Opinie o Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Krasne-Lasocice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Krasne-Lasocice

Bonifacy

Miałem nieprzyjemność tam pracować właściciel, ma się za kogoś lepszego, nie szanuje pracowników, powołuje się na wpływy taki typowy Janusz. Odezwiesz się upomnisz się o swoje, zniszczą Ci opinie. Wszystko fajnie dopóki dymasz nie odzywasz się jesteś posłuszny na każde ich wezwanie generalnie szukają ludzi którymi łatwo sterować jeśli masz trochę większe ambicje niż praca na produkcji odradzam to miejsce szkoda czasu i nerwów.

Gal Asterix
@Bonifacy

No jest to prawdą, jedyny plus że dość płaci, ale fakt, trzeba być posłusznym i nie odzywać się.

Robstal Nowy wpis
@Bonifacy

Sytuacje, o których Pan pisze, nigdy nie miały miejsca. Jeśli masz odwagę wysuwać takie oskarżenia anonimowo, proszę o kontakt prywatny.

Adam Nowy wpis

Nie polecam. Płaci ale poza tym znęca się psychicznie

Robstal Nowy wpis
@Adam

Witam, proszę o kontakt prywatny, ponieważ sytuacja, o której Pan pisze, nigdy nie miała miejsca :)

Bobi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Koledzy czy wy sobie firm nie pomyliliście ? Pracuje tam 4 lat I do 7 miesięcy nie ma żadnych zwolnień ani zatrudnień XD Typowo ktoś pomylił albo chce zrobić złą opinię ????

Jaki jest okres rozliczeniowy w Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Lucjusz

Przelew pod stołem jak to w takich firmach ????????

Firma Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa szukała nowego pracownika na stanowisko Dam pracę. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
klient

Potwierdzam negatywne opinie. Garaż po zmontowaniu posiada wiele wad. -źle założony fabrycznie filc na blachę dachową - wieje dziurą i brakiem estetyki. - z premedytacją przez pracowników -zardzewiały system zamykania bram uchylnych -w niektórych miejscach nie ma nitów - blacha sobie wisi luźno -nieprawidłowo zamocowane uchwyty mechanizmu zamykania -paskudnie oberwana folia ochronna, której nie da się usunąć z zanitowanych uprzednio elementów -paskudne spawy a raczej smarko-spawy -wszędzie pełno ostrych - nie oszlifowanych/ źle dopasowanych elementów -bezsensownie długie wkręty farmerskie - wystają dosłownie wszędzie i można się nadziać -brzydnie - najtańsze i badziewne elementy.... Ostrzegam i przestrzegam przed tą firmą. Składam reklamację. Gdyby ekipa bardziej się postarała - poświęciła dosłownie jedną godzinę więcej na pracę - tego komentarza by nie było. Ja jestem jednym z tych upartych - więc Panie Kurnik - proszę się szykować albo do usunięcia usterek - albo do demontażu na własny koszt i zwrotu pieniędzy. Dziękuję i życzę miłego dnia.

Olek

(usunięte przez administratora) cena podana w ogłoszeniu inna niż w rzeczywistości,sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumentów, panie chyba za karę rozmawiają z klientami

Darccio61

Przestrzegam przed zakupem ,garaz ma całkiem inny kolor i wzór niz na zdjeciach Wykonany niechlujnie Pomimo idealnego wypoziomowania fundamentu dziury po pare cm Brak możliwośći reklamacji bo niby na fakure reklamacja nie dziąla Pomyłka

Szymon
@Darccio61

Potwierdzam

@Szymon

Jest możliwość reklamacji w przypadku, gdy zauważamy, że wykonana usługa jest zupełnie inna niż zamawialiśmy? Próbowałem tę informację znaleźć w sieci, jednak niestety nic nie znalazłem. Może tu się tego dowiem? Oby.

hmm

A do biura jest angielski wymagany?

Nie polecam Nie odbiera telefonu i nie oddzwania mimo wielu prób skontaktowania z właścicielem Po nie całych dwóch tygodniach od montażu Usterka

klientka
@Karolina

To prawda, czekam ponad 2 miesiące i nic się nie dzieje, nie odbiera telefonów. Nie polecam

izka909@wp.pl

Nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

ewa

Już zamontowany garaż , bardzo szybko , bardzo miła obsługa wszystkim polecam takich pracowników ,wiadomo że zakotwicznie i inne wzmocnienia we własnym zakresie super firma polecam-gratulacje dla szefa przy tak dobrze zorganizowanej pracy dziękuję

@ewa

Twoja opinia tak jak poprzedników jest pozytywna. Fajnie, że jesteś zadowolony ze współpracy. Chciałbym się także dowiedzieć od obecnych pracowników jakie są obecnie proponowane warunki pracy i wynagrodzenia. Liczę na Wasza większą aktywność.

Jozeó
@Piotr

Jak też jestem klientem i naprawdę polecam firmę, świetna robota.

Janusz

Świetna firma, warta polecenia ! Garaż wykonany starannie z dobrych materiałów. Kontakt i montaż szybki. Pozdrawiam

jacenty

Witam , jestem świeżo po montażu muszę przyznać ze jestem MEGA zadowolony ,pomimo obaw bardzo jestem BARDZO ZADOWOLONY . Towar naprawdę wysoki poziom , wszystko elegancko wygląda ,konstrukcja stabilna ocynkowana .Pozlecam firmę każdemu kto chce kupić garaż naprawdę solidny.

klientt

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Montaż wykonany niedbale, nie miła obsługa, nie polecam

Szanowni Państwo. Jak najbardziej ostrzegam Państwa przed zamówieniami czegokolwiek w tej firmie. Zamówiłem garaż, bez negocjacji. Poprostu uwierzyłem i zamówiłem. Otrzymałem coś czego nie można zaproponowac żadnemu klientowi. Blaszak który otrzymałem i był zakotwiony przez ta firme nie wytrzymał najmniejszego powiewu wiatru. Wykonanie, jakośc to jedna wielka porażka. Blach i profile były odrobinke mocniejsze jak opakowanie czekolady. Prześwity, nierówne profile. Kilkakrotnie reklamowałem ten produkt. Wreszcie z wielką łaską zostały błędy usunięte. Ale jak pisałem wcześniej, przyszedł lekki powiew wiatru i cłość się zawaliła. Zostałem pozbawiony pieniędzy któłre zapłaciłem i co najgorsze mój pracownik zapłacił by życiem, tylko w ostatniej chwili udało mu sie opuścić to złomowisko. Szkoda że nie mogę wstawiś do tej opinii zdjęć które wykonałem. Kiedy zgłosiłem to tej tak zwanej firmie, to mi odpisano że brak bramy był tego powodem. Co oznacze że nie mam szans. Tak sobie myślę że każda wiata zakupiona w tej firmie która nie posiada bramy, ulegnie w najbliższym czasie zawaleniu. OSTRZEGAM I JAK NAJBARDZIEJ NIE POLECAM. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany zdjęciami które zrobiłem to prosze o kontakt.

Zniechęcony
@anonymous

Dzieki za opinie

Thomas

To jeszcze raz ja do poprzedniej opinii. Nie chciałbym pozostać anonimowy.

Maciek

Jestem świeżo po montażu garażu i z ciekawości zacząłem szukać opini o firmie i powiem, że chyba dobrze, że nie widziałem wcześniej tych wpisów bo pewnie bym nie zamówił od nich a okazało się, że całkiem przyjemny garaż przywieźli jak za tą cenę, długo też nie czekałem ale może dlatego, że wstrzeliłem się w transport. Wg mnie firma ok

Nie polecam. Zamówiłem garaż blaszany 3x6 we wrześniu. Do tej pory ani widu, ani słychu.

Katarzyna
@Tomek

Zgadzam się. Ja czekam dwa miesiące. Kasę wzięli ale zamowienia nie zrealizowali. Nie wiem czy nie skończy się sprawa w sądzie

Tadeusz, Warszawa

Miałem zamiar zakupić w tej firmie garaże. Dziękuję za opinie które zdecydowanie wstrzymują moją decyzję o złożeniu tam zamówienia.

klient

Nierzetelna firma nie dotrzymuje terminów nie informuje klienta o zmianach zdecydowanie odradzam

Katarzyna
@klient

Popieram! I wszędzie to to możliwe będę wydawać im negatywne opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Krasne-Lasocice

• Jak się pracuje w Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Robert Kurnik Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
  • 110