Opinie o HFG Heerema w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HFG Heerema. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HFG Heerema o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HFG Heerema w Opole

Dawid

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Czarek

Czyżby ktoś szedł do pracy żeby się poobijać i dlatego nie wytrzymał długo?

mys...
@Czarek

obijacie się to wy w biurze,probujesz wybielac choć nigdy na hali nie bylas i tylko pierdzisz w stolek,ewentualnie ciągniesz pawlusowi w ramach przerwy jak wy wszyscy w biurze plus ta (usunięte przez administratora) doreng...w nl (usunięte przez administratora)

WELDER
@Czarek

Czarek! Co ty możesz wiedzieć o pracy jako spawacz? Kolega mys. ma rację. Przepracowalem w hfg swój okres ( tylko w Holandii bo w Polsce max wytrzymałem marne parę tygodni) i z mojego doświadczenia wiem że ty i wasze całe biuro nie zrobiło by nawet jednego procentu tego co my zrobiliśmy, wiadomo że chodzi o spawaczy i monterke . Dzięki naszej pracy i tym co przeszliśmy ( wysłuchanie tego popier.... Sekretariatu i całego pseudo zespołu zarządzającego całą firmą w Polsce) macie to co macie. Te samochody i mieszkania. Bo jedyne co potraficie to ruch... wszystkich w tył ciała. Mobing, zastraszanie, śmieszne kary nawet finansowe to wszystko jest nie dopuszczalne, kiedyś ktoś za to się weźmie i po hfg Polska zostanie tylko wspomnienie pracowników którzy wchodzą głęboko w zad wszystkim w biurze. P.s. Słyszałem że urząd Holenderski dobiera się powoli do tyłka byłym pracownikom HFG Opole, za to że wszystkie składki odprowadzane przez nich w Holandii są trefne. Osób przybywa i w końcu wszytko się uzbiera tak że Pana prezesa plus cały ten gang olsena zamkną w miłym miejscu. Do byłych pracowników, pamiętacie jak dostaliście od HFG na konto pieniążki o kilkanaście stowek za dużo (1000/3000 zł) a później kazali wam je oddać bo niby błąd systemy albo błąd księgowej. Gów... prawda, zwykłe pranie pieniędzy lewe przelewy plus łapówki. Z mojej strony to tyle i dziękuję.

Cezary
@Czarek

Czarek nie podszywaj się pod innych bo ktoś pomyśli że to ja biorę udział w dyskusji a ja mam na to (usunięte przez administratora) ,Cezary Król

Weronika

@Welder, pracujesz obecnie w HFG? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich wrażeniach, co nie odpowiada Ci w tej pracy? Może istnieją też jakieś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się podzielić w tym wątku. Co masz na myśli pisząc, że praca tylko na krótki okres?

colop

prawda jest taka, ze jest tu duza cenzura dbajaca aby pewne fakty nie widzialy swiatla dziennego :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HFG Heerema. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Monter

Mam zamiar aplikować i trochę zaniepokoiły mnie wasze opinie. Czy sytuacja się jakość uspokoiła?

seba

Zwalniaja nawet starych pracowników.Ciekawe czy szefostwo w Holandii wie co wyprawia pseudo-dyrektor w Opolu.W lutym rusza robota w Holandii i będą chcieli pracowników z Opola,ciekawe co im zaproponuje Dyrektor-(usunięte przez administratora) ?

colop

@ Pracownik, dzieki kolego za info, mam nadzieje ze pracownicy dojda swoich praw

colop

ciekawe jak sie przyszlosc bedzie malowac.... kolego, a mozesz powiedziec jakie sprawy sa w tym sadzie?

@colop

Jasne że powiem: uszczerbki na zdrowiu, chorobowe które było nie prawnie wypłacane i wyliczane według własnych zasad, nie prawne wystawianie dyscyplinarnych zwolnień. Heerema nie ma pracy i to jest potwierdzone

A co to za usuwanie komentarzy??? Prawda na temat Heeremy boli?! Napisałem że Heerema się kończy, sprawy w sądzie i roboty coraz mniej! Biuro przeczytało ten komentarz i wykasowali go bo wiedzą że to prawda! No niestety ale tak jest, karma istnieje i teraz wszystko się obraca przeciwko Heeremie Opole. Sami podstępem wyrzucili pracowników żeby im tylko odprawy nie płacić, a teraz nie mają rąk do pracy. Heeremo Opole zapamiętajcie jedno, że życie to nie bajka i was też dopadnie bezrobocie!

rado

nie znalazłem bo ich nie ma i watpie czy kiedykolwiek beda

Weronika

@rado, a czy przez te kilka dni, kiedy byłeś zatrudniony w firmie znalazłeś jakieś pozytywne strony pracy?

mysiur

Nastepna sprawa w sadzie...Koordynatorka zapłaci z własnej kieszeni za zaniedbanie czy pracownicy ?

Mys......

UNIKAC...Szerokim lukiem,tym bardziej niby koordynatorki w NL która czuje się Prezesem HFG a jest nikim...jak i my pracownicy HFG,bo tak jesteśmy traktowani przez HFG Opole

JOLKAS

Porzadny pracodawca nigdy nie prowadzi rekrutacji na okraglo,ma swoich pracowników i dba o nich.W HFG jest na odwrot,zwolnic zasłużonych i przyjąć nowych za najnizsza.Najnowszy pomysl Dyrektora...posiłkujemy się firmami zewnętrznymi czyli...zrobcie to i do widzenia.Zwalniam moich pracowników bo firma zawnetrzna jest...zrobić co zrobić i do następnego...swoich musze trzymać nawet jak nie ma pracy i placic im az 1800 btutto/miesiąc.Chora firma

milion
@JOLKAS

Pracowałem tam jako podwykonawca i nas traktują jak maszyny, ponieważ zmuszają nas do pracy po 12 godzin zarówno w dzień jak i w nocy a po 12 godzinnej nocy z piatku na sobotę wymagają abyśmy przyszli jeszcze na godzuinę 14 w sobote na 8 godz, Chory układ zrezygnowałem z tego .

JOLKAS
@milion

Dobrze zrobiles...szkoda ze jeszcze nie napisales na jakich warunkach pracuje podwykonawca czyli,urlop za pre groszy,chorobowe za pare groszy,skladki emerytalne...strach się bac.Reasumujac...nie pchac się do H.F.G. Opole

Mys......

Wariata robisz z siebie czy z ludzi ? Kto na szkolce siedzi po trzy miesiące i klepie to samo?

Mys......

wpisz w gogle (usunięte przez administratora) Opole lub holania ,anglia wyjazd przez HFG Opole a znajdziesz....

colop

Dlaczego moj komentarz zostal usuniety? Nie bylo w nim zadnych wulgaryzmow oraz nazwisk? Zapytalem dlaczego administrator usuwa komentarze, ktore sa wyrazone w sposob niepochlebny w stosunku do HFG?

seba

Jakie oferty ? Podchodzisz pod zakład i pracujesz,przyjmuja każdego z otwartymi rekami. Nikt tam nie chce pracować z fachowcow wiec biora piekarzy,sklepowych a ostatnio nawet pracowników Tesco którzy nawet spawarki na oczy nie widzieli.Nie ma się co dziwic,na hali atmosfera jak w obozie,kamery sledza cie na każdym kroku,cos zawalisz to od razu majster podsuwa ci papier do podpisania ze to twoja wina i jesteś ukarany zabraniem premii której nomen omen i tak nigdy nie dostaniesz ale nie ma czego zalowac bo to tylko 10% z sumy brutto.Spoiny badane US jak bys nie zrobil to zawsze wspanialy Uesowiec cos ci znajdzie bo jak sam kiedyś przyznal w prywatnej rozmowie musi cos znalezsc bo musi tez wykazac efekty swojej pracy.W 99% poprawki sa fikcyjne,zlobisz i nie znajdujesz wady.W firmie sa układy i układziki.Duzo by tu pisać...Spolki czyli obce firmy na zakładzie...historia na co najmniej 3 godziny pisania na klawiaturze.Ogolnie wrogowi bym nie polecil tej agencji pracy.Prosze się nie sugerować tutaj pozytywnymi wpisami bo to pisza pracownicy kadr.Negatywne komentarze sa usuwane przez GOWORK także widać nawet tutaj desperacje Heeremy.Przyjdz i mamy cie

Możesz jechać albo do Zwijndrecht, vlissingen bądź do Anglii ale tylko 6/6 rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o HFG Heerema - Opole

• Jak się pracuje w HFG Heerema?

Zobacz opinie na temat firmy HFG Heerema tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HFG Heerema