Opinie o F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk w Wilkowisko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk w Wilkowisko

YYYYY Nowy wpis
Inne

Sam bym chciał wiedzieć czemu nikt o warunkach pracy tu nie pisze bo może bym aplikował jakby zapewnili ze jest dobrze. Głównie o atmosferę mi chodzi podejrzewam ze kasa jak wszędzie. Nikt suszyc mi głowy nie będzie?

lolo Nowy wpis
Inne

Jak dla mnie firma ok Montowali mi domek ogrodowy i wiatę śmietnikową i powiem że nie było się do czego doczepić Zdecydowanie polecam

Łucja Nowy wpis
Inne

Hej. :) Co wiadomo o montowaniu tych garaży, o których kiedyś ludzie pisali na forum? Wyszło po mapce, że jesteśmy z chłopakiem z okolic Wilkowiska a za pracą dla niego się oglądam. kiedyś coś tam montował, może tu tez coś podziała? orientujecie się w zarobkach dla ekipy i tym czy są zlecenia? zastanawia mnie brak opinii od dwóch la, z czego to wynika?

Marcin Nowy wpis
Inne

U mnie wczoraj montowali większy garaż Montaż bez żadnego problemu wszystko spasowane, montażyści bardzo uprzejmi Garaż z okuciami i orynnowaniem bez wgnieceń nie porysowany. Ku mojemu ździwieniu po montażu panowie poprosili o worek na śmieci i posprzątali wszystkie resztki folii co chyba rzadko się zdarza Wiem bo to nie pierwszy mój garaż Gorąco polecam ja napewno jeszcze kiedyś skorzystam z usług tej firmy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Paweł34
Inne

Polecam usługi tej firmy Garaż zmontowany w umówionym terminie Montażystom nie przeszkadzały nawet opady deszczu.Ekspresowy montaż blacha nie pozaginane nie porysowana garaż wygląda bardzo estetycznie

Prezes75
Inne

Nie polecam firmy.brak profesjalizmu. Reklamacji nie uznaje i nie usuwa .czekam ponad 1.5 roku i do dziś cisza . I blacha rdzewieje A garaż ma zaledwie 2.5 roku Nawet Paragonu nie daje tylko kartkę ile mam zapłaci.

Tom
Pracownik
@Prezes75

Witam O jaką reklamację chodzi bo nic nie mamy zgłoszonego Proszę o kontakt w sprawie reklamacji A jeżeli nie to o usunięcie opinii Pozdrawiam

Andrzej
Inne

Bardzo dobra i rzetelna firma. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk - Wilkowisko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • 345
    34-617 Wilkowisko
  • NIP: 7371547328 REGON: 369846691
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk
Przejdź do nowych opinii