Opinie o F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk w Wilkowisko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk w Wilkowisko

YYYYY Nowy wpis
Inne

Sam bym chciał wiedzieć czemu nikt o warunkach pracy tu nie pisze bo może bym aplikował jakby zapewnili ze jest dobrze. Głównie o atmosferę mi chodzi podejrzewam ze kasa jak wszędzie. Nikt suszyc mi głowy nie będzie?

lolo Nowy wpis
Inne

Jak dla mnie firma ok Montowali mi domek ogrodowy i wiatę śmietnikową i powiem że nie było się do czego doczepić Zdecydowanie polecam

Łucja Nowy wpis
Inne

Hej. :) Co wiadomo o montowaniu tych garaży, o których kiedyś ludzie pisali na forum? Wyszło po mapce, że jesteśmy z chłopakiem z okolic Wilkowiska a za pracą dla niego się oglądam. kiedyś coś tam montował, może tu tez coś podziała? orientujecie się w zarobkach dla ekipy i tym czy są zlecenia? zastanawia mnie brak opinii od dwóch la, z czego to wynika?

Marcin Nowy wpis
Inne

U mnie wczoraj montowali większy garaż Montaż bez żadnego problemu wszystko spasowane, montażyści bardzo uprzejmi Garaż z okuciami i orynnowaniem bez wgnieceń nie porysowany. Ku mojemu ździwieniu po montażu panowie poprosili o worek na śmieci i posprzątali wszystkie resztki folii co chyba rzadko się zdarza Wiem bo to nie pierwszy mój garaż Gorąco polecam ja napewno jeszcze kiedyś skorzystam z usług tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Paweł34
Inne

Polecam usługi tej firmy Garaż zmontowany w umówionym terminie Montażystom nie przeszkadzały nawet opady deszczu.Ekspresowy montaż blacha nie pozaginane nie porysowana garaż wygląda bardzo estetycznie

Prezes75
Inne

Nie polecam firmy.brak profesjalizmu. Reklamacji nie uznaje i nie usuwa .czekam ponad 1.5 roku i do dziś cisza . I blacha rdzewieje A garaż ma zaledwie 2.5 roku Nawet Paragonu nie daje tylko kartkę ile mam zapłaci.

Tom
@Prezes75

Witam O jaką reklamację chodzi bo nic nie mamy zgłoszonego Proszę o kontakt w sprawie reklamacji A jeżeli nie to o usunięcie opinii Pozdrawiam

Andrzej
Inne

Bardzo dobra i rzetelna firma. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U Powerstal Tomasz Kasprzyk - Wilkowisko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie