuje co pokazują wskaźniki gospodarcze a Ty piszesz o powrocie do normy ;D niestety, najsłabsze ogniwa odpadają. Do Ciebie z biura. Każdy komentarz od Was jest tutaj od razu widoczny, ponieważ nawet logicznie faktów nie zestawiacie, bajki opisujecie a bez wsparcia z NL nawet konkretnie projektu nie potraficie zdobyc i zrealizować. "Żałujecie Ci co odeszliscie" TŁUMACZE: skierowane jest to do osób zwolnionych w pierwszej fali, jak kojarzę około 10. Żal mi kadr tej firmy, ponieważ jesteście fifa rafa mając plecak z NL. Bez tego udowadniacie swoją nieudolność w przemyśle.

@Zenon

Ja (usunięte przez administratora) co ty piszesz, weź się lecz na głowę, normalnie nie wieże

@Zenon

Placówka w zwijndrecht bedzie odkupiona ? Będą wyjazdy na Offshore? Człowieku co ty bierzesz że masz takie wizje! Czytać tego nie mozna co wy piszecie. Tragedia jakas z wami jest

Mariusz Pudzianowski

Witam. Informuje wszystkie przyszłe osoby, który chcą pracować w tej "firmie" co nowego postanowił szanowny właściciel zakładu w Opolu. :) 1) premia uznaniowa będzie przyznawana jeśli majster stwierdzi, że zasłużyłeś. A majstrowi jak ktoś nie wchodzi w .... To premii nie ma :) 2) jeśli zachorujesz więcej niż 3 razy w roku to pożegnaj się z premią do końca roku. Czyli jak ktoś nie jest mega odporny lub ma powracające urazy zdrowotne to nie będzie miał premii :) 3) inflacja podawana przez media wynosi ok 8% czyli rzeczywistą ok 20. A kochany szefciu daje podwyżkę 100zl BRUTTO :) 4) To już potwierdzone, że jeśli Oni mówią, że nie będzie pracy i będą spokojne święta to znaczy , że kłamią i roboty jest od ch... :) 5) Stołówka zamykana na klucz żebyś czasem nie miał dostępu do wody czy kawy 6) Jeśli zaobserwujesz coś niebezpiecznego w pracy i żeby zniwelować niebezpieczeństwo wymyślisz pomysł który będzie wymagał zainwestowania to pożegnaj się z dobrym pomysłem. Najpierw hajs później bezpieczeństwo 7) kierownik będzie rozliczał Cię z pracy i dawał Ci minusiki bądź plusiki :) a niedługo będą rodzice wzywani jak do szkoły ???????? (usunięte przez administratora)

Żelek
@Mariusz Pudzianowski

Niestety takie są realia tej firmy na dzień dzisiejszy.

UpadłaMadonnaZwielkimCycem
@Mariusz Pudzianowski

Gdybyś nie stał na hali i nie kradł czasu to by było inaczej. To kwestia zaufania. Ps: a od szefcia wara kradzieju????

Czym HFG Heerema zachęcają? Jakie mają dodatki?

Halabarda

Jedyny dodatek to dodatek do godzin nocnych 20% i to tyle z dodatków. Czyli jakieś 2.5zl za to że pracujesz w systemie 3 zmianowym. A no i warto dodać, że jest premia uznaniowa w wysokości UWAGA 10% ale kierownik A. bardzo często uznaje, że jej nie uznaje więc jej nie otrzymujesz :) ogólnie dużo więcej minusów niż plusów.

Ferdynand

Fajna firma i fajna praca więc konkurencja nie musi tak inspirować!

Jak się pracuje z ludźmi z HFG Heerema?

Z ludźmi z hali spoko , z nadludźmi z biura różnie .

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w HFG Heerema?

Worker

Minimalna na konto, a cała reszta w kopercie

przeciez to nieprawda

Nick 2
@Worker

Co jak co, może wyplata jak na branże jest mała i czasem wypłacana z opóźnieniem, ale wszystko na konto

Zenon

Firma krzaczek do prania kasy. Uzależniona od wiatraków w 100 % . Zwalniają niby słabe ogniwa , a całe biuro zostało nieruszone gdzie tam jest większy (usunięte przez administratora) niż na ulicy czerwonych latarni. Jeden drugiego kryje, a ludzi z produkcji mają za ziemniaków.

Worker

Pracy jak na lekarstwo, badacz szuka wszystko co można zaznaczyć , nawet małe punkty . Podobno zamykaj HFG Opole w czerwcu czy lipcu 2019 ale może to kolejna plotka.

Iktorn

I co zamknęli?

Robert

Słyszałem, że na razie oddział w Opolu zostaje. Jaka atmosfera w pracy?

Wacek

Nie były Beduin tylko ciota

@Wacek

Widzę, że zalajkowali wszyscy konfidenci z biura

Wawrzyn

Dzięki za „pozdrowienia”Może Beduin byś się ujawnił jak masz trochę odwagi to sobie pogadamy a nie wypisujesz bzdury.Pozdrawiam

@Wacek

Wacuś, żałosny konfidencie jesteś wałem

@Wawrzyn

Sprzedali cię własni koledzy z firmy

MM

Ja pracuję w HFG już ponad 4 lata! To co tu piszecie to jest śmieszne. Piszecie takie bzdury że atmosfera jest ch....a, że płaca jest mała i.t.p. To nie jest PRAWDA!. Ludzie opamiętajcie się!!! Jeśli uważacie że mało zarabiacie to jest tylko wasza wina! Nie macie odpowiednich kwalifikacji zawodowych i doświadczenia do większych zarobków! Pracuję z osobami które są już w tej firmie parę dobrych lat i nikt nie narzeka. I Ja mam zamiar popracować jeszcze dobrych parę lat. Dzięki HFG zdobyłem duże doświadczenie w branży jaką wykonuję! Do wszystkich co piszą te negatywy! LUDZIE, POSZUKAJCIE SOBIE LEPIEJ PRACY NA WASZYM POZIOMIE A NIE WPISUJCIE TAKIE BZDURY!!!!!!!

@MM

Co ty nie powiesz, jesteś żałosnym konfidentem z biura i tyle

I już wiemy że nikt nie dostanie wypłaty na czas w tym miesiącu!!! Historia powtarza się kolejny raz. Omijajcie z daleka tą firmę i tak wszyscy uciekają!!!

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Welder

Warunki były takie jak dawniej, czyli nic się nie zmieniło. A i pracy może z tego co wiem to na krótki okres więc kolego nie daj się nabrać na obiecanki cacanki.

mati

nie ma warunków,chlew nie zakład pracy

Weronika

@Pracownik jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Zapoznałeś się dokładnie z jego treścią? Znajdziesz ją tutaj: www.gowork.pl/regulamin W tym przypadku warto zwrócić uwagę szczególnie na §4. Zasady korzystania z Serwisu.

@Weronika

Znam regulamin i nic nie zostało naruszone, takie opisy każdy zagłady na którego są wypisywane opinie może usunąć. Moje opinie są czysto i wyraźnie opisane zgodnie z prawem, nie piszę żadnych Nazwisk i szczegółowych danych. Znam się na tym co robię i teraz wiem że od dnia kiedy nie pracuje w firmie w końcu mogę robić to co zawsze chciałem. HFG OPOLE miało swoich ludzi dla których robiła wszystko a ci ludzie nie mieli pojęcia i czym kolwiek. Jeśli ktoś będzie miał pytania zawsze z miłą chęcią odpowiem.

larsen

witam dostalem oferte przyjazdu na zrobienie prubek ale czytajac wasze opinie glemboko sie zastanawiam czy tam wogule jechac .Co to ma byc te cyrografy na 10 lub 20 tys o co chodzi moze ktos napisac co to za firma

tomek
@larsen

daj spokoj z tym (usunięte przez administratora),byłem,zrobiłem probki,przepracowałem 2 tygodnie i nigdy więcej tam...(usunięte przez administratora),mobing i dużo by jeszcze pisać,i to wszystko za az 2000brutto

@larsen

skoro probki robisz przez u to lepiej daj sobie spokoj i wroc do szkoły,spawacz to nie znaczy ze analfabeta bezmozgu,nie rob wstydu.HEREEMA wlasnie takich bezmozgow potrzebuje,tam tylko tacy pracuja

nagły attack spawacza

chcialem zlozyc tam aplikacje,ale cyrk juz sie zaczol na parkingu...stanolem tylem,a nie przodem do "strefy ruchu"-kazali mi obrocic auto,kiedy auto stalo juz w odpowiednim kierunku i chcialem isc do dzialu kadr zostalem zatrzymany przez ciecia,ktory poinformowal mnie ze nie takiej opcji zebym wszedl na teren zakladu. w dodatku oznajmil mi ze "pani kadrowej nie bedzie zawracal glowy" i ze mam cv zostawic u niego(!?). poczulem sie jak bym stal na bramie "zakladu karnego" i byl kipiszowany,czy przypadkiem nic nie przemycam! OGOLNE WRAZENIA: patologia, zenada,cyrk na kolkach i dziadostwo! P.S. dzialowi kierowniczemu radze zeby nauczyl sie siadac na twarzy.... pozdrawiam!

spawacz
@nagły attack spawacza

synku i bardzo dobrze,że cię nie wpuścili na teren zakładu,twoje miejsce jest jeszcze w szkole i to podstawowej,czytając te wypociny bez ładu i składu.A cieć to cię zrobił i (usunięte przez administratora)

Weronika
@nagły attack spawacza

A czy wcześniej umawiałeś się w sprawie aplikowania, rozmawiałeś z kimś z działu kadr? Obecnie firmy prowadzą rekrutacje w większości elektroniczne, a osoby z zewnątrz nie zawsze wpuszczane są do budynku. Może warto zadzwonić i wyjaśnić tę sytuację?

@spawacz

palancie z biura,,,nie długo pojdziesz do domu,skonczyly się cieple posiadki,w końcu te (usunięte przez administratora) padlo

@Weronika

haha...normalka u was (usunięte przez administratora) i inne wredoty,może warto trochę zadbac o plikanta ,najlepiej bezpośrednio do dyrektora geja lub jego obciagare LIDIA

Zostaw merytoryczną opinię o HFG Heerema - Opole

• Jak się pracuje w HFG Heerema?

Zobacz opinie na temat firmy HFG Heerema tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HFG Heerema