HFG Heerema
counter
2 82 118 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czym HFG Heerema zachęcają? Jakie mają dodatki?

Ferdynand Nowy wpis

Fajna firma i fajna praca więc konkurencja nie musi tak inspirować!

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z HFG Heerema?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Z ludźmi z hali spoko , z nadludźmi z biura różnie .

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w HFG Heerema?

Worker
@Pytanie

Minimalna na konto, a cała reszta w kopercie

Nick

przeciez to nieprawda

Nick 2
@Worker

Co jak co, może wyplata jak na branże jest mała i czasem wypłacana z opóźnieniem, ale wszystko na konto

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 477 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w HFG Heerema? Można dołączyć rodzinę?

Zenon

Firma krzaczek do prania kasy. Uzależniona od wiatraków w 100 % . Zwalniają niby słabe ogniwa , a całe biuro zostało nieruszone gdzie tam jest większy (usunięte przez administratora) niż na ulicy czerwonych latarni. Jeden drugiego kryje, a ludzi z produkcji mają za ziemniaków.

Zenon

Sytuacja powoli wraca do normy. Będą podwyżki,będą rotacje 4x2 i 4x4. Prawdopodobnie placówka w Zwijndrecht będzie odkupiona w celu realizacji nowych projektów. Dyrektor pojednał się z załogą. Dodatkowo będą wyjazdy na offshore. Żałujcie wy co odeszliście????

ONAN
@Zenon

O ja cie to na pewno jest cud Morawieckiego i całej partii rządzącej . A EWA będzie ???

bolo
@Zenon

....Sytuacja powoli wraca do normy... tak tak juz 7 styczeń, czas najwyższy wytrzeźwieć.

True
@Zenon

Zabawne, że ktoś z interesem podszywa się z kadr opiniując w ten sposób. Wciąż.. (usunięte przez administratora) Nie sprzedaje się jardu offshore by go po roku odkupić, człowieniu, ogarnij się. Myślisz, że nikt tego nie analizował!? Dyrektor nie ma jakichkolwiek sensownych relacji z "załoga" , więc pojednanie się jest nie możliwe. Rynek wydobywczy stopuje co pokazują wskaźniki gospodarcze a Ty piszesz o powrocie do normy ;D niestety, najsłabsze ogniwa odpadają. Do Ciebie z biura. Każdy komentarz od Was jest tutaj od razu widoczny, ponieważ nawet logicznie faktów nie zestawiacie, bajki opisujecie a bez wsparcia z NL nawet konkretnie projektu nie potraficie zdobyc i zrealizować. "Żałujecie Ci co odeszliscie" TŁUMACZE: skierowane jest to do osób zwolnionych w pierwszej fali, jak kojarzę około 10. Żal mi kadr tej firmy, ponieważ jesteście fifa rafa mając plecak z NL. Bez tego udowadniacie swoją nieudolność w przemyśle.

Worker

Pracy jak na lekarstwo, badacz szuka wszystko co można zaznaczyć , nawet małe punkty . Podobno zamykaj HFG Opole w czerwcu czy lipcu 2019 ale może to kolejna plotka.

Iktorn

I co zamknęli?

Robert

Słyszałem, że na razie oddział w Opolu zostaje. Jaka atmosfera w pracy?

Wacek

Nie były Beduin tylko ciota

@Wacek

Widzę, że zalajkowali wszyscy konfidenci z biura

Wawrzyn

Dzięki za „pozdrowienia”Może Beduin byś się ujawnił jak masz trochę odwagi to sobie pogadamy a nie wypisujesz bzdury.Pozdrawiam

@Wacek

Wacuś, żałosny konfidencie jesteś wałem

@Wawrzyn

Sprzedali cię własni koledzy z firmy

MM

Ja pracuję w HFG już ponad 4 lata! To co tu piszecie to jest śmieszne. Piszecie takie bzdury że atmosfera jest ch....a, że płaca jest mała i.t.p. To nie jest PRAWDA!. Ludzie opamiętajcie się!!! Jeśli uważacie że mało zarabiacie to jest tylko wasza wina! Nie macie odpowiednich kwalifikacji zawodowych i doświadczenia do większych zarobków! Pracuję z osobami które są już w tej firmie parę dobrych lat i nikt nie narzeka. I Ja mam zamiar popracować jeszcze dobrych parę lat. Dzięki HFG zdobyłem duże doświadczenie w branży jaką wykonuję! Do wszystkich co piszą te negatywy! LUDZIE, POSZUKAJCIE SOBIE LEPIEJ PRACY NA WASZYM POZIOMIE A NIE WPISUJCIE TAKIE BZDURY!!!!!!!

@MM

Co ty nie powiesz, jesteś żałosnym konfidentem z biura i tyle

I już wiemy że nikt nie dostanie wypłaty na czas w tym miesiącu!!! Historia powtarza się kolejny raz. Omijajcie z daleka tą firmę i tak wszyscy uciekają!!!

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Welder
@Administrator

Warunki były takie jak dawniej, czyli nic się nie zmieniło. A i pracy może z tego co wiem to na krótki okres więc kolego nie daj się nabrać na obiecanki cacanki.

@Administrator

nie ma warunków,chlew nie zakład pracy

Weronika

@Pracownik jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Zapoznałeś się dokładnie z jego treścią? Znajdziesz ją tutaj: www.gowork.pl/regulamin W tym przypadku warto zwrócić uwagę szczególnie na §4. Zasady korzystania z Serwisu.

@Weronika

Znam regulamin i nic nie zostało naruszone, takie opisy każdy zagłady na którego są wypisywane opinie może usunąć. Moje opinie są czysto i wyraźnie opisane zgodnie z prawem, nie piszę żadnych Nazwisk i szczegółowych danych. Znam się na tym co robię i teraz wiem że od dnia kiedy nie pracuje w firmie w końcu mogę robić to co zawsze chciałem. HFG OPOLE miało swoich ludzi dla których robiła wszystko a ci ludzie nie mieli pojęcia i czym kolwiek. Jeśli ktoś będzie miał pytania zawsze z miłą chęcią odpowiem.

larsen
@Pracownik

witam dostalem oferte przyjazdu na zrobienie prubek ale czytajac wasze opinie glemboko sie zastanawiam czy tam wogule jechac .Co to ma byc te cyrografy na 10 lub 20 tys o co chodzi moze ktos napisac co to za firma

tomek
@larsen

daj spokoj z tym (usunięte przez administratora),byłem,zrobiłem probki,przepracowałem 2 tygodnie i nigdy więcej tam...(usunięte przez administratora),mobing i dużo by jeszcze pisać,i to wszystko za az 2000brutto

@larsen

skoro probki robisz przez u to lepiej daj sobie spokoj i wroc do szkoły,spawacz to nie znaczy ze analfabeta bezmozgu,nie rob wstydu.HEREEMA wlasnie takich bezmozgow potrzebuje,tam tylko tacy pracuja

nagły attack spawacza

chcialem zlozyc tam aplikacje,ale cyrk juz sie zaczol na parkingu...stanolem tylem,a nie przodem do "strefy ruchu"-kazali mi obrocic auto,kiedy auto stalo juz w odpowiednim kierunku i chcialem isc do dzialu kadr zostalem zatrzymany przez ciecia,ktory poinformowal mnie ze nie takiej opcji zebym wszedl na teren zakladu. w dodatku oznajmil mi ze "pani kadrowej nie bedzie zawracal glowy" i ze mam cv zostawic u niego(!?). poczulem sie jak bym stal na bramie "zakladu karnego" i byl kipiszowany,czy przypadkiem nic nie przemycam! OGOLNE WRAZENIA: patologia, zenada,cyrk na kolkach i dziadostwo! P.S. dzialowi kierowniczemu radze zeby nauczyl sie siadac na twarzy.... pozdrawiam!

spawacz
@nagły attack spawacza

synku i bardzo dobrze,że cię nie wpuścili na teren zakładu,twoje miejsce jest jeszcze w szkole i to podstawowej,czytając te wypociny bez ładu i składu.A cieć to cię zrobił i (usunięte przez administratora)

@nagły attack spawacza

A czy wcześniej umawiałeś się w sprawie aplikowania, rozmawiałeś z kimś z działu kadr? Obecnie firmy prowadzą rekrutacje w większości elektroniczne, a osoby z zewnątrz nie zawsze wpuszczane są do budynku. Może warto zadzwonić i wyjaśnić tę sytuację?

@spawacz

palancie z biura,,,nie długo pojdziesz do domu,skonczyly się cieple posiadki,w końcu te (usunięte przez administratora) padlo

@Weronika

haha...normalka u was (usunięte przez administratora) i inne wredoty,może warto trochę zadbac o plikanta ,najlepiej bezpośrednio do dyrektora geja lub jego obciagare LIDIA

Dawid

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Czarek

Czyżby ktoś szedł do pracy żeby się poobijać i dlatego nie wytrzymał długo?

mys...
@Czarek

obijacie się to wy w biurze,probujesz wybielac choć nigdy na hali nie bylas i tylko pierdzisz w stolek,ewentualnie ciągniesz pawlusowi w ramach przerwy jak wy wszyscy w biurze plus ta (usunięte przez administratora) doreng...w nl (usunięte przez administratora)

WELDER
@Czarek

Czarek! Co ty możesz wiedzieć o pracy jako spawacz? Kolega mys. ma rację. Przepracowalem w hfg swój okres ( tylko w Holandii bo w Polsce max wytrzymałem marne parę tygodni) i z mojego doświadczenia wiem że ty i wasze całe biuro nie zrobiło by nawet jednego procentu tego co my zrobiliśmy, wiadomo że chodzi o spawaczy i monterke . Dzięki naszej pracy i tym co przeszliśmy ( wysłuchanie tego popier.... Sekretariatu i całego pseudo zespołu zarządzającego całą firmą w Polsce) macie to co macie. Te samochody i mieszkania. Bo jedyne co potraficie to ruch... wszystkich w tył ciała. Mobing, zastraszanie, śmieszne kary nawet finansowe to wszystko jest nie dopuszczalne, kiedyś ktoś za to się weźmie i po hfg Polska zostanie tylko wspomnienie pracowników którzy wchodzą głęboko w zad wszystkim w biurze. P.s. Słyszałem że urząd Holenderski dobiera się powoli do tyłka byłym pracownikom HFG Opole, za to że wszystkie składki odprowadzane przez nich w Holandii są trefne. Osób przybywa i w końcu wszytko się uzbiera tak że Pana prezesa plus cały ten gang olsena zamkną w miłym miejscu. Do byłych pracowników, pamiętacie jak dostaliście od HFG na konto pieniążki o kilkanaście stowek za dużo (1000/3000 zł) a później kazali wam je oddać bo niby błąd systemy albo błąd księgowej. Gów... prawda, zwykłe pranie pieniędzy lewe przelewy plus łapówki. Z mojej strony to tyle i dziękuję.

Cezary
@Czarek

Czarek nie podszywaj się pod innych bo ktoś pomyśli że to ja biorę udział w dyskusji a ja mam na to (usunięte przez administratora) ,Cezary Król

Weronika

@Welder, pracujesz obecnie w HFG? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich wrażeniach, co nie odpowiada Ci w tej pracy? Może istnieją też jakieś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się podzielić w tym wątku. Co masz na myśli pisząc, że praca tylko na krótki okres?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w HFG Heerema? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

colop

prawda jest taka, ze jest tu duza cenzura dbajaca aby pewne fakty nie widzialy swiatla dziennego :)

Zostaw merytoryczną opinię o HFG Heerema - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

HFG Heerema